decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mai 03, 2011 1:32 am

Mai scrisesem un mesaj dar cred ca s-a pierdut pe undeva...
Ideea este buna,Mihaela,nu trebuie sa dea nimeni cu rosii sau cartofi,ti-am mai spus eu ca trebuie sa intrebi, ca nu ai de pierdut nimic,chiar ai de primit,un raspuns..
Suna foarte bine totul si sunt de acord cu Nico,din pacate eu nu am nimic lucrat si nici nu am timp zilele astea,pentru mine este prea in scurt...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mai 03, 2011 1:38 am

mersi fetele de incurajari, ai dreptate nico in ceea ce priveste vanzarea - la noroc, depinde de cumparatori.
eu nu am decat 2 casete terminate, si sa zic ca as mai termina unca una in 2 zile, as putea trimite casetele mai repede pe maxi-taxi (asa le trimit eu la slobozia) , dar din ce stiu maxi-taxi nu ajunge decat pana la Obor parca . este departe de voi?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mai 03, 2011 1:52 am

nu e departe de mine,cel putin...dar depinde la ce ora ajunge...ca sunt la serviciu pana la ora 17
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mai 03, 2011 1:58 am

ultimul maxi-taxi pleaca din braila la ora 4 dupa-amiaza, stiu ca ajungea la slobozia la 5 si jumatate, la bucuresti zic eu , ar ajunge cam pe la 6 - 7 seara. o sa sun si o sa ii intreb la ce ora ajung la bucuresti si ultima statie a lor unde o fac.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Mai 03, 2011 4:53 am

Nico si fetele care se hotarasc sa participe la targ : Succes ! , abia astept impresii , rezultate ....
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2011 7:09 am

la cel din we acesta am renuntat,din lipsa de timp...as fi fost disponibila doar pt sambata

ramane cel de la sf. lunii ,pt 3 zile - 190 ron, la care sa zicem ca sunt pentru in proportie de 60 % ,dar numai daca ma mai " cuplez" cu inca 2-3 pers...prea mare taxa :(

DAR..... am primit in seara asta pe mail o notificare pt un nou targ I love handmade,tot la Universitate are loc...la fostul targ eu am fost ca vizitator si credeti-ma ca oameni erau prezenti in nr destul de mare
aici m-as duce 100 % ,dar tot "cuplata" ( ce sa-i faci..nu-mi place singuratarea :rade: ) pentru ca taxa este de 160 ron si tot mobilierul ni-l aducem noi
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2011 8:21 am

cum 16o de lei? fara scaun si fara masa? mi se pare enorm uimit
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mai 05, 2011 11:09 pm

aruncati cu rosii,cu cartofi cu ce vreti voi ,dar iar m-am sucit tavalie

am mai gasit un targ,mai convenabil...desi e mai scump,200 ron si e intr-un spatiu inchis,in ditamai centru comercial ( plaza+hipermarket), ne pune la dispozitie mobilier si tot ce mai e necesar,plus ca dureaza 3 zile ( 13-15 mai)

iata detaliile :

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mai 05, 2011 11:20 pm

si care este avantajul aici ? nu mai zic ca se plateste mai mult 12
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mai 05, 2011 11:27 pm


1. nu te ploua,nu te bate soarele sau vantul
2. sunt mult mai multi oameni care-ti vad creatiile,sanse mai mari de vanzare
3.dureaza 3 zile
4. nu-mi mai bat capul sa car mobilier de expunere
5. am parcare imensa unde-mi pot tine masina fara probleme,fata de centrul orasului unde n-as fi gasit loc de parcare prea usor
6. toalete la dispozitie
7. paza

deocamdata nu-mi mai vine nimic in cap
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mai 05, 2011 11:33 pm

am priceput si trebuie sa iti dau dreptate, dar ma omori cu taxele, eu oricum vreau sa particip , vedem ce zic si celelalte fete, asa ramasese vorba intre mine si ele, daca participa si ele vin si eu. pentru ca imi este mai usor din punct de vedere financiar daca suntem mai multe.
discut iar cu ele cand intra si te anunt , dar eu sper sa fie un raspuns pozitiv, auzi daca nu vinzi nimic pot sa vin la bucuresti dupa tine cu matura ? tavalie tavalie tavalie
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mai 05, 2011 11:37 pm

daaaaa....pentru ca dupa ce ma alergi cu matura si evident nu ma prinzi ( sunt apriga la fuga ) bem o cafea impreuna si stam la povesti prieteni

tavalie
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Vin Mai 06, 2011 1:23 am

ehei cum le sucesti tu doar , doar oi veni la bucuresti suspicios
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Vin Mai 06, 2011 5:55 am

Nu stiu daca sa ma bag la targul asta, este mai devreme cu o saptamana decat celalalt si nu prea am lucrari, pe 12 se opereaza si sora mea si nu stiu cat as putea sta departe de ea...
Mda, trebuie sa ma gandesc,sa fac ceva calcule.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mai 09, 2011 9:01 pm

Târg AvantgaRetro 13/18 mai 2011 – București

AvantgaRetro este primul târg de creARHtivitate, făcând parte din festivalul studentului arhitect – letARHgia!

Proiectul intenționează să promoveze creativitatea studenților arhitecți prin expunerea – cu vânzare – a proiectelor lor, fie acestea bijuterii, accesorii, haine, tablouri, fotografii, schițe, sculpturi sau instalații handmade!

Târgul va avea loc pe str.Lipscani, între 13 și 18 mai – în colaborare cu evenimentele și concertele aniversare Club A 40+2, înscrierile putând fi făcute până pe 10 mai.

Pentru studenții UAUIM înscrierea este gratuită, prețul pentru participanții din afara UAUIM fiind de 200 de lei pentru toate cele 6 zile, sau 40 lei/zi.

ATENȚIE!! Nu sunt acceptate decât obiecte handmade (incluzând produse recondiționate/modificate-excluse sunt produsele cumpărate și vândute în aceeași stare)!

Încurajăm realizarea propriilor instalații de prezentare și vânzare a obiectelor voastre!

Înscrierile se fac pe acest e-mail [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], sau la numărul de telefon: 0724 345 586

Vă așteptăm cu mare drag!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mai 11, 2011 7:25 pm

Art Boutique – 18/19 iunie 2011 – Sibiu

Locul de desfășurare: Sibiu, incinta Promenada Mall

Perioada de desfășurare: 18-19 iunie 2011

Perioada de inscriere: 10 mai – 10 iunie 2011

Program: 10:00 – 22:00

Taxa de participare: 100 lei/2 zile/expozant

Spațiu de expunere: 4 mp/stand


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mai 12, 2011 8:52 pm

fetelor am probleme cu blogul, nu imi apare postarea de ieri cu decupajul pe textile, aveti si voi probleme la fel cu blogul?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mai 12, 2011 10:34 pm

intradevar, am vazut ca nu-ti apare postarea cu textile... suspicios

ti-au hackerit blogul :hi,hi:
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mai 12, 2011 11:39 pm

adica ? ce inseamna asta? ce fac eu acum? nici in panoul de control nu pot sa intru, tu ai aceasi problema? ma gandesc ca o fi de la blogger
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Vin Mai 13, 2011 12:02 am

am glumit cu hackeritul...stai linistita

nu stiu daca am aceeasi problema pt ca nu am nimic nou pe blog adaugat sa vad daca mi-a disparut...ultima postare efectuata de mine,acum mai bine de o luna, e tot acolo

spui ca nici control panelul nu-ti mai apare ????
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Vin Mai 13, 2011 12:06 am

nu ma , nu imi apare nimic, uite ce imi zice si nu pot sa fac nimic

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] rosu
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Vin Mai 13, 2011 12:10 am

pai fata mea... este CLAR problema blogger

tu ai spus la inceput ca nu-ti apare postarea cu textile...si eu ti-am zis ca am intrat pe blogul tau si intradevar n-am vazut-o
dar interfata blogului e una,pagina de control panel ( blogger) e alta

hai mai Miky,esti admina ditamai forumul si tu te-mpiedici de-o furnica ?

ia o ceasca de cafea si relax prieteni


ps : am incercat si eu control panelul meu si mi-a dat aceeasi eroare TEHNICA a bloggerul
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Vin Mai 13, 2011 12:24 am

NICOrnea a scris:

hai mai Miky,esti admina ditamai forumul si tu te-mpiedici de-o furnica ?
tavalie

pai am intrat in panica, ca ieri am umblat eu in codul html al blogului, am schimbat ceva de pe acolo si m-am gandit ca am sters ceva de la sablon si nici nu salvasem codul html, si de aici am dedus ca problema o facusem eu .
deja ma gandeam ca trebuie sa fac alt blog, sa o iau de la capat , am intrat in disperare, nu mai pot de nervi, trebuia sa postez azi ceva pe blog , offffffff o gramada de teraba aveam azi pe blog 9
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Vin Mai 13, 2011 12:43 am

ahaaaa...deci furnica erai chiar tu tavalie tavalie
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1Vin Mai 13, 2011 2:46 am

daca vreau sa iti scriu un comentariu pe blogul tau, imi spune acelasi lucru Blogger este indisponibil
nico incearca sa postezi un comentariu pe blogul meu si spune-mi daca la fel iti arata si tie
Sus In jos
http://onlyoneart.com/

Continut sponsorizat




Targuri handmade - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 4 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 4 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Unde vindem lucrarile create ?-
Mergi direct la: