decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

  Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Empty
MesajSubiect: Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau    Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Dum Feb 09, 2014 1:38 am

Salutare dragele mele, o parte dintre voi stiti de pe facebook, cealalta parte o anunt acum. In sfarsit a sosit momentul amanat de foarte mult timp. Organizam atelier de decoupage la domiciliu. Sambata, 1 Martie 2014 incepand cu orele 11.00 va invitam sa petreceti impreuna cu noi inceputul Primaverii. Vom face primii pasi in arta decoupage-ului, vom decora o tegola din ipsos cu efectul Shabby Chic, vom transforma, prin tehnica servetelului o ciuperca de copac intr-un frumos suport de creioane sau ustensile pentru decoupage, vom decora o farfurie de sticla prin tehnica decoupage sottovetro cu hartie de orez, motivele din hartie si servetel vor fi alese dupa gustul fiecarui cursant in parte. In cazul in care doriti sa ramaneti peste noapte, avem disponibile 4 locuri. Si pentru ca incepem seria de ateliere la domiciliu in data de 1 Martie, odata incheiata activitatea creativa va incepe cea distractiva cu jocuri de carti, remi, PS 3, karaoke si dans caci sarbatorim impreuna inceputul Primaverii. Duminica, 2 Martie (daca vremea ne va permite)  vom organiza concurs de tragere cu arcul, cu premii surpriza. Deasemeni, vom face o plimbare prin padure in cautarea ciupercilor de copac, astfel fiecare cursant isi va asigura propriul suport unicat de decorat, ca tema pentru acasa.  Daca sunteti incantati de oferta noastra nu mai ezitati. Asteptam inscrierile voastre aici, pe facebook sau la email: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Rezervarile se fac pana pe 25 Februarie 2014.
Cost: 100 lei/pers. (materiale, masa si cazare incluse in pret).
Va asteptam cu drag!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Empty
MesajSubiect: Re: Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau    Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Dum Feb 09, 2014 7:34 am

Am vazut invitatia voastra pe facebook si chiar m-am gandit cu parere de rau ca nu sunt mai aproape de voi ca as veni sa intampin venirea Primaverii, cu voi... suparat
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Empty
MesajSubiect: Re: Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau    Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Dum Feb 09, 2014 8:10 am

:) Gabriela doar sa vii sa ne dai lectii, ca tu esti mamica noastra in ale decupajului, mai ales la decoupage pe sticla si borcanase! Stiu, distanta e foarte mare... dar poate cand vei avea drum prin partea noastra, poate la vara, sa ne faci o vizita, ne-ar bucura tare mult.  imbratisare 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Empty
MesajSubiect: Re: Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau    Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Dum Feb 09, 2014 10:15 am

Multumesc pentru invitatie, Adriana. Sa ajungem sanatosi pana la primavara, vara, poate cine stie... suspicios
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Empty
MesajSubiect: Re: Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau    Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Dum Feb 09, 2014 6:33 pm

Adriana, am vazut si eu pe facebook invitatia ta. Multumesc si-ti doresc mult succes!
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Empty
MesajSubiect: Re: Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau    Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Dum Feb 09, 2014 6:46 pm

Sper sa fie sotul acasa atunci, ca nu pot lasa catelul singur...
Chiar am nevoie de putina relaxare...iar ocazia asta e perfecta!
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Empty
MesajSubiect: Re: Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau    Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Dum Feb 09, 2014 9:52 pm

Vedeti voi fetelor, ne spuneti sigur pana pe 25 februarie ca sa stim cum ne organizam cu dormitul si activitatile...ati sesizat ca nu e vorba doar de decupaj aici  :600869: 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Empty
MesajSubiect: Re: Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau    Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Dum Feb 09, 2014 10:46 pm

He he, am sesizat. E important si decoupage-ul...dar si distractia!  :600869: 
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Empty
MesajSubiect: Re: Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau    Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Lun Feb 10, 2014 7:40 am

Asa-i Rux, avem nevoie si de relaxare si de distractie si de miscare, imbinam utilul cu placutul, ne incarcam astfel bateriile pentru vremurile ce vor urma
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
yuki
yuki
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 29/12/2013
Mesaje : 61
Varsta : 27
Localizare : bucuresti
feminin

 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Empty
MesajSubiect: Re: Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau    Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Lun Feb 10, 2014 8:30 am

Ce frumos suna..mi-ar fii placut tare mult
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Empty
MesajSubiect: Re: Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau    Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Mar Feb 25, 2014 9:22 pm

Salutare dragelor, va anunt ca atelierul din data de 1 Martie l-am anulat, ramane pe alta data, daca vor veni vremuri mai bune. Mult spor si inspiratie va doresc tuturor!  imbratisare 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Empty
MesajSubiect: Re: Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau    Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1Mier Feb 26, 2014 1:47 am

Imi pare rau, Adriana. Poate daca se incalzeste o sa fie mai bine. Toate cele bune tie si familiei tale frumoase!
Sus In jos

Continut sponsorizat




 Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Empty
MesajSubiect: Re: Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau    Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau Icon_minitime1

Sus In jos
 

Anunt Arta si Creativitate: Atelier de decoupage in sat Homesti, jud Buzau

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: