decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Urmatorul
AutorMesaj
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 10:48 pm

imi pare rau, dar sa sti ca te asteptam in vizita si la intalnire 7
sa nu cumva sa lipsesti suparat
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 11:14 pm

oo daaa....marea intalnire....si eu o astept.....
rugati-va sa-mi dea liber de la serviciu in ziua aia, sa fiu si eu cu bateriile mai incarcate , ca altfel...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Vin Aug 19, 2011 1:21 am

pai nico ne vom intalni vineri. tu pana la ce ora esti la servici ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Vin Aug 19, 2011 2:42 am

pana la 17
nu e problema pana la cat sunt, e problema sa fiu ....adica, as prefera ca o zi inaintea targului si lunea de dupa , sa-mi iau liber...pentru ca sunt epuizata....simt uneori ca nu mai pot...la serviciu , am ramas singura pe proiect si sunt la foc continuu de cand vin si pana plec....rupere....seara adorm de cum ajung acasa , pana a doua zi dimineata, si tot obosita ma simt...strange

oricum ar fi, vin la intalnire prieteni
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Vin Aug 19, 2011 4:18 am

“In Bucuresti va avea loc Festivalului Balkanik, primul eveniment din România dedicat în totalitate muzicii si valorilor din Balcani.

Festivalul se va desfasura pe parcursul a doua zile: 23-24 septembrie 2011, în centrul orasului, la Gradina Uranus. Vor participa cele mai bune formatii ce cânta muzica balcanica, va fi mâncare traditionala din regiunea balcanica, vor fi produse traditionale lucrate manual, expozitii ce vor promova munca tinerilor artisti din regiune si evenimente ce vor reliefa spiritul balcanic, workshop-uri ce vor încuraja dialogul intercultural.”

Se cauta artisti dispusi sa dezvolte idei creative care au la baza tema festivalului.

Daca sunteti interesati, pentru mai multe detalii o puteti contacta pe Sabina Juncu (MetropolisFilm) la numarul de telefon 0726502781 sau pe mail: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] .

Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Vin Aug 19, 2011 4:47 am

GIFTS FOR GIRLS, targ de produse vintage si handmade, editia a 5-a
Va avea loc in datele de 2 si 3 septembrie , vineri si sambata seara, intre 16 si 23, la HISTORIA, Str Sfantul Dumitru nr 3 ( centrul vechi, in apropierea Teatrului de Comedie )

Masute si scaune pentru expunere, spatiu pentru standere,

Va puteti lasa produsele peste noapte.

Taxa 250 de lei pentru cele doua zile.

Pentru orice informatii suplimentare, va rog

Multumesc,

Alexandru Baltat

0749 056 581
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Vin Aug 19, 2011 7:03 am

moaaa ce taxa ....250 ron ...c'mon

Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Vin Aug 19, 2011 9:11 am

da nico 250, dar iti dau si masa, scaun, etc. si au si paza. zic eu ca nu e rau
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Vin Aug 19, 2011 8:23 pm

Asa este Miky, si eu spun ca nu este rau.
Un alt aspect de care trebuie tinut cont este faptul ca targul nu este exclusiv handmade si, produsele vintage atrage si o alta categorie de cumparatori care, chiar daca presupunem ca nu cumpara din produsele tale, inseamna publicitate... In acelasi timp poti vinde sau, de ce nu, poti fi admirata sau doar privita, ca sa nu spun trecuta cu vederea...
Eu am ajuns ca vizitator la targuri cu profil vintage si, stiu despre ce vorbesc.
Ca sa nu mai spun ce inseamna acele zile si ore in zona teatrului de comedie.
Am aflat prea tarziu si deja sunt in criza pentru Ilovehandmade...

Suna bine si Balkanik dar nu stiu prea bine care sunt cerintele si daca ma incadrez...
Poate aflu ceva concret.
Dar este sigur ca luna septembrie voi fi in capitala...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mar Aug 23, 2011 8:00 pm

fetelor cum merg pregatirile pentru targ ? ce ati mai lucrat ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mar Aug 23, 2011 8:47 pm

merg, merg

am si eu in lucru 2 tablouri, e pe terminate o caseta de bijuterii ( modelul cu geam) la care am folosit shabby-chic tavalie ( iti vine sa crezi, Miky ? ) , si multe perechi de cercei..daca voi putea , azi postez o poza cu noul suport plin de cercei...Doamneee ce-mi mai plac ( pacat ca eu nu port fata rusinoasa )

la tine cum e ?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mier Aug 24, 2011 12:19 am

NICOrnea a scris:
e pe terminate o caseta de bijuterii ( modelul cu geam) la care am folosit shabby-chic tavalie ( iti vine sa crezi, Miky ? ) ?

nu imi vine sa cred pana nu imi arati, m-ai facut tare curioasa . eu nu am mai lucrat nimic, astept saptamana asta niste suporturi si servetele bucurie .
cum le voi decora nu stiu, dar am prea multe pt targ si nu stiu cum voi imparti cu ionela masa, le va aranja ea ca se pricepe mai bine ca mine rusinos .
merg pe mana ei la targ prieteni
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mier Aug 24, 2011 12:30 am

asa sa faci ....las ca poate vinzi repede din ele, si pac acoperi spatiul gol cu alte produse de sub masa....nu-ti face griji ca sunt prea multe , important e sa fie :)
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mier Aug 24, 2011 12:37 am

eu stiu nico? eu sper sa prindem vreme frumoasa si cati mai multi cumparatori. abia astept targul dansuri
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mier Aug 24, 2011 12:58 am

si eu , dar si mai mult astept intalnirea noastra de vineri bucurie ...sper sa fim cat mai multe , sa fie veselieeeee

mie tot de vreme mi-e teama, ca-n rest...fie ce-o fi ...deja l-am pus in tema pe-al meu ca o sa stau all day , all week-end

Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Lun Sept 05, 2011 7:43 pm

cum stati cu pregatirile pt targ ? mie nu imi ajunge timpul plange , ieri si azi nu am apucat sa mai fac nimic, ieri am spart geamurile, azi vin sa le monteze si toata casa este un dezastru. nici nu mai am unde sa lucrez.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Lun Sept 05, 2011 8:27 pm

nu-ti ajunge timpul ? haahaaa...welcome in the club, my friend tavalie

acum , la modul serios, si eu mai am de facut esarfe ( din stocul vechi nu mai am niciuna) , mai mesteresc la niste chestii si gata...sa zicem...apoi , o zi imi trebuie sa pregatesc marfa ...sa o sortez, sa fac probe de cum o asez pe masa...heeehee...have fun
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Dum Sept 11, 2011 8:02 am


Ce faceti? Cum au fost pentru voi zilele astea de targ?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Dum Sept 11, 2011 11:23 pm

din punctul meu de vedere a fost extraordinar bucurie . am cunoscut multe fete talentate, m-am intalnit cu fetele de pe forum, am socializat, intr-un cuvant a fost foarte frumos chiar nu ma asteptam sa ma simt asa de bine. multumesc din tot sufletul pentru ajutorul pe care mi l-ati dat.
multumesc fetelor : ionela, rox, nico si cristina iubire . (sper sa nu fi uitat pe nimeni)

mi-a facut mare placere sa o vad si sa o cunosc pe Gerda 7

Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Lun Sept 12, 2011 1:17 am

si pentru mine a fost frumos...am mai invatat cate ceva....am socializat cu oameni talentati, am cunoscut-o pe Miky si mi-a facut o foarte mare placere....am si vandut..bla, bla...restul, sunt detalii :)

Sus In jos
rodica
rodica
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 23/01/2011
Mesaje : 82
Varsta : 67
Localizare : bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mar Sept 13, 2011 10:31 am

Buna vreme, fetelor. nu am mai trecut de mult pe aici din varii motive....dar azi am fost prin centru si pe strada Lipskani era un tirgusor extraordinar cu minunatii de care faceti si voi aici. A fost careva ca participant sau ca si trecator. Nu-i asa ca fost frumos?
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mar Sept 13, 2011 6:36 pm

Un targ pentru participat dar si pentru vizitat!

'' Prin intermediul Centrului nostru de Tineret si Asociatia Green Revolution, va invitam sa participati cu standuri, corturi, idei, proiecte, (si nu numai) la "Targul de Ateliere Creative", care va avea loc in parcul Herastrau, pe pajistea din spatele restaurantului “Pescarus”.
Targul se desfasoara in perioada 16-18 septembrie, programul fiind de dimineata pana seara tarziu. Locul e fain, s-a instalat si o scena cu reflectoare. In zona mai sunt hamace, pufuri pe iarba, sezlonguri. Seara vor fi si proiectii de film.
Toti cei care vor sa se implice in acest eveniment, ne pot contacta pana la data de 15 septembrie la :
tel. 0725.086.371.
Taxa de participare este de 50 lei/ zi .Mesele,scaunele(eventual corturile) le aduceti de acasa :)
Punem la dispozitie sursa de curent pentru iluminarea standurilor autonome si un spatiu de depozitare a mobilierului adus de fiecare participant in parte.Se poate participa si doar in zilele de 17-18 septembrie(sambata si duminica).''


Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mar Sept 13, 2011 7:29 pm

Buna si tie , Rodica

eu personal n-am fost, dar au fost alte fete de la targ si mi-au zis ca sunt numai kitchuri si numai Doraly si Europa....daca ma iau dupa spusele lor, nu prea este un targ extraordinar si nici minunatii ca aici nu gasesti. Ma voi duce si eu , zilele acestea, sa vad cu ochii mei , cum sta treaba .
Oricum, e trist pentru ca lumea tot cu chinezarii se multumeste, pentru ca tot dupa spusele lor, acolo era o vanzare pe banda rulanta, pe cand noi, 90 % eram admirate si atat .


rodica a scris:
Buna vreme, fetelor. nu am mai trecut de mult pe aici din varii motive....dar azi am fost prin centru si pe strada Lipskani era un tirgusor extraordinar cu minunatii de care faceti si voi aici. A fost careva ca participant sau ca si trecator. Nu-i asa ca fost frumos?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mar Sept 13, 2011 11:42 pm

NICOrnea a scris:
pe cand noi, 90 % eram admirate si atat .
da nico ai dreptate.

apropo vei participa la urmatorul targ pe 2-3 octombrie ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1Mar Sept 13, 2011 11:43 pm

este pe 1-2 octombrie si nu, nu voi participa
Sus In jos

Continut sponsorizat




Targuri handmade - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 11 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 11 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Unde vindem lucrarile create ?-
Mergi direct la: