decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Dum Mai 12, 2013 5:16 am

eu zic să încerci pt că în afară de nişte bani daţi pe colet nu ai mare lucru de pierdut.
plus ca poate ii place cuiva o caseta si ai ocazia sa primesti comnezi, daca nu dai din coate nu te stie nimeni.
orice ocazie aveti sa nu o ratati chiar daca nu va aduce profit important este ca lumea stie de voi, ca stie ce faceti voi şi în timp isi vor aduce aminte la vreo ocazie si vor vrea un obiect sa il faca cadou.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Dum Mai 12, 2013 6:08 am

uitasem sa precizez ca nu va trebui sa trimit colet ci sotul are drum in fiecare marti pe acolo si le duce. Nedumerirea mea consta in faptul ca nu stiu ce pret sa cer.... dar o rezolv si pe asta ;-)
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Dum Mai 12, 2013 10:11 pm

Multumesc miky, chiar am sa fac dar dupa ce vad ridicat atelierul ala pe care il tot visez cu ochii deschisi... cand ma gandesc cati bani am irosit prin Italia imi vine sa-mi dau palme de una singura...as fi ridicat 10 ateliere, nu unul :(
Ildey, eu te inteleg perfect in legatura cu preturile, si noi avem dificultatea asta, daca punem pretul mare cu siguranta ramanem cu ele, daca punem pretul prea mic se pierde valoarea handmade-ului si n-am facut nimic...trebuie gasit pretul corect in functie de costul materialelor folosite, mana de lucru si evident, rezultatul final. Multa bafta!!!
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
roxo4ever
roxo4ever
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/04/2011
Mesaje : 182
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Lun Mai 13, 2013 12:47 am

Ady, nu ma teroriza cu maseaua. Nu te acoperi, ca Selena nu stiu daca se sperie, dar pe mine ma-ai speriat. Cum adica fata umflata ? Mergi la dentist ca altfel cer sa fii banata de la ce voi posta de miine. Cu infectiile la cap NU E DE GLUMIT ! Nu ma dati afara ca am scris cu majuscule dar dupa ce ii trece maseaua va spun si de ce sunt crizata la asa un pocinog !

De miine incepem sa postam ce a strans mandea si vrea sa impartaseasca cu voi !

O zi frumoasa sa aveti si... nu glumesc, Ady, mergi la un dentist !!!!
Sus In jos
roxo4ever
roxo4ever
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/04/2011
Mesaje : 182
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Lun Mai 13, 2013 12:49 am

Ca PS,

Ady, vreau sa mai iau de la voi chestii, ca imi place ce faceti si ca sunteti muncitori ! Mergi la dentist !
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Lun Mai 13, 2013 5:03 am

roxo are dreptate , nu e de gluma cu maseaua, mai ales daca ai infectie.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Lun Mai 13, 2013 7:00 am

Multi ani de acum inainte, pana la adanci batraneti, pentru Adriana si sotul ei, insanatosire grabnica. Eu nu rastorn casa si nu mai fac proiecte mari dar tot nu a iesit aproape nimic din mainile mele in ultimul timp. Ceva de sarbatori, apoi dupa mult frig, caldura mare, multa munca la curatenie si plantatul florilor, a zarzavaturilor etc
Asa ca ma multumesc sa privesc harnicutele de pe forum.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Mai 14, 2013 4:43 am

Multa sanatate, Adriana....ai grija de sanatatea ta, copilul tau are nevoie de tine........
Spor la lucru tuturor si vanzare buna celor care au curajul sa mearga pe la targuri.......
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Mai 14, 2013 7:13 am

Multumesc fetelor pentru incurajari, si pentru urari, Rux ai mare dreptate dar mi-e frica de mor, am patit-o de 2 ori la dentist, odata era sa lesin pentru ca doamna dentista in loc sa se concentreze asupra maselei s-a concentrat asupra discutiei pe care o avea cu o prietena, in cabinet, in timp ce lucra la maseaua mea. Am avut o complicatie foarte urata la acea masea si cand s-a prins femeia ca este nevoie de o atentie mai sporita a incetat discutia cu prietena si s-a dedicat trup si suflet maselei...rezultatul a fost ca desi m-a taiat, mi-a ramas acolo o bucata din radacina . Am avut dureri groaznice...
A doua oara cand am mai avut o complicatie s-a speriat dentistul de mine, a zis ca nu a mai intalnit asa ceva...tot la fel, a trebuit sa ma taie... radacina mea era muuuult prea mare ca sa o poata scoate cu un cleste.
Treaba cu maselele e complicata, ca sa ma duc sa le tratez imi trebuiesc bani, pe care nu-i am acum...ehee, cand eram in Italia am uitat ca am dantura de facut, printre multe, multe altele care tin de sanatate...dupa cum obisnuiesc sa spun foarte des, imi cam merit soarta...
Acum s-a mai desumflat, sotul zice sa ma duc sa o scot dar pur si simplu nu mai am curaj... :(
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
catya
catya
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/03/2011
Mesaje : 526
Varsta : 57
Localizare : oradea
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Mai 14, 2013 7:24 am

Adriana ...ma bag si eu in discutie desi intru foarte rar aici ...am vazut ca ai probleme stomatologice ...sfatul meu ...nu tot ce te doare sa scoti afara si asta o spun din proprie experienta pentru ca eu am ajuns la 47 de ani si sa imi fac probleme ca nu mai am masele de legatura ...asa ca i-ati inima in dinti cauta un stomatolog capabil si fa-ti dantura ...totul este din subconstient ...nu doare atat de tare iubire nu te lasa pentru ca mai tarziu tu vei suferii cel mai tare imbratisare
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Mai 14, 2013 7:58 am

Multumesc Catya pentru indrumare, si eu ma preocup tare mult dar chiar daca as vrea sa le salvez tot nu as avea ce, nu a mai ramas nimic din ele, doar radacina, mi-au cazut de-a lungul timpului... acum totusi mi-as lua inima-n dinti pentru ca eu constientizez de gravitatea situatiei insa nu am banii necesari pentru tratare...ma cam bate gandul de plecare pentru un timp, inapoi in Roma... acolo ne-am strange banii in cateva luni, pentru dantura si restul...
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
catya
catya
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/03/2011
Mesaje : 526
Varsta : 57
Localizare : oradea
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Mai 14, 2013 8:04 am

Stiu ca e foarte scump si eu am platit 800 de lei pe 4 dinti in fata ...in spate ce s-a stricat si nu a mai putut fi slavat am scos dar uite acum stau si ma gandesc ...voi suporta o proteza in gura? pentru ca nici eu nu am banii necesari de implanturi si alte cele :)
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Mai 14, 2013 8:09 am

La mine se intampla toate astea ca nu am stiut sa-mi fixez prioritatile cand am avut banii in mana, acum eu am invatat din greseli...sper sa nu fie doar prea tarziu
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Mai 14, 2013 8:44 am

Adriana, uite eu sunt tehnician dentar, nu sunt experta, ca inca nu pot fi, dar stiu sigur, ca desi ai doar radacina ti se poate face o lucrare pe radacina, asta iti spun sigur, 100%, trebuie tratat radacina, cred ca nerv acolo nu mai ai, se curata canalele radiculare, se ia o amprenta cu ajutorul caruia tehnicianul realizeaza un dispozitiv corono-radicular, asta dr-l il va cimenta in radacina, ia inca o amprenta dupa care tehnicianul realizeaza o coroana dupa preferinte: portelan, acrilat, metal, etc. Se pot salva, nu spun ca sunt ieftine, dar daca nu vrei sa ajungi la proteza e necesar sa faci acest efort, pentru tine!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Mar Mai 14, 2013 9:10 am

Da, Adriana, Ildey are dreptate cu reconstituirea unui dinte/masea pe o radacina.
Eu am un canin reconstituit pe o radacina si tine foarte bine, pot sa musc fara probleme.
Sa-ti faci curaj macar pentru o consultatie, ca sa vezi cum stai, ce trebuie facut si bineinteles partea cea mai dureroasa, cat te costa.
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Mai 16, 2013 1:00 am

Au dreptate fetele, doar sa ai noroc sa fie o radacina sanatoasa, altfel vei face implant mai tarziu, cu bani mai multi fireste. Si nu-ti mai bate capul ce-ai fi putut face. Parerea mea este sa te gandesti cum este mai bine sa faci de acum.
Scuza-ma, imi dau si eu cu parerea, caci este cel mai usor. 16
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Joi Mai 16, 2013 4:06 am

:) ce nostima esti Doina, aveti toate perfecta dreptate, pun bani la pusculita, las frica acasa si ma duc...mai bine asa decat sa ajung la proteze...
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
roxo4ever
roxo4ever
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/04/2011
Mesaje : 182
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Vin Mai 17, 2013 10:17 pm

Adi, nu ajungi la proteza, dar la dentist trebuie musai !!!

Am mari probleme cu Internet-ul de cand am schimbat abonamentul. De cand am viteza mai mare, Google mi se inchide de cum il deschid si imi e foarte greu sa lucrez asa ! Si am avut si niste filme de dat urgent, adica m-au sunat azi ca le vor alataieri. Asa ca, dupa masa, inainte sa plec pe la muzee la noapte, vine un amic sa se uite la PC si de luni incepem sa discutam de imprimante cu cerneala rezistenta la apa si sa pun tutorialele. Sper ca nu sunt multe greseli ca ma grabesc sa scriu cat nu mkoare iar pe monitor. Va pup pe toate si week-end placut ! ne vedem luni ! Spor si inspiratie la toata lumea !!
Sus In jos
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Sam Mai 18, 2013 12:28 am

weekend placut, Ruxandra!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Sam Mai 18, 2013 5:01 am

salut fetelor
imi cer scuze pentru absenta insa am avut ceva treaba cu noul site pe care l-am cumparat bucurie , mai am de muncit la el .

am facut si detaliile pentru atelierul de decoupage de pe data de 1 iunie, si stiu ca sunt datoare cu provocarea din luna mai insa, o sa incerc azi sa postez provocarea, premiile pe care le ofer si sa vad ce imi trece prin cap - o provocare la care sa participe toata lumea.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Sam Mai 18, 2013 5:13 am

Imi plac cele doua domenii ale tale, sunt luminoase si lucrarile tale sa vad foarte bine....felicitari Miky pentru realizarile tale.
Sus In jos
roxo4ever
roxo4ever
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/04/2011
Mesaje : 182
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Sam Mai 18, 2013 5:13 am

Pun si eu premiul doi ! O bijuterica, ca mi-e greu sa cred ca vrea cineva o subtitarare ! tavalie tavalie tavalie
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Sam Mai 18, 2013 5:59 am

nu gabi eu nu vorbesc de bloguri, mi-am cumparat un site le care lucrez de ceva timp si inca nu e gata.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Sam Mai 18, 2013 7:58 am

Am inteles si care o sa fie profilul site-ului?
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1Lun Mai 20, 2013 7:24 pm

Buna dimineata............ati baut cafeluta de dimineata? merge o a doua ceasca?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 30 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 30 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: