decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Intalnire live la decoupage - cafe

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Apr 04, 2011 10:56 pm

Ai timp pina miine dupa-amiaza sa-ti cumperi blink eye
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 2:01 am

Ma pregatesc de intalnire...
Tuns,ras,frezat,alea-alea...
Ma pregatesc de intalnirea cu fetele nu cu Brad Pitt,voi ce credeati?!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 2:05 am

pana la urma cate doamne sunte-ti la intalnire? blink eye
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 2:08 am

Doar trei dar facem cat trei sute!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 2:15 am

abia astept sa vad pozele mai pe seara bucurie
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 2:20 am

Trebuie sa platesti bine pentru pozele alea... dansuri
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 2:23 am

suparat si daca nu vreau sa dau ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Crissy86
Crissy86
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 329
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 2:24 am

Mihaela, dăm jumi-juma. Și eu vreau să văd poze
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 2:28 am

crissy dar tu de ce nu te duci? barem tu poti vedea live , si iesi in castig asa bucurie
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Crissy86
Crissy86
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 329
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 2:30 am

Din păcate nu pot să merg azi. plange Dar sper că se vor mai organiza întâlniri.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 2:33 am

He he he!
Ati vrea voi dar nu-i asa de simplu,ladies!
Deci...
CINE DA MAI MULT?!
Odata,de doua ori... bucurie
Gata,acum chiar ca plec. Orasul este aglomerat,stiti si voi cum este traficul prin capitala si vreau sa-mi cumpar niste fire,ace de brosa,alea-alea...
Si-apoi sa petrec cu fetele in fata unei cafele...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 2:53 am

crissy sigur vor mai fi intalniri si poate vei putea merge atunci
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 7:38 am

bucurie

nu stiu fetele cum s-au simtit, dar mie mi-a facut bine aceasta intalnire....sper s-o repetam intr-un cerc mai mare prieteni

Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 7:50 am

si poze ?
unde ?
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 7:55 am

ups...n-am facut...din vina mea
am plecat asa,dintr-o data,si pana s-au dezmeticit fetele ca treb sa facem poze,pe mine ma astepta sotul parcat neregulamentar si am "fugit" ...aruncati cu rosii in mine,daca vreti

promit solemn ca la urmatoarea intalnire ne fotografiem
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 8:01 am

da chiar asa poze? de ce? nu dau cu rosii dar cu cartofi arunc suparat
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 8:52 am

oops
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 9:00 am

Asa,Florin,si noi care mergeam pe burta...
Gata,nu te iert,la urmatoarea intalnire iti iei picea si te prezinti la apel!
Nu mai scapi!
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 6:59 pm

Daaaa, foarte draguta intilnirea, desi cam pe fuga, dar deh fiecare are obligatiile ei...

Am stat de vorba atit de natural, parca ne stiam de o viata rusinos

Si cu siguranta vreau sa o repetam, in numar mai mare chiar, deci pentru data viitoare invitam cit mai multe bucurestence (si chiar pe cei din zone limitrofe, care pot ajunge in Bucuresti), fiindca avem ce discuta, fiti siguri prieteni
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 06, 2011 7:43 pm

Mor de ciuda smulge parul ca voi va puteti vedea.Vreau si eu o cafea cu voi!!!!!
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Mai 01, 2011 9:55 pm

daca la tinker nu mai ajungem saptamana aceasta, stabilim o ieseala la cafea ?

eu din start nu pot joi si vineri ...in rest...sunt disponibila

ce ziceti ?
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Mai 01, 2011 10:02 pm

Ce cauti prin gandurile mele,fata draga?!
Exact la asta ma gandeam si tocmai cautam subiectul...
Ai fost mai rapida decat mine!
Mi-ar placea o intalnire in aer liber unde sa facem un atelier de decoupage,ca tot nu am reusit cu tinker...
Nu stiu exact unde,prin Herastrau sau chiar si in garsoniera mea daca nu suntem foarte multe...
Practica nu teorie...de-asta avem nevoie...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Mai 02, 2011 1:17 am

eeeeeee, nu ma mai joc 😢 , vreau si eu la intalnire cu voi acolo in garsoniera , foi faceti lectii de decupaj fara mine? rosu
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2011 8:57 pm

mai fetelor,pt ca vremea nu ne ajuta cu proiectul pt lectia de decoupage in aer liber,propun o intalnire in adevaratul sens al cuvantului la o cafea

eu vin cu oferta,dar tot eu vin si cu pretentii rusinos

azi si maine sunt prinsa pana seara....sambata si duminica pot doar intre 12-15 ....dar pt saptamana viitoare daca stabilim din timp rezerv o zi din saptamana special pt voi/noi.

sper ca la intalnirea aceasta sa fim mai multe
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Mai 05, 2011 12:19 am

Nico ce idei de locatie ai?
Frumos ar fi sa facem si un pic de decoupage nu? Dar unde intrebare
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/

Continut sponsorizat




Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe - Pagina 3 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Intalnire live la decoupage - cafe

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: