decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. V

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 12:52 am

eu am nevoie de cafea, am impresia ca nu mai reusesc sa termin ce trebuie sa fac. 12
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
atoma
atoma
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 14/11/2011
Mesaje : 371
Varsta : 36
Localizare : Brno
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 1:30 am

Mihaela, pana nu uit, ii doresc Casa de piatra fratelui tau!
Sa aveti distractie placuta la nunta!

imbratisare
Sus In jos
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 2:06 am

Mihaela.. rabdare, rabdare si iar rabdare..
Sigur o sa termini tot ce ti-ai propus
Si in timp util
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 4:22 am

Miky draga, daca asa faci ca sora mirelui , ma-ntreb cum vei face ca mireasa ? tavalie

ia o gura de cafea, una de aer si una de munca si apoi reia cursul prieteni
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 4:44 am

Pentru vot trebuie sa aveti cont pe Crafty rusinos
Sus In jos
atoma
atoma
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 14/11/2011
Mesaje : 371
Varsta : 36
Localizare : Brno
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 6:00 am

Am vazut si eu ca trebuie cont, am incercat sa votez dar mi-a spus ca trebuie sa fiu logata plange
Sa ne spui rezultatul, Ady.

imbratisare
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 6:01 am

Atunci ma duc sa fac cont pe Crafty, Ady :)
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
atoma
atoma
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 14/11/2011
Mesaje : 371
Varsta : 36
Localizare : Brno
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 6:02 am

Ce rapida esti Adriana. Pai daca se face usor imi fac si eu intrebare
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 6:09 am

Se face foarte repede Adina, in plus e foarte interesant site-ul, ma pun sa-l studiez.
Votat Ady, succes :)
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 9:01 am

NICOrnea a scris:
Miky draga, daca asa faci ca sora mirelui , ma-ntreb cum vei face ca mireasa ? tavalie

tavalie tavalie
nico nici nu vreau sa ma gandesc ce o fi cand m-oi marita, din ce zice dan el cica la anul in august ma trece pe numele lui. traim si vedem daca va fi la anul data finala.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 9:08 am

daca va fi asa, invitatiile le ai cadou din partea mea ...si vor fi handmade , pentru ca-n caz ca nu stii, inaintea decupajului mi-am descoperit "meseria" de organizator de nunti...bine, n-am pierdut-o intre timp, o practic si acum , in sezon ....asa ca....tine minte de acum....Dan te trece pe numele lui, eu te trec pe lista de facut invitatii ( speciale :) )
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 9:16 am

Ia te uita miky, si eu voi fi mireasa anul asta prin august 2
lasa draga mea ca ne-om descurca noi in fata altarului, poate n-om lesina , problema la mine este ca sunt cam rusinoasa, nu-mi place sa fiu in centru atentiei fata rusinoasa da' am rezolvat problema asta ca invitam foarte putine persoane dansuri
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 9:50 am

NICOrnea a scris:
daca va fi asa, invitatiile le ai cadou din partea mea ...si vor fi handmade , pentru ca-n caz ca nu stii, inaintea decupajului mi-am descoperit "meseria" de organizator de nunti...bine, n-am pierdut-o intre timp, o practic si acum , in sezon ....asa ca....tine minte de acum....Dan te trece pe numele lui, eu te trec pe lista de facut invitatii ( speciale :) )
ooooooooo nico s-a notat, vezi ca te tin minte. tavalie tavalie

Adriana Alexandru a scris:
Ia te uita miky, si eu voi fi mireasa anul asta prin august 2
aaaaaaa pai inseamna ca mai ai putin si incepi pregatirile de nunta.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 9:56 am

Da miky rusinos
Da Doamne sa fie zi senina te rog ca vrem s-o facem in curtea casei!
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
atoma
atoma
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 14/11/2011
Mesaje : 371
Varsta : 36
Localizare : Brno
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 9:57 am

Ce de nunti se anunta la anul, abia astept sa va vad mirese fetelor. Sunt eu singura care m-am grabit la maritat? tavalie
Adriana eu cred ca e mai frumos o nunta mica, noi am avut una de 170 de persoane dar acum uitand-ma inapoi cred ca a fost prea mare :). Dar am invatat si botezul l-am facut cu 18 persoane :)).

Mi-am facut cont pe crafty si am votat si eu Ady imbratisare
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Feb 17, 2012 10:04 am

De aceeasi parere sunt si eu Adina, cu cat e mai mica nunta cu atat e mai placuta...la fel si botezul...plus ca nu trebuie sa faci o cheltuiala exagerata mai ales in vremurile astea...

Seara placuta fetelor, eu ma retrag, ne ''vedem'' maine :[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Feb 18, 2012 12:23 am


Cine vine la o cafea???????????

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Pofta buna!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
atoma
atoma
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 14/11/2011
Mesaje : 371
Varsta : 36
Localizare : Brno
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Feb 18, 2012 2:00 am

Vin eu la cafea, conditia e sa mi-o dai sa insiropez piscoturile pentru tiramisu rusinos .
Cum noi nu bem cafea a trebuit sa cumpar numa pentru prajitura :)
trandafir
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Feb 18, 2012 3:04 am

Sigur Adina, iti dau cafea pentru insiropat piscoturile cu o conditie..............pentru o portie de tiramisu.................. rusinos
Sus In jos
atoma
atoma
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 14/11/2011
Mesaje : 371
Varsta : 36
Localizare : Brno
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Feb 18, 2012 5:23 am

Multumesc Gabriela imbratisare
Bineinteles ca iti dau si tie da nu stiu daca o sa iti placa ca parca nu e destula crema suspicios , dar daca o sa fac data viitoare cu mai multa crema oare nu o sa fie gretos intrebare

Sus In jos
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Feb 19, 2012 9:32 am

e tarziu.. si mi-ati facut o pofta de tiramisu...
salivare
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Feb 20, 2012 7:24 pm

Va multumesc pentru voturi :) Ma bucur ca vi-ati facut conturi pe Crafty, s-ar putea sa aveti surprize placute acolo. E o platforma usoara si deschisa. Si, cel putin deocamdata, administratorii sunt mega deschisi la schimbari, ajutor, lamuriri.

Se pare ca voi pierde la duel, dar nu asta este, nu e stress. Eu stiu ca am lucrat cat am putut si e de ajuns
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Feb 20, 2012 8:56 pm

am nevoie de o cafea tare si multa gheataaaa......am facut cunostiinta cu asfaltul proaspat inghetat in aceasta dimineata....rezultatul : o mana julita, un genunchi julit si umflat cat o minge de tenis . aaa...si daca se mai ia in calcul si o durere de ma seaca la ficat

si acum......****** autoritatilor din Romania si putorilor de romani care nu-si curata trotuarul din fata bodegilor, buticurilor si altor dughene .

am niste nervi, cred ca mai mari decat durerea
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Feb 20, 2012 9:17 pm

Ufffffffff Nico :( imbratisare Sper sa treaca repede. In mod normal, poti sa ii dai in judecata :) Asta cu trutoarul tine de bun simt, zic eu, dar daca nu merge asa, trebuie loviti unde ustura cel mai rau. Si asta e clar la buzunar
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Feb 20, 2012 10:14 pm

nico imi pare rau pentru tine.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 9 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. V

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 9 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: