decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Mar 22, 2012 2:45 am

Te asteptam cu drag Felicia,ne gasesti la nr 38 si nr 16 blink eye
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Mar Apr 03, 2012 11:29 pm

Fetelor ce facem ca am inteles ca va fi o vreme ploioasa? eu sper sa se fi inselat asti cu prognoza lor. Cine a prins la targ o vreme de genul asta, sa ne spuna si noua cum a fost?
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Apr 04, 2012 4:46 am

la mine prognoza este urmatoarea : sambata-soare, duminica-ploaie.

Eu am prins ploaie la un targ si-am vandut mai mult ca la unul cu soare . cu umbrele si ceolofane depasim momentul
Sus In jos
avatar
artfero
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 17/07/2011
Mesaje : 178
Varsta : 53
Localizare : alba iulia
feminin

Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Apr 04, 2012 8:51 am

Sa aveti vanzare mare ,fetelor !
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Apr 04, 2012 6:21 pm

Multumesc, fetelor sper sa fie ok. prieteni
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Apr 08, 2012 11:00 pm

Fetelor care sunteti din Bucuresti la Sala Dalles este targ de Paste. Acolo puteti vizita standul celor de la Tinker.
Merita un drum pana acolo.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Mar Apr 10, 2012 12:46 am


In perioada 12 – 14 aprilie se va organiza in curtea Muzeului Municipiului Bucuresti (Palatul Sutu), targul de cadouri “Iepurasul te asteapta!

Sper sa ajung vineri si eu sa vand cate ceva :p
Pretul pe zi este de 75 lei/ 1.5m
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: targ 19-20 mai   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Sam Mai 05, 2012 10:53 am

buna,

participa cineva la targul din 19-20 mai de la Sutu si ar vrea sa imparta spatiul cu mine? :)

multumesc mult!

spor la pregatit materiale :D
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Mai 06, 2012 11:06 am

Buna, eu as vrea sa vin...m-am pregatit mult pentru acest targ,iar in momemtul cand am vrut sa ma inscriu deja nu mai erau locuri...iti las numarul meu 0768177252 sa luam legatura .Ma gasesti si pe FB la HMade AdaDeea . Pup si sper sa fiu aprobata :)
Sus In jos
anamaria021
anamaria021
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 15/06/2011
Mesaje : 58
Varsta : 37
Localizare : braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Lun Iun 11, 2012 3:02 am

Creatorii de hand-made interesaţi să participe la această a două ediţie Bizarre Bazaar se pot înscrie, la adresa de e-mail: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau la nr. de tel: 0736 388 722. S. Stăiculescu, îi sfătuieşte pe aceştia „să trimită şi o scurtă prezentare cu ceea ce fac, de ce şi cum fac, precum şi nişte fotografii.”

De menţionat faptul că, spre deosebire de alte târguri din ţară, Bizarre ...Bazaar va oferi premii pentru participanţi. Acestea vor consta în produse: pachete cosmetice, ceasuri, vouchere pentru sport extrem - alpinişti profesionişti se vor îngriji să le ofere câştigătorilor experienţe inedite, de la căţărare, până la coborâre în rapel. Mai mult decât atât, organizatorii vor oferi participanţilor gustări, cafea, apă şi vor pune la dispoziţie mesele şi şevaletele, suporturi de prezentare, alături de catalogul târgului. Pentru cei care vin din afara Craiovei, cazarea va fi asigurată, în mod gratuit.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Lun Iul 30, 2012 6:27 pm

Intrebare pentru fetele din Braila : de Sf Marie mergeti la vreun targ?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Aug 01, 2012 6:55 am

claudia as fi vrut dar imi trebuie acte la marfa si cum nu vreau sa risc stau acasa. daca ai acte te poti duce.
tu ce sti referitor la acest targ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Aug 05, 2012 8:05 pm

Chiar nu stiu nimic,daca si unde se organizeaza,de aceea intrebam. Presupun doar ca va fi ca anul trecut in fatza primariei si jos pe faleza.
Referitor la acte: ce anume trebuie? factura ca ai cumparat materialele sau ce? cand ai mers la targ in capitala ce acte ti-au trebuit la marfa ?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Lun Aug 06, 2012 7:14 am

claudia stiu asa:
-sa participi la targ trebuie sa faci o cerere (nu stiu la cine si nici unde, insa daca vrei ma pot interesa)
- sa ai acte (orice lucuru vandut trebuie trecut in casa de marcat pt ca altfel te amendeaza).

la targ nu mi-a trebuit nimic la bucuresti , acolo nu te intreaba nimeni de sanatate si nu stiu de ce. suspicios
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Lun Aug 06, 2012 7:40 am

Stiam ca de la primarie se elibereaza o hartie contra unei taxe si in baza careia poti vinde lucruri handmade.Sincer, anul trecut nu am vazut pe nici o masa casa de marcat si pe nimeni dand bonuri fiscale.
Ar fi fost interesant sa ne grupam 3-4 la o masuta cu cateva produse.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Lun Aug 06, 2012 7:51 am

eu stiu ce sa zic Claudia ? maine ma interesez mai bine si te anunt exact care sunt conditiile de participare.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Sam Aug 11, 2012 11:24 am

miky a scris:


la targ nu mi-a trebuit nimic la bucuresti , acolo nu te intreaba nimeni de sanatate si nu stiu de ce. suspicios

pentru ca Bucuresti ai fost pe domeniu privat si nu public in subordinea Primariei.
Sus In jos
simonelis21
simonelis21
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 22/06/2011
Mesaje : 159
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Noi 22, 2012 9:41 am

Buna fetele...dupa o lunga pauza am revenit...voiam sa intreb daca sunt doritoare, doritori de a participa la targuri in perioada sarbatorilor care vor sa imparta taxa , care de obicei e cam maricica
am gasit un targ interesant care are loc la grand arena.ce ziceti, va intereseaza??pup sarut
Sus In jos
http://furniturideladenis.blogspot.ro
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Noi 22, 2012 9:46 am

Este vorba de Grand Arena din Vitan?
Daca da, am fost eu anul trecut exact in per sarbatorilor si a fost un fiasco total.
Sus In jos
simonelis21
simonelis21
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 22/06/2011
Mesaje : 159
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Noi 22, 2012 9:49 am

Da, exact la ala ma gandeam..dar de ce..nu vine lume??
Mai era ceva organizat de accente noi, in cadrul mall-urilor, dar sunt necesare atat casa de marcat cat si forma legala.Mai stiti ceva de vreun targ, cu exceptia celor de la I love handmade??
Sus In jos
http://furniturideladenis.blogspot.ro
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Dec 02, 2012 6:49 am

Buna fetelor! Sunt noua pe blog, am dat de el din dorinta de a participa la targuri handmade. Sunt din Brasov, daca stiti vreun targ care se desfasoara aici, va rog sa-mi ziceti si mie.
Multumesc!
Sus In jos
simonelis21
simonelis21
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 22/06/2011
Mesaje : 159
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
feminin

Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Feb 15, 2013 4:16 am

Buna fetele!Voiam sa va intreb daca participa vreuna din voi la i love hand-made sau la vreun alt targ cu ocazia martisorului, si dca ati vrea sa impartiti locul!Va pupic si..multumesc
Sus In jos
http://furniturideladenis.blogspot.ro
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Sam Feb 16, 2013 11:11 pm

Ce bine era daca stateam in capitala..acolo sunt ff multe targuri. Trebuie sa gasesti pe cineva cu care sa imparti locul. Intra pe FB la targuri handmade si cu siguranta rezolvi . Succes!!!
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Mar 01, 2013 1:16 am

cum se participa la un astfel de targ
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Mar 01, 2013 8:11 am

pai iei legatura cu ei.
de obicei cei care organizeaza astfel de targuri au pe site si datele de contact (nr de telefon, mail)
vorbesti cu ei si iti spun termenii si conditiile lor in vederea participarii tale la un targ
Sus In jos
http://onlyoneart.com/

Continut sponsorizat




Targuri handmade - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Targuri handmade   Targuri handmade - Pagina 16 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Targuri handmade

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 16 din 19Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Unde vindem lucrarile create ?-
Mergi direct la: