decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Iul 20, 2013 6:19 am

I-am transmis urarile voastre, sotul meu va multumeste, acum e in jocuri pe play stations cu fratii lui :600869: 
A, nu se sarbatoreste Ileana si de Sf. Ilie? ups
Buuuna pizza, ce bunatati ai pus in ea?
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Iul 20, 2013 6:25 am


Sa cititi modificarile de pe forum......nu mai sunt lectii de baza, intermediare, avansate s-au transformat toate intr-un capitol intitult TUTORIALE si sunt la liber pentru toti cei care au minim 100 de mesaje.....
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Iul 20, 2013 6:29 am

:51358: Gabriela, ma bucur tare mult, e mai simplu asa, cursurile alea pe nivele ma cam ameteau, asa facem lucrarile in functie de materialele pe care le avem la dispozitie. bucurie 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Iul 20, 2013 6:45 am

Pfuu,deci pe mine ma apuca toamna pana fac 100...
Adriana,am facut blatul din feliile de paine inmuiate in oua batute si amestecate cu lapte,apoi am razuit cascaval de casa,am pus rosii,ardei,usturoi si busuioc din gradina mea,masline si porumb dulce din conserva...a zis prietena mea ca e mai buna ca la pizzerie...n-am apucat sa fac poza.:600869: 
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Iul 20, 2013 7:04 am

uimit Daaa? merge si asa blatul de pizza? n-am auzit pana acum, e o noutate absoluta. Am sa incerc si eu  daca zici ca e bun
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Iul 20, 2013 7:06 am

Da,cu paine veche de-o zi doua,si ungi tava...a si nu lasi mai mult de 15 minute...reteta o am de la un tatic :600869:  si de cativa ani o fac asa,sa nu mai gresesc aluatul.
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Iul 20, 2013 7:32 am

"LA MULTI ANI!" ,Iulian.
"La multi ani! Adriana ptr sotul tau.
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Iul 20, 2013 8:11 am

Multumim Doina imbratisare 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Iul 20, 2013 8:23 pm

Buna dimineata!Sa aveti o zi frumoasa!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Iul 20, 2013 10:06 pm

Buna dimineata

Fetele din bucuresti am o rugaminte la voi - daca cumparati cutii din Doraly imi puteti lua si mie?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 2:54 am

Salutare dragelor, ce mai faceti, cum va petreceti duminica asta? Eu am intrat de la ora 2 la gateala, acum iau o pauza ca mi s-au strans o caruta de vase si trebuie sa ma pregatesc sufleteste pentru ele. Nu stiu cum gatiti voi, dar eu murdaresc foarte multe vase cand vine vorba de gatit. In rest, ma mai asteapta o oala de rosii pe care ar fi trebuit sa le fac ieri dar fiind ziua lui Iulian, cine sa mai stea si de bulion tavalie 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 3:29 am

Eu am tras un pui de somn si acum ies la plimbare.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 7:12 am

eu am avut musafiri aproape toata ziua.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 7:21 am

Sa va zic ? Sa nu va zic ? intrebare va zic numai pentru ca-mi sunteti dragi
Am fost la plaja toata ziulica , asa ca sunt relaxata , bronzata si foarte happy !!!
Acum cu atat mai mult , am castigat o licitatie pe ebay pentru 27 de oglinzi din lemn ikea malma la un pret foarte farte bun ! Eu zic ca merg foarte bine la o caseta sau impreuna cu o perie , nu?
Sunt happy !!!!
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 7:35 am

plaja? vreau si eu, am cred 3 ani de cand nu m-am mai prajit la soare.
poate ori reusi anul asta sa fac macar o zi de plaja, poate.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 7:44 am

Ne bucuram pentru tine Roxana. Eu nu am facut plaja in curte ca a fost vremea cam uratica dar pandesc momentul si-mi montez piscina, ma dezbrac de caracter si hop la balaceala :423676: 
Vreau sa ma fac neagra in vara asta, sa fiu si eu draguta girl curtsey 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 7:46 am

Adriana tu oricum esti draguta. sarut sarut 
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 7:49 am

Cum asa mai fetelor ? Putin soare nu strica , eu iubesc soarele , am facut plaja aici si voi face si in Romania , vreau sa merg o saptamana la munte , sper sa si reusesc !
Mai este putin soare , profitati !!!!
Adriana , daca e cu balaceala , e si mai bineeee !si nu cred ca ai nevoie de seare sa fi draguta !suspicios 
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 8:35 am

Roxana,sa ne arati si noua frumusetile,cand le vei orna,bravo!Tu,cand vii in Romania,unde stai?
Adriana,m-ai facut sa rad...eu nu mi te inchipui neagra,nu te-am vazut bronzata...si cine a zis ca nu esti frumusica asa?
Sa vedeti ce ma prajesc eu ca saptamana viitoare plecam in Delta,mai exact langa lacul Parches,la un trofeu...puteam s-o luam pe la Braila dar sa trecem Dunarea asa ca mai bine o luam pe la Tulcea.
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 8:43 am

Pe mine nu m-a vazut soarele de mai bine de 18 ani, cand am fost la mare. Avem strand in oras, avem rau, dar n-am chef sa ma "dezbrac de caracter" tavalie fara un motiv mai concret : plaja de la mare.

Roxana, ma bucur c-ai gasit ce cautai : oglinzi. Pe ebay se fac si licitatii, nu doar se vand produse ?
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 9:24 am

Eu am ramas logata si nu stiu de ce...... Azi am fost toata ziua la fratele meu si a fost tare bine, soare cat a trebuit, vant asa si asa, liniste ca la casa, ne-am jucat cu patru pisici jucause care au cam o luna.....si cu toate ca suntem la regim de carne, ne-am permis sa mancam un gratar de pui......am intrebat si am avut voie....deci a fost o zi frumoasa..
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 10:01 am

Eu ma retrag ca deja e tarziu si maine e zi de lucru.Noapte Buna!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 10:20 am

O noapte buna tuturor!!!!!!!!!
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 10:25 am

somn usor ! mai joc cateva mahjongg si ma retrag la somn
Sus In jos
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 21, 2013 10:37 am

Eu am fost la nunta ieri, deci azi am fost obosita :-) dar tot am iesit la o bere si biliard cu familia, cu fete cu tot :)))) a fost interesant, fost o zi relaxanta :)
Sus In jos

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: