decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea-Cap.II

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 8:47 pm

Buna dimineata fetelor, vreau si eu ionela, hai sa ne cafelim ☕
tudorela, am plecat din tara la fel ca toti ceilalti din lipsa banilor, noi ne-am casatorit in iunie 2003 iar in decembrie 2003 sotul meu a plecat primul dupa care a reusit sa ma cheme si pe mine in martie 2004. Au fost momente groaznice, mi-a fost tare greu sa trec de la birou la spalat pe jos, lucram ocazional, pe unde apucam cu orele, luam 7 euro pe ora. Nu pot sa spun ca am reusit financiar vorbind, iata ca peste 2 luni ne intoarcem acasa definitiv, nu avem casa, nici masina, nici nimic, doar o splendida fetita sanatoasa care pentru noi e cea mai mare avere din lume... Pot sa spun insa ca in toti acesti 7 ani am invatat foarte multe lucruri, am avut multe experiente de viata care zic eu ca m-au intarit devreme ce nu m-au ucis...
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 8:57 pm

Buna dimineata!
Hop si eu cu cafeluta din dotare ☕
Adriana, impresionanta poveste de viata!
Dar ma bucur ca priviti partea pozitiva a lucrurilor, ca realizati cat de bogati sunteti ca aveti asa comoara de fetita! iubire
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 9:07 pm

Pt distractia mamelor si a celor care vor deveni mame
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 10:29 pm

Va salut pe toate!
Stiu ca am lipsit cam mult, dar ca sa va indulcesc, va servesc cu putina placinta de susan facuta ieri:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 10:36 pm

Alexandra ai fost bolnavioara?
welcome back flori
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 11:23 pm

Alexandra ti-am simtit lipsa!Cum a fost la cursurile de decoupage?
Adriana important ca sunteti sanatosi;cred ca nu vi-a fost usor dar cred ca treaba asta va facut mai maturi si mai responsabili;cum va veti acomoda inapoi in tara?Nu vi-a lipsit familia?
Si eu am vrut sa plec la un moment dat dar cand a venit vorba sa trec la fapte si i-am vazut pe toti ai mei tristi,am refuzat pe loc;atunci nu aveam copiii deci era mai usor in doi dar n-am putut sa ma rup de cei de acasa;eu am o familie minunata,parinti si socri extraordinari,frate si cumnate la fel deci acum nici nu m-as mai gandi sa plec.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 11:38 pm

Cursurile continua. Astazi am decoupage 3D cu lut.
Nu am fost bolnavioara, slava Domnului, insa m-am implicat in multe a face multe lucrusoare de tot felul si timp...ioc!
Lucrez si la blog-ul meu de decoupage. Ce, numai voi sa aveti? Sac! bucurie
Alina, hai si tu cu al tau....Facem inaugurarea impreuna!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 11:45 pm

Alexandra, draga mea, daca ti-ai propus sa faci inaugurarea cam prin secolul viitor, atunci da, o putem face impreuna, in acelasi timp. He he he
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 11:48 pm

Auaileu, nu!!! Se pare ca ma lasi singura. Bine............
Dar cred ca stiu de ce: ai hartii fumoase si ai treaba cu ele. Ptiu! :hi,hi:
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 12:42 am

hai mai fetelor ca nu este greu sa faci un blog
alisit hai cu blogul, tu vrei sa ma pun cu matura pe tine? 17
te ajut eu cu tot ce stiu
asa si rox nu vroia sa isi faca blog , dupa ce am sacait-o mult timp si m-am tinut de capul ei azi are blog si pe deasupra are si comenzi primite prin intermediul lui
asa alisit hai , sa nu ma faci de rusine
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 12:49 am

ce tare asta cu matura!!!!!!!! tavalie
vezi ca e moldoveanca apriga si chiar vine peste tine cu matura.............
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 12:57 am

Nu vine...i-am marturisit ca la origini sunt braileanca, asa ca n-o s-o lase inima.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 12:59 am

Nu e greu sa-l faci, e greu sa-l umpli cu ce trebuie... Acolo-i buba. Ca vreau sa ma organizez ca lumea si apoi sa trec la treaba.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 1:24 am

rox nu sunt moldoveanca 12 sunt munteanca si plus de asta alisit este de-a mea din braila, dar la matura tot o iau daca nu isi face blog

asa ca alisit ori iti faci blog ori te bannez pe 5 zile 17

ai de ales tavalie tavalie tavalie
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 2:26 am

Vreau si eu bloog! Cat de curand si foarte repede!
Astept un prieten care se pricepe si o sa ma ajute cu tot ce trebuie,pentru blog,nu va ganditi la prostii!

Alexandra,multumim pentru placinta dar,te rog sa pui pozele la topicul cu 'bucatareala' si,poate ai timp sa postezi si reteta ca nu am mancat niciodata asa ceva!
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 5:06 am

Scuzati sefa, eu va credeam moldoveanca dar era de bine, nu de rau prieteni

Ionela mi-a declarat personal ca isi face blog, deci la ea sa nu te duci cu matura te rog
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 5:12 am

Roxanne a scris:

Ionela mi-a declarat personal ca isi face blog, deci la ea sa nu te duci cu matura te rog


tavalie tavalie , nu ma duc cu matura,ma duc cu critici , dar cand l-o finaliza tavalie , hai ionela cat mai dureaza?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 5:49 am

V-ati pus cu gura si cu matura pe mine!
Mihaela,ai uitat cum imi merge conexiunea?! Exact,in reluare,deci asa ma misc si eu, oricat de sprintena as mai putea fi la varsta mea!
Dar e pe vineee...
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 6:53 am

daniela esti o scumpa...scumpa si romantica, se vede din avatarul pe care-l ai trandafir
tudorela a scris:

Adriana important ca sunteti sanatosi;cred ca nu vi-a fost usor dar cred ca treaba asta va facut mai maturi si mai responsabili;cum va veti acomoda inapoi in tara?Nu vi-a lipsit familia?
Si eu am vrut sa plec la un moment dat dar cand a venit vorba sa trec la fapte si i-am vazut pe toti ai mei tristi,am refuzat pe loc;atunci nu aveam copiii deci era mai usor in doi dar n-am putut sa ma rup de cei de acasa;eu am o familie minunata,parinti si socri extraordinari,frate si cumnate la fel deci acum nici nu m-as mai gandi sa plec.


Ba da, ne-a lipsit foarte mult familiile de origine insa acum familia mea este sotul meu si fetita mea, desigur ca sunt si ceilalti importanti dar au trecut ca sa zic asa pe locul 2 in clasamentul inimii :)
Cum ne vom reacomoda...buna intrebare... nici eu nu stiu...sper sa fie bine...daca nu, ne luam zborul inapoi in Roma.
Sa-ti traiasca familia frumoasa si numeroasa, ce bine este cand e ARMONIE intr-o familie, asa mi-as dori si eu cu ai mei...cu totii la un loc asa cum ar trebui sa fie o FAMILIE...
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 7:24 am

Alisitdaca eu sunt matura{de maturat}la calculator si mi-am facut blog nici nu ma gandesc ca nu vei reusi.E simplu pt ca trebuie sa urmezi pas cu pas ce ti se cere si apoi mai intreaba si tu.Sunt atatea pricepute aici!!!

Mihaelace ai tu impotriva moldovenilor?{acum iar o sa zica Alina ca sunt suparacioasa si chiar nu sunt pt ca stiu opinia generala}Lasa ca tu o sa fii prima pe care o invit in Moldova si o sa vezi tu pe unde te plimb!!!!si sa te aud dupa aceea ce mai spui?Ce zici,vii la vara?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 7:40 am

nu am nimic impotriva lor, dar multa lume considera orasul Braila ca facand parte din Moldova, cea ce este total gresit, si in cazul acesta ma supar cand cineva imi spune ca sunt moldoveanca cand de fapt dupa atestari istorice sunt get beget munteanca
de ce oare considera asa nu stiu intrebare

am vizitat Moldova si este superba, sa insir aici ce am vizitat, cetatea Sucevei, cetatea Neamtului, Voronet ,Putna si cam atat, sunt locuri superbe bucurie
chiar am si poze de acolo :dancing:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 6:23 pm

Vad ca eu sunt prima la cafea!De fapt un ness cu lapte; cine mai vrea?
In curand incep treburile casnice adica mancare,mancare,mancare! plange
Si copiii sunt treziti de la sapte,deja si-au baut laptele si se uita la tom si jerry;s-a oprit aseara si zapada dar e un friiig acum!Poate ca mai tarziu iesim la o sanie,sa vedem!
Va dores o zi buna si un weekend linistit!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 7:58 pm

Buna dimineata!
Si eu,intre doua cafele.trec sa va vad si...restul,mai tarziu poate...
Am o zi cam plina si grea,tare grea. In schimb voua va urez un sfarsit de saptamaina frumos,cu spor la vanzari ca doar martisorul e aproape,nu?
Oh,Tudorela,ce m-as mai da si eu cu sania! Dar nu are cine sa ma traga,raman cu amintirile si cu dorul de copilarie... Hai ca va las,m-a apucat melancolia...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 10:24 pm

neata fetelor, azi nu stiu ce voi face, dar cred ca voi petrece frumos avand in vedere caci aseara mi-a venit sotul acasa iubire
asa ca, party astazi party
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 10:37 pm

Ionela orice ar fi eu iti tin pumnii! prieteni
Mihaela deci veti fooooarte romantici astazi? iubire
Eu am terminat aproape toata mancarea;am facut un gulas cu ciuperci si galuste,chiftelute la cuptor iar mai tarziu voi pune la marinat niste carne de ied cu sos de iaurt;mama a facut supa de pui cu taitei iar soacra ne face cozonac cu mac si nuca!
Ce ziceti de meniul meu?
Sus In jos

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea-Cap.II Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea-Cap.II

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 16Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: