decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
catya
catya
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/03/2011
Mesaje : 526
Varsta : 57
Localizare : oradea
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Iul 23, 2013 9:25 am

Gianina unde pleci iar? suspicios ...somnik pufos va doresc ...ma retrag si eu incetisor imbratisare

si mie mi-a fost dor de tine imbratisare 
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Iul 23, 2013 9:41 am

In Delta,la un trofeu,de fapt,langa lacul Parches:600869: 
Noapte buna! imbratisare 
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 2:41 am

Uau, distractie placuta Gianina! Sa ne povestesti mai multe despre trofeul asta cand te intorci! sarut 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 3:45 am

Da,abia astept!Sper sa ma relaxez,si sa nu fie zapuseala de azi,de la noi ca ma duc cu cortul.
Ziua buna sa aveti!
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 4:40 am

Vacanta frumoasa, va doresc!
Sus In jos
catya
catya
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/03/2011
Mesaje : 526
Varsta : 57
Localizare : oradea
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 7:02 am

Buna fetelor !!!!! eu mi-am terminat de facut bagajul ...maine la 17.30 plec si ma voi intoarce poate duminica seara blink eye ..o mini vacanta combinata cu hobby ...am emotii mari dar imi repet mereu ca va fi ok :70823:
reeditez ...abia cum am vazut la statutul meu ca sunt VIP bucurie bucurie Thank You 
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 7:26 am

Multumim,Doina!
Catya,"inevitabil va fi bine"!Iti doresc sa vii cu bani,fara produse si cu multe amintiri frumoase! :40803: 
Sus In jos
catya
catya
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/03/2011
Mesaje : 526
Varsta : 57
Localizare : oradea
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 7:28 am

Multumesc Gianina ...si iti doresc drum bun si distractie la maxim imbratisare 
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 7:47 am

Multumesc,Catya! imbratisare 
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 8:02 am

Aseara sa intrerupt curentul si am ramas logata, iar dimineata cu noaptea in cap am plecat la o prietena care are casa langa Iasi......ce frumos a fost si relaxant...am udat legumele, sufereau saracele, prietena mea are mult teren si in fiecare an incerca sa planteze in alta parte ca sa vada unde vor iesi mai bine legumele, sanatoase si frumoase...asa ca am cam urcat si coborat cu galetile cu apa....pana o sa instaleze un sistem de udare ca lumea. M-am bucurat ca sotul meu sa simtit bine si a fost chiar ceva mai vesel si cominicativ.....
Catya, unde te duci la targ? Nu este la tine in oras? Fain ca poti combina utilul cu placutul. Multa bafta sa ai.
Sus In jos
catya
catya
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/03/2011
Mesaje : 526
Varsta : 57
Localizare : oradea
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 8:07 am

Gabi targul se tine la Arad si cu aceasta ocazie profitsa mai stau cu sora mea pentru ca locuieste acolo blink eye 
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 8:19 am

Mult noroc la targ Catya. Sigur vei face vanzare la asa lucrari frumoase. Iti tin pumnii stransi ptr bafta multa.
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 8:27 am

Si eu am udat in seara asta in gradina,dar avem sistem de irigare prin picurare,si mi-e mult mai usor.Am adunat si castravetii dar ii pun maine dimineata,ca n-am avut cand sa scot borcane si am facut un compot de mere.Am terminat si cu ceapa,de strans,a si am terminat si cartea de citit,de azi dimineata.
Sus In jos
catya
catya
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/03/2011
Mesaje : 526
Varsta : 57
Localizare : oradea
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 8:44 am

Doina ...multumesc sper sa ai gura de aur iubire 
Gianina ai fost foarte harnica ...si udat gradina si pus compot si citit carte ...
si mai ai timp de net ...Felicitari ....eu azi a fost musai sa dorm o ora ca am fost rupta de obosita si imi trebuia sa am mintea limpede pe cand imi fac bagajul sa nu uit ceva afara ....desi sunt sigura ca ceva tot uit suspicios 

Fetelor eu va doresc o noapte racoroasa si un somnic placut cu vise frumoase:imbratisare: :[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ...ma retrag pentru ca maine pana la 3 sunt la munca ...am sa revin cu noutati de la targ daca reusesc sa pun mana pe un calculator
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 8:47 am

Ce harnicute. Eu nu an strans ceapa si ma bucur ca am picuratura la udat, caci altfel muream de carat apa. Si asa am mult de udat la flori. Am cumparat un sistem de udare flori prin picurare cu niste chestii ce se infig in pamant si nu-l pot folosi ca sare furtunul de la pesiunea apei, daca nu este destula presiune nu ajunge apa pana la ultima floare si uite asa ud tot cu ibricul vreo 40 de jadiniere si vreo 25 care sunt agatate, la restul merge cu furtunul.
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 8:56 am

Am facut asa multe ca n-a fost nimeni acasa(socri sunt in curte dar la casa lor).Si eu am atipit dupa amiaza,ca era prea cald afara si-n casa mi-am luat sosete in picioare.A,am uitat sa zic ca m-am si spalat pe cap si m-am epilat ca cine stie,m-oi praji.tavalie Noapte buna!
Stati ca m-am ciocnit de Doina...deci am uitat de flori,acum ma duc sa le ud.
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 9:01 am

Noapte buna!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 9:10 am

Noapte buna, tuturor!!!!!!
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 9:24 am

Cat am udat florile am ascultat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Gata,m-a ajuns si pe mine oboseala.Noapte buna!
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Iul 24, 2013 9:18 pm

Buna dimineata!Nu e nimeni?
Aseara am reusit sa ma culc la 12 asa ca la 7 eram in picioare si m-am dus sa sap vinetele,sa nu ma prinda caldura.Acum continui cu bagajele si sper sa lucrez ceva azi,desi ma asteapta si niste castraveti.Dar cel mai important e ca-mi diseara ajunge sotul acasa bucurie 
Asa va fac cinste,poate va e cald.Sa aveti spor!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Iul 25, 2013 6:26 am

Salutare dragelor, eu azi am fost la oras, am dus-o pe Selena la medic sa o controleze, slava Domnului, e o raceala lejera.
Daca tot m-am dus la oras, am usurat-o pe mama de cateva ate, elastice, fermuare, snururi, nasturi, mi-am facut un stoc frumos, acum imi trebuie doar vointa si fantezie. Vreau sa-mi iau garderoba pe care nu o utilizez ca nu-mi place cum imi vine. O iau frumos la mana si la modificat, dupa gustul meu. Dumnezeu cu mila tavalie 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Iul 25, 2013 7:04 am

Multumim, Gianina....chiar a prins bine oferta ta intr-o astfel de zi calduroasa. Mie mi-a prins bine ceva racoros ca de dimineata stau in bucatarie si fac compot pentru iarna.......prieteni 
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Iul 25, 2013 7:37 am

Numai harnicute pe aici. Felicitari! E frumos sa stai la curte, dar imi imaginez ca e si foarte multa munca.
Eu am avut o alta noapte alba...la ora 1 mi-a facut catelul alta criza de epilepsie. O data pe saptamana imi face cate o figura din asta, si numai noaptea.
Am reusit sa fac decoupage pe 2 pietre zilele trecute. O sa pun si poze. Sper sa ma adun in weekend-ul asta si sa ma reapuc de treaba.
Va doresc (si voua si mie) o noapte odihnitoare!
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Iul 25, 2013 8:16 am

Rux,ce nasol,si n-are tratament ceva?
Adriana,de care compot ai facut?nu poti sa faci si tu dimineata si seara stai pe canicula la foc?
Eu sunt gata cu bagajele,am robotit cam toata ziua cu exceptia seara cand am dat o fuga pana la niste prieteni.De acum mi-astept sotul,iar la 5 o luam din loc.
Week-end placut!
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Iul 25, 2013 8:27 am

Ba da, Gianina, are tratament si dimineata si seara. Dar e din nastere boala, nu prea avem ce-i face.
Weekend placut! Eu mai am si ziua de vineri pana la weekend.
Sus In jos

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 4 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: