decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Urmatorul
AutorMesaj
atoma
atoma
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 14/11/2011
Mesaje : 371
Varsta : 36
Localizare : Brno
feminin

Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mar Feb 14, 2012 10:18 am

Sincer, eu as face reclamatie si le-as trimite inapoi produsele. Nu stiu ce scrie pe cele ce le-ati cumprat voi dar pe ale mele scrie "a se feri de inghet" deci eu cred ca isi pierd din proprietati daca ingheata. Si eu am primit un colet azi dar arata bine adezivul, abia astept sa il incerc.
Imi pare rau ca le-ati primit asa :(
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mier Feb 15, 2012 12:36 am

Buna, referitor la produsele pe care le-am luat si au ajuns inghetate vreau sa va zic ca grundul si lacul cu adeviz sunt Ok dupa ce s-au desghetat, dar in schimb lacul de finisaj este oribil. Am o intrebare .. pot folosi un lac din comert pe baza de apa de la dedeman sau praktiker?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mier Feb 15, 2012 12:44 am

tuky uite aici raspunsul la intrebarea ta - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mier Feb 15, 2012 2:04 am

Multumesc, miky! tu a-i folosit lacul care a fost inghetat... la tine cum este....
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mier Feb 15, 2012 3:14 am

nu tuky eu am adezivul inghetat.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
simonelis21
simonelis21
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 22/06/2011
Mesaje : 159
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mier Feb 15, 2012 5:56 am

isabella010 a scris:
buna simona,m-ar interesa pe mine sa impart locul cu tn,dar as vrea sa stiu cat costa si in ce perioada este.

Buna Isabella, daca mai esti interesata de targul de la I love handmade, si mai vrei sa imparti locul cu cineva poate imi dai un semn:simonelis21 este si adresa de mess, si de mail.pup
Sus In jos
http://furniturideladenis.blogspot.ro
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 10:26 am

Este cineva inscris la targul il love handmade la sutu si vrea sa imparta taraba?As vrea sa merg si eu dar nu am cu cine ,va multumesc!!!
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 10:28 pm

Chiar nu este nimeni care participa la targul " I love handmade " de la Sutu si vrea sa imparta masa :( , plsssss help me!!!!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 10:52 pm

isabella uite aici ce ti-a scris simona, trimite-i un mesaj privat si iti va raspunde.

simonelis21 a scris:
isabella010 a scris:
buna simona,m-ar interesa pe mine sa impart locul cu tn,dar as vrea sa stiu cat costa si in ce perioada este.

Buna Isabella, daca mai esti interesata de targul de la I love handmade, si mai vrei sa imparti locul cu cineva poate imi dai un semn:simonelis21 este si adresa de mess, si de mail.pup
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 11:07 pm

ms miky,vorbisem cu ea dar nu a dat nici un raspuns clar...,ms mult
Sus In jos
simonelis21
simonelis21
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 22/06/2011
Mesaje : 159
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Sam Feb 25, 2012 9:34 am

Isa, vreau sa imi cer scuze ca nu te-am mai contactat.Dar am fost cam nehotarata si pana la urma am ales sa particip la palatul copiilor, impreuna cu o tipa,care deja facuse rost de loc, dar voia sa mai recupereze din banuti.Sper sa nu te superi, si sa nu crezi ca sunt neserioasa.Inca o data imi cer scuze, si te pup! 16
Sus In jos
http://furniturideladenis.blogspot.ro
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Sam Feb 25, 2012 10:46 am

Nu-i nimik simona,oricum week-endul asta nu puteam sa vin :P,ms oricum de raspuns,te pup
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Dum Feb 26, 2012 9:46 pm

Buna fetelor am fost la targ si a fost super si vremea a tinut cu noi, urmeaza sa merg si pe 3 si 4 martie. Mihaela daca ai timp putem sa ne intalnim... am vandut prima mea farfurie cu panselute realizata cu tehnica servetelului si sunt foarte fericita.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Dum Feb 26, 2012 10:49 pm

tuky ai fost aici in Buc , nu ?
pai nu scapi asa usor...zi mai multe impresii , pareri ....daca ai fost multumita de vanzare, daca ti-ai acoperit taxa si materialele....cum e vorba pe aici, hai zi tot :)
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Dum Feb 26, 2012 11:27 pm

eu am impartit taxa de participare si benzina cu o prietena avand in vedere acest lucru am iesit impreuna cu plus. Cei drept am vandut in mare parte martisoare la preturi f mici comparativ cu ce era pe acolo. Referitori la colegii care au participat uni sunt foarte draguti, dar alti... erau cu "spionajul" foarte urat... asta este padure fara uscaturi nu exista, in general mi-a placut la targ acum sa vad ce o sa fac pe 3 si 4 martie ca martisoare nu o sa se mai vanda, iar prietena mea nu cred ca o sa mai mearga pentru ca i s-a parut foarte obositor.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Dum Feb 26, 2012 11:30 pm

tuky,daca mai vi in buc la targul 3-4 si ai loc la masa, ma bag eu....ce zici?
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Dum Feb 26, 2012 11:40 pm

Da sigur vineri o sa stiu exact daca prietena mea va renunta si atunci o sa-ti scriu
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Dum Feb 26, 2012 11:41 pm

Am inteles ca tu ai participat la Palatul copiilor cum a fost acolo?
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Lun Feb 27, 2012 5:40 am

daca ma intrebai pe mine, eu nu am fost la palatul copiilor,atcineva a fost :P.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Lun Feb 27, 2012 7:04 pm

Scuze, am facut confuzie simonelis a fost la palatul copiilor
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mar Feb 28, 2012 12:07 am

tuky a scris:
Buna fetelor am fost la targ si a fost super si vremea a tinut cu noi, urmeaza sa merg si pe 3 si 4 martie. Mihaela daca ai timp putem sa ne intalnim... am vandut prima mea farfurie cu panselute realizata cu tehnica servetelului si sunt foarte fericita.

felicitari pentru vanzare.
sigur ca ne intalnim, da-mi un mesaj privat si zi-mi ora locul si ne vedem cu cea mai mare placere. prieteni
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mar Feb 28, 2012 12:47 am

Buna Mihaela ti-am trimis un mesaj privat astept tel. tau
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mar Feb 28, 2012 9:03 am

Ieri si azi am fost la un "targ" organizat la noi in oras in incinta complexului Carefour. Nu am platit taxa dar nu am vazut atata dezinteres din partea oamenilor fata de tot ce era expus acolo. Sunt foarte dezamagita din punctul asta de vedere. suparat
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
anamaria021
anamaria021
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 15/06/2011
Mesaje : 58
Varsta : 37
Localizare : braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mar Feb 28, 2012 9:11 am

pana la urma ai fost la acel "targ"? ai reusit sa vinzi macar ceva?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1Mar Feb 28, 2012 9:23 am

anamaria021 a scris:
ai reusit sa vinzi macar ceva?
da, contrar asteptarilor mele am vandut ceva azi. eu am plecat de acasa cu gandul ca nu voi vinde nimic pt ca la noi e ceva relativ nou.
azi am vandut o caseta la 40 de lei si una la 15 lei.
ei ce parere ai ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/

Continut sponsorizat




Targuri handmade - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 14 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 14 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Unde vindem lucrarile create ?-
Mergi direct la: