decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Vin Dec 20, 2013 9:53 am

Rux a scris:
Dora, cum ti-a mers la targ?

mai nimic...vreo 50 lei pe 3 zile...si dezastru cumplit in casa
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Vin Dec 20, 2013 10:08 pm

Offf...bine ca n-a fost cu taxa ca si asa n-a meritat deranjul.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Dum Dec 22, 2013 9:19 am

Pana la urma am fost si eu la un targ. A fost organizat de Cons. Judetean, au facut casute destul de frumusele si spatioase, ne-am asociat cate patru si am platit 500 de lei pe 10 zile. A fost bine cu vanzarile dar am cam inghetat, noroc ca am fost multi si am stat pe rand.
Acum am baut un ceai cu miere si lamaie, dar sincer asa as fi baut un vin fiert.....la targ erau cateva casute la cere se putea bea asa ceva si care vindeau la greu. Mi-au facut o pofta de vin fiert, dar de vin adevarat nu de ala de la sticla, de nu stii ce cumperi.....nu am acum in casa, dar am dat ''sfoara in tara'' sper sa ma capat cu o sticla de vin adevarat si atunci sa te tii nene ce baute o sa trag...hi, hi, hi...... tavalie 
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Dec 24, 2013 8:00 am

Craciun fericit tuturor!  imbratisare 
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mier Dec 25, 2013 10:43 am

Crăciun fericit!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mier Dec 25, 2013 10:57 am

Craciun fericit alaturi de cei dragi voua!
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Dec 26, 2013 6:18 pm

Buna dimineata! Ce ati facut de Craciun? Cum ati petrecut?

LA MULTI ANI! Celor care isi sarbatoresc onomastica.
Sus In jos
avatar
artfero
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 17/07/2011
Mesaje : 178
Varsta : 53
Localizare : alba iulia
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Dec 26, 2013 11:00 pm

Sarbatori fericite! Un an nou imbelsugat sa aveti ! Sa va fie apreciate talentul si munca, iar inspiratia sa va coloreze zilele! Cu drag, Claudia
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Vin Dec 27, 2013 12:32 am

Salutare! De Craciun am petrecut...acasa, cu musafiri. Continuarea astazi.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Vin Dec 27, 2013 6:57 am

Eu am ''petrecut'' in prima zi, cu parintii. Noroc ca exista ei si sunt cat de cat sanatosi. A doua zi am fost la noi cumatri ai fiului meu. Saptamana trecuta a botezat una din fetitele provenite din gemenele Eva si Sara. Sunt tare dragalase. Ieri cand ne-am intalni au gangurit si au zambit asa de frumos si mi-au adus aminte de baietii mei cand erau mici si dragalasi... iubire 
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Dec 31, 2013 3:04 am

Sănătate,  fericire,  bucurii si impliniri ptr anul care vine. Sa aveti inspiratie, spor la servelit si lucrari frumoase. La mulți ani!
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mier Ian 01, 2014 2:59 am

LA MULTI ANI!
Va doresc tuturor un an mai bun decat precedentul, sa aveti sanatate si sa vi se indeplineasca toate dorintele!
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mier Ian 01, 2014 4:28 am

Bine v-am gasit dragelor ! La multi ani fericiti , sanatate , inspiratie si forta de munca va doresc pentru anul care tocmai a inceput . Va scriu din casuta noua , frumoasa foc dar inca sufocata de cutii cu lucruri . Mai am putin si terminam si va pot arata atelierul meu . Nu am lucrat deja de mult timp si mi-e foarte dor :)
Pentru noi anul 2013 a fost unul minunat cu foarte multe realizari , sper ca anul 2014 sa fie cel putin la fel de bun !
Voi ce va doriti anul acesta ?
Va pupacesc si mi-ati lipsit tare mult !!!
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mier Ian 01, 2014 5:58 am

La multi ani, sa aveti parte de un an mai bun ca cel ce a trecut, si cu multa sanatate, bucurii si inspiratie cat incape:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mier Ian 01, 2014 9:19 am

Bine ai revenit Roxana. Cum a fost in tara? La noi măcar nu a plouat.  Asteptam poze cu atelierul tau. Ma bucur ca mai aud pe cineva fericit si bucuros ca si-a îndeplinit un vis. Pentru mine si familia mea,  2013 a fost un an bun, asa ca unul macar la fel nu ar strica.
Sus In jos
Jadehomedeco
Jadehomedeco
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 11/10/2013
Mesaje : 194
Varsta : 40
Localizare : Reghin
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Ian 02, 2014 7:00 am

bine v-am regasit si in 2014! pt mine anul 2013 a fost unul extrem de greu si inca greu, nu a trecut, dar sper sa avem intelepciunea s rabdarea sa depasim toate obstacolele, atat timp cat fetitele sunt sanatoase, sunt sigura ca restul vor trece !
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Vin Ian 03, 2014 3:29 am

Tania, trebuie neaparat sa fim mai optimisti in anul 2014......am avut si eu un an 2013, de groaza, dar ii multumesc lui Dumnezeu ca am mintea intreaga si nu m-am pierdut cu firea. Am avut sustinerea familiei dar si a prietenilor care m-au ajutat foarte mult ca sa trec peste momentele grele ale anului trecut.
Asa ca trebuie sa fim optimisti, sa ne iubim, sa ne stimam, sa ne tinem aproape copii(sufleteste) si pe toti cei din familie.
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Sam Ian 04, 2014 9:57 am

Vine Boboteaza si la mine au iesit ghioceii. Ce sa mai intelegi din natura asta?
Oare de Paste va fi zapada?
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Lun Ian 06, 2014 6:25 am

Azi am vazut un zarzar inflorit, saraca natura a fost data peste cap. Dar nu numai ea, pentru ca eu am bolit aceste zile si nu din cauza mancarii pentru ca nu am avut ''pofta'' si nu prea am mancat, dar am avut o stare generala de rau.....medicul de familie zice ca tot de la tiroida ar fi, care este data peste cap de atmosfera de afara si de la problemele mele.
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Lun Ian 06, 2014 6:40 am

Chiar trabuie sa ai grija de tine. Cu tiroida nu-i de joaca.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Ian 07, 2014 5:22 am

Am sa am grija. La mine este o combinatie si trebuie sa-i dau de cap.... suparat 
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Ian 07, 2014 6:11 am

Ai vazut aseara emisiunea lui Teo?
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Ian 07, 2014 7:10 am

Da. Impresionanta dar si realista.
Sus In jos
maruka
maruka
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 05/06/2013
Mesaje : 169
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Ian 07, 2014 8:55 pm

la multi ani si bine v-am regasit fete harnicute!!! sa aveti un an bun, cu sanatate, bucurii, liniste si inspiratie maxima!!!
Ce faceti, cu v-a mers "afacerea" de sarbatori? La mine a fost un iures, in sensul bun, am lucrat la greu inainte de Craciun, nu ma asteptam sa fiu atat de asaltata, in mare parte de prieteni si cunostinte. M-au luat prin surprindere cu comenzile, nu ma asteptam sa se ceara asa mult obiectele mele, dar nu ma plang, a fost bine. Acest iures m-a incurajat sa merg mai departe si mi-a dat forta sa ma repliez si sa ma organizez mai bine pentru urmatorul hop, care va fi martisorul.
Voi cum va pregatiti pentru martisor, v-ati facut vreun plan, ceva? Eu mi-am propus sa fiu mai organizata si mai pregatita, adica pana atunci sa am ceva stoc, sa nu mai trag ca nebuna cum am tras de Craciun. Asa ca in maxim o saptamana eu ma apuc de treaba. Vreau sa merg si la targuri, asa ca sunt pusa pe treaba serios.
Ce ziceti girls, ne mobilizam?
Va pup
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mier Ian 08, 2014 5:59 am

Sigur ne pregatim pentru luna lui martisor. Pregatirile sunt in curs, adunam materialele....ne gandim sa fim mai bine pregatiti decat anul trecut. Mult succes tuturor!!!!!!!
Sus In jos

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 30 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: