decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. V

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorMesaj
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Mar 22, 2012 1:30 am

fetelor eu am plecat sa imi cumpar niste dantele. bucurie
vb mai pe seara.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Mar 22, 2012 1:52 am

Ce mai faci? Ai plecat la plimbare? Asta inseamna ca te-ai desumflat, ti-a trecut abccesul. Ma bucur pentru tine ca este mai bine.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Mar 22, 2012 7:01 am

da gabi am mai scapat de abcces si am iesit un pic la aer.
am profitat de ocazie si am plecat sa imi cumpar dantele .
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Mar 22, 2012 10:49 pm


O cafea cu biscuiti? Cine mai doreste, cine mai pofteste???????

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pofta bune si spor la servelit.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Mar 22, 2012 11:10 pm

Oooo , multumim pentru cafea, a fost foarte buna , biscuitele dulce rau , spor si voua la servelit!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Joi Mar 22, 2012 11:18 pm

Sa va fie de bine!!!!!!!!!!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Mar 23, 2012 7:46 am

adriana pe unde ai umblat ? nu te-am vazut de mult. intrebare
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Mar 23, 2012 8:11 am

:sSig_hi: salutare fetelor, miky,abia azi am ajuns acasa, am fost la mama la bloc si nu am avut acces la net. Nu ma fac prea comoda in casuta ca trebuie sa plec iar peste 2 zile si vai, cate mai sunt de facut, nu stiu cum voi reusi sa ma organizez in 2 zile intrebare
Voi ce mai faceti. ce-ati mai mesterit in saptamana asta?
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Mar 23, 2012 8:20 am

pai ce am mesterit am pus aici.
vezi ca ti-am trimis si un mail cu poza pt concurs. bucurie
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Mar 23, 2012 8:46 am

Am vazut lucrarea ta pe tegola miky, pur si simplu adorabila, felicitarile noastre flori Cand o privesc o vad pe Selena cu pisicu' in brate :)
Succes la concurs!
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Mar 23, 2012 9:09 am

mersi, eu iti multumesc pentru tigle.
vezi ca ti-am mai trimis un e-mail referitor la 3 tigle. imi trebuie 3 bucati si nu mai sunt pe stoc. plange
le mai poti face ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Mar 23, 2012 8:53 pm

Neata fetelor, cafeluta ceva azi? fata cafea

Cu mare placere miky, si noi iti multumim pentru ca ne incanti privirile cu decoratiile tale minunate. Da, le vom mai face si pe cele medii insa va mai dura ceva timp, in jur de vreo 2 saptamani pentru ca sotul meu iar trebuie sa plece la Focsani si nu mai are timp momentan. Cand vor fi iar pe stoc facem anunturile.

Va dorim un sfarsit de saptamana minunat si spor la decorat picteaza
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Mar 23, 2012 9:39 pm

neata fetelor.
bine Adriana astept sa ma anunti cand sunt gata.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Mar 23, 2012 10:02 pm

Buna dimineata,
Ce mai faceti? ce mai mesteriti?

Dau eu cafeluta:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pofta buna!!!!!!!!!!!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Vin Mar 23, 2012 10:15 pm

eu ma chinui la 2 perii si am impresia ca nu le mai termin. si am terminat oul in relief de decorat si astept cuminte azi sa il lacuiesc, sa ii fac poza si apoi sa pun tutorialul de decorare a oualelor in felief , ca mai e un pic si se termina luna si eu nu sunt gata. rusinos
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
roxo4ever
roxo4ever
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/04/2011
Mesaje : 182
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Mar 25, 2012 3:14 pm

Miky, miine te asaltez cu telefon. pardon, azi, ca e 5 dimineata si n-am somn !!!
Uau, oua in relief ???? Nu cred pana nu vad !!!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Mar 25, 2012 8:15 pm

asalteaza-ma rux cu ce vrei tu. flori
astept sa ma sunisi sa vb.

neata fetelor,azi e o zi frumoasa numai buna de plimbare.
cum a fost weekend-ul ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Sam Mar 31, 2012 7:06 am

Salutare fetelor, in sfarsit am ajuns pe forum imbratisare bine v-am regasit dragele mele, ce dor mi-a fost de voi flori Gata, ne-am astamparat acasa pentru vreo 3 saptamani timp in care se creeaza, se decoreaza si se insamanteaza picteaza Nu stiu cum e la voi timpul dar la noi e tare urat si frig, nu pot sa-mi plantez si eu floricelele in gradina :(
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Sam Mar 31, 2012 9:12 pm

adriana bine ai revenit. prieteni
si la mine e frig, a plouat si bate vantul tare de tot. plange
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Apr 01, 2012 5:45 am

Azi, la pranz a fost frumos, dar acum bate vantul. Sper sa se incalzesca in urmatoarele zile, ca m-am saturat de vreme rea.
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Dum Apr 01, 2012 9:19 pm

Neata fetelor, am trecut sa va salut, azi nu stau mult pe net ca avem planuri prin gradina, Iulian a facut o sera de toata frumusetea, azi sapam si insamantam chiar daca bate putin vantul.
Sa aveti o saptamana minunata! flori
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Lun Apr 02, 2012 8:08 pm

Va invit la o cafea:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pofta buna!!!!!
Spor la treaba tuturor.

Adriana cum a mers cu insamantarile? Ma bucur ca ati revenit acasa, sanatosi. Aveti chiriasi la casuta pasarelelor? Sa ne pui si noua o fotografie sa vedem.
Sus In jos
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Lun Apr 02, 2012 8:11 pm

Fetelor, voi stiti ceva de..: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ?
Aveti cumva idee la ce ora prezinta Tinker? :)
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Lun Apr 02, 2012 8:33 pm

Multumim Gabriela, ce bine arata cafeluta fata cafea
Ieri toata ziua am spalat geamurile, perdelele si am facut curatenie ca sa primesc asa cum se cuvine preotul. Dupa ce ne-a binecuvantat casa si familia am iesit la gradinarit :) Am vopsit bordura, pietricelele si pomii si am insamantat floricele in gradinita. Astazi ne mutam in sera, abia astept, nu mai am rabdare 7
Pasaricile zburda pe casuta dar inca nu le-am vazut intrand sau iesind din ea. Am sa incerc sa le surprind cu aparatul care nu este niciodata la indemana cand trebuie.
O zi insorita va doresc tuturor! flori
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1Lun Apr 02, 2012 8:41 pm

neata fetelor.
gabi multumim pt cafeluta.






[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. V   Carcoteli la o cafea - Cap. V - Pagina 16 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. V

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 16 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: