decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea-Cap.III

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Mier Mai 25, 2011 8:48 pm

Ma interesau (printre muuulte altele) niste ghivece de ceramica micute. Si ziceau ca , la mai multe bucati nu garanteaza pentru transportul prin posta.
Ce bine ar fi: eu le iau de prin magazine cu 2,5 si acolo sunt sub 2 lei.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Mier Mai 25, 2011 9:13 pm

dar ce vrei sa faci cu ghivecele alea micute din ceramica?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 2:51 am

Din pacate (deocamdata ) nu decupaje.
In ele pun pomisorii. Ca asta , de exemplu:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 2:58 am

aaaaaa, acum am priceput , am uitat ca tu faci pomisori si bijuterii
apropo ai un blog ceva ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 3:12 am

Pe facebook: Nicoleta Bertea - caz doara suntem pretene party
Blogul este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] cu de detoate...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 3:16 am

pai si de ce il ti ascuns fata draga? de nu il pui in semnatura? uite aici cum se face [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 3:36 am


Draga mea, nu mi-o lua in nume de rau, am moderat cateva forumuri pana acum, stau pe net de fro 10 ani iar de calc nu ma pot desparti de vreo 20, asa ca vb poetului "nimic din ce e IT nu-mi e strain" ... Hai ca-s aroganta, adevarul e ca toata viata inveti.
In legatura cu Blogul... asa vrei din prima?! Am mai nimerit si bloguri unde nu mi-am gasit locul si in scurt timp m-am retras. Aici insa, am constatat aerul familial. S-ar putea sa imi placa, asa ca nu am de ce sa tin ascunsa identitatea mea.Tare mi-as dori si eu neste fiinte cu care sa impartasesc pasiunile mele. Am o prietena (in ale margelitului)mai desteapta si mai rapida decat mine, pe care o terorizez cu intrebarile ori confesiunile mele. dar tare mi-ar fi dor de un forum.
Si inca ceva: daca e ceva ce stiu (poate da Domnu!) va spun cu placere si voua!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 3:43 am

nicoleta ma scuzi, nu am stiut ca esti experta in calculator, dar sunt multe persoane care nu stiu sa isi puna blogul la semnatura si am zis sa iti dau o mana de ajutor.
si ca sa ma ierti te invit la o cafea pe viu , ce zici blink eye ? ca doar locuim in acelasi oras
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 3:47 am

Te rog sa nu te scuzi. Ma simt ca si cum as fi mojica....Si nu-s ... Zau!

Nu.nu....
Nu stam in acelasi oras. Eu sunt din Faurei. Si taaaaare greu ajung pe la oras. Si cand ajung sunt cu ochii prastie dupa prostioare d'ale mele (recipiente pentru pomisori de exemplu).

Dar va veni si ziua noastra. Sunt convinsa ca va fi o intalnire placuta! Si instructiva (pentru mine)!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 3:50 am

am vazut ca esti din Faurei, dar cand vi in oras poate gasesti tu macar 15 minute sa bem o cafea impreuna , eu te astept cu bratele deschise. prieteni
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 3:52 am

Multumesc frumos!
Dar eu nu cred deloc in cele 15 minute !
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 4:07 am

nicoletta a scris:

Dar eu nu cred deloc in cele 15 minute !
tavalie tavalie
vedem noi cand ne vom intalni cat vom sta , important este sa ne vedem, asa ca iti fac o invitatie oficial la mine acasa , stam de vorba servim o cafea, un ceai , ce vrei .
abia astept bucurie

Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 5:01 am



Ma bucur pentru tine Miky ca ai gasit pe cineva mai aproape de tine, tot spune-ai tu zilele trecute ca nu sant in Braila, persoane cu pasiuni apropiate de a ta. bucurie
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 5:08 am

da gabi si eu ma bucur ca am gasit pe cineva aproape de mine bucurie
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 8:19 am

Multumesc din suflet!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 5:49 pm

buna dimineata la toata lumea
trebuie sa ma scuz pt ieri ...dar nu am avut internet si nu am reusit sa intru
cafeluta pt voi este pregatita
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
o zi cit se poate de buna va doresc la fiecare
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 6:30 pm


Neata tuturor,

Ia uite ce de vaze care asteapta sa fie "servelite". Multumim Ana pentru cafeluta de dimineata si iti urez o zi buna si tie. Sa te uiti pe e-mail ca ti-am trimis un filmulet f.f. interesant. prieteni
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 6:40 pm



Miky, am vazut ca ieri te-ai inoit cu o ulcica, ce faci cu ea? vrei sa-i dai o noua fata?
daca da, cum scoti lacul? sau nu este nevoie. Stopitoarea aia mica care apare in poza finala cu tot ce am facut eu saptamana trecuta, nu era lacuita, dar am cateva ulcele pe care as vrea sa le dau o "noua viata". blink eye
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 8:13 pm

gabi nu o modific, o las asa, eu mai am acasa cateva ulcele din astea, am copilarit la tara si inca duc dorul acelor vremuri din casa bunicilor. pe deasupra imi place tot ce tine de traditia noastra, ulcica o voi folosi pe post de vaza pentru flori.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Vin Mai 27, 2011 4:28 pm

buna dimineata la toata lumea
cafeluta pt voi cu mult drag si wk placut va doresc ....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

iar trebuie sa ma scuz ...si ieri au lucrat cei de la cablu fix pe stilpul din fata casei mele ...nu am mai intrat din cauza lor
va tuc apsat si va doresc sanatate la maxim
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Vin Mai 27, 2011 7:08 pm

aoileu ana cu ultimul set mi-ai luat mintile
neata fetitliiiiiiiii, ce faceti astazi? party
ma duc sa imi fac o cafea si apoi revin . prieteni
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Vin Mai 27, 2011 7:26 pm

Neata, ladies!
Vreau si eu cafea, a doua de fapt...sunt zombi ca nu am putut dormi aproape deloc.
Ana, multumim de cafea, de urari si de imaginile minunate cu care ne rasfeti sufletul si ochii!
Te tuc si te tucam la fel de tare!
Sunt incantata ca am rezolvat problema cu pusul pozelor...in principiu ar trebui sa ma descurc singura...voi afla cat de buna sunt dar, mai pe seara...
M-am torturat aseara cu site-ul shabby pus de Miky... faza cu rimele a fost perfecta Nicoletta!
Mai am putin de lucru la seminarul shabby chic si...am cam terminat pe luna asta...am cadouri de lucrat...
Sa aveti o zi buna si sfarsitul de saptamana la fel de bun!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Vin Mai 27, 2011 9:10 pm

placerea e de partea mea daca reusesc sa va incint ...poate va si inspirati din imagini
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

o zi faina tuturor
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Vin Mai 27, 2011 11:32 pm

va las cafa de la ora 17 ca nu se stie daca nu ramin iar fara net ...sa fiu sigura ca ajunge la voi
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
o zi buna
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1Sam Mai 28, 2011 3:12 am

fetele cum va petreceti dupa-amiaza? ca eu m-am saturat de teme si proiecte rosu
Sus In jos
http://onlyoneart.com/

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.III   Carcoteli la o cafea-Cap.III - Pagina 8 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea-Cap.III

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 8 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: