decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Mar 06, 2011 7:54 am

hai alisit nu te mai zgarci si apuca-te de treaba, lasa ca faci tu rost de altele
hai ca vreau sa imi incanti ochii cu ceva frumos prieteni
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Lun Mar 07, 2011 2:10 am

Scuze Cazimi, nu a fost intentionat, m-am bagat ca musca'n lapte. Promit sa fiu mai atenta.

Ramona ma numesc si am 28 ani, doua fetite gemene, invatatoare si insarcinata. Cam atat. M-am indragostit de aceasta tehnica, dar nu prea am experienta, am facut cateva lucrari, din pacate nu am poze la ele si nici nu le mai am, asa ca o sa mai incerc.

Voi aici sunteti experte si sper sa invat multe de la voi.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Lun Mar 07, 2011 2:15 am

Bine ai venit Ramona !
abia asteptam sa-ti vedem creatiile...spor la treaba party

alisit : da-i bataie cu decoupageul si lasa colectionarea pe mai tarziu ...astept picteaza
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Mar 13, 2011 3:36 pm

Noua pe forum, ma prezint si eu:
Aura, 29 ani, casatorita, Bucuresti, pasionata de floricele si de lucrusoarele care tin de arta..si in care punem suflet, ma bucur tare mult ca v-am descoperit. Sper ca voi reusi sa pricep usor si sa nu uit repede secretele decoupageului flori
Trec la lecturat pe forum :flower:
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Mar 13, 2011 8:05 pm

magnolia bine ai venit printre noi welcome
ai sa vezi ca incet ,incet vei invata cate ceva din decupaj si vei face minunatii din obiectele pe care le ai prin casa
spor la lucru si apoi te asteptam sa ne arati ce ai lucrat imbratisare
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Mar 13, 2011 10:17 pm

Multumesc frumos de primire, Mihaela.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Mar 13, 2011 10:27 pm

cu placere, ia zi cu ce te-ai aprovizionat sa poti incepe decupajul? :hi,hi:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Lun Mar 14, 2011 6:21 pm

Am mutat cateva postari (ale Magnoliei si ale mele) de aici la De unde cumparam, caci acolo sunt mai potrivite
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Mar 23, 2011 6:30 am

alexandru gabriel nu ne-ai spus nimic despre tine, ai facut vreo lucrare de decupaj? sau esti in faza de studiu?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 5:31 pm

Buna...Sunt Andreea si am 25 de ani. Imi place enorm ceea ce se intampla pe aici pe la voi. Am descoperit tehnica decoupage de putin timp si am experimentat pe cateva obiecte. Sper ca aici sa invat lucruri noi si daca nu va este cu suparare sa ma inspir si de la voi.
Pupici tuturor Thank You
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 7:20 pm

Andreea,bine-ai venit la noi!
Sper sa te simti bine in mica noastra familie si sa crestem impreuna!
Eu sunt o incepatoare,am descoperit si descopar aici multe lucruri noi...


Ultima editare efectuata de catre ionela in Joi Mar 31, 2011 8:18 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 7:56 pm

bine ni te-ai alaturat Andreea ...acum,te asteptam cu minunatiile tale
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 8:17 pm

andreea bine ai venit welcome
te asteptam cu drag sa ne arati ce ai lucrat si poate mai invatam si noi de la tine
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 12:13 am

Fetelor ma sustineti in concurs [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ?
Este vorbe de tabloul din trei parti:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 12:16 am

ce trebuie sa facem ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 12:18 am

La postul meu in stanga este un buton "Merita citit" clik si se urmeaza pasii mai departe.
Multumesc. imbratisare
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 12:24 am

gata mary am votat, succes pe mai departe campion

hai fetelor sa o sustinem pe mary
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 1:58 am

Mary,trebuie sa-mi fac cont acolo pentru a te putea vota?!
Altfel nu-mi da voie...
Merg sa-mi fac contul...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Apr 21, 2011 12:42 am

fetelor gata cozonacii? ce gatiti pentru masa de paste? suspicios
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Apr 21, 2011 2:51 am

nu fac cozonac...cumpar
cu pregatirile nu dau in branci,pentru ca fac mancare strict cat e necesar...drob,sarmale,friptura,ciorbita,oua rosii si cozonac de cumparat fff bun
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Apr 21, 2011 2:58 am

NICOrnea a scris:
fac mancare strict cat e necesar...drob,sarmale,friptura,ciorbita,oua rosii si cozonac de cumparat fff bun

tavalie tavalie cica strict necesar si ai insirat o gramada de delicatese, cine mananca atat de mult? asta doar daca aveti musafiri sau fini, sau cine o veni.
si soacra-mea nu stie ce sa mai gateasca, vrea si sarmale, drob, friptura, oua, cozonac, chec, ciorba (dar imi scapa de care) , peste la gratar, mai sunt dar am uitat ce mai zicea ea.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2011 6:06 pm

Multumesc pentru ca am fost primita imbratisare fetelor,voi faceti lumea mai frumoasa cu lucrarile voastre! Thank You
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Salut   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2011 6:36 pm

coco bine ai venit welcome , poate ne spui cate ceva despre tine daca ai mai lucrat, cum ne-ai gasit, hai cu detaliile ca sunt curioasa blink eye
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Vin Mai 13, 2011 6:57 pm

Servus si bine v-am gasit.
numele meu este Roxy -Dena. Sunt profesoara si pictorita(amatoare!).
Ieri v-am descoperit si m-am indragostit de forumul vostru. Locuiesc intr-un oras mare din N Transilvaniei. Pasiunile mele sunt calatoriile in strainatate, pictura si handmade, fotografiile, muzica........
De tehnica decupage stiam de la Praga, apoi au aparut in oras 2 magazine si mi-a fost foarte usor sa cumpar materiale. nu pot sa spun ca ce am realizat eu se compara cu lucrarile voastre, care sunt superbe, pentru ca nu a fost tinta mea principala(mi-am facut mie 3-4 cutii pt diverse obiecte mici sau facturi, chitante). Mai nou pictez tricouri. Dar imediat ce termin comenzile vreau sa ma axez pe tehnica servetelului pe sticla.
Ce sa va mai spun?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1Vin Mai 13, 2011 8:00 pm

rox.z bine ai venit printre noi :sSig_welcometoourcl
sa sti ca este un atu faptul ca ai cunostinte in pictura, poti imbina pictura cu decupajul si vei face niste lucruri minunate.
de ce nu ne arati si noua ce ai lucrat?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/

Continut sponsorizat




Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 6 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 6 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: