decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
RobertiS
RobertiS
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 16/02/2014
Mesaje : 326
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Mar 19, 2014 9:47 pm

Gianina, e foarte draguta brosa ta!
Eu am niste cufere pentru bijuterii luate din comert acum cativa ani si ma gandesc sa le reconditionez, dar nu stiu cum o sa iasa pentru ca au niste striatii.. uite cum arata:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Gabriela, e bine ca reusesti sa le vinzi pe toate, dar eu ma bazez mai mult pe comenzi, nu prea vor clientii mei cutii gata decorate, fiecare are preferintele lui...
Am 2 cutii mari dreptunghiulare pe care as fi putut sa le folosesc in locul cuferelor, dar nu vor.. suparat 
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Mar 20, 2014 12:09 am

Buna ziua!Eu iar am lenevit adica am mai dormit o repriza,apoi am scos gunoiul ca vine masina azi si am bagat la spalat.Asteptam sa vina fata de la scoala ca sa mancam,intre timp a ajuns.
Mersi,Robertis!Nu stiu ce sa zic de cufere ca am si eu unul cumparat asemanator,probabil trebuie desfacute marginile alea si dezlipita acea suprafata care mi se pare mie ca e o imitatie lipita...poate stiu fetele mai bine.
Sa avem spor!
Si pentru ca azi cica e Ziua Internationala a Fericirii,macar zambiti dragelor ca suntem mai norocoase decat altele,nu neaparat sa cautam fericirea in ceva de neindeplinit.Parca era o vorba ca fericirea vine din lucrurile marunte/simple. :40803: 
Sus In jos
RobertiS
RobertiS
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 16/02/2014
Mesaje : 326
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mar 21, 2014 1:38 am

Fetelor ce lucrati? E asa liniste pe aici...
Eu mai am putin si termin programul si diseara am ceva treburi casnice in program, ca sa am in weekend cat mai mult timp pentru decupaj.
As vrea sa fac un tablou si nu mai gasesc blank ca acesta, magazinul de la care cumparam nu mai aduce si nu gasesc nici online...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

ma gandesc sa cumpar o rama din ipsos dar mi-e teama ca o sa fie fragila si nici nu stiu cum se lucreaza, voi ati lucrat ipsos?
Sau pe ce suport faceti voi tablouri?
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mar 21, 2014 4:07 am

Eu nu sunt cu tablourile, am facut un triptic dar nu am pus rame:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dar am vazut pe facebook ca multa lume foloseste rame din ipsos si chiar sunt frumoase. Am inteles ca le face cineva pe la Arad, Oradea....parca asa am retinut, dar pot sa ma interesez.
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mar 21, 2014 5:54 am

Frumos triptic,Gaby,e pe lemn,nu?
Buna seara!Eu n-am facut decat o felicitare azi,in rest,am fost plecata toata dimineata apoi ceva treburi pe acasa si m-am odihnit un pic cu baiatul.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mar 21, 2014 6:27 am

Este pe panza. Am cumparat de la LIDL mai multe marimi si forme de tablouri de panza pe cadru de lemn. Pe unele triunghiulare am facut ceasuri si le-am facut cadou si au placut.
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mar 21, 2014 6:45 am

Aaa.super!
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 22, 2014 8:41 am

Ce liniste! Toata lumea creaza? Poate primavara a scos lumea din casa.
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 22, 2014 8:45 am

Buna,Doina!Creem niste sapaturi in gradina de ma dor mainile ca deja pamantul e tare,mancare,spalari,carpeli de sosete si cam atat.Tu ce faci?
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 22, 2014 9:20 am

Se cunoaste ca vremea ne indeamna sa iesim din casa. Azi am iesit cu prietena mea si cu gemenele la plimbare. Pana si mititelele au simtit ca este Primavara pentru ca nu au vrut sa doarma si au fost numai un zambet tot drumul. Sa tinut de noi si catelul de la bloc si a trebuit sa ne plimbam in cerc nu prea departe de blocurile noastre, mi-a fost frica sa nu se ia de cineva si sa-mi faca necazuri. Dupa cele intamplate pe la Bucuresti nici nu stii ce-l apuca pe unul care nu iubeste animalele, iar bietul caine n-are nici o vina dar pot sa o incurc eu...  suparat 
Am profitat de vremea buna si am iesit si in seara asta cu parintii mei. Chiar ma bucur ca am avut ideia asta si i-am plimbat sa ia un pic de aer.
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 22, 2014 10:17 am

Intr-adevar parca am inebunit si noi si patrupedele. I-am pus cip si noi si am platit la asociatie ca sa nu-l castram, este rotwailler, sta doar in curte si se comporta ca un caine de companie, dar parca poti stii. Este foarte cuminte, am pus acele bête in jurul locurilor unde rasar florile de primavera si stie ca nu are voie sa calce. Are 70kg ar face laleaua treci. Astazi a fost aproape vara, era pacat sa stai in casa.
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 22, 2014 10:27 am

Gabi,ma bucur ca ai avut o zi frumoasa!
Doina,si la noi a fost soare dar bate un vant nesuferit.
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 22, 2014 10:31 am

Asta este.  La noi bate rar vantul.
Sus In jos
RobertiS
RobertiS
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 16/02/2014
Mesaje : 326
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 22, 2014 10:35 am

Gabriela, sunt foarte frumoase tablourile! Asa ma gandesc sa fac si eu ceva pentru balconul meu, dar nu stiu cand o sa am timp..
Oare mai gasesc la lid'l panza? Se lucreaza usor?
Tablourile din ipsos sunt frumoase, dar ma gandesc ca sunt fragile comparativ cu lemnul. Poate reusesc sa gasesc totusi blankul acela din lemn.
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 22, 2014 10:38 am

Si la noi sa stii dar de cateva zile,adica de-o saptamana, tot bate si chiar ma gandeam ca nu prea se intampla asa ceva.
m-am ciocnit de Robertis...sa stii ca am si eu doua tablouri rotunde din ipsos,si ceas si nu-s asa fragile cum crezi...ca doar n-o da cu el de pamant.
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 22, 2014 10:51 am

Au fost de curand la Lidl, dar nu te ingrijora se cam repeta ofertele. Sotul meu a turnat rame din ipsism eu le-am decorat. Sunt rezistente dar nu le place umezeala.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 22, 2014 11:34 am

Asa este Doina, la LIDL se repeta ofertele si sigur o sa mai fie panze, acrilice, pensule....
Va urez sa aveti o noapte linistita!
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 22, 2014 11:47 am

Si tie la fel. Noapte buna!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mar 23, 2014 7:27 am

Si azi am iesit din casa, a fost o zi splendida. Am trecut prin piata si am cumparat multe si diverse zarzavaturi, dar mai mult am vrut sa cumpar spanac. Fac o budinca de spanac care iese foarte buna si se poate manca si calda si rece si ne place mult la toti.
Sus In jos
RobertiS
RobertiS
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 16/02/2014
Mesaje : 326
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mar 23, 2014 7:33 am

Multumesc de informatii, fetelor, am sa urmaresc ofertele la lid'l.
Astazi si noi am iesit la plimbare pe langa Bucuresti, a fost foarte frumos, de multa vreme nu ne mai plimbasem. Am ajuns acasa franti.  :600869: 
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mar 23, 2014 7:46 am

Robertis, apare săptămâna viitoare,  joi.
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mar 23, 2014 7:49 am

Buna seara!Gabi,ne dai si noua reteta?Eu am facut cartofi la pranz si seara stevie cu cate un ou.Si eu m-am plimbat putin,dar apoi a inceput sa bata vantul tare iar.
Acum sunt cu un ochi la "Romania danseaza."
Iar m-am ciocnit de Doina...multumim de pont! prieteni 
Sus In jos
RobertiS
RobertiS
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 16/02/2014
Mesaje : 326
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mar 23, 2014 9:00 am

Multumesc, Doina!
M-am uitat si eu acum pe site-ul lor, joi le fac o vizita!
Voi ce mai aveti de la ei si e ok? Parca spuneati ca vopseaua acrilica nu e buna?
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Mar 24, 2014 8:03 pm

Buna dimineata!La noi e innorat,azi noapte m-am culcat tarziu,azi e sarbatoare asa ca prevad o lene mare,pardon,am vrut sa spun o relaxare.Asta pana trebuie sa ma misc la bucatarie sa pregatesc pestii de i-am cumparat aseara,si vine fata de la scoala cu lectii.
O zi buna tuturor!
Va las si cafea,poate se mai trezeste cineva  :395905: 
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Mar 24, 2014 8:20 pm

Bun gasit fetelor , incet incet deschid si eu ochisorii si ma pregatesc de o noua zi ! Sunt bucuroasa ca am avut cateva zile bune in care am mai lucrat cate ceva , am fost la talcioc si mi-am cumparat atatea lucrusoare minunate ce asteapta sa fie decorate  iubire Imi plac lucrurile de la piata pentru ca sunt deosebite iar redecorate devin obiecte unice .

Am vazut ca ati discutat despre formele de ipsos , eu am primit cateva de la Adriana de aici de pe forum si mi-a placut foarte mult cum se lucreaza pe ele . Arata diferit fata de lemn .

Va doresc o zi minunata si insorita !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 5 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 5 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: