decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Comenzi comune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 10:03 pm

NEREGULI IN COMANDA :

FACTURA :

A-Zegar na nóżkach srebrny z szufladką ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) : facturat 3

B-Zegar na nóżkach złoty z szufladką ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) : facturat 3

C-Zegar na nóżkach srebrny ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) : facturat 6

D-Zegar na nóżkach złoty ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) : facturat 3

E-Zegar owalny daszek srebrny z szufladką ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) : facturat 4

F-Zegar owalny daszek złoty z szufladką ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) facturat 6

G-Zegar z owalnym daszkiem złoty ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) facturat 2

H-Zegar z owalnym daszkiem srebrny ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) facturat 3

COMANDATE :

A-3
B-3
C-4 ( diferenta de 2 ceasuri in minus )
D-3
E-4
F-6
G-2
H-3


Asta este situatia la ceasuri.
Da, la mail am nevoie de ajutor pentru a le scrie cat mai clar si mai corect.
Mai devreme de maine, imi este imposibil sa le scriu. Oricum, nu stiu ei cand am primit eu coletul.
Tot ce pot sa fac, gen liste,socoteli , le fac acum la serviciu .
Oana, a fost ok pentru ca n-au fost atatea ceasuri.
Rox, la tine e problema cu hartia de orez ( singura din comanda ta) si cu unul din ceasuri ca am cadran alb in loc de galben.
Cel mai grav e la Doina care a comandat 12 ceasuri , cate 2 din fiecare model , iar din cele 12 , 10 sunt altceva decat am cerut .
Eu, Aniela si inca o fata , am ramas fara ceasuri pt ca nu mai am mecanisme ....deci , nu numai ca sunt alt model, nici n-ar mai fi contat asta, dar sunt de nefolosit.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 10:12 pm

urat din partea lor sa facturezi atatea produse si sa nu trimiti, daca nu au avut pe stoc de ce nu ti-au trimis un e-mail sa iti spuna macar ca nu le mai au.
din cate vad ceasurile costa ceva banuti. pacat ca nu sunt seriosi.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 10:49 pm

asa e suparat
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 10:56 pm

am discutat si cu Doina si solutia ei a fost sa le spun ca le trimit toate ceasurile inapoi si sa-mi trimita exact ce-au facturat . TOTUL PE BANII LOR.

Daca nu sunt de acord,sa le zic foarte clar sa-mi trimita toti banii inapoi dupa care le voi trimite si eu produsele inapoi.

Ea nu este de acord, sa plateaasca 12 modele de ceasuri diferite si sa primeasca un singur model , toate 12 . Nu pot sa spun ca nu-i dau dreptate.

Asadar, cu parere de rau, ca vor fi impactate si persoanele care n-au probleme cu comanda , va trebui sa retin produsele pana-mi raspund la mail.
Mailul il voi da diseara cat de repede voi putea.
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 11:05 pm

nu cred ca asta e cea mai buna varianta. Eu as trece la amenintari doar daca nu ar vrea sa rezolve problema. Cred ca ar fi mai elegant sa le spunem care sunt problemele si sa le cerem sa le rezolve urgent
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 11:06 pm

Da, si eu cred ca intr-o prima faza trebuie scris ce probleme sint la comanda.
Daca nu vor reactiona corect, de-abia atunci ne gindim la o masura "represiva".
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 11:08 pm

In plus, in cazul in care vor accepta asta, desi ma indoiesc, asta ar insemna sa mai astept vreo 3 saptamani pana sa primesc produsele si nu-mi convine.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 11:09 pm

pai exact asta se va face...li se vor expune problemele si daca nu vor fi de acord sa le trimitem toate ceasurile + mecanismele si sa ni le retrimita CORECT , atunci sa-i amenint ca le trimit toata marfa.
Problema cu ceasurile nu are cum sa se rezolve altfel pt ca sunt cadrane albe in loc de galbene, sunt ceasuri fara sertare in loc de ceasuri cu sertare.
Propui o alta solutie ca sa rezolvam problema ceasurilor ?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 11:12 pm

NICOrnea a scris:
daca nu vor fi de acord sa le trimitem toate ceasurile + mecanismele si sa ni le retrimita CORECT , atunci sa-i amenint ca le trimit toata marfa.
dar au pe site ceva de genul "restituiri" ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 11:15 pm

spuneam doar ca nu mi se pare ok sa ameninti din start. Stai sa vezi ce raspund
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 11:18 pm

uite aici ...... Compania noastra va garanteaza posibilitatea de returnare sau de schimb elementului achiziţionat de la noi sau de orice parte a acestuia în termen de 10 zile de la data livrării. Acest lucru este posibil numai în cazul în care mărfurile nu au fost utilizate, copiate sau au fost deteriorate în vreun fel. Marfa trebuie să fie returnate în ambalajul original, intact.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 11:31 pm

nu am vazut asa ceva.

ok...va rog sa ma ajutati in compunerea mailului....pt ca treaba arde destul de rau, atunci , hai sa le trimitem mail in ceea ce priveste problema cu ceasurile acum

O sa fac formularea in romana :

Buna ziua

Am primit comanda de la dvs. si am constatat nereguli in ceea ce priveste produsele comandate si facturate comparativ cu ceea ce-am primit.
Cea mai mare problema a fost la ceasuri , modelele : Zegar na nóżkach srebrny z szufladką , Zegar na nóżkach złoty z szufladką ,Zegar na nóżkach srebrny, Zegar na nóżkach złoty,Zegar owalny daszek srebrny z szufladką , Zegar owalny daszek złoty z szufladką,Zegar z owalnym daszkiem złoty,Zegar z owalnym daszkiem srebrny.
Problemele sunt la cadrane ( au fost comandate mai multe ceasuri cu cadran galben decat s-au primit ) si la modele ( s-au cerut acest model : si-am primit acest model )
Si pe langa acestea, sunt 5 ceasuri la care n-am primit mecanismele , ma refer tot la acelasi tip de modele de mai sus.
Varianta pe care v-o propun este de restituire a tuturor acestor modele , si retrimiterea de catre dvs. EXACT a ceea ce s-a comandat si facturat ( model si culoare identice )
TOATE TAXELE DE LIVRARE-RESTITUIRE VOR FI SUPORTATE DE DVS. INTRUCAT ESTE O EROARE DIN PARTEA FIRMEI DVS.

daca mai aveti ceva de adaugat va rog s-o faceti ...nu stiu daca m-am exprimat nici romaneste foarte corect , pt ca situatia ma pune intr-o pozitie foarte urata si acum inteleg de ce toata lumea imi spunea c-am avut curaj sa ma bag in asa ceva.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 11:35 pm

cu ambalajul original este o problema , pentru ca n-am pastrat cutiile si plasticul in care au fost puse mecanismele.
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 11:35 pm

da, se vor lega de asta...
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 11:43 pm

Eu am modificat ce ai scris tu mai sus, am facut un text cit mai simplu de inteles de catre ei.
Incep sa-l traduc acum in engleza.


Am primit comanda de la dvs. si am constatat multe diferente intre comanda, factura si produsele efectiv primite de mine.
Cea mai mare problema a fost la ceasuri, si anume la modelele:
- Zegar na nóżkach srebrny z szufladką,
- Zegar na nóżkach złoty z szufladką,
- Zegar na nóżkach srebrny,
- Zegar na nóżkach złoty,
- Zegar owalny daszek srebrny z szufladką,
- Zegar owalny daszek złoty z szufladką,
- Zegar z owalnym daszkiem złoty,
- Zegar z owalnym daszkiem srebrny.
Problemele sunt la cadrane (am comandat X ceasuri cu cadran galben si am primit Y buc.) si la modele (am comandat modelul X si-am primit modelul Y).
La 5 ceasuri nu am primit mecanismele (la aceleasi modele de mai sus).

Eu va voi returna toate aceste modele si astept ca Dv. sa imi retrimiteti EXACT ceea ce am comandat si ati facturat (model si culoare identice).

TOATE TAXELE DE LIVRARE-RESTITUIRE VOR FI SUPORTATE DE DV., INTRUCAT EROAREA VA APARTINE.
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 11:45 pm

Roxanne a scris:
Eu am modificat ce ai scris tu mai sus, am facut un text cit mai simplu de inteles de catre ei.
Incep sa-l traduc acum in engleza.


Am primit comanda de la dvs. si am constatat multe diferente intre comanda, factura si produsele efectiv primite de mine.
Cea mai mare problema a fost la ceasuri, si anume la modelele:
- Zegar na nóżkach srebrny z szufladką,
- Zegar na nóżkach złoty z szufladką,
- Zegar na nóżkach srebrny,
- Zegar na nóżkach złoty,
- Zegar owalny daszek srebrny z szufladką,
- Zegar owalny daszek złoty z szufladką,
- Zegar z owalnym daszkiem złoty,
- Zegar z owalnym daszkiem srebrny.
Problemele sunt la cadrane (am comandat X ceasuri cu cadran galben si am primit Y buc.) si la modele (am comandat modelul X si-am primit modelul Y).
La 5 ceasuri nu am primit mecanismele (la aceleasi modele de mai sus).

Eu va voi returna toate aceste modele si astept ca Dv. sa imi retrimiteti EXACT ceea ce am comandat si ati facturat (model si culoare identice).

TOATE TAXELE DE LIVRARE-RESTITUIRE VOR FI SUPORTATE DE DV., INTRUCAT EROAREA VA APARTINE.
mai propun sa atasezi poze cu toate problemele
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 11:46 pm

Nico parca ai zis si de niste ceasuri stricate nu?
De ce nu le mentionezi?
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Mier Ian 25, 2012 11:57 pm

Nico inca ceva - ce-ai vrut sa zici aici:
"La 5 ceasuri nu am primit mecanismele (la aceleasi modele de mai sus)."
Care modele?

Si da, obligatoriu trebuie atasate pozele.
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 12:16 am

Si mai am o dilema - n-ai zis ca lipsesc niste produse (cum ar fi hirtia mea de orez), pe alea nu le mentionam?

Eu zic sa facem un mesaj complet, nu sa revenim miine cu alte probleme.
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 12:17 am

eu sincer, cu toata traducerea din lume, nu stiu cum ii facem sa intelegeaga ce-au trimis aiurea....are cadran alb cu margine galbena si n-are piciorus, are piciorus si n-are cadran galben, are cadran galben dar trebuie sa aiba piciorus
e infiorator...

Doina m-a sunat acum si-a zis ca nu mai vrea sa fac nicio returnare, doar sa-mi dea ce lipseste....5 cadrane si hartia de orez.
Si chiar ma gandeam sa le zic sa-mi trimita 5 cadrane galbene, pt ca albe au trimis prea multe si asa , te rezolv pe tine, Rox , iar eu , Doina, Aniela si Amalia ne vom multumi cu ce ramane.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 12:20 am

eu cu dat mailul maine, am zis de la inceput....dar cand am vazut ca aia nu mai vrea comanda, cealalta nu mai vrea s-astepte , ce pot sa fac ?
abia diseara pot afla , exact , daca mai lipseste ceva , cand voi face comanda la inca 4 oameni .

si cum spuneam mai sus, Doina nu mai vrea sa returnez nimic, ea e foarte suparata pe ei si mi-a zis clar ca nu are nicio problema cu mine si ca n-are rost sa ma mai chinuiesc atata , doar sa aflu exact daca am toata marfa si pentru restul lumii.
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 12:20 am

Nico, vrei o parere sincera? Cadranele galbene sunt ft greu de lucrat. Eu am folosit inclusiv patina si nu mergea.. Mi se par mai potrivite cele albe.
Poti sa pui aici poze cu ceasurile pe care nu le-a primit Doina? Sa vad ce mai am eu si facem schimb. Ea ce model are?
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 12:27 am

Oana, sunt la serviciu , deci n-am cum sa-ti raspund la intrebari care presupune "vizualizarea" comenzii live.
Eu nu stiu cum se lucreaza, eu stiu ceea ce-i lipseste Doinei si Roxanei ....Roxana are 1 cu cadran galben, Doina are mai multe...le-a comandat, presupun ca le si vor.
Doar Gabi, a cerut 4 galbene, 4 galbene am avut de unde sa-i pun in colet.
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 12:35 am

ok atunci. Facem asa: cand ajungi acasa imi dai linkuri cu ce vrea si eu verific ce am si-i pot da la schimb. Ref la cadrane cere-le polonezilor ce culori iti mai trebuie. Daca mai lipseste unul galben il schimb eu pe al meu cu unul alb. Hai sa incercam sa fericim pe toata lumea. prieteni
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 12:38 am

da, vorbim
Sus In jos

Continut sponsorizat




Comenzi comune - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 7 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Comenzi comune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 7 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Bazar/ Cumpar/ Schimb-
Mergi direct la: