decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 28, 2011 5:06 am



Eu vad pozele, si eu am fotoliile asemanatoare cu ale tale dar cu stofa verde. Am sa fac poze la "lana de otel" am cumparat azi un pachet, nu mi-a placut cum a iesit prima cutiuta dupa smirgheluire, nu a iesit fina. O sa incerc pe alta cu lana asta.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 28, 2011 5:11 am

ionela a scris:
Mihaela, eu nu vad pozele...
O fi din cauza dioptriilor?!
Eu am 3,5 la ochelari dar le vad. tavalie
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 28, 2011 6:16 am

Ione se vad pozele dar trebuie sa astepti putin pina se incarca.

Miky si eu am avut asa fotolii. Le-am retapitat. Eu as zice:
1. sa apelezi (pt partea cu burete si material textil) la un tapiter, fiindca ei sint cei mai potriviti pt o astfel de treaba; la mine au venit acasa si in citeva ore le terminasera, cu tot cu burete schimbat.
2. sa repari tu bratele si picioarele (partea de lemn): dai jos lacul apoi le vopsesti cu alb si (in functie de materialul ales) o alta culoare pe dedesubt - shabby chic.

Pt material poate gasesti ceva cu vernil si roz, ca sa nu se murdareasca prea repede.

Personal le-as retapita, nu as face huse.
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 28, 2011 6:30 am

gabpri lana de otel nu este buna pentru a smirghelui lemnul, foloseste smirghel nr 400 , este foarte fin.

rox buretele este bun, chiar nu au gauri sau ceva de genul asta. cred ca le voi retapita si eu. mersi
gabpri tot verde sunt si ale mele, dar din cauza telefonului nu ies pozele cum trebuie.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 28, 2011 7:09 am

Le-am vazut si eu desi am minus 4,5...
Si eu tot pe tapitare as merge, fara huse...
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 29, 2011 8:02 pm


Dupa cum am promis am facut poze la lana de otel:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pe pachetul acesta scrie ca este nr 0, si pe el se face referire si la un nr 2, scrie asa:
Masuri de siguranta: ca sa evitati riscul de va taia(cal nr 0 si nr 2) purtati manusi si taiasi vata cu o foarfeca. Pentru a se evita risscul de autoinflamare se va tine departe de orice sursa de caldura si curent, chiar si slabe. Se va pastra intr-un sac de plastic, iar cea folosita la fel se va pune intr-o punga si apoi se va arunca ca gunoi. Nu fumati in timp ce o folositi, evitati acumularile de incarcari electrostatice.

Cu alte cuvinte pare "periculoasa".
Am folosit-o azi, am frecat o alta caseta, a iesit mult mai fina, dar prin frecare se sfarama, se face ca un nisip, de aceea am pus o masca pentru ca mi-a fost frica sa nu o inhalez.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 29, 2011 8:08 pm

gabpri cel mai bine este sa folosesti smirghel fin, fin de tot.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 29, 2011 8:09 pm

miky a scris:
gabpri cel mai bine este sa folosesti smirghel fin, fin de tot.
la ce?
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 29, 2011 8:16 pm

De unde ziceai ca ai luat lana asta de otel Gabriela?!
Fac o listuta cu lucruri ce-mi trebuiesc si vreau sa adaug si lana...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 29, 2011 8:20 pm

la lemn rox, cel putin asa am inteles de la gabpri, ca a folosit lana la slefuirea casetei din lemn. sau am inteles gresit?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 29, 2011 8:22 pm

intrebam pt ca subiectul este cum sa scapi de lacul vechi...
si ma intereseaza si pe mine
intr-adevar slefuirea casetelor blank se face cel mai bine cu smirghel nr. 400
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 29, 2011 8:43 pm


Am cumparat lana de la mag. Bricolage, dar cred ca se gaseste si la alte mag. de profil.
Pe prima caseta, am dat cu smirghel de 400 si parca nu a iesit ata de fina, am sa vad cand dau cu grund pe a 2-a cum va fi. Cand am cumparat lana m-am gandit la scaunele din bucatarie pe care as vrea sa le reconditonez.
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 29, 2011 8:44 pm

sa stiti ca mie imi place sa se mai vada cit de cit fibra lemnului... ca doar e lemn, nu PAL melaminat sa fie perfect neted...
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 29, 2011 8:47 pm

din ce vad aici, deduc ca vreti sa va apucati de munca serioasa.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Iun 11, 2011 9:37 pm

Am o caseta din lemn care nu are capacul dintr-o singura bucata si au aparut niste crapaturi fine la imbinari. Ce ar trebui sa fac ca sa uniformizez suprafata?!
Banuiesc ca nu este suficient sa dau de mai multe ori cu grund...
Sus In jos
Crissy86
Crissy86
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 329
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Iun 11, 2011 11:39 pm

În primul rând ar trebui ca la cumpărarea oricărui obiect de lemn să verificați dacă plăcile sunt dintr-o singură bucată sau sunt încleiate din 2 sau mai multe. Și ar trebui să nu aibă noduri, cel puțin pe fețele care trebuie decorate, pentru că în timp, acestea se vor vedea chiar de sub grund. Dacă apar fisuri în lemn acestea se pot corecta cu un amestec de clei de oase și rumeguș fin. După întărire se va șlefui cu șmirghel întreaga suprafață. Spor la lucru.
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iun 12, 2011 1:35 am

Ionela eu iti sugerez sa astupi crapaturile cu chit de cutit, este excelent in astfel de cazuri. Se aplica, se netezeste perfect, se lasa la uscat de pe o zi pe alta si apoi se slefuieste cu smirghel. De-abia dupa aceea aplici grundul.
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
avatar
artfero
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 17/07/2011
Mesaje : 178
Varsta : 53
Localizare : alba iulia
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Sept 18, 2011 6:54 pm

Cautand metode de reconditionare mobilier din lemn,respectiv scaune, am descoperit decoupageul.Mi s a parut interesant si imediat am fost absorbita ...de cateva zile bune citesc,citesc si ma minunez de lucrarile din domeniu.Si de la lemn ...m am oprit la faianta...le as incerca pe toate azi,dar nu mi permite timpul...clar vreau decoupage pe faianta.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Sept 18, 2011 8:43 pm

Claudia, daca gasesti lucruri interesante pe net, te rog sa ne dai si noua link-uri.
Am cateva piese de care trebuie sa ma apuc, primele ar fi chiar doua scaune si mi-ar prinde bine ceva informatii.
Iti urez spor la faianta, pentru mine este o adevarata provocare, chin cu...injuraturile de rigoare. Nu-mi place si pace sa lucrez faianta cu decoupage!
Acum experimentez mediul de transfer pe faianta...
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Sept 18, 2011 8:47 pm

ionela a scris:
Nu-mi place si pace sa lucrez faianta cu decoupage!
Ionela, incearca sa dai intii grund pe faianta, sint sigura ca-ti vei schimba parerea blink eye

Succes (si) cu faianta Artfero prieteni
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Jadehomedeco
Jadehomedeco
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 11/10/2013
Mesaje : 194
Varsta : 40
Localizare : Reghin
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Oct 21, 2013 1:15 am

Uh, un subiect apus??
Hai va rog, cine a reusit sa reconditioneze orice mobilier, eu ma pregatesc sa fac in stilul shabby chic o canapea si doua fotolii, ma rog, lemnul de la ele, si o masuta.in plus, grinzile de la cabanuta unde sunt acestea, vreau sa le fac tot shabby, albe, slefuite, si efectiv nu stiu cu ce pasi sa incep.
Sa grunduiesc grinzile? Momentan sunt lemn natur uscat, fara lac pe ele, vreau sa le fac cu un grund inchis la culoare si peste el cu vopsea acrilica alba si apoi slefuit, sau cu vopsea acrilica inchisa la culoare si ceara si apoi vopsea alba acrilica?? Oare cum ar fii mai bine....
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Oct 21, 2013 6:05 am

Eu cred ca te cam grabesti. Trebuie sa iti faci un pic mana pentru a te apuca sa reconditionezi obiecte mari. Nu zic ca nu este posibil dar gandestete la cantitatea de materiale pe care trebuie sa o folosesti.
Sus In jos
Jadehomedeco
Jadehomedeco
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 11/10/2013
Mesaje : 194
Varsta : 40
Localizare : Reghin
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Oct 21, 2013 9:14 am

am mai facut doua scaunele, va pun mainepoze :) eu spe totusisa reusesc. orice as alege voi testa peo bucata mica prima data!
multumesc!
Sus In jos
Jadehomedeco
Jadehomedeco
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 11/10/2013
Mesaje : 194
Varsta : 40
Localizare : Reghin
feminin

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Oct 21, 2013 9:15 am

am mai facut doua scaunele, va pun mainepoze :) eu spe totusisa reusesc. orice as alege voi testa peo bucata mica prima data!
multumesc!
Sus In jos

Continut sponsorizat




Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...   Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul... - Pagina 2 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Reconditionarea,ruda sau nu cu decoupage-ul...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Intrebari, sfaturi de la si pentru pasionatii de decoupage-
Mergi direct la: