decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Feb 22, 2011 11:58 pm

Bine ai venit in familia noastra,Adeana! Sa-ti traiasca bebe-ul si sa fii sanatoasa ca sa il faci maare!
Si eu,la fel ca Elena,sunt invidioasa pentru ca locuiesti undeva unde iti poti permite si gasi atatea lucruri frumoase si necesare care la noi lipsesc cu desavarsire...aproape...
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Feb 23, 2011 1:06 pm

Da, bebe dormea de mult si terminasem si treaba de asta mi-am permis sa stau pe net putin..
Eram si eu invidioasa pe unguri cu magazinele lor, si acum ca sunt aici am apucat sa vizitez doar unul aproape de locuinta noastra.. :( Magazinul este intr-un mall (Kreativ Hobby) si gasesti de toate, asa cum spuneti.. La alte magazine nu am ajuns pentru ca nu ma prea descurc cu limba si nici nu m-am putut deplasa prea departe de casa cu bebe pe frigul asta.. Dar este vreme.. stiu ca sunt depozite mari si preturi foarte bune. Va tin la curent.
Despre servetele.. am aici o galerie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] dar trebuie sa mai fac update.. sper sa reusesc pe la mijlocul lui martie, cand merg in Romania si atunci va spun sigur ce mai am. Si daca vreti va uitati in comentarii la servetele si intrati la userii respectivi (dripo 59, dydu gina, luminita dumitrascu, etc.) si vedeti ce au si doamnele acelea pentru schimburi..
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Feb 23, 2011 9:07 pm

Doamna, Adeana ce servetele am vazut pe unde ne-ai trimis!!!!!!!!!!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 1:51 am

Asa am zis si eu..
Deja am facut schimburi de 2-3 ori cu doamne doar din tara, insa aceste femei le colectioneaza foarte serios, nu stiu cate le folosesc pentru tehnica decoupage.. cred ca ar muri sa auda ca noi le taiem si le lipim :)
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 3:02 am

Adeana, iar noi murim sa stim ca ele le tin asa pur si simplu, fara sa le valorizeze, fara sa faca ceva din ele. Si in alta ordine de idei stii cine a initiat colectia de servetele? Ei bine, decupatorii! Asa ca cei care le colectioneaza pur si simplu ne fac un deserviciu, retragandu-le de pe piata noastra de interes.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 6:51 am

Vaaai,nu fiti rele!!!O sa va spun un secret.Cu ani in urma fata cea mica a inceput sa colectioneze servetele si ca orice copil s-a plictisit,asa ca am continuat eu ani buni,pana cand am descoperit decupajul si am intrat cu foarfecul in ele fara nici un regret.De unde credeti voi ca aveam asa multe servetele?Am mult mai multe decat ce ati vazut voi dar nu am dubluri.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 10:25 am

Elena, a fost doar o gluma, intr-un stil neinspirat probabil. Nu sunteti deprinse cu modul meu mai personal de a glumi, altfel nu m-ar lua nimeni in serios in astfel de situatii. Altfel eu am toata aprecierea pentru colectionari si doar mi-am varsat naduful ca n-am fost la fel de inspirata ca ei.
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 10:25 pm

Adeana welcome printre noi!
Eu am fost la Budapesta acum 2 ani, daca stiam ca sint magazine de hobby :explozie:
Dar pe atunci nu auzisem de decoupage...

Alisit a fost tare comparatia colectionari-decupatori, eu am gustat-o.
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 10:41 pm

Uraaaaaaa Roxane.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 6:35 am

Stiam ca ai glumit.Ma crezi asa suparacioasa?Chiar nu sunt si imi place sa cred ca am simtul umorului.Doar am facut-o pe suparata ras
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 6:54 am

Pai nici nu prea aveai cum altfel, Elena...ca un vrednic reprezentant al ambelor tagme, ce te afli.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mar 04, 2011 2:22 am


*** lume , lume - a venit si la mine martisorul ***
am primit astazi din partea lui alist un plic cu o gramada de imagini scoase la imprimanta
nu am cuvinte de multumire si recunostinta ( a-2-a oara ) fata de ea
""" MULTUMESC """ alisit din tot sufletul
asa da martisor
uitati aici ce de minuni : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mar 04, 2011 2:30 am

Florin,

Vinovata de bucuria ta este Mihaela. Ea ne-a dotat cu imagini.

Spor la lucru.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mar 04, 2011 2:31 am

florin pune si tu pozele cum trebuie pe forum, uite aici un tutorial cum sa pui pozele
uite aici : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

multumesc pentru intelegere
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mar 04, 2011 2:35 am

of of of viteza asta mai Mihaela
am zis sa nu incarc prea mult forumul cu marimea lor
ok .ok. ok. gata palmele le merit
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mar 04, 2011 2:41 am

Nu exagera,Florin,te intelegem perfect dar hai sa facem lucrurile cum trebuie!
Felicitari pentru martisorul primit si,hai,spune,ce-ai facut de-ai meritat asa ceva?!
Da-ne si noua pontul! Glumesc,bucura-te de cadoul tau si iti urez spor si inspiratie!
Alaturi de picea ta!
Si pentru Alina jos palaria !
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mar 04, 2011 2:41 am

pune-le cum trebuie, eu rosu cand vad o poza mica, caci sunt nevoita sa deschid alt link sa vad poza cum trebuie , asa aici dau click pe mareste si o vad cum trebuie


cred ca meritul lui este ca a fost primul barbat aici printre noi tavalie tavalie tavalie
sa nu va ganditi la prostii suparat
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mar 04, 2011 3:46 am

oops
asa este Miha
sunt cam zapacit cu unele lucruri si ma las dus de val ...
ionela nu sunt singurul care a beneficiat de gestul acesta aici pe forum
sincer cred ca din pasiunea pe care o avem ptr acest hobby si a celor care facem parte din aceasta familie

off topic Miha ai mai gasit ceva imagini din ultimul link ?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mar 04, 2011 3:49 am

sunt frumoase, dar nu merg copiate caci sunt semnate, si degeaba de copiem , nu merg rosu
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Mar 04, 2011 3:59 am

ba unele merg chiar ft bine
eu si acum bantui pe el
picteaza
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 05, 2011 9:30 am

alisit a scris:
Adeana, iar noi murim sa stim ca ele le tin asa pur si simplu, fara sa le valorizeze, fara sa faca ceva din ele. Si in alta ordine de idei stii cine a initiat colectia de servetele? Ei bine, decupatorii! Asa ca cei care le colectioneaza pur si simplu ne fac un deserviciu, retragandu-le de pe piata noastra de interes.


Tin sa va anunt ca intre timp am devenit, fara sa-mi dau seama, colectionar de servetele.
Mai devreme am lucrat un servetel (l-am folosit pe tot) si imi mai trebuia o bucatica. Cum mai aveam un exemplar, normal ar fi fost sa-l atac...dar nu m-am indurat sa ma ating de el ...nici macar de cutia in care se afla, aceea in care tin cate un exemplar din fiecare. Asta se cheama ca am devenit colectionar, nu-i asa?

Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 42
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 05, 2011 9:32 am

cred ca da alisit, te-a prin microbul la servetelit acum esti atinsa iar de microb, dar la strans servetele tavalie
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mar 05, 2011 10:07 am

Mi-a placut la nebunie lucrarea 'Toti trandafirii din lume pentru tine draga mea' din concursul trecut si mi-a dorit din tot sufletul sa fac o sticla la fel. Cu mare greutate am reusit sa fac rost si de servetelul cu pricina. Dar credeti ca m-am atins de el? Nuuuuuuuuuuuuu, este pentru colectie.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mar 06, 2011 4:56 am

si colectia aceasta cat speri ca o sa dureze ? mai bine zis Alina vor rezista in timp fara sa te mai atingi de ele ?
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mar 06, 2011 7:51 am

Sincer? Sper sa nu reziste si sa am atata spor incat sa lucrez toata colectia.
Sus In jos

Continut sponsorizat




Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 5 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 5 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: