decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Jadehomedeco
Jadehomedeco
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 11/10/2013
Mesaje : 194
Varsta : 40
Localizare : Reghin
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Mier Oct 23, 2013 6:30 pm

Buna dimineata!
Citesc ca aveti contur pe fb, as vrea sa va am si eu, pt cine doreste pe mine ma gasiti sub numele de Puscarau Tania:)

O cafeluta serveste cneva cu mine?

Fetitele mele au plecat deja la gradi, imi beau cafeaua si strang din casa, apoi as vrea sa termin o tava ce am promis-o unei prietene, am vrut sa o fac shabby, am grunduit-o, vopsit-o cu vernil, apoi cu alb, dar nu stiu ce sa fac mai departe pe ea. Ar merge trandafiri? O cescuta de cafea am pus deja si cred ca o dau jos ca nu mi plce.
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Mier Oct 23, 2013 8:26 pm

Euuuuu , sunt aici si-mi beau cafeluta ! La shabby chic se potrivesc la minune trandafirii !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Oct 24, 2013 1:57 am

Salutare dragelor, azi am avut o durere groaznica de cap, bine ca mi-a mai trecut.
Miky, o sa fac intocmai data viitoare,cine stie cand... adevarul e ca de cand am venit in Romania nu mi-a mai fost la indemana sa ma duc sa printez ceva...m-am multumit cu hartia pe care o am in dotare...:600869: 
Gabriela, este adevarat, e o placere si o mare bucurie sa fac ceva in care cred, sunt mai multe forme in care ne putem face utili, eu am gasit forma asta :)
Am sa incerc si eu sa fac ceva shabby dupa ce termin cu nebunia din casa...v-am mai povestit si in trecut, dragelor, inca stau extrem de prost la capitolul organizarea treburilor, cand vad ca sunt atatea de facut... :embarrassed: 
Ieri am reusit sa vopsesc toate ghivecele din casa ca aratau jalnic...
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Oct 24, 2013 3:29 am

Si nu le-ai facut shabby Adriana ?
Fetelor am niste emotii , ma contactat o persoana de aici din Germania sa ma invite la un targ hand made pe data de 6 Decembrie , Pfiu !
Ma invart prin casa si nu-mi gasesc locul , ce produse trec la targurile de craciun ?Nu vreau sa fac multe produse cu specific de iarna dar nici nu vreau sa nu fac deloc ... Cum sa le expun ...
Wowww bucurie ! Cred ca a venit prea repede chestia asta si nu ma consider pregatita !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Oct 24, 2013 4:08 am

cred ca ar trebui sa te duci sa ai macar prima experienta a unui targ.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Oct 24, 2013 4:53 am

Felicitari, Roxana! Ma bucur pentru tine! Nu te panica! Ai timp suficient pana pe 6 decembrie, la ritmul in care lucrezi.
Dupa parerea mea, oriunde merg globuletele, casetele cu motive de Craciun, cutiile pentru pastrat/oferit bomboane...ceva in genul acesteia, pe care eu am cumparat-o din Olanda. De fapt, am cumparat foarte multe, pentru ca le-am dat cadou anul trecut de Craciun cu bomboane:)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Poate ar merge si cateva sticle...

In noiembrie 2010 am participat ca voluntar in Alsmeer la o actiune a unei fundatii olandeze care ajuta Sighetul Marmatiei inca din 1990. Inchiriasera si amenajasera un spatiu cu tarabe, unde a fost expus numai handmade, de la decoratiuni de Craciun, hainute lucrate cu andrele...pana la ciocolata home-made:). Toti cei care inchirasera si-au aranjat frumos taraba cu un material/o fata de masa pe care si-au expus apoi obiectele. A fost un real succes atat pentru cei care au vandut, cat si pentru fundatie, care a incasat banii din inchirierea tarabelor si din taxa de 1 euro platita de fiecare vizitator....si au fost vreo 2500 oameni.

Nu stiu de ce spatiu vei dispune, dar presupun ca tot de ceva gen masuta/taraba. Eu as alege un bradut din acela artificial pe care sa expun globurile, pentru a folosi restul spatiului pentru alte obiecte.
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Oct 24, 2013 5:47 am

Cee chestii interesante se petrec aici! Roxana nu te pierde cu firea. Eu nu am experienta de acest gen, dar stiu sigur ca atunci cand imi doresc ceva si u perseverenta sigur reusesc. Deci sigur , cand te linistesti vei vedea mult mai altfel problema. Succes, sansa nu vine de multe ori si nici nu asteapta.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Oct 24, 2013 7:13 am

Bravo, Roxana. Ma bucur pentru tine ca ai primit invitatia la targul de Craciun. Ai sa vezi ca daca te duci o sa-ti placa si vei intra intr-o comunitate mare de handemade, sunt convinsa de asta.
Uite si eu primesc mereu invitatii la targuri, deocamdata nu reusesc sa ma adun sa pot lucra dar cred ca o sa-mi revin si o sa ma duc macar la targul de Craciun.
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Oct 24, 2013 8:30 am

Inca nu am detaliile , sper sa aflu maine mai multe si sa ma apuc de treaba ! Deja sunt grunduite si vopsite multe baze , maine ma apuc de treaba ! In scurt timp imi vin si bazele pentru bijuterii , fimo a venit si am si facut niste trandafiri , ce-mi placeeee ! Ma bucur ca am decis sa-l comand . Daca ma apuc sa fac globuri imi trebuie globuri din polistiren si pasta de zapada ca nu am ... suparat 
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Jadehomedeco
Jadehomedeco
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 11/10/2013
Mesaje : 194
Varsta : 40
Localizare : Reghin
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Oct 24, 2013 9:49 am

felicitari, Roxana! cu siguranta vei acea mult clienti, lucrarile tale sunt unice si deosebite, nemtii aprefiaza lucrurile hand made din cate stiu eu!
apropo, am o colega de facultate din Sighisoara aproape de tine, candva voi merge in vizita la ea si poate pana atunci vei avea chiar si un magazin boutique si te visitam:)
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Oct 24, 2013 6:27 pm

Multumesc Tania , va astept cu drag ! Inca nu ma gandesc la un butique , imi doresc pentru inceput sa vad cum prinde ce fac eu .Nu am fost nici macar ca si vizitator la un targ aici ... nu am auzit inca de nici unul . suspicios si nu stiu ce gusturi au .Stiu ca cei care apreciaza handmade-ul stiu sa si plateasca o lucrare cum se cuvine , ramane sa vedem !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Jadehomedeco
Jadehomedeco
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 11/10/2013
Mesaje : 194
Varsta : 40
Localizare : Reghin
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Joi Oct 24, 2013 7:18 pm

Buna dimineata!
Azi fetele mele sunt acasa, dormeau asa frumos incat le-am lasat sa doarma pana la 8:) drept urmare azi ne jucam impreuna!

E asa frumos uneori sa le am langa mine o zi intreaga, am impresia uneori ca trece mult prea repede timpul si cresc si nu ma bucur suficient de ele!

Ieri le-am facut 2 cutii de metal de lapte praf cu servetele, pt jucarioare micute, si tot ieri am grunduit cu un grund pe baza de solvent niste placaje sa le fac tabla de scris ca am luat vopseaua de vreo luna si inca nu am probat-o!
Aveti careva experienta cu aceasta vopsea?
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Vin Oct 25, 2013 12:17 am

Tania, eu nu stiu ce sa spun ca nu am utilizat pana acum, poate celelalte fete sa te indrume.
Nu le-am facut shabby Roxana, din mai multe motive, primul ca nu am acum acrilic deschis si al doilea, am intrat intr-o mare criza de timp si le-am dat cu vopsea verde la foc automat apoi am sters usor cu aur, mi-a rezultat un efect care-mi place mie mult, un verde auriu. Problema este ca nu am lac final, nu stiu cand reusesc sa-mi iau...poate nu se vor strica... Oricum, e alta viata, nu ma mai zgarie pe retina, erau urate rau... in acest fel am facut si scaunele, care erau de o uratenie de nedescris, a avut grija Selena sa le ''picteze'' cu pix si maker in astia 2 ani :600869: 
Roxana, sa nu cumva sa faci ceva sa nu te duci la targ, daca ai posibilitatea. Uite, noi nu am fost niciodata, habar nu avem cum e...Faci niste lucrusoare cu adevarat deosebite, ar fi si pacat sa nu le expui. O sa ai succes mare, ai sa vezi. In plus, Germaia e Germania, se apreciaza la adevarata valoare lucrul manual. Succes si spor la treaba! party 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Vin Oct 25, 2013 4:00 am

Tania , ma batea si pe mine gandul intr-un timp sa iau vopsea de tabla de scris dar cand mi-am amintit cat praf face creta , m-am razgandit ! Adriana , inca nu am detaliile despre targ , nu stiu ce sa spun ! Daca e sa fie , merg cu siguranta ! Azi am avut un spor de nedescris , revin cu poze !!!
Va puup !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Jadehomedeco
Jadehomedeco
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 11/10/2013
Mesaje : 194
Varsta : 40
Localizare : Reghin
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Sam Oct 26, 2013 12:52 am

Neata, ma bucur ca ai avut spor....am vazut cate ceva pe fb.
Cat despre tablite, sunt gata....le-am pus poza la galeria mea, fetele au fost incantate si eu ma bucur ca cea mare a incercat sa si scrie chiar si numele, doar ca din Tiana, si-a aminti doar Tia..... E bine si atat....
Acum ele dorm si eu prepar o supica buna de pui de tara pt ele, si ma gandesc ce sa le fac ceva gustarele pt dupa masa sa iesim in parc caci e o vreme superba de 20 grade aici la noi.

Va pup
Sus In jos
Jadehomedeco
Jadehomedeco
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 11/10/2013
Mesaje : 194
Varsta : 40
Localizare : Reghin
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Sam Oct 26, 2013 12:52 am

Pun si aici poza cu tablitele, daca nu e voie aici, va rog sa mi ziceti si sterg
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Sam Oct 26, 2013 2:14 am

Fetelor , am nevoie de ajutor de le cele care au lucrat pana acum globuri din polistiren ! Cam care sunt preturile la ele in romania ? Am gasit o oferta aici in Germania la o licitatie si vreau sa cumpar o cantitate mai mare pentru targ ,nu vreau sa supralicitez dar nici nu stiu preturile !
Ma poate ajuta cineva ?
Ms .
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Sam Oct 26, 2013 10:27 am

Rox, pana la urma ai cumparat globurile ? Abia astept sa-ti vad ornamentele pentru targ. Spor si inspiratie !
Sus In jos
Jadehomedeco
Jadehomedeco
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 11/10/2013
Mesaje : 194
Varsta : 40
Localizare : Reghin
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Sam Oct 26, 2013 10:39 pm

Buna dimineata, o cafeluta?
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Lun Oct 28, 2013 9:35 am

Roxana preturile globurilor sint in functie de marime si sunt de la 0,80 de lei de 4 cm si pana la 20 de lei cam la 20 de cm si care se pot deschide...dar astea sunt un moft.
Mie imi plac cele de 10-12 cm, pentru ca se vad modelele bine, pe ele. Dar am vazut si mici lucrate bine si frumoase, pe care s-au combinat decupajul si pictura.
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Mar Oct 29, 2013 8:00 pm

Neata fetelor, am lipsit 2 zile, am mesterit la bratari si cercei de mi-au intepenit picioarele tavalie dar sunt multumita ca i-am dat de cap cu nodurile alea bucurie Azi voi face pozele si le voi posta.
Ce mai faceti, ce mai ziceti, ce mai aveti prin plan azi? fata cafea 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Mar Oct 29, 2013 8:12 pm

Neata fetelor ! E oficial , in data de 6 Decembrie merg la primul targ . Am deja multe baze grunduite , am inceput sa fac seturi ... ceva decoratiuni de craciun ...
Dati-mi idei ce as mai putea face te rog 
Dora , am comandat globurile , sper sa ajunga pana saptamana viitoare . Sotul pleaca maine pana in Romania si are o lista frumusica de produse care trebuie cumparate . Pana la urma sper sa fie bine . Mi-am facut si autorizatie de vanzare a produselor mele si pot sa le vand acum oriunde fara nici o frica (aici legea e lege si nu te joci suparat 
Adriana , deabea astept sa vad bratarile !
Gabi , iti simt lipsa pe aici imbratisare 
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Mar Oct 29, 2013 8:46 pm

Felicitari, Roxana! Ma bucur ca ai reusit. Eu nu am experienta de a participa la un targ, asa ca nu te pot ajuta, dar sunt cu sufletul alaturi de tine.
Sus In jos
RamonaR
RamonaR
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 23/10/2013
Mesaje : 104
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Mar Oct 29, 2013 8:48 pm

rusuroxana a scris:
Neata fetelor ! E oficial , in data de 6 Decembrie merg la primul targ . Am deja multe baze grunduite , am inceput sa fac seturi ... ceva decoratiuni de craciun ...
Dati-mi idei ce as mai putea face te rog 
Dora , am comandat globurile , sper sa ajunga pana saptamana viitoare . Sotul pleaca maine pana in Romania si are o lista frumusica de produse care trebuie cumparate . Pana la urma sper sa fie bine . Mi-am facut si autorizatie de vanzare a produselor mele si pot sa le vand acum oriunde fara nici o frica (aici legea e lege si nu te joci suparat 
Adriana , deabea astept sa vad bratarile !
Gabi , iti simt lipsa pe aici imbratisare 
De exemplu ai putea sa faci un cuier pentru sosetele de craciun, decorativ binenteles. Eu il vad realizat dintr-un tocator de lemn, blat de lemn cu un peisaj de iarna, la care sa adaugi 2/3 carlige de care sa atarne sosetele, ma refer la carlige deshise care se infig in blat, cum sunt cele ale lui Capitan COOK....
Sus In jos
Jadehomedeco
Jadehomedeco
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 11/10/2013
Mesaje : 194
Varsta : 40
Localizare : Reghin
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1Mar Oct 29, 2013 9:11 pm

Felicitari, Roxana, spor la treaba!

Idei nu am ca eu sunnt intr-o panamare de idei:(
Sus In jos

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 22 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 22 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: