decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Aug 14, 2013 9:42 pm

O sa-mi lipsesti !!!! suparat 
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
handmadebyhari
handmadebyhari
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 14/03/2013
Mesaje : 195
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Aug 14, 2013 10:31 pm

sarna' iti raman datoare Roxana. Pai prea voluminoasa nu va fi pentru ca imprimanta mea nu suporta carton mai gros de 120 gsm (aspect la care nu m-am gandit cand am luat-o pentru ca mai fac si felicitari si ar fi fost buna una care sa mearga pana la 200 gsm). Ar arata ca etichetele alea micute agatate de pungile de cadouri. Ca dimensiuni...cred ca ar merge (ca sa intre si in cutiile cele mai mici pe care le fac) de vreo 5cm/8-8,5 cm cand e indoita. La imagine am o problema- pe FB si blog am pus ce am avut la indemana (poze ale lucrarilor) dar sunt foarte incarcate si nu dau bine pe ceva asa mic. Ma gandesc sa schimb poza pe blog, sau la ceva atasat la poze (ca o stampila), ca sa folosesc aceeasi imagine peste tot (blog, fb, etichete...), dar nu stiu cu ce. imi poti sugera ceva? tot ce gasesc ca imagine are o codita cu drepturi de autor si nu vreau sa supar pe cineva sau sa ma caute cu FBI-ul :) ma pricep eu la multe dar la chestii legate de net, logo, si alte alea de care mai aud.......neam......
sau poate in loc de imagine, ceva scurt gen, HBH (de la numele blogului) ca un fel de brand......imi trec tot felul de idei prin cap, dar poate ai tu vreo sugestie geniala, ca sa nu te pun sa muncesti prea mult ca pe urma se numeste exploatare...... mi-a placut mult ce ai realizat pentru celelalte fete si de aceea ma gandesc ca sigur gasesti o solutie simpla si pentru biata de mine....
Sus In jos
http://hbhdeco.blogspot.com/
handmadebyhari
handmadebyhari
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 14/03/2013
Mesaje : 195
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Aug 14, 2013 10:39 pm

multumesc Adriana. pai tot din cauza tonerului ma gandesc la ceva foarte simplu care sa mearga si color si alb-negru sau doar alb-negru, ca sa nu raman fara etichete in timp. ideea mi-a venit pentru ca vroiam sa dau un aspect mai comercial- tot ce fac e cumparat drept cadou si ar da frumos sa fie insotita cutia de o eticheta draguta care poate fi pastrata asa cum pastrezi si cartile de vizita care te intereseaza.
succes la repararea calculatorului ca sa revii cat mai curand aici :)
Sus In jos
http://hbhdeco.blogspot.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Aug 14, 2013 11:08 pm

Eu am tras deja o tura prin diverse locuri...copii mei sunt pe ultima suta de metri si fac cumpararturi, cadouri pentru prietenii lor din Franta.
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Aug 15, 2013 2:00 am

Bunaa!Noi ne-am trezit tarziu,am facut un gratar de peste,adica de somn,si a venit o ploaie zdravana exact cand am stat la masa deci acum e racoareee.
O zi frumoasa!
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Aug 15, 2013 2:50 am

Gata fetelor, resetam pc-ul, Dumnezeu cu mila...
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Aug 15, 2013 6:15 am

Hari , ma voi gandi la ceva maine , astazi sunt rupta de oboseala , nici nu m-am simtit foarte bine toata ziua si ma si exploatat Miky la maxim tavalie Calculeaza pe un A4 cam cate bucati iti ies si da-mi te rog dimensiunea intreaga , fara sa fie indoita .Eu iti fac o singura imagine .
De maine voi fi din nou disponibila bucurie 
Va pup fetelor !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
handmadebyhari
handmadebyhari
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 14/03/2013
Mesaje : 195
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Aug 15, 2013 6:58 am

Roxana, dupa calculele mele pe un A4 ar intra cam cinci etichete de 5 cm/16 cm. a sasea ar avea vreo 3 mm lipsa la apel.
nici prin cap nu mi-a trecut sa te pun la treaba azi. asta e asa, cand ai timp, chef, inspiratie.......stai linistita ca nu-i graba. e o idee care ma bantuie de mult timp si nu ii dau de cap singura. asa iti trebuie daca te pricepi si te oferi :) te alegi cu munca. nu neglija treburile tale si mai ales sanatatea. ai grija de tine si odihneste-te ca nu vreau sa te am pe constiinta mai tarziu :))

o seara frumoasa in continuare si un somn bun si odihnitor la toata lumea
Sus In jos
http://hbhdeco.blogspot.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Aug 15, 2013 7:48 pm

Neata fetelor, am o veste buna, in urma resetarii calculatorul merge mai bine, slava Domnului. Nu mai am nici o poza in el dar nu/i bai, ca fac altele. Problema mea acum e a tastaturii, ca mi s/au modificat aici niste treburi, trebuie sa le dau de cap. Important e ca merge calculatorul si netul bucurie 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Aug 15, 2013 7:53 pm

Neata!Of,dar de ce nu mai ai poze?le-ai avut in C cu programele?trebuia sa le salvezi intai ca doar povestii eu ce-am patit...se pare ca vechiul meu hard nu mai reactioneaza deloc plange 
La noi ploua,parca se potriveste perfet cu starea mea ca tocmai a plecat sotul la munca.
Sa aveti spor!
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Aug 15, 2013 8:30 pm

Ei draga mea Gianina, o parte din ele le-am salvat pe cd, o parte pe memorii, o alta parte am din fisiere am bagat intr-un alt pc mai vechi care zacea acolo de cativa ani. Ala s-a stricat de tot ieri, nu se mai aprinde. Dar bine ca merge asta. Salutari sotului din partea noastra, lasa ca nu lipseste mult ca doar nu pleaca in afara tarii.
Sa aveti o zi cu spor si inspiratie!!! imbratisare 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Aug 15, 2013 8:38 pm

`neata Gianina :) am o leneeeee :))) dar trebuie sa fac bagajele pentru fete, ca le ducem azi la socrii mei la Sovata si vor ramane acolo 4 zile :) E prima data cand le las la bunici, intotdeauna stateam si eu cu ele, dar gata, nu mai pot, am nevoie si eu de respiro dupa aprox 4 ani de cand le am in viata mea, psihic sunt total terminata, nu mai am rabdare deloc cu ele si asa nu este bine. Deeeeci in sfarsit am si eu parte de concediu :) sper sa nu fiu inteleasa gresit :) In timpul acesta vreau sa refac mobila lor, o masuta rotunda si doua scaune confectionate la cererea mea de socrul meu, el le-a vopsit cu maro si nu-mi place. Acum e vremea cea mai buna sa le vopsesc, am deja cumparate vopselele de ulei non toxice pt copii. Nu m-am decis cum sa le fac, idei am dar vad ce va iesi pana la urma picteaza 
Sa aveti un weekend placut :)
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Aug 15, 2013 9:12 pm

Stiu,Adriana,dar desi avem ritmul asta de 1 an de zile tot rau e,psihic vorbind, si cica vor mai fi inca 3 :sFun_duh2: 
Ildey,n-avem ce sa intelegem gresit,ca stim cu e,doar suntem oameni nu roboti.Nu-ti face griji,bucura-te de vacanta!
Sus In jos
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Aug 15, 2013 9:24 pm

wooouuuu inca 3? Sa fiti tari, nici nu vreau sa ma gandesc cum poate fi.
Sus In jos
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Aug 15, 2013 9:29 pm

Daaa,mie imi trebuie putere multa...dar gata cu vaicareala,mancare am,e timpul sa mai lucrez si eu cate ceva...cu ce sa incep?
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Vin Aug 16, 2013 9:30 am

Lasa Gianina, poate uneori distanta inseamna o mai mare apropiere sufleteasca.
Cunosc familii care stau in aceeasi casa, dorm in acelas pat si totusi nu isi vorbesc.....si eu una ma mai supar dar nu as putea sa fiu asa, mai mult de o ora...imi dau seama ca nu-mi foloseste la nimic. Dupa cum ti-am mai spus, cu intelepciunea de care ai dat dovada o sa treci si peste asta.

Ildey, parintii ar trebui sa fie mai voluntari din proprie initiativa, dar stiu din propria experienta ca daca nu te plangi, nimeni nu vede ca esti cu nervii la pamant, asa ca trebuie sa o faci mai des....si la urma urmei sunt doar patru zile, poate ar fi trebuit mai multe zile pentru ca sunt cam putine si nici nu o sa-ti dai seama cand au trecut...suspicios 
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Vin Aug 16, 2013 8:26 pm

Buna dimineata, ati baut cafeluta? hai ca va invit si eu la o cafea turceasca:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ce v-ati propus sa faceti azi? eu incerc sa ma adun, baietii mei au plecat dimineata si am aflat acum ca sunt pe la Beclean unde s-au intalnit cu prieteni veniti si ei in vacanta in Romania.....

Pofta buna la cafea!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Vin Aug 16, 2013 10:56 pm

eu am baut dar as mai bea.

sper astazi sa am mai mult chef de decorat si mai putin de lenevit.
nu stiu de ce de la un timp nu am chef de decorat si ce fac mi se pare ca stric.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Vin Aug 16, 2013 11:12 pm

Salutare dragelor, eu ce sa zic, am chef de creatie doar ca am slabit intr-un hal...ca nu am deloc pofta de mancare... ma si mir cum de reusesc sa mai stau in picioare...
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Vin Aug 16, 2013 11:42 pm

Adriana, chiar voiam sa te intreb de ce ai slabit, ce probleme ai....dar mi-ai luat-o inainte. Daca nu ai facut nimic pentru a slabi, trebuie sa faci niste investigatii serioase pe la medici....ca nu este de joaca.

Miky, si eu sunt in aceiasi situatie, fara chef de decupaj si cand imi fac curaj nu imi iese ce vreau..suparat
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Aug 17, 2013 12:04 am

Adriana draga , ai grija de tine ! Si asa erai slabuta ... Of ! Eu am pregatit bagajele , sotiorul a ajuns din Germania si plecam la parinti in Ardeal ! Acolo am si inspiratie , si loc ... cateva baze mai gasec , asa ca promit sa lucrez !
Va pupacesc si va doresc sa iesiti repede foc din starea aceasta de repaos creativ !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Aug 17, 2013 12:22 am

Fetelor, nu am nimic, pe bune, culmea e ca desi am slabit mult ma simt bine, am chef de decorat si de creat, in general. Ieri am mai facut un pictoric. :600869: 
Desigur, bag de seama ca nu e buna treaba asta cu scaderea in greutate ca si asa eram foarte slaba, incerc sa o las mai moale cu cafelele si sa schimb un pic regimul alimentar, poate imi vine iar pofta de bagat in stomac.
Va pupacesc, sa aveti spor si inspiratie imbratisare 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Aug 17, 2013 12:41 am

Multa sanatate, Adriana...imbratisare 
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Aug 17, 2013 1:22 am

Salutare! Lipsa asta de chef de decorat e molipsitoare.
Eu dau vina pe venirea sotului. tavalie si pana sa vina el, pe caldura. Cum o dau, ies nevinovata. tavalie 

Diseara, dupa meciul Stelei:), avem in plan o iesire cu bicicletele in parc. Profit de prezenta lui, ca singura nu ies si mi-e dor taaaare de mers cu bicicleta.

Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Aug 17, 2013 6:51 am

da se pare ca lenea e molipsitoare, rux e bine ca poti da vina pe cineva.
adriana da si mie reteta de slabit, as avea de dat 3-4 kg.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 12 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: