decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Vin Mai 13, 2011 9:09 pm

ok. o sa postez in sectiunea hobby.
am o problema: imaginile trebuiesc gazduite de un alt site? gen Photobucket?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Sam Mai 14, 2011 12:30 am

da rox.z , vezi ca in subiectul Probleme tehnice sunt 3 tutoriale in care iti sunt descrisi pasii care trebuie facuti pentru a incarca poze si a le posta pe forum
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Mai 18, 2011 7:02 pm

buna ziua la toata lumea imbratisare
de la bun inceput trebuie sa spun ca nu ma pricep de nici un fel la minunatiile pe care voi le faceti .
dar eu pot sa va servesc zilnic cafeaua sau un ceai .
ce sa va spun despre mine ....sunt pensionara .....si cu timpul va voi spune mai multe ...
poate ca mai sunt doamne pe aici asa de virsta mea ...
va zic sa aveti o zi frumoasa ....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Mai 18, 2011 7:29 pm

ana bine ai venit printre noi :sSig_welcometoourcl
chiar daca acum nu te pricepi ,in timp sigur vei invata si cu atatea fete talelnate pe aici vei invata mult mai repede.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Mai 18, 2011 7:42 pm

Rox.z (tiza mea!) bun venit printre noi, avem nevoie de artisti ca de aer imbratisare

Ana si tie un bun venit calduros. Chiar daca nu stii (inca) decoupage noi sintem f bucuroase ca ni te-ai alaturat, sigur vei gasi pe forum si alte subiecte de interes :sSig_welcometoourcl
Doar zi-ne ce-ti place sa faci si noi te indrumam trandafir

LA NOI NU CONTEAZA VIRSTA! Indiferent citi ani ai si de unde esti - esti prietena noastra prieteni
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Mai 18, 2011 7:57 pm

multumesc pt frumoasa primire ...
dar momentan nu pot sa fac chiar nimic ....in 10 martie mi-am pierdut sotul si sufar atit de mult....
nu vreau sa indispun pe nimeni cu problemele mele ....si eu vreau sa ies din starea asta ....poate ca voi reusi ...
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Mai 18, 2011 8:15 pm

Bine ai venit Ana!
Imi pare rau pentru pierderea si suferinta ta, nu am cuvintele potrivite sa-ti aline sufletul si durerea...pot insa sa-mi trimit gandurile catre tine intr-o mare imbratisare...
Sus In jos
rodica
rodica
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 23/01/2011
Mesaje : 82
Varsta : 67
Localizare : bucuresti
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Mai 18, 2011 9:16 pm

draga Ana bine ai venit in acest grup .fetele sint extraordinare din toate punctele de vedere.Eu nu stiu mai nimic nici de arta si nici la calculator- atit stiu: sa deschid calculatorul si sa intru pe aici si pe colo -dar sa stii ca am devenit dependenta de ele, in putinul timp in care intru la calculator trebuie sa intru sa vad ce au mai facut.;iar in ce priveste situatia ta un sfat pe care probabil l-ai primit de la toata lumea: fii tare-si gaseste viata si bucurie in tot ce te inconjoara, bucura-te ca a venit iar primavara , bucura-te de zimbetul unui copil pe strada, admira florile pe linga care treci, incinta-ti urechile cu ciripitul vrabiutelor si chiar cu latratul unui ciine.... si eu sint pensionara ca si tine probabil , cu suferinte proprii dar cum viata merge inainte cei ce ramin ,pina vor zbura acolo deasupra linga persoane iubite si dragi - sintem datori sa traim.Cu compasiune si multa prietenie iti urez multa sanatate.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Mai 18, 2011 11:58 pm

cu adevarat sunteti deosebite ...simt asta din mesajele voastre .
trebuie sa ascult de sfaturile voastre .....viata merge mai departe ...cu bune si cu rele .
Ionela , am primit imbratisarea ta si iti multumesc ...
Rodica , ai dreptate in tot ce ai scris ...trebuie sa trag aer in piept si catinel-catinel sa pasesc mai departe .
nici eu nu am habar de arta si cu pc-ul am invatat singurica, multe chestii nu stiu ,nu le inteleg . dar sunt multumita si cu putin ...
pt voi toate gindurile mele bune si florile astea cu drag
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Mai 19, 2011 12:01 am

ana53 a scris:

nici eu nu am habar de arta si cu pc-ul am invatat singurica, multe chestii nu stiu ,nu le inteleg .
ana daca nu sti ceva, te rog sa ne intrebi si te vom ajuta cu placere 5
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Dum Mai 22, 2011 2:15 pm

Bine v-am gasit!
Vroiam sa stau mai incognito asa, sa invat de la voi si sa-mi vad de drum ca sunt novice in ale decupajului si nu aveti ce invata de la mine.
Dar nu imi merge. Ceva ma atrage..Faptul ca admina e braileanca de-a mea....
Faptul ca aici exista un dialog constructiv...
Faptul ca nici eu nu-s prea tacuta si introvertita ci din contra...
Important e ca buna mea crestere(doamneeeee, cata modestie) imi da ghes sa ma prezint:
Nicoleta, da? Faurei, Braila. Babeta - maritata, copil-fata mareee (ete na!)24 ani, studiaza, lucreaza si nu-i place sa gateasca. Asa ca o sa ma auziti saptamanal ca-i trimit pachet. In rest? Ce sa fac singura acasa cu mosul meu? Acum vre-un an si... am descoperit pomisorii, apoi bijuteriile din semipretioase. Nu falsuri, nu inlocuitori.Am descoperit puterea semipretioaselor, cumpietricica asta imi aduce sanatate, liniste, rposperitate, tot ce am nevoie. Iar acum decupage-ul, sapunurile, cremele...

Ultimile trei sunt in faza de studiu. Studiez, tehnici, materiale si abia apoi ma aprovizionez si trec la treaba. Asa ca din start va multumesc pentru toate tutorialele si sfaturile de aici. Tuturor.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Dum Mai 22, 2011 7:12 pm

Bine ai venit Nicoleta si iti multumim ca ai iesit la rampa!
Multumim si de cuvintele frumoase!
Suntem o familie si primim cu drag pe oricine isi doreste sa ne cunoasca si sa fie cunoscut!
Sunt convinsa ca vom gasi atatea subiecte interesante impreuna!
Pomisorii, de gradina sau din cei cu pietre, hand made?
Sapunuri? Creme? Abia astept!
A, si bineinteles, decoupage-ul!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Dum Mai 22, 2011 7:47 pm

nicoletta bine ai venit printre noi :smiley-33:
ce ma bucur ca mai este un membru din braila si nu sunt singura bucurie , ehei deja ma simt mai bine.

ai sa vezi ca vei deveni dependenta de decupaj
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Dum Mai 22, 2011 9:56 pm

Multumesc frumos!
Intr-adevar, decupajul imi astampara nevoia de frumos, ca spre deosebire de pictura stiu din start ca va iesi ceva frumos. Cand pictam viitorul era un mister.

Acum, la inceput de drum, ma dau mare si zic: o sa am masura in decupage. N-o sa am cui sa vand si cat pot face si pentru casa mea ca eu nu prea-s adepta la ... atmosfera incarcata. Cat mai putine obiecte, cat mai putin praf de sters...
Ma dau si eu mare acum, dar cine stie ce ma apuca...

Da, pomisori, copacei, bonsai din semipretioase, care avand in componenta cristalele specifice zodiilor din casa ii vor aduce acestea pace si bunastare.. Aaaa, mai trebuie si amplasat in locul potrivit.
Miki, felicitari pentru initiativa creerii forumului!
(Apropo, ce ar fi sa ma duc si io la galerii cu un pomisor (doi?)
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Dum Mai 22, 2011 10:48 pm

nu ar fi rau, cei de la galeria de arta accepta orice, incearca , nu ai nimic de pierdut, eventual un simplu refuz.
dar te anunt de acum ca ei adauga cam mult la obiectele pe care le duci.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Dum Mai 22, 2011 11:51 pm



Buna Nicoletta,
Bine ai venit printre noi, legat de sapun, inteleg ca vrei sa faci sapun?
Am studiat si eu problema si am inteles ca soda care se foloseste pentru sapun fin trebuie sa fie de puritate intre 85-95%. Nu am gasit nicaieri, la magazinele de specialitate am gasit cu puritate de 70%.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Lun Mai 23, 2011 2:10 am

Multumesc pentru primire.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Mai 25, 2011 7:12 pm

Bine v-am gasit fetelor, ma bucur ca mai vad si din orasul meu fete imbratisare . Ce ma bucur ca am descoperit forumul...n-am stiut ca in Romania sunt asa multe fete interesate de decupaj. O sa citesc acum forumul, cat imi permite timpul, ca sa mai invat cate ceva de la voi. Va pup sarut
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Mai 25, 2011 7:20 pm

Bun venit Nicoletta si Marianne welcome

Nicoletta avem un topic special pt [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] link , te invitam sa ne arati aici ce realizezi.

Marianne spune-ne mai multe despre tine - de cind faci decoupage, ce lucrari ai realizat etc.
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Mai 25, 2011 7:38 pm

Marianne bine ai venit printre noi :sSig_welcometoourcl , la fel si eu iti adresez aceasi intrebare - de cand faci decupaj?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Iun 02, 2011 4:55 am

Bine v-am gasit!
Sunt Loredana din Mioveni am 26 ani si am inceput sa indragesc decupajul. :sLo_valentine2:
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Iun 02, 2011 5:30 am

bine ai venit loredana la noi in familie welcome
ai lucrat ceva pana acum? sau esti la stadiul de documentare?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Iun 02, 2011 6:32 am

Documentare,nimic inca.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Iun 02, 2011 6:36 am

dar ce vrei sa faci mai intai? la ce te-ai gandit ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Iun 02, 2011 10:10 am

in primul rand sa procur cele necesare...mi-ar placea in primul rand sa ...sa explic mai intai,eu i-am pastrat multe lucrusoare fetitei mele,botoseii de la botez,primii ei adidasi,bratarile de la spital,fasa,testul de sarcina,chestioare,si mi-ar placea cumva in vreun fel pe un suport de lemn,poze cu ea,sau un tablou cu poze cu ea din fiecare luna de viata pana la un an...idei multe...
Sus In jos

Continut sponsorizat




Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 7 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 7 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: