decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Lun Oct 07, 2013 8:52 am

Felicitări Roxana! Sa fie intr-un ceas bun! Imi place curajul si perseverenta ta.
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Lun Oct 07, 2013 8:57 am

Bine ai revenit, Roxana! Felicitari! Sa fie intr-un ceas bun!

Dora, deci...cu alte cuvinte...amandoua ne-am bagat picioarele in ea de viata inca din prima secunda? tavalie
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Lun Oct 07, 2013 10:31 am

tavalie tavalie tavalie pai, cam da !

Rox, sa ai spor la construit siteul. Astept adresa lui sa ti-l admir imbratisare 
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Lun Oct 07, 2013 9:42 pm

Multumesc fetelor ! Inca de cand m-am mutat din Romania si am renuntat la magazinele mele on-line , mi-am promis ca voi avea din nou unul ... candva ! Acest candva a sosit mult mai repede decat credeam . Mai putin !
Ce v-ati propus pentru astazi ?
Eu am de terminat un set dulce cu Hello Kitty pentru fata nasilor . Mi-e atat de drag !!!
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Lun Oct 07, 2013 11:48 pm

Azi am mărit un cearceaf pt. plapumă, am reparat salopeta de servici a soţului, am fost cu băiatul la dentist, acum lenevesc puţin, muşcând din când în când dintr-o franzelă proaspătă şi, dacă tot am maşina de cusut pe masă şi am umplut covorul cu capete de aţe, cred că mai cos câte ceva.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mar Oct 08, 2013 5:16 am

salut fetelor.
stiu ca nu am intrat de ceva vreme insa timpul l-am consumat cu site-ul pe care am reusit sa il sterg, ma rog o intreaga poveste.
sper sa fiu mai des alaturi de voi si imi cer scuze pentru absenta de pe forum.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mar Oct 08, 2013 8:38 am

Buna Miky ! welcome imbratisare 
Chiar ma intrebam zilele trecute, ce-i cu tine de nu activezi deloc in ultimul timp pe aici.
Ce patii cu site-ul ?
Eu ma multumesc cu blogul, ca e gratis.
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mar Oct 08, 2013 7:09 pm

Dora , de cateva zile draga noastra Miky , butoneaza si butoneaza la siteul ei sa-l faca frumos . Din nefericire a reusit sa faca boacana sa-l stearga de tot si toata munca ei a fost in zadar. Avand in vedere ca o ia de la capat , o sa lipseasca probabil o perioada buna de timp .
Partyyyyy , putem sa ne facem de cap ! tavalie 
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mar Oct 08, 2013 7:58 pm

roade unghiile :sFun_duh2: :503980: :49632: vai, dupa atata truda, sa-l stearga din greseala...nu o fi aparut un avertisment ca e sigura de ce vrea sa faca ? nasol rau !
Spor la butonat Miky ! Fa cate-o salvare a postarilor din cand in cand.
Sa aveti spor in toate !
Dau o fuga pana la ai mei, sa le testez noul fier de calcat, dupa aceea picteaza decoupage
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mar Oct 08, 2013 7:59 pm

Eee , l-a sters pe bucati Dora , cate putin ... Of! Fug la decoupage ! Cine ne mai insoteste azi ?
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mier Oct 09, 2013 1:02 am

Bine ati revenit fetelor, chiar ma gandeam zilele trecute ce e cu voi de n-ati mai intrat...
Mult succes Roxana cu magazinul, hai, cand spargem sampania? party 
Miky, cum Dumnezeu ai sters site-ul? Nu ai primit mesaj de confirmare inainte sa faci grozavia?
Eu am fost plecata la mama de luni dimineata si pana aseara, a fost un inceput de saptamana tare agitat, cu nopti nedormite ca a racit fetita si mi-a facut febra 40 grade, cu grija sotului ca l-a intepat o viespe de buza ...vai, mama noastra...acum totul e bine, multumim lui Dumnezeu...
Am intrat de dimineata la gateala si la spalat iar acum incerc sa organizez casa ca e un DEZASTRU :embarrassed: 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mier Oct 09, 2013 2:22 am

Salutare, fetelor!
Eu sunt inca la serviciu. Mi-a facut o surpriza sotul (pe care-l asteptam diseara) si m-am trezit cu el aici. N-a mai avut rabdare sa-mi arate servetelele si cutiutele cumparate. tavalie 
E clar: l-am imbolnavit ... macar de cumparat, daca nu de decorat. ras 
Miky, imi pare tare rau pentru munca ta, dar sigur vei reusi sa faci un nou site.
Roxana, asteptam sa fim primii vizitatori ai magazinului tau online. Vom pasi cu dreptul!
Adriana, sanatate multa fetitei si sotului!

Spor si inspiratie la decorat...cui are timp.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mier Oct 09, 2013 4:10 am

Buna seara, dragelor si eu am zile agitate si parca s-au scurtat, nu imi ajunge timpul si seara adorm lemn dar ma trezesc dimineata destul de obosita si o iau de la inceput.....nu am reusit sa aranjez nici macar o singura camera, mereu gasesc lucruri pe care nu stiu unde sa le pun. Lucrurile sotului meu inca nu vreau sa le dau, am timp destul, ma uit la ele si ma apuca jalea.....cand ma gandesc cat tinea el la unele din ele si parca nu vreau sa le dau chiar oricui, as vrea sa le dau cuiva care chiar are nevoie de ele.
Sa aveti spor la decupaj.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Lun Oct 14, 2013 4:48 am

De ziua Sfintei Parascheva, la Iasi se sabatoresc si zilele orasului, asa ca sunt targuri peste targuri in toate colturile orasului. Azi m-am hotarat sa ies si eu din casa si sa trec pe la targul de handmade de la Palas mall si surpriza, cam putini cu decupaj si foarte putina marfa. Au spus fetele ca a mers bine decupajul si ca lumea a inceput sa aprecieze munca migaloasa a handmade-ului. Ma-am bucurat sa aud ca oamenii incep sa aprecieze munca manuala....
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Lun Oct 14, 2013 5:23 am

Ce vesti bune Gabi !!! La treaba atunci !
Fetelor cred ca s-a dezmortit si Miky a noastra , sper sa intre sa va arate ce a facut zilele astea !
Eu am tot lucrat cate ceva , majoritatea sa le dau cadou dar ma bucur ca sunt apreciate !
Va pupacesc .
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Lun Oct 14, 2013 5:50 am

Bravo, Roxana! Succes si la vanzari! Chiar decorezi minunat, parca ai face asta de-o viata! iubire 
Gabriela, e bine ca ai iesit si sunt minunate vestile. Cu siguranta ar avea succes lucrarile tale.

Eu mi-as dori o zi mai lunga....am avut ceva mai multa treaba azi la birou si am ajuns acasa pe la 6. Dupa spalat, calcat, pregatit cina...parca nu mai am energie pentru nimic. suparat 
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Lun Oct 14, 2013 6:50 am

Asa este la inceput, lucrezi si le faci cadou in ideia ca astfel iti faci si reclama, dupa aceea te mai potolesti.....
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mar Oct 15, 2013 11:48 pm

Roxana, lucrările tale frumoase o să aducă încântare în sufletele celor ce le vor primi.

Eu închei capitolul decoupage şi alt fel de handmade, că începem curaţenia în camera băiatului, poate şi pe hol şi bucătărie..mutat mobile, spălat, văruit, ca atare haos în toată casa.

Vin doar să vă admir creaţiile !
Să aveţi spor în toate şi zile bune !
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mier Oct 16, 2013 12:39 am

Dora , nu ma face sa-mi stea inima in loc - lasi decoupageul deocamdata !!! Nu?
Multumesc de aprecieri imbratisare 
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mier Oct 16, 2013 2:48 am

imbratisare tavalie normal, cât fac curăţenie, dar ce credeai ?
trebuie să ajut soţul la văruit
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mier Oct 16, 2013 3:46 am

Sa aveti spor la varuit, Dora. Sa ai grija de tine, eu anul trecut am facut intindere de muschi si nu am mai indraznit sa continui cu varuiala....am crezut ca o sa fac asta in primavara, dar au intervenit alte probleme si uite asa nu am mai continuat...suparat 
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mier Oct 16, 2013 5:37 am

Mulţumesc ! beau cafeaua şi fugim cu băiatul la ai mei. Azi trambalăm mobila...spre disperarea vecinilor tavalie 
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mier Oct 16, 2013 8:28 am

Asta este, fara trambalarea mobilei nu se poate. Dar si cand o sa fie frumos, curat si toate puse la loc ..... sper sa nu fiti prea obositi, ca altfel nu o sa va bucurati de munca voastra.
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Mier Oct 16, 2013 9:45 am

Am zis ca mutam in seara asta, dar pana am dus baiatul , pana i-am cumparat de mancare mofturosului, s-a facut ora 22...Incepem de dimineata.
Am fost la kaufland si-am trecut si pe la raionul de Craciun. Mai bine ma astamparam, ca am vazut numai 29 de modele de servetele, toate in tema iarna Craciun..si costau numai 9,99 lei pachetul...sa mor !
Sotul abia si-a luat concediu 8 zile. Anul trecut nu-l luase, anul acesta la fel, nu ca n-ar fi vrut el...
Sper sa reusim sa facem curat macar la fiu, ca mirosea a mucegai si sa avem timp sa dam o fuga la tara, sa admir natura in straie de toamna.

somn usor !
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1Sam Oct 19, 2013 10:39 pm

Ziua buna la toate care mai accesati pe aici !
Terminaram varuitul in camera fiului, scapai de calabalacul adus in camere, dar de maine incepem curatenia in bucatarie, asa ca, iar va fi haos in toata casa doar pentru o varuiala. Daca tot deranjez tot, as fi vrut sa punem gresie pe jos, sa scap de linoleu, dar nu-s banuti de asa ceva. De ani de zile tot amanam, ivindu-se alte prioritati de cumparat.
E bun linoleul ca tine cald si pot merge desculta, dar se poate infiltra apa sub el si se degradeaza.
Sus In jos

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 20 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 20 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: