decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea-Cap.II

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorMesaj
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Apr 20, 2011 10:08 pm

fetelor s-a facut 12 si nicio cafea? eu m-am saturat de calcat, mai am o gramada de calcat. nici nu am apucat sa mai dau o mana de grund la o caseta. of ma zapacesc sarbatorile astea , spala, calca, fa curat, apoi partea de mancarea, o gramada de treaba pentru 2 zile de relaxare.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Apr 21, 2011 7:57 pm

neata fetelor. de ce este asa liniste? nu da nimeni o cafea?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Apr 22, 2011 12:30 am

Multumesc din inima fetelor!....Mihaela,o sa fac exact ceea ce a spus Nico,ceea ce-mi place cel mai mult ,decupaj,...acum fac rame si sefa asta a mea are in plan "lucruri marete",....tablouri,decupaj pe piatra....o sa incerc sa fac fata....sper!!!(daca nu fac fata,fac spate,nu?) iubire va multumesc oricum!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Apr 22, 2011 12:52 am

trebuie sa iti iasa coca, trebuie, dar nu inteleg ce face cu ele dupa ce le lucrezi?

apropo La multi ani coca !!! , sa fi sanatoasa si sa ai putere de munca si inspiratie, la cat mai multe lucrari si banuti ! :la multi ai:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Apr 22, 2011 3:16 am

La multi ani Coca !!!!


fetele,va doresc Un Paste Fericit alaturi de cei dragi , noaptea de Inviere sa va aduca lumina in case si in suflet ....va pupic pe toate,pt ca toate insemnati ceva aparte in sufletul meu

Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Apr 22, 2011 9:31 pm

Sfintele sarbatori de Paste sa va aduca lumina in suflet si sa va bucurati in tihna de frumusetea sarbatorii!!!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Sam Apr 23, 2011 2:48 am

Urari tuturor iubitorilor de frumos:
Spiritul de Paste inseamna speranta, iubire si bucurie in viata.
Va doresc ca spiritul Pastelui sa va calauzeasca in aceasta primavara…
Paste Fericit!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Sam Apr 23, 2011 8:06 am

un Paste minunat! alaturi de toti cei dragi voua! va doresc din tot sufletul iubire
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Sam Apr 23, 2011 9:50 pm

fetelor cum petreceti astazi?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Apr 24, 2011 12:01 am

...care dintre noi mai are putere de petrecere dupa atita asteneala si alergatura! tavalie ....stiti,... stau si ma uit in jur...faci de toate ,te zdrobesti sa ai de toate in casa si pe masa......dar daca nu ai liniste sufleteasca si multumirea de tine si inpacarea cu cel de linga tine....nu simti ca intradevar Hristos a inviat!....asa ca.....sa invie bunul Hristos inimile tuturor!!!daca il simti pe el in adincul sufletului tau ...nu esti singur niciodata,cei de linga tine in timp dispar sau se pierd in lume si amintiri!!!
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Apr 24, 2011 2:02 am

Hristos a inviat!

Cat adevar ai spus coca... pe mine m-a prins 1 noaptea cu cozonacul in cuptor... n-am reusit sa termin mai devreme...eu cred ca degeaba ai totul pe masa daca nu ai multumirea si bucuria sufleteasca... sunt trista astazi pentru ca am vazut zgarcenia omului si in ziua Sfanta a Invierii Domnului...
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Apr 24, 2011 5:52 am

Adevarat a inviat !
Sufletele sa va fie pline de lumina, fericire si iubire !
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Apr 24, 2011 6:52 am

Adevarat a inviat !
Sa fiti iubiti si sanatosi
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Lun Apr 25, 2011 8:01 pm

Hristos a inviat !!!
cum ati petrecut doamnelor si domnilor aceasta sarbatoare?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Mar Apr 26, 2011 8:16 pm

hristos a inviat!
eu am petrecut mai mult in familie, multe vizite pe la fini, nasi, bunici...la un moment dat obosisem rusinos
ieri de abia asteptam sa vina ziua de azi si sa ma reapuc de treaba!
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Mar Apr 26, 2011 8:44 pm



Hristos a-nviat!

Nu am putut sa va urez chiar in ziua de Pasti, dar o fac acum - sa va fie sufletele pline de lumina si dragoste, pe care sa le transpuneti in creatiile voastre minunate!

Noi am fost la rude la Calimanesti, a fost un Paste superb, ne-am odihnit, ne-am plimbat, ne-am bucurat de o vreme foarte frumoasa si ne-am incarcat bateriile. Va arat si o poza de la Manastirea Cozia, unde toti copacii erau infloriti si tronau magnoliile incarcate de flori mari, superbe.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Apr 27, 2011 7:49 pm

neata fetelor , cine face cinste azi cu o cafeluta ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Apr 27, 2011 10:32 pm

Dau si eu cafeaua de pranz inainte de ceaiul de la ora 5...
Roxanne,cred ca ai avut o zi minunata la Cozia!
Sunt inebunita dupa magnolii,cred ca nu sunt singura de altfel,multumiri pentru imaginea superba!
Mihaela,ai ajuns la galerie?!
Astept vesti ca am vazut ca ai facut achizitii noi de materiale!
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Apr 27, 2011 10:39 pm

ionela a scris:
Sunt inebunita dupa magnolii,cred ca nu sunt singura de altfel
Da? uite inca una, sa-ti umple sufletul de bucurie imbratisare
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Eu azi dau ceva bun si un pahar de sampanie, ca implinim 10 ani de la casatorie rusinos
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Apr 27, 2011 10:49 pm

oooooooooo la mai multi rox !!! sa fiti fericiti alaturi ce copii imbratisare

nu ionela inca nu am ajuns , maine am in plan sa ma duc la galeriile de arta, azi mai lucrez la caseta si la stropitoare.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Apr 28, 2011 7:47 am

La multi ani fericiti alaturi de copilasi si din partea noastra Roxanne!!!! Va daruim acest buchet de flori flori
Noua ne mai lipsesc 2 anisori pana la 10 ani de casatorie
Imi place tortul tau, e foarte special :la multi ai:
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Apr 28, 2011 7:48 pm

Nu da nimeni o cafea astazi?!
Nu se lauda nimeni cu nimic...nu barfeste nimeni...liniste si pace...
De muncit nu se munceste ca este sarbatoare,una importanta chiar, asa ca...bla bla bla...
Eu bantui prin oras astazi,de fapt prin zona garii,pe la magazinele hobby,vreau sa-mi iau grund si vre-o doua pensule si cam atat ca stau prost cu finantele...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Apr 28, 2011 8:14 pm

dau eu o cafeluta, eu nu zic nimic caci nu ma simt prea bine, aseara am facut febra si nu stiu de ce . sa vad cum ajung azi la galeriile de arta , poate peste 3 ore ma imbrac si ma duc .
mai am si de lucrat la stropitori si la caseta , dar nu prea am chef
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Apr 28, 2011 8:46 pm

Adriana iti multumesc pt urari imbratisare

Eu sper sa ajung azi pe la ceva magazine, poate si in Doraly...

Va pup, zi frumoasa!
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Apr 29, 2011 7:15 pm

neata fetelor !!! azi dau eu cafeluta caci ma simt mai bine, am o gramda de treaba azi, voi ce planuri aveti?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea-Cap.II   Carcoteli la o cafea-Cap.II - Pagina 16 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea-Cap.II

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 16 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: