decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
RobertiS
RobertiS
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 16/02/2014
Mesaje : 326
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Mar 16, 2014 9:55 pm

Gianina, ce cadou ii pregatesti colegei?
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 17, 2014 12:36 am

Ceva din ce am lucrat,dar nu decoupage ca nu stiu daca ii place...
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 17, 2014 5:14 am

Adevarul este ca puteam sa mai astept sa se incalzeasca si sa fac astfel de lucruri in aprilie cand este urmatoarea crestere a lunii, m-am cam grabit.. suparat
Sus In jos
RobertiS
RobertiS
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 16/02/2014
Mesaje : 326
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 17, 2014 8:54 pm

Buna dimineata!
Gabriela, nu cred ca e o problema ca ai schimbat deja pamantul, e cald afara si nu vad sa fie o problema!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 17, 2014 9:08 pm

Buna dimineata tuturor.
Ce mai faceti? Ce mai lucrati? Aveti timp de decupaj?
Asa am crezut ca m-am grabit cu plantarea florilor, dar pe la noi nu a fost frig ca pe la Mircurea Ciuc, asa ca eu cred ca plantutelor o sa le merga bine si o sa creasca frumos.... blink eye 
Pentru cine intereseaza, am vazut ca cei de la Complex Art au primit inimioare, multe modele si marimi:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
RobertiS
RobertiS
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 16/02/2014
Mesaje : 326
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 17, 2014 9:15 pm

Si eu cred ca o sa le mearga bine plantelor tale, nu te ingrijora!
Eu am facut aseara o comanda de perie, oglinda si un mic tablou pentru o fetita, iar in seara asta termin o alta comanda care trebuie livrata maine.
Apoi, nu mai am comenzi si vreau sa decorez un giveci din tabla si o tava pentru mine si o cutie si un tablou care vreau sa le daruiesc de Florii.

E frumoasa inimioara de la Complexart, insa eu am comandat deja de la cineva de pe facebook, astept comanda. Acum sunt in cautare de o agatatoare draguta pentru inimioara pentru ca vreau sa o transform intr-un mini cuier.


Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 17, 2014 11:19 pm

Salut harnicuţelor.
Ce lucrat Gabi, eu abia mai am timp sa respir si ieri am fost foarte dezamagita. Era la noi in oras un magazin cu produse pt pictura de unde cumparam culorile acrilice, pensule, grund, ce imi trebuia si ieri cand am fost sa imi cumpar grund magazinul s-a desfiintat. Acum nu imi ramane decât să cumpăr de pe net totul.  plange 
In ce priveşte lucrul am multe în plan si grunduite deja însă nu cred ca am timp să le finalizez. Am o bază de ceas pt o comanda , 2 cutii si inca o bază de ceas pt o experienţă. Să văd daca o sa iasă.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
RobertiS
RobertiS
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 16/02/2014
Mesaje : 326
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mar 18, 2014 12:42 am

Miky, ce pacat ca s-a desfiintat magazinul!! Nu mai exista alt magazin la voi in oras?
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mar 18, 2014 6:49 am

Buna seara, dragelor!
Am mai aruncat cate-un ochi pe la voi, sa vad ce mai faceti, dar n-am mai avut timp si energie sa va scriu.
Vineri si sambata (dupa serviciu) am rasturnat casa cu susu'-n jos, am spalat geamuri, perdele, draperii...curatenie generala. Duminica am zacut, fireste.
Aseara, in timp ce-mi udam florile, mi-am dat seama ca sambata asta n-am facut dus bambusului, asa cum ii fac de obicei. Deci....fuguta cu el in brate in baie, unde....era sa cad lata. Toata baia numai apa! M-a inundat vecina de deasupra. Inundat gen...ne cade tavanul in cap.  plange 
Norocul meu ca a venit instalatorul in 5 minute, a inchis apa, azi i-a reparat teava sparta...
Asa ca ne pregatim de reparat si zugravit tavanul in baie.

Deci...nu, nu ma plictisesc niciodata!   :600869: 

Am vazut cele 2 concursuri super lansate de Gabriela si Miky. Spor la treaba tuturor si inspiratie maxima!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mar 18, 2014 7:34 am

Rux ai o gramada de traaba din cate vad. Nasol sa stai la bloc, eu stau la casa asa ca nu am riscul sa ma inunde nimeni. Pai daca ai inceput acum curatenia de Paste ce mai faci?

Roberti din pacate ala era singurul magazin din oras.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mar 18, 2014 8:31 am

Buna seara!Pana la urma i-am dus si o tegola(cea cu trandafiri) sarbatoritei si am petrecut o seara relaxanta desi ieri am fost dati peste cap de o veste.
Asa ca azi dimineata a trebuit sa plecam in oras,am facut si mancare si am adormit cu copiii de oboseala...in seara asta am facut peste.
Rux,nasol moment,si eu am inundat,cand eram acasa,mai mica fiind. rusinos 
O seara frumoasa!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mar 18, 2014 11:32 am

Vai, Rux ai patit un lucru urat dar se mai intampla din astea la bloc.. suparat 
Acum trebuie sa lasi macar o saptamana sa se usuce bine pentru ca nu ai cum sa dai cu var pe plafonul ud...ai de tras un pic... suparat
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mar 18, 2014 6:35 pm

Imi place, Rux, ca nu te plictisesti. Cand zici ca este OK atunci vine ceva.... Minunat!
Mie imi place sa zic ca atata timp cat nu este grav, vin ptr. a nu ne plictisii.
Spor la zugravit.
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mar 18, 2014 7:11 pm

Buna dimineata!
Da, se mai intampla din astea la bloc si, fiind la etajul 1...sunt variante multiple.
Vom lasa sa se usuce bine si abia apoi vom repara.
Important e ca nu ducem o viata monotona.  :600869: 

Am inceput ziua cu voie buna si cu un parfum demential de la Iasomia de Madagascar.
Va invit sa-l savurati! Merge cu cafeaua, garantat!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mar 18, 2014 7:13 pm

Foarte frumoasa! Ar merge langa o cafea, soare, liniste....
Sus In jos
RobertiS
RobertiS
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 16/02/2014
Mesaje : 326
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mar 18, 2014 8:40 pm

Buna dimineata!
Rux, minunata floare, imi place mult!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mar 18, 2014 9:03 pm

Buna dimineata doamnelor. Ce planuri aveti pentru azi.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mar 19, 2014 5:16 am

Eu am facut o pasiune pentru pauni . Daca prima cutiuta a plecat peste mari si tari , a doua am pregatit-o pentru un magazin de aici din Nürnberg . Trebuia sa fac un obiect temazic pe verde si auriu sa se potriveasca temei NOROC . Sunt la partea de interior si ma tot uit la ea cum sa o fac . In plan mai am multe lucruri , am tot fost prin piata si am cumparat multe baze , care mai de care mai deosebite . O iau insa incet . Ma straduiesc sa gasesc ceva potrivit si pentru provocarea Gabrielei mai e si concursul tau Miky  suspicios 
Restul ? Nu lucrati astazi nimic frumos?
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mar 19, 2014 7:06 am

Buna seara!Eu am fost data peste cap pentru ca sotul a plecat cu noaptea in cap si nu m-am mai culcat sa pot trezi fata sa plece la scoala.Si uite asa,am stat cu baiatul acasa,iesea la 10,30 asa ca nu l-am mai dus,si am dormit pana la 10 cand a sunat telefonul.Dupa masa de pranz m-am apucat de ceva curatenie adica am pregatit veranda si am scos florile din casa acolo si pe afara.In seara asta am facut o salata orientala,fara ou,am si papat-o si acum sunt pe aici,si cu un ochi la lectiile fiica-mii.A,la 6 dimineata eu faceam o brosa. :600869: 
Roxana,ma bucur ca ai comenzi.Spor!
Sus In jos
RobertiS
RobertiS
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 16/02/2014
Mesaje : 326
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mar 19, 2014 7:42 am

Eu am livrat astazi comanda pe care am finalizat-o aseara si am mai primit 3 comenzi. Problema e ca toata lumea vrea cufere mari si mai am un singur cufar mare, deci trebuie sa ma aprovizionez cu cutii..
Intotdeauna am problema asta... toata lumea vrea cutii mari, iar eu raman cu cele mici si mijlocii...
Voi cum procedati fetelor, la fel vi se intampla si voua? suspicios 
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mar 19, 2014 8:42 am

Nu stiu ce sa zic decat un lucru si eu vreau un cufar mai mare ca nu-mi mai incap bijuurile.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mar 19, 2014 9:04 am

Rux, frumoasa floricica ta, am inteles de la o prietena care a primit cadou una, ca nu este o floare pretentioasa.
Mai Gianina ce matinala ai fost. Sa ne pui si noua o fotografie cu brosa.
Eu le fac pe toate si este imposibil ca atunci cand vine cineva ca sa ia o caseta mai mare sa nu vrea sa ia si una sau chiar doua din celelate marimi, pentru dat cadou. De multe ori pe cea mica o fac cadou d-nei care imi ia caseta mai mare si nu ies in pierdere pentru ca astfel imi fac reclama.
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mar 19, 2014 9:41 am

V-o arat dar nu e decupaj
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mar 19, 2014 9:58 am

Gianina este draguta, brosa ta. Si ce daca nu este decupaj, trebuie sa cauti ca este pe undeva un topic cu alte pasiuni comune, de fapt nu mai stiu cum se numeste....si putem sa punem acolo fotografii si cu ce ne mai ocupam in timpul liber.
Va spun noapte buna, sunt franta am cam alergat azi prin mai multe cartiere dupa un apartament pentru fiul meu cel mare care ar vrea sa vina inapoi in tara dar sa nu stea cu mine pentru ca se muta cu prietena lui. Sper sa gasesc ceva convenabil ca pret....  suspicios
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mar 19, 2014 10:31 am

Aaaa,n-am stiut...mersi!
Spor la cautat!
Noapte buna! :40803: 
Sus In jos

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 4 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 4 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: