decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Urmatorul
AutorMesaj
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Vin Mai 10, 2013 9:48 am

Mult succes, vanzare buna, Dora!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Vin Mai 10, 2013 10:01 am

multumesc, asemeni !
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Vin Mai 10, 2013 8:37 pm

Dora cu pasi mici se fac lucrurile mari, in timp ai sa vezi ca lumea din Buzau va ajunge sa te cunoasca si atunci o sa ai mai multa vanzare sau poate faci ateliere cu diverse tehnici.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Mai 11, 2013 1:32 am

Dora, la Rm. Sarat se organizeaza un targ handmade luna care vine, intre 1-7 iunie. Daca ai cu ce sa te deplasezi te asteptam cu drag. Normal, targul este destinat artizanilor ramniceni insa fiind din Buzau se subantelege ca poti sa vii, daca doresti. Noi vom fi acolo, ne-am bucura daca te-ai alatura si tu.
Cu ocazia asta vreau sa anunt toti artizanii ramniceni, deci intre 1-7 iunie va asteptam la Targul Handmade Rm. Sarat care va avea loc pe centrul orasului.
Intre timp vom infiinta si Asociatia Artizanilor Ramniceni, un loc in care sa ne strangem cu totii, la un loc.
Cine doreste sa se inscrie la targ, taxa de participare e 10 lei/zi

imbratisare
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Mai 11, 2013 1:37 am

miky a scris:
Dora cu pasi mici se fac lucrurile mari, in timp ai sa vezi ca lumea din Buzau va ajunge sa te cunoasca si atunci o sa ai mai multa vanzare sau poate faci ateliere cu diverse tehnici.

imbratisare Thank You cu pasi mici imi urmez telul si nu dau inapoi cat de greu mi-ar fi.
Incerc sa mediatizez cat si cum pot, dar cum o fi norocul sa fie vazute anunturile de cei care ma cunosc.
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Mai 11, 2013 1:46 am

Multumesc de anunt si invitatie, Adriana ! Mi-ar fi placut, dar nu am cum ajunge. Sotul, care conduce masina, lucreaza uneori pana la 17. O sa incerc sa va vizitez intr-o dupa-amiaza, sa va cunosc imbratisare
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Mai 11, 2013 1:46 am

Multumesc de anunt si invitatie, Adriana ! Mi-ar fi placut, dar nu am cum ajunge. Sotul, care conduce masina, lucreaza uneori pana la 17. O sa incerc sa va vizitez intr-o dupa-amiaza, sa va cunosc imbratisare
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Mai 11, 2013 1:48 am

Ne-ar face mare placere Dora, te asteptam oricand, cu drag imbratisare
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
simonelis21
simonelis21
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 22/06/2011
Mesaje : 159
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Mai 11, 2013 8:55 pm

buna fetelor!m-am trezit si eu cam tarzior sa intreb daca cunoasteti pe cineva care doreste sa imparta un loc la targul I love handemade din 18-19 mai .numai bine.o zi faina si astept un mesajel cu vesti bune, bune...pup. sarut
Sus In jos
http://furniturideladenis.blogspot.ro
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Mai 21, 2013 12:19 am

Mulumesc mult pt sfaturile date! Am fost la targul Ilovehandmade 18-19 mai si a fost super !M-am pregatit cum m-ati sfatuit voi si a fost foarte bine, m-ati ajutat foarte mult.Am dat si un interviu cred ca am reusit sa-mi fac reclama buna. Va raman datoare, inca odata multumesc Thank You Thank You Cand descarc foto de la targ am sa incerc sa postez macar una
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Mai 21, 2013 12:28 am

in cazul asta sa sara dopul de la sampanie.
bravo fata :40803:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Mai 21, 2013 12:44 am

Multumesc, multumesc! Acum ma pregatesc din timp ! Nu se stie cand mai apare ceva.La urmatorul targ deja nu mai am asa multe emotii.Pentru mine primul targ a fost foarte stresant si obositor dar acum....In prima zi a fost dezastru aratam ca un zombi, n-am reusit sa dorm decat cateva ore cu o noapte inainte. Adoua zi a fost mai bine m-am obisnuit , am inceput sa socializez. bucurie
Sus In jos
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Mai 21, 2013 1:04 am

Felicitari, Simona! Sa o tii tot asa, sau si mai bine :)
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Mai 21, 2013 1:10 am

Multumesc inca odata fetelor ! imbratisare
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Mai 21, 2013 2:03 am

Bravo, ma bucur pentru tine ........ intradevar trebuie sa fii tot timpul pregatit pentru un nou targ......nu seamana un targ cu altul si clientii difera, gusturile lor........
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Mier Mai 22, 2013 12:26 am

Felicitari Simona, sa o tii tot asa aplauda si eu am mari emotii, sper sa trec cu bine de primul targ rusinos
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
roxo4ever
roxo4ever
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/04/2011
Mesaje : 182
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Mai 23, 2013 5:52 am

Adriana, mereu o placere sa vad ca scrii. Sper ca ai rezolvat beleaua cu maseau si nu mai trebuie sa te ascunzi de Selena.

ti-e teama de targ ??? Ai trecut cu brio, impreuna cu Iulian, examenul unui Magazin on-line ! Care e teama ??? Cine cumpara, cumpara. Daca nu acum, inseamna ca nu e inca acel client care sa aprecieze. Vine si timpul lui ! Succes, fete, la targuri.

Eu una, recunosc, sunt al naibii de comoda si in Bucuresti nu prea am cu cine sa merg, ca incam, dupa cum spusei, doare ! Dar o sa-mi treaca si, probabil o sa las lenea deoparte si o sa ma mobilizez ! BAFTA !
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Mai 23, 2013 6:10 am

Adriana unde ai targ? cu ce te-ai pregatit? hai varsa, varsa tot.
detalii, vreau detalii. :423676:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Iun 01, 2013 9:50 am

Târgul copilăriei
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Iun 01, 2013 8:17 pm

mai, mai, mai ce doamna frumoasa avem aici si ce harnicuta.
imi plac tare mult florile alea din vaza, sunt cu fimo ?
arata bestial.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
roxo4ever
roxo4ever
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/04/2011
Mesaje : 182
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Iun 01, 2013 8:29 pm

aplauda aplauda aplauda iubire

Bravo Dora !
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Iun 01, 2013 8:33 pm

miky a scris:
mai, mai, mai ce doamna frumoasa avem aici si ce harnicuta.
imi plac tare mult florile alea din vaza, sunt cu fimo ?
arata bestial.
Mihaela imbratisare sunt macii ! O fetiţă i-a pipăit cu mare mirare, crezând că sunt flori adevărate lol!
Sunt o doamnă tare obosită...acum încerc să scap de migrenă, să mă duc iar, că am promis fetelor să merg şi azi. Mai multe găsiţi despre târg în cea mai recentă postare pe blog.
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Iun 01, 2013 8:35 pm

roxo4ever a scris:
aplauda aplauda aplauda iubire

Bravo Dora !

imbratisare Thank You
Sus In jos
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Dum Iun 02, 2013 3:11 am

Sa vedeti ce mureseanca buna sunt :))) ieri am aflat ca sunt zilele Targu Muresene (au inceput deja joi cred) si ca sunt si exponanti handmade :-P
Azi am dat o tura sa ma uit ce si cum :) toate sunt bune si frumoase!
Am intalnit niste fete/doamne foarte cumsecade, poate le cunoasteti, de la Creative Hands (pe flierul lor asa scrie: prima comunitate mureseana de artizani moderni), ei organizeaza ateliere de creatie pentru adulti si copii. Au si pagina de facebook: facebook.com/creative.hands.ms
Poate este cineva interesat, eu sigur ii voi urmari si voi participa la atelierele care ma intereseaza :)
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1Dum Iun 02, 2013 4:43 am

Da Rux, mi-a trecut beleaua cu maseaua, slava Domnului....
Am avut cateva vanzari si la librarie si on-line...insa subtire :D
Targul ar trebui sa se tina saptamana viitoare, vineri si sambata pe centrul orasului insa cu vremea asta, nu stiu ce sa zic...probabil ca il vom amana :(
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com

Continut sponsorizat




Targuri handmade - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 18 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 18 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Unde vindem lucrarile create ?-
Mergi direct la: