decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Sept 01, 2012 11:00 pm

Mi-am propus sa fac 2 cutii, ca alte suporturi nu am. Sa vad ce imi iese cu inspiratia lipsa
[...]
E posibil sa mi se increteasca hartia imprimata (si era destul de groasa) pe suport... mai rau ca un servetel?!?!?
Doar mie mi se poate intampla.. rosu
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Sept 02, 2012 3:59 am

Simona, cum ai procedat cu hartia de s-a increatit?
Sus In jos
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Sept 02, 2012 4:55 am

Ca de obicei.. udata, "uscata", lipita. Si cand am pus punga sa o netezesc (ca de obicei de altfel) mi-a facut cute. Intr-adevar ma si grabeam ca tipau copii pe langa mine dar.... deh..
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Sept 02, 2012 7:05 am

Eeeiii,Mihaela, daca strigai adunarea veneam si eu ,ca azi am avut o zi libera dupa ce ieri am trebaluit toata ziua, si ma relaxam alaturi de voi. :) Sa ne arati ce frumuseti ati lucrat .

Simona,eu nu inteleg ce vrei sa zici cu ,,Si cand am pus punga sa o netezesc...'' .
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Sept 02, 2012 7:10 am

Simona ai dat intai cu adeziv si dupa aceea ai pus modelul?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Sept 03, 2012 4:37 am

claudiab a scris:
Eeeiii,Mihaela, daca strigai adunarea veneam si eu ,ca azi am avut o zi libera dupa ce ieri am trebaluit toata ziua, si ma relaxam alaturi de voi. :) Sa ne arati ce frumuseti ati lucrat .

pai nu stiu cum sa te anunt daca nu am numarul tau de telefon, doar sa te anunt aici print-un mesaj privat.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Sept 03, 2012 9:58 am

Alexandru Gabriel ce mai faci? Nu mai lucrezi decoupage? Te asteptam cu noi realizari.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Sept 04, 2012 4:09 am

salut fetelor. de azi gata sunt in concediu bucurie
azi plec la constanta sa o iau pe sora mea si maine la munte. 7
ne citim peste o saptamana.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Sept 04, 2012 4:29 am

Drum bun.
Sa ai parte de vreme buna si sa ai clipe frumoase alaturi de cei dragi.
Te asteptam cu drag sa revii din concediu.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Vin Sept 07, 2012 3:18 am

Ce mai faceti?
Ieri si azi m-am luptat cu niste gogosari, vinete si ardei....o sa mai fac opertiunea aceasta si saptamana viitoare....dar acum ma odihnesc....
Sa aveti un sfarsit de saptamana frumos.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Vin Sept 07, 2012 3:50 am

wow ! ce harnicuta esti! eu nu m-am mai chinuit sa fac prea multe,mereu au ramas de pe un an pe altul .Cred ca imi va parea rau mai tarziu ca e cantitate mai mica,asa se intampla...
Ar mai fi de pus ardei iuti,gogonele si cam atat.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Vin Sept 07, 2012 4:05 am

Trebuie sa fac, am trei barbati in casa.....nici eu inca nu am pus gogonele, ardei iuti..... si mai sunt inca multe de facut...
Nu mai stiu daca v-am mai spus cum sunt vinetele albe? Sper ca nu ma repet, salata a iesit mai alba(normal), au semintele mai mici si gustul mai dulceag...... per total sunt bune, merita sa cumparati.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Vin Sept 07, 2012 7:35 am

Sunteti gospodine desavarsite ! aplauda
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Vin Sept 07, 2012 7:26 pm

Buna dimineata, ati baut cafeluta? Va invit la o cafea buna, buna si o intrebare:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pofta buna!!!!!!!!!!!!!

O zi buna si inspirata, va urez.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Vin Sept 07, 2012 8:02 pm

Sa o savurez alaturi de tine, e o adevarata placere ! O zi minunata tututor celor ce-si serbeaza astazi onomastica !
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Vin Sept 07, 2012 9:26 pm

Buna dimineata! we placut va doresc :)
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Sept 10, 2012 10:39 pm

:sSig_hi: Bine v-am regasit, imi cer scuze ca n-am reusit sa va mai vizitez, am fost foarte ocupata cu pregatirile de nunta si botez ocupata dar, pana la urma AM REUSIT party M-AM MARITAAAAT!!! bucurie
:423676:
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Sept 10, 2012 10:50 pm

Adriana sa fiti sanatosi sa aveti multi ani inainte impreuna si urarea traditionala: ''Casa de piatra''.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ne bucuram mult ca ti-ai facut timp si pentru noi, sper sa intri mai des pe aici.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Sept 11, 2012 1:00 am

adriana felicitarile mele, sa fiti sanatosi si sa aveti parte numai de bucurii.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Sept 11, 2012 1:18 am

O viata linistita plina de impliniri sufletesti, va urez si eu cu mult drag !
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Sept 11, 2012 1:31 am

Multumim din inima fetelor iubire
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Sept 11, 2012 4:03 am

Intelegere si armonie sa aveti !
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Sept 11, 2012 6:46 am

Multa fericire, Adriana & Iulian! trandafir trandafir trandafir
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Sept 11, 2012 7:50 am

Sa fiti fericiti impreuna Adriana si sa va bucurati de anii ce vor urma.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Sept 11, 2012 11:44 pm

..Cu dragoste sa va claditi relatia si familia, cu dragoste sa va
cresteti copii, cu dragoste sa va ascultati si a va sprijiniti unul pe
celalalt, cu toata dragostea sa le faceti pe toate in viata si nu veti
cunoaste niciodata nefericirea. Sa va iubiti din ce in ce mai mult! Casa
de piatra!
Sus In jos

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 12 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 12 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: