decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iun 21, 2011 8:56 pm

Pentru cei interesati, se organizeaza un nou targ Ilovehandmade la Palatul Sutu in 16-17 iulie.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iun 21, 2011 9:12 pm

eu sunt interesata, mai merge cineva ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Iun 22, 2011 1:31 am

am luat legatura ( nu spun caile prin care am ajuns la el :sFun_thbpbpthpt: ) cu organizatorul targurilor de pe Kisselef si a mai multor astfel de targuri ( Herastrau, Unirii, Parcul Tineretului)

taxa este mult mai mare ...undeva la 400 ron pt 3 zile la Kisselef...pentru restul, o sa primesc oferta exacta cand se va organiza...ma va anunta inaintea fiecarui targ organizat de el ...si organizeaza aproape in fiecare week-end

sa va spun ce ne ofera :

- suprafata 9 mp
-cort
-pe toata perioada targului , noaptea, marfa ne=o lasam depozitata in cort, care se va inchide cu pereti laterali si pazita de firma de paza

daca mai vreti sa stiti si altceva, ce pot sa-l intreb la randul meu..."ascult "
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Iun 22, 2011 2:03 am

Multumesc pentru raspunsul pe care mi l-ati dat la intrebarea de ieri.
Vreau sa particip la targul Ilove handmade din 16-17 iulie cu cine trebuie sa iau legatura.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Iun 22, 2011 2:20 am

400 de lei pe 3 zile ? uimit mi se pare mult
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Iun 22, 2011 2:21 am

este mult....dar spatiul este mult mai mare si deci...dk ne strangem 4 pers, vine 100 ron pe 3 zile
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Iun 22, 2011 3:33 am

sa inteleg ca vrei sa te duci la asta ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Iun 22, 2011 4:07 am

Ioana, intra pe pagina lor si contacteaza-i: ilovehandmade.ro
Succes!
Sa ne dai de veste!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Iun 22, 2011 5:00 am

Bine intru acum
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Iun 22, 2011 8:22 pm

nico vrei sa te duci la targul pe care l-ai anuntat mai sus ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Iun 22, 2011 11:51 pm

nu ...eu la targuri nu ma mai duc decat in preajma sarbatorilor ...dar e bine de avut in vedere, si la ce targ ma duc in acea perioada si de aceea caut organizatori si port discutii cu acestia
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Iun 23, 2011 12:10 am

Am luat legatura cu organizatorii si mi s-a spus ca ma pot inscrie in perioada de inscrieri daca mai raman locuri libere. Daca stie cineva cand este acea perioada va rog sa anuntati.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Iun 23, 2011 12:14 am

urmareste siteul lor...anunta acolo
dar nu ne arati si noua produsele cu care vrei sa participi la targ ?
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Iun 23, 2011 5:25 am

Cum fac sa sa pun poze cu ele ca nu stiu cum sa procedez. Eu confectionez ornamente origami.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Iun 23, 2011 5:43 am

ioana intra aici - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], sunt 4 modalitati de a posta poze pe foum

apoi te duci la Avem hobby-uri comune? si deschizi un subiect nou intitulat Origami si ne arati acolo ce minunatii realizezi tu

hai ca este simplu, cu timpul te vei obisnui cu forumul . prieteni
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Iun 23, 2011 6:41 am

Am facut asa cumai scris dar cred ca undeva am gresit pentru ca nu apare subiectul sau mai trebuie sa astept
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Iun 23, 2011 7:36 am

te duci la Avem hobby-uri comune? sii dai click pe NEWTOPIC , scri titlul si postezi pozele si gata, ai deschis subiectul .
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 9:50 pm

pe 10-11 septembrie va fi urmatorul targ I love handmade
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 9:51 pm

si te duci nico ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 9:56 pm

da
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 9:57 pm

Vreau si eu! Mergi singura sau cu prietena ta Nico?
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 10:02 pm

Ione, ma duc singura...nu vreau sa ma mai "cuplez" cu nimeni, pt ca am invatat de la celalalt targ niste chestii ( modul de expunere propriu, propriul stil de vanzare, reclama prin flyere in stilul propriu, etc.. si e cel mai ok asa...din punctul meu de vedere )

Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 10:04 pm

ionela vrei la targ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 10:06 pm

Da, vreau la targ dar eu as merge cu bijuterii, in special bratari si mai vad...
Nico, ce trebuie sa fac?! Intru la ei pe site si ma inscriu sau cum?
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 10:16 pm

astepti sa se dea drumul la inscrieri , deocamdata :sHa_lolbig2:

cand o sa primim vestea cea mare, te anunt...parol ...apoi o sa-ti explic ce ai de facut
Sus In jos

Continut sponsorizat




Targuri handmade - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 9 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 9 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Unde vindem lucrarile create ?-
Mergi direct la: