decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Comenzi comune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul
AutorMesaj
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Feb 06, 2012 10:20 pm

ei, hai nu ne fierbe.. unde?
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Feb 06, 2012 10:23 pm

ei, hai ca tu ai treaba acum cu alta comanda

surpriza ! :sFun_thbpbpthpt:

am anuntat doar sa se puna banutii deoparte sa nu vad pe aici pumni in cap, regrete ca n-are lumea bani de bagat in comanda :sHa_lolbig2:
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Feb 06, 2012 10:25 pm

pai si despre ce suma de bani ar cam fi vorba? suspicios
hai fata zi acum daca tot ne-ai starnit.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Feb 06, 2012 10:25 pm

:sFun_tease2: zau, nu-i frumos sa ne faci asta plange
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Feb 06, 2012 11:13 pm

hai ma nico ce faci ? inca nu ai divulgat secretul?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Feb 06, 2012 11:32 pm

tavalie tavalie ce dragute sunteti sarut

bine mah, hai sa va zic desi e foarteee devreme sa stiti de pe acum, dar mi-e ca ma linsati cu prima ocazie cand ma vedeti

DECI....vom pregati o comanda pe acest site : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Si pentru ca era incurcata treaba m-am gandit la urmatoarele : fiecare isi va comanda ce modele ii doreste inima, cate pachete poate plati si asa mai departe.
Ne primim cu toatele servetelele si apoi incepem sa facem schimb intre noi....eu iti dau tie 3 buc din modelul X , tu-mi dai mie 3 buc din modelul Y.
Si-n felul acesta vom avea o multitudine de modele , pt ca nu cred ca e cineva care sa foloseasca 20 buc din acelasi model.

Nu m-am putut abtine sa va zic , asa mai pe ocolite despre aceasta comanda, pt ca de cand mi-a incoltit ideea sa facem comanda comuna aici si pana aseara ma gandeam cum sa o realizez, din cauza acestui impediment....ca e destul de nashpa sa ai pachete intregi din acelasi model, cand poti avea cate 5-7 buc din modele diferite.

In orice caz, daca o voi pregati eu , nu va fi mai devreme de sarbatorile de Paste din motive financiare ( poate doar daca castig la loto, va fac cadou comenzile tavalie ) , dar poate ca e tocmai bine, pt ca veti avea timp sa va ganditi la modele, sa va razganditi, sa va pararazganditi, avand in vedere ca sunt miii de modele acolo.

Mai multe detalii, vom discuta , in apropierea termenului efectiv cand vom da comanda, ca n-are sens sa despicam firul in patru de pe acum.

Eh, acum sa va vad cat va inghesuiti la strans bani de servetele bucurie
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Feb 07, 2012 12:37 am

pai nu sunt la tinker o gramada de servetele ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Feb 07, 2012 12:44 am

eu am vreo 1200 de modele. Cine face schimb cu mine? bucurie
Miky are dreptate aici.. Daca se vrea un model anume putem cere de la Tinker. Niciodata nu vom izbuti sa gasim mai ieftin la wimmel suspicios
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Feb 07, 2012 12:50 am

oanatos a scris:

Miky are dreptate aici.. Daca se vrea un model anume putem cere de la Tinker.
asa zic si eu, nu cred ca daca ii vom spune Gerdei sa ne aduca un anumit servetel nu il va aduce.
eu nu o sa particip la comanda asta pt ca nu vad de ce sa dau bani pe niste servetele pe care le gasesc la tinker. parerea mea. flori

oana apropo a venit comanda de la complexart?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Feb 07, 2012 12:50 am

Miky, eu de la Tinker am cumparat mereu si voi mai cumpara si daca iau de la nemti ( lucru pe care-l fac de aproape un an de zile , o data la 2-3 luni )
Oana,preturile tale de pe breslo difera de ale mele, deci nu pot face schimb ca n-am cu ce acoperi diferenta de bani , decat prin bomboane si nu cred ca vrei tavalie

Eu am propus aceasta comanda comuna, pentru ca atunci , va fi cu siguranta o comanda pe numele meu impreuna cu alte 3 persoane, deci cine vrea sa se bage e loc.

si oricate schimburi am face de servetele si oricate am cumpara de la Tinker, cand e vorba de servetele am un singur lucru de spus " fara numar" bucurie
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Feb 07, 2012 1:00 am

hihihi, Nico, ai sa te miri dar am mai gasit pe breslo servetele pe care sa nu le am inca desi le aduc din toata lumea asta (inclusiv din Orient) sau cumpar servetele de colectie, ft rare ingeras
Si eu zic pas la propunerea asta...
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Feb 07, 2012 1:03 am

oanatos a scris:
eu am vreo 1200 de modele. Cine face schimb cu mine? bucurie
Miky are dreptate aici.. Daca se vrea un model anume putem cere de la Tinker. Niciodata nu vom izbuti sa gasim mai ieftin la wimmel suspicios

Oana, nu e vorba ca nu putem cere de la Tinker....dar nici nu poti sa apelezi doar la Tinker, ca daca ar fi fost asa , ti-ai fi comandat si tu toate cele 1200 de modele de la ei , sau de la Complex Art, sau de la Art & Hobby , si altii la care gasim servetele si totusi ai comandat si de la Wimmel , pt ca asta e "drogul" rusinos

Indiferent cat de larga e piata de servetele , niciodata nu e suficienta ....ce gasesti la X nu gasesti la Y , ce gasesti la X si Y nu gasesti la Z.

nu inteleg de ce se face atata paralela intre Tinker si Wimmel....de parca s-ar inlocui unul cu celalalt, lucru despre care nu se poate pune problema, pt ca de Tinker ( si vb in numele meu ) ma leaga ceva sufleteste...nu cred ca e cazul sa o dam in paralele.

Aceasta comanda este o comanda ca oricare alta ....asa cum la polonezi a fost de blankuri de lemn, aici va fi de servetele.....cine doreste .
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Feb 07, 2012 1:08 am

off topic are cineva servetelul asta:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
?

cred ca are dreptate Nico, acesta este un subiect despre comenzi comune, indiferent unde se fac ele
cine vrea sa se bage, se baga, cine nu, nu
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Feb 07, 2012 3:09 am

Rox sigur il are Oana.
Mai Nico, m-am uitat si m-am oprit ca sa nu inebunesc, imi plac toate servetelele. Ce pret au? ca nu am vazut.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Feb 07, 2012 3:38 am

Gabi, ca sa vezi preturile trebuie sa-ti faci un cont...repejor
preturile variaza de la 1.3 eur la 1.90 eur / pachetul
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mier Feb 08, 2012 9:48 pm

Nico, nu am facut eu prima asociatia intre Tinker si wimmel... Si nici nu am comentat sub nicio forma dorinta sau decizia ta de a comanda la wimmel. Eu am spus doar ca nu ma bag la aceasta comanda... Atat.
Rox, il am eu dar 33x33 cm si nu 25x25 cum ai dat tu in link. Uite-l aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Doamnelor, comanda de la complexart a ajuns de ieri si toata lumea are ce a comandat cu exceptia Claudiei... E vorba de acel servetel despre care am spus mai sus ca lipseste
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Feb 18, 2012 9:15 am

Nico, a sosit coletul din Polonia?
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Feb 18, 2012 9:20 am

Nu
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Feb 18, 2012 9:26 am

pff.. ok. Am dat email acum si am cerut un nr de track and trace
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Sam Feb 18, 2012 9:29 am

in regula...ms
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Feb 20, 2012 8:47 pm

Nico, problema e la noi. Mi-au dat nr de tracking si la posta apare asa
Raport sumar:
Numarul trimiterii
CP021696533PL

Tara origine
POLONIA
Data intrarii in tara
24.01.2012 Stare actuala

In prelucrare
- Oficiul Postal Bucuresti 49
Da o fuga pana acolo si fa scandal.... Din 24 ianuarie trebuia sa primesti 2 avize... Poate te mai pun si sa platesti inmagazinaj


Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Feb 20, 2012 8:48 pm

Du-te si cu astea. Nu stiu de ce au 3 numere de traking CP021696533PL
CP020694099PL
CO021696547PL
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Feb 20, 2012 8:52 pm

Oana ce ti-au trimis ei sunt primele 3 colete....le-am ridica de la posta pe 26 ianuarie

urmatorul colet au zis ca l-au trimis pe 01-02 februarie.

eu vreau nr de tracking de la coletul-reclamat ....asa trebuie sa le spui....Vreau nr de track de la coletul pe care vi l-am solicitat cu produsele lipsa din prima comanda ( asta daca l-au trimis ) ...eu am un feeling ca n-au trimis nimic. dar sa vedem, daca-ti da alt numar
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Lun Feb 20, 2012 9:05 pm

ok. Am trimis
Sus In jos
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 10:19 am

Sa inteleg ca pentru viitoarele comenzi..aici trebuie sa verific? Ca vreau si eu cutii..servetele.. chestii d-astea.
:)
Sus In jos

Continut sponsorizat




Comenzi comune - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 12 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Comenzi comune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 12 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Bazar/ Cumpar/ Schimb-
Mergi direct la: