decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Dum Feb 13, 2011 8:29 pm

Buna dimineata!
Iar sunt singura la cafea...ei,da,lumea sarbatoreste 'Sf.Valentin'...
Nu are nimeni o barfa noua ?! Nu se lauda nimeni cu nimic ?! In afara de lucrari decoupage,of course...
Ei,bine,ma laud eu ca pe seara am de luat doua cutii de tabla cu capac si o rasnita de cafea tot de tabla,veche... Le primesc,de fapt,si vreau sa si incerc sa le decorez. Abia astept! Si eu,ca si Nicoleta,parca ea a spus-o,sunt la faza de cumparat materialele de lucru...
Hai ca m-am laudat destul ! Imi fac a doua cafea ca mi-am luat ieri suficient lapte...
Si,ce ziceti de concursul care tocmai s-a incheiat?! Dar de cel nou?!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Dum Feb 13, 2011 10:23 pm

de barfit in afara de vremurile pe care le traim cu cei care ne conduc si sunt de o nesimtire crunta , nu se mai gaseste ceva de barfa
si eu beau cafeaua si ma joc cu picea mea care aseara nu sa lasat pana nu i-am dat si ei tempera sa picteze
ce caraghioasa era ca incerca sa inmoaie pensula in apa si sa curete ca sa ia alta vopsea
iato : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Dum Feb 13, 2011 10:50 pm

Aha,Florine,carevasazica talentul s-a mostenit! Asta da subiect de lauda! Sa-ti traiasca picea si sa-ti aduca numai bucurii!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 15, 2011 1:13 am

florin este o scumpa, imi place ca este concentrata si imi mai place bluzita ei roza, eu sunt innebunita dupa fetite iubire
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 15, 2011 2:10 am

Gty-ule, ai o fata pe cinste, sa-ti traiasca iubire

Sa va pun si eu poza cu a mea de vineri de la ziua ei:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nu picteaza inca si nici nu face decoupage dar nici mult nu mai are rusinos
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 15, 2011 2:12 am

Oooo sa va traiasca copiii. Sunt foarte frumosi toti.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 15, 2011 2:14 am

ce frumoasa este, si pamponul acela in parul ei blond , este tare haiosa ras
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
rodica
rodica
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 23/01/2011
Mesaje : 82
Varsta : 67
Localizare : bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 15, 2011 2:14 am

Vaai ce frumusete! e adevarata su e papusa? sa-ti traiasca si sa traiasca toti copii!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 15, 2011 3:17 am

Sa va traiasca papusile.Sunt scumpe si dragalase.Cum sa nu fii mandru de asa niste minuni?!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 15, 2011 7:16 am

Ce fetite frumoase aveti ! :flower:
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 15, 2011 7:31 am

Multumesc frumos sarut
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 16, 2011 12:17 am

azi nu a facut nimeni cinste cu o cafea?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 16, 2011 2:02 am

Ei,daca toata lumea se lauda cu copiii,de ce sa nu ma laud si eu?Va trimit o poza cu fetele si ginerele{de la cea mare-cu esarfa mov) de la petrecerea de Craciun de la universitate.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 16, 2011 2:07 am

elena sa iti traiasca si sa fie sanatosi, sunt frumosi iubire
imi place papionul party
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 16, 2011 2:21 am

ziua buna!
eu ofer o ceasca de ness cu lapte pentru cine doreste!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 16, 2011 2:29 am

eu, eu daniela nu am mai baut un ness cred ca am 6 luni
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 16, 2011 2:35 am

Pai mai bine lasi tigarile si te apuci de baut ness :hi,hi:
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 16, 2011 2:39 am

ca tot ai adus vorba de tigari, iau o pauza de lucru si ma duc sa fumez o tigare
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 16, 2011 2:41 am

suparat si eu care credeam ca te conving sa te lasi de ele!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 16, 2011 2:58 am

ei lasa , ca le-am mai redus, nu fumez asa de mult, poate intr-un final le las de tot
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 16, 2011 10:39 pm

neatza!
eu sunt cu cafeluta in dotare, cine doreste? :flower:
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 16, 2011 10:45 pm

Cafea! Cafea! Cafea! Eu vreau! Cu lapte si fara zahar! Ba nu,scuze,cum o fi ca sigur e buna!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Joi Feb 17, 2011 10:00 pm

S-a adunat toata lumea. Haideti ca dau eu cafeaua azi. Da e cu rom asa ca atentie cei care conduceti.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Joi Feb 17, 2011 10:09 pm

eu nu conduc asa ca pot sa beau party
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1Vin Feb 18, 2011 9:54 pm

Cafea! Trec la a doua,mai vrea cineva?!
Alina,eu tot astept sa vii cu impresii si una-alta de la vizita de la dovlecel,cred ca Mihaela o cheama,si tu nimic? Tii totul pentru tine?! Lasa ca ajung eu la Constanta si te pun sa platesti cafeaua!!
Sus In jos

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea   Carcoteli la o cafea - Pagina 13 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 13 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: