decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Urmatorul
AutorMesaj
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Sept 13, 2011 11:46 pm

am gresit eu datele. dar de ce nu vrei sa mai participi ? esti suparata pe cineva ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Sept 13, 2011 11:48 pm

nu , n-am de ce
doar ca acel week-end il dedic sotului meu cu care voi sarbatori un an de casnicie :)
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Sept 13, 2011 11:49 pm

ooooooooooooooo ce frumos iubire . sa va iubiti si sa va bucurati unul de celalalt pana la batranete.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Sept 13, 2011 11:51 pm

multumesc Miky
Sus In jos
rodica
rodica
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 23/01/2011
Mesaje : 82
Varsta : 67
Localizare : bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Sept 14, 2011 8:56 am

Nico,nu cred ca vorbim despre acelas tirg,pentru ca erau pe o portiune de vreo 300 metri exact in fata Bancii si chiar acolo unde vedem sub sticla urmele Bucurestiului de alta data niste doamne si o fata care lucra chiar acolo, mai era un nene cu tuirta dulce stiti voi figurine ca la bilci, mai erau niste baieti cu pietre , ii , tricotaje din lina de oaie, sapunuri hand-made deci unde era China si Europa?Dar in alta ordine de idei draga Nico iti doresc din toata inima zile fericite si senine multi ,foarte multi ani de casnicie.Eu miine pe 15 septembrie implinesc 33 de ani casatorie care au trecut repede ca aproape nu-mi vine sa cred.La multi ani si multe ,multe impliniri.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Sept 14, 2011 7:39 pm

nu stiu Rodica....eu ti-am zis ce mi-au zis si mie, fetele...am precizat, ca n-am vazut personal, cu ochii mei

multumesc pentru urari, toate cele bune si tie, Rodica .
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Sept 15, 2011 6:09 am


Nico, iti urez si eu tot aici:
Sa aveti multi ani de intelegeri, sanatate, bucurii si copii frumosi, sanatosi si destepti.......................................... flori :smiley-95:
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Sept 20, 2011 7:36 am

Asociatia Handmade Romania va invita sa participati la 3 noi targuri dupa cum urmeaza :
LA VIE EN ROSE EVENT pune la dispozitie 30 locuri pentru participanti din intreaga tara.
Locul de desfasurare: Centrul Comercial Tom / Carrefour
Perioada de desfasurare: 01 - 02 Octombrie / 29-30 Octombrie / 19-20 Noiembrie 2011
Program: 09:30 - 22:00
Taxa de participare:
*170 lei/2 zile pentru membrii asociatie AHMR
*200 lei/2 zile pentru non membrii si pt 2 expozanti pe stand
Spatiu de expunere: 2 mp/stand
Termeni si conditii de participare :
Toate produsele participantilor trebuie sa fie realizate manual si sa se incadreze in una din categoriile:
1. Imbracaminte
2. Bijuterii:
• Pasta modelatoare (tip Fimo, Cernit)
• Sarma argint, argintata, cupru, alama
• Pietre semipretioase
• Ceramica
• Materiale textile
3. Accesorii din textile
4. Accesorii din piele
5. Accesorii din alte materiale
6. Ceramica pictata
7. Sticla pictata
10. Lumanari decorative
11. Agende, jurnale, felicitari
12. Quilting
13. Origami
14. Obiecte decorative
15. Cosmetice

Pt detalii si inscrieri, ne puteti scrie pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Sept 21, 2011 7:20 am

In perioada 14 - 16 octombrie se desfasoara a III-a editie a TARGULUI BOIERULUI cu sectiunea : "Handmade in culorile toamnei".

Locatie: Muzeul National al Taranului Roman
Orar: 09.00 - 19.00 ( vineri, sambata si duminica )
Taxa de participare: 190 RON pentru intreaga perioada
Modalitati de plata: in numerar pe terasa clubului din incinta muzeului dupa
urmatorul program:
in datele de 23 si 24 septembrie intre orele 12.00 - 15.00
in datele de 26 si 27 septembrie intre orele 15.00 - 18.00
prin virament bancar in favoarea SC MAGAZINUL
BOIERESC SRL la Banca Transilvania Sucursala Pantelimon
contul RO27 BTRL 0470 1202 W677 65XX. Ordinul de plata va
contine obligatoriu coordonatele fiscale ale firmei dvs. sau - pentru
persoanele fizice - codul numeric personal si adresa de domiciliu.
Numar de locuri: 36
Mobilier oferit: mese si bancute
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Vin Sept 23, 2011 4:52 am

Eu caut sapunuri si uite ce gasesc: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Foooooarte interesant!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Oct 10, 2011 8:44 am

Buna , daca sunteti interesate de targ handmade in Pitesti , aveti mai jos conditiile . Ca locatie in functie de cum va fi vremea e posibil sa se desfasoare in incinta unui hipermarket si nu in centru ca pana acum . Dar asta veti fi anuntate din timp . Va asteptam :)

"Handmade by Lorellay "
- expozitie cu vanzare -cadouri si obiecte realizate manual -

------------------------------------------------------------------------------------
Eveniment 29-30 octombrie 2011
Locatie : Pitesti centru, intre Fortuna si Trivale Shopping Center
Perioada : 29-30 octombrie 2011
Taxa participare : 100 lei/loc
Facilitati : pavilion (4 locuri) protectie ploaie
suprafata 2,25 mp/loc, expunere 1,5ml/loc

Evenimentul se desfasoara in aer liber - max.20 locuri
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Participantii de la editiile anterioare au prioritate !

Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne scrieti la adresa : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

E-mail-ul trebuie sa contina obligatoriu:
- nume complet;
- localitatea din care sunteti;
- adresa web cu lucrarile d-voastra.
ATENTIE- ne rezervam dreptul de a nu raspunde mesajelor care nu contin aceste date !

Daca aveti ceva nelamuriri sau doriti sa participati la targ va las si un nr de contact al organizatorului :

Alin Bratu
0746353250
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Vin Oct 14, 2011 7:03 am

trandafir
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Noi 19, 2011 7:38 am

targ in Bacau

Târg handmade ArtizanHeart de Moș Nicolae – Bacău
Târgul are loc în perioada 1-5 decembrie 2011 în Hello Shopping Park Bacau (la intrarea în Bacău dinspre Bucuresti).

Orarul este între orele 9-20.

Condițiile sunt:

50 lei taxa/persoană (sau participant) pentru toate cele 5 zile;
fiecare își aduce masa;
fiecare își aduce fața de masă roșie sau albă, destul de mare cât să acopere bine masa în cazul în care sub masă se vor depozita diverse lucruri, de exemplu genți,cutii, ca acestea să nu se vadă. Dacă nu aveți sau nu vă puteți procura o astfel de față de masă, avem o firmă care le poate închiria cu 10 lei pentru toată perioada târgului;
nu există limită de spațiu.

Are loc în interiorul Centrului Comercial, pe culoar.
contact [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

sursa - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Noi 19, 2011 11:13 am

moaaaa ce tarif si fara limita de spatiu ?

la capitolul tarife, hai , ca nu ma stresez prea tare, dar asa mult mi-as dori sa nu existe limita de spatiu nici la targurile I love handmade ...se stie de ce tavalie
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Noi 20, 2011 2:52 am

nu stiu daca au limita de spatiu, dar taxa mi se pare super.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Noi 20, 2011 8:21 am

pai scrie Miky....nu exista limita de spatiu ...cam penultimul rand
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Noi 20, 2011 9:42 pm

NICOrnea a scris:
pai scrie Miky....nu exista limita de spatiu ...cam penultimul rand

a da? nu am vazut :embarrassed:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Noi 21, 2011 6:48 am


Interesant anunt.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 2:43 am

Dragi prieteni,   

Pentru ca este primul mesaj la inceput de an, in primul rand vrem sa va uram "La multi ani!" si speram sa avem cu totii un an mai bun, cu evenimente frumoase si alaturi de oameni buni!
 
Stim ca vreti sa va pregatiti din timp si deja am primit foarte multe mesaje si solicitari din partea voastra sa anuntam si sa deschidem inscrierile pentru evenimentele din luna Martie.
 
Asadar, ca si anul trecut, si in acest an de Martisor am pregatit doua evenimente consecutive, dupa cum urmeaza:
25 - 26 Februarie, dedicat zilei de 1 Martie;
3 - 4 Martie, dedicat zilei de 8 Martie;
 
Inscrierile se vor realiza simultan si inainte de a va inscrie, va rugam sa tineti cont de urmatoarele detalii:

Produsele:
se accepta doar produse handmade;
NU se accepta produse alimentare.
NU se accepta participarea cu produse cosmetice (sapunuri, lotiuni de corp, etc);
Expunerea:
spatiul fiecaruia este de 1,5 metri liniari;
trebuie sa veniti cu propriul mobilier de expunere - masuta, sevalet, etc.
evenimentul se desfasoara in aer liber in curtea muzeului indiferent de vreme;
Cei care NU au produse handmade NU pot participa sub nicio forma - totul trebuie realizat manual. Nu se accepta produse alimentare.

Costul participarii este de 300 RON (pentru ambele editii).
Absolut toata lumea primeste factura fiscala (pe firma, PFA, II sau persoana fizica) si pentru aceasta va rugam ca in emailul prin care ne anuntati ca ati facut transferul bancar sa mentionati si CNP-ul, adresa, numele vostru (daca vreti factura pe persoana fizica) sau CUI-ul firmei/Intreprindere familiala/PFA/Asociatie, adresa si numele reprezentantului daca doriti factura pe persoana juridica. Trebuie sa trimiteti aceste date chiar daca le-ati mai trimis si alta data.
 
Metoda de acordare a locurilor este in functie de ordinea platii (cu cat platiti mai repede, cu atat primiti un loc mai in fata!!!) si veti primi un e-mail cu locul vostru la targ.

 
In calitate de fosti participanti, voi ati primit acest mail cu prioritate astazi, Luni, 16 Ianuarie, iar inscrierile pentru restul vor incepe de Miercuri, 25 Ianuarie- asadar aveti cateva zile avans, pentru a prinde locuri mai bune. Noi presupunem insa ca locurile se vor ocupa destul de repede, ca de obicei, asa ca va recomandam sa va grabiti daca doriti sa participati la aceste editii.

 
Atentie: Factura fiscala se elibereaza pe numele celui care plateste, deci este de preferat ca plata sa se faca de catre persoana care participa la targ. De asemenea, atentie la platile cumulate (daca plateste cineva pentru mai multe persoane) - in cazul unei plati cumulate se elibereaza o singura factura fiscala cu intreaga valoare.
 
Titular cont: P.F.A. SPALATELU ANDRA RAMONA (Persoana Fizica Autorizata)
Cont: RO19 RNCB 0523 1237 5177 0001
Deschis la Banca Comerciala Romana (BCR)
CUI (cod fiscal): 29061421
Nr. Inregistrare Registrul Comertului: F52 / 458 / 2011
Detalii de plata: participare evenimente Martie 2012
Suma de plata: 300 RON
Dupa ce efectuati plata, asteptam e-mail de la voi cu detalii pentru completarea facturii (suma platita, pentru cine ati platit si datele pentru completarea facturii- datele PFA / firmei sau CNP-ul vostru si adresa etc.). Aceste date sunt obligatorii pentru inscriere, iar toata lumea primeste obligatoriu factura fiscala.
Va stam la dispozitie daca aveti nelamuriri.
Desi am incercat sa scriem cat mai detaliat, daca totusi exista intrebari, va rugam sa le adresati exclusiv pe e-mail.

Toate cele bune!
Sus In jos
avatar
artfero
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 17/07/2011
Mesaje : 178
Varsta : 53
Localizare : alba iulia
feminin

Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 11:16 am

Ce fain pentru voi care sunteti din Bucuresti !
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 9:52 pm

chiar nico ai mai fost la targ ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 9:58 pm

da, am fost in decembrie la cele doua , de Mos Nicolae si Craciun
am vandut super bine, in ciuda conditiilor meteo , dar mi-am dat seama cat de putin imi apreciez munca si mai ales cat de putin ne apreciaza altii munca , handmade. fix 2 lei in plus , te poate face sa stai cu marfa pe taraba, iar 2 lei in minus , sa vinzi in 10 min, tot.
sunt multe de zis pe tema asta pe care am trait-o live la fata locului
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 10:04 pm

si te duci si la astea 2 de martisor ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 10:10 pm

nu , pt ca mi-e teama ca va fi foarte frig , plus ca as fi fost interesata doar de unul singur, nu doua.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Ian 17, 2012 10:50 pm

Te inteleg perfect.
Cand te intreaba cineva de pret si te uiti la fata persoanei, vezi o expresie................de uimire, nedumerire, etc. Si ai tendinta sa te intrebi daca tu esti nebun si ceri un pret exagerat sau vorba ta Nico, munca handmade nu este apreciata la justa ei valoare. Sigur, sigur va spun ca inca, la noi, nu este apreciata aceasta activitate.Eu cred ca ar trebui sa facem mai multa promovare prin cei apropiati noua.......
Sus In jos

Continut sponsorizat




Targuri handmade - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 12 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 12 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Unde vindem lucrarile create ?-
Mergi direct la: