decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. V

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Feb 12, 2012 4:58 am

La multi ani Adriana, sa fii sanatoasa si iubita trandafir

Ieri a fost si ziua fetitei mele, a implinit doi anisori, de aceea am si absentat de altfel, am avut invitati ieri deci toata ziua am fost prinsa.
Si cum vineri a fost si prima zi la serviciu o sa intru mai rar pe aici, dar cu siguranta va voi urmari cu mare interes in continuare rusinos
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Feb 12, 2012 5:24 am

atunci rox "La multi ani" pentru Delia. sa creasca mare ,sanatoasa si sa ai numai bucurii si satisfactii. imbratisare
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Feb 12, 2012 5:25 am

La multi ani si din partea mea , Adriana, chiar daca putin mai tarziu rusinos
Sa-ti traiasca fetita , Rox ! Sa ramana o dulcica asa cum o stiu si sa va aduca numai bucurii .
Si bine-ai revenit la serviciu....cum a fost reintalnirea dupa 2 ani ?
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Feb 12, 2012 5:43 am

Rox, ''La multi ani'', sa ai numai bucurii de la Delia si nu numai, sanatate sa ai sa faci fata la servici, pentru ca sunt convinsa ca usor nu iti este............... :smiley-95:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Feb 12, 2012 5:45 am

Multumesc din suflet pentru urari dragile mele si pt tortulet Gabi iubire

Ieri am facut eu tortul fetei, a iesit frumos si foarte gustos blink eye
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
atoma
atoma
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 14/11/2011
Mesaje : 371
Varsta : 36
Localizare : Brno
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Feb 12, 2012 11:21 am

Adriana, Roxanne, La multi ani fetitelor voastre! Sa creasca sanataoase si cuminiti sa va bucurati de ele!


imbratisare
:smiley-23:
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Feb 12, 2012 11:33 am

Rox, sa-ti traiasca, sa fie sanatoasa si fericita dansuri t3302
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Feb 12, 2012 8:45 pm

:) Multumesc fetelor, la multi ani printesei tale Rox, sa va traiasca, sa fie sanatoasa in familia ei frumoasa t3302

Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
simonelis21
simonelis21
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 22/06/2011
Mesaje : 159
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Feb 12, 2012 9:24 pm

Cu o mica intarziere ii urez si eu La multi ani Deliei, pe care sper sa o cunosc, si ii doresc sa se joace, sa se bucure de copilarie alaturi de parinti si cei dragi ei...O pup dulce si pe mamica... imbratisare
Sus In jos
http://furniturideladenis.blogspot.ro
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Feb 12, 2012 10:02 pm

neata dragelor, o cafeluta ? deja ma doare capul.
saptamana asta o am ocupata, nici nu stiu daca reusesc sa particip la provocarea Adinei.
sambata se insoara fratele meu.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Feb 12, 2012 10:14 pm

vine cafeluta miky
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

casa de piatra fratelui tau

nici nu am apucat sa vad provocarea Adinei, o sa dau o ochiata dar momentan nu am nici un chef sa mai decorez ceva suparat
m-a durut rau capul zilele astea din cauza situatiei din tara... e atat de trist ca oamenii mor in propria casa de frig si foame... si mai marii nostri dau din umeri si zic ca taranii sunt puturosi ca nu au dat zapada din curte...imi vine sa--i strang de gat.
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Lun Feb 13, 2012 4:27 am


Ai dreptate Adriana, oamenii mor in case din cauza neputintei autoritatilor.
Si politicienii ce fac? se dau in stamba la televizor....................... suparat
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Lun Feb 13, 2012 4:57 am

multumesc adriana.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Lun Feb 13, 2012 5:16 am

cu placere miky.
Eu nu stiu ce impresie sa-mi mai fac despre politicienii nostri Gabriela...am stat astazi si m-am ingrozit... oamenii mor si ei semneaza tratate, asta este prioritatea lor, semnarea tratatelor pentru salvarea economiei in loc sa se preocupe de salvarea oamenilor... imi vine sa mor de nervi, de ciuda, ce Dumnezeu asteapta astia ca sa scoata oamenii din case??? lasa batranii acolo sa moara precum cainii, sunt mame cu copilasi mici in case, ce le da sa manance de atatea zile??? sunt gravide prin sate, sunt bolnavi, au nevoie de ingrijiri speciale, au nevoie de medicamente si ei dorm pe ei asa cum au dormit o viata intreaga...
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
simonelis21
simonelis21
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 22/06/2011
Mesaje : 159
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Lun Feb 13, 2012 8:27 pm

Buna dimineata fetele si La multi ani azi, tuturor Valentinelor si sa fiti IUBITE! iubire
Sus In jos
http://furniturideladenis.blogspot.ro
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Mier Feb 15, 2012 10:14 pm

Duelul cu dulciuri:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Mier Feb 15, 2012 10:16 pm

ady este superba bratara , de altfel am si votat.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Mier Feb 15, 2012 10:25 pm

Multumesc. Si mie imi este foarte draga. E set, daca deschizi poza o sa vezi ca e colaj de fapt, se vad si cerceii si detalii.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Feb 16, 2012 12:36 am

si eu am votat....bafta !
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Feb 16, 2012 7:12 am

Bafta, am votat.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Feb 16, 2012 9:49 am

Sar'na imbratisare
Sus In jos
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Feb 16, 2012 10:04 am

bafta..dar imi pind urechile cu votul asta..
mai incerc
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Feb 16, 2012 11:10 am

votat! bafta!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Feb 16, 2012 11:15 pm

Haideti la o cafea si la o prajitura:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pofta buna!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Feb 16, 2012 11:35 pm

Multumim Gabriela, delicios tortul si cafeluta e numai buna la ora asta.
Bafta Ady, te-am votat pe facebook ca nu merge altfel la mine.

Un sfarsit de saptamana minunat va doresc imbratisare
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 8 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. V

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 8 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: