decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 10:23 pm

Multumesc Nico, sa nu ma uiti!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Mier Iul 20, 2011 12:09 am

fetele din sibiu se organizeaza targ in perioada 20 - 21 august 2011

ARTBOUTIQUE pune la dispoziție 50 locuri pentru participanti din întreaga țară.

Locul de desfășurare: Piața Mică

Perioada de desfășurare: 20-21 august 2011

Perioada de înscriere: 15 iulie – 15 august 2011

Program: 10:00 – 23:00

Taxa de participare: 150 lei/2 zile/expozant

Spațiul de expunere: 2,5 mp/expozant

sursa - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Sam Iul 23, 2011 8:47 am


Ce rau este ca sibiul este asa de departe, ca sincer, as merge. plange roade unghiile
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Sam Iul 23, 2011 8:51 am

Salutare , pentru cele interesate va pun si eu aici un anunt.

"Targ handmade de Sfanta Maria la Pitesti"
Editia din august a week-end-ului handmade de la Pitesti, vine cu o zi in plus.
De sambata 13 august si pana luni 15 august, ne gasiti in centrul Pitesti-ului, unde
puteti admira si cumpara o multitudine de cadouri si obiecte realizate manual!

Pentru cei interesati sa participe ca expozanti la targ pot contacta organizatorii , ( Alin si Sorana) la adresa de e-mail [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau accesand [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Dum Iul 31, 2011 8:20 pm

Am gasit ceva interesant, zic eu...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Aug 01, 2011 12:14 am

Asteptam si eu sa ma anunte cineva cu inscrierea la un targ... Sau poate am inteles gresit...
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Aug 01, 2011 12:49 am

da, da....eu....stiu ....nu te-am uitat, stai linistita
nici eu n-am stiut, noroc ca m-a anuntat Aniela si pe mine ...iar daca ai tine tel deschis ar fi si mai bine ....ti-am trimis PM
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Aug 08, 2011 12:28 am

fetele care ati fost la targ va rog sa imi dati si mie detalii referitor la masa, scaune si alte lucruri ce imi trebuiesc pt targ. sa stiu ce am nevoie sa nu ma trezesc la targ ca imi lipsesc anumite lucruri.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Aug 08, 2011 4:32 am

pai iti trebuie o masa de 150 cm , sau doua care sa formeze aceasta dimensiune ( 1.5 m este suprafata pe care o ai trasata cu creta ) ...un scaun pe care sa stai , cat mai confortabil si NEAPARAT o umbrela, dintr-acelea gen camping.

cam asta e "inventarul" meu la capitoul mobilier - targ
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Aug 08, 2011 8:31 am

masa sa nu depaseasca 1,50 m? si daca nu am umbrela? ce fac ?

nico ce numar ai? si voi fetele care v-ati inscris la targ ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Aug 08, 2011 8:44 am

eu am nr. 43

da...masa in lungime sa nu depaseasca 1.5 m ...cu umbrela, nu e obligatoriu, dar avand in vedere ca se desfasoara in exterior, o sa te prajesti , pt ca sunt perioade ale zilei, cand bate soarele direct in capul tau .
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 9:28 am

azi am primit un e-mail de la un organizator de targ, iata mesajul :

Dragi artiști!

Vă anunțăm că au ȋnceput ȋnscrierile pentru ediția a XI-a CULORI. Aceasta se desfășoară ȋn Herăstrău – Aleea Michael Jackson ȋn una din perioadele 16-18 Septembrie sau 23-25 Septembrie. Interval orar: În ziua de vineri: 13:00 - 19:00; sâmbătă și duminică: 10:00 – 19:00.
Taxa de participare pentru toate cele trei zile este de 165 RON (TVA inclus)
Înscrierile se realizează ȋn ordinea achitării taxei de participare.
Numărul de locuri este limitat.
Pentru orice alte informații nu ezitați să ne contactați (targuri@yahoo.com) zilnic ȋntre orele 09:00 - 19:00
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 7:55 pm

hmmm....interesanta oferta
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 8:05 pm

da nico, sunt 3 zile de targ in parcul Herastrau (unde o fi asta?), este destul de populat ? adica ai avea sanse de vanzare ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 8:08 pm

oooo....e printre cele mai mari parcuri din Bucuresti ( daca nu chiar cel mai mare...nu stiu sigur ) iar in we e full ....
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 8:10 pm

inseamna ca e super ca si locatie, adica sigur ai vinde ceva, uite vezi e bine de luat in considerare acest targ.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 8:13 pm

miky a scris:
inseamna ca e super ca si locatie, adica sigur ai vinde ceva, uite vezi e bine de luat in considerare acest targ.
problema e ca aici clar nu poti merge singura. Sa mai fie cineva cu tine sa pazeasca suspicios La un astfel de vad cred ca-i musai sa nu fii singura. Dar merita luat in seama
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 8:19 pm

de ce spui oana asa ? de ce nu trebuie sa fi singura ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 9:46 pm

miky a scris:
de ce spui oana asa ? de ce nu trebuie sa fi singura ?
pai risti sa-ti fure din produse. Au fost tentative si la I love handmade dar esuate din fericire. Ori acolo, parcul nu e ingradit, e ft multa lume...
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 10:06 pm

hai mai Oana....daca e sa mergem pe principiul ca ne fura hotii din produse la targ, nu ne mai ducem nicaieri ....daca e sa-ti fure marfa, ti-o fura si cu bunica si cu vecinul langa tine.

eu la I love handmade , n-am vazut niciun fel de tentativa de genul acesta, si chiar daca ar fi fost asa, bodyguarzii se invarteau de la o intrare la alta.

eu personal, m-as fi dus, cu toate riscurile la un astfel de targ...de altfel, am mai discutat o data cu organizatorul , dar faceau in alta locatie si nu mi-a convenit ca "trafic de vizitatori" ....din pacate, e prea aproape de I love handmade, si nu am atata timp pt 2 we de targ .
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 10:14 pm

NICOrnea a scris:
hai mai Oana....daca e sa mergem pe principiul ca ne fura hotii din produse la targ, nu ne mai ducem nicaieri ....daca e sa-ti fure marfa, ti-o fura si cu bunica si cu vecinul langa tine.

eu la I love handmade , n-am vazut niciun fel de tentativa de genul acesta, si chiar daca ar fi fost asa, bodyguarzii se invarteau de la o intrare la alta.

eu personal, m-as fi dus, cu toate riscurile la un astfel de targ...de altfel, am mai discutat o data cu organizatorul , dar faceau in alta locatie si nu mi-a convenit ca "trafic de vizitatori" ....din pacate, e prea aproape de I love handmade, si nu am atata timp pt 2 we de targ .
la mine au fost ceva tentative. Dar i-am vazut si eu si bodyguarzii... Dar in general e bine totusi sa fie 2 persoane. Te ma duci si tu la un WC, sau iti cumperi ceva.. Parerea mea
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 10:24 pm

oanatos a scris:
la mine au fost ceva tentative. Dar i-am vazut si eu si bodyguarzii... Dar in general e bine totusi sa fie 2 persoane. Te ma duci si tu la un WC, sau iti cumperi ceva.. Parerea mea

da oana ai dreptate, este bine sa fi 2 persoane la targ exact pt ce ai spus tu mai sus. in 2 trece timpul altfel, mai stai de vb, mai zici o gluma, este altceva in 2 decat unul singur.

hai oana poate participi si tu la targul din septembrie, vom vi mai multe prieteni
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 10:31 pm

heehee...eu o sa fiu singura la targ, dar ma bazez pe fete ca-mi tin locul cat fac si eu o plimbarica " de usurare" tavalie ( oare chiar ma pot baza, sau daca nu...fac comanda de niste pampersi tavalie )
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 10:33 pm

mie imi pare rau ca suntem cam departe una de cealalta, era bine daca plateam toate odata.
asa mai faceam o mica conferinta tavalie
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Aug 18, 2011 10:41 pm

hihihi lasa fetelor ca vin in vizita si mergeti atunci la baie rusinos . As fi venit Miky dar nu prea am cum. In curand plec in concediu, vine ziua domnbului meu.. acum nu am cand si cum sa ma pun pe treaba plange
Sus In jos

Continut sponsorizat




Targuri handmade - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 10 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 10 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Unde vindem lucrarile create ?-
Mergi direct la: