decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Comenzi comune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul
AutorMesaj
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 10:30 am

da Simona, aici. Pregatim in curand o noua comanda... Speram insa sa se rezolve cu cea veche imbratisare
Sus In jos
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 10:37 am

Si detalii despre urmatoarea comanda?
Adica..ce trebuie sa stiu? rusinos
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 10:05 pm

Oana, nu ti-au raspuns aia ? deja incep sa ma calce pe nervi . daca nu raspund nici azi , va trebui sa-i sunam....dar cine stie suficienta engleza incat sa se inteleaga cu ei ? eu nu...plus ca ma emotionez groaznic....prin strainataturi imi dau drumul repede la engleza, dar pt ca sunt pusa in situatii critice , plus ca ma mai ajuta si mainile sa ma fac inteleasa , dar asa prin telefon , doar dac-as vorbi prin Skype sa ma si vada polonezii...eventual aratandu-le vreo bata de baseball tavalie
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 10:17 pm

Simona aici facem comenzi comune, daca citesti in urma iti vei da seama ca, cumparand impreuna pretul este mai mic si uneori nu se mai plateste transportul. De ex. cum a facut oana comanda la complexart - nu s-a mai platit transportul.
Tu fiind din bucuresti te poti intalni cu fetele sa iti iei produsele.
Daca vrei sa faci o comand pe un site si nu dispui de multi bani scrie aici unde faci comanda si sigur se vor gasi 2-3 fete care sa se uneasca la comanda ta, nu trebuie sa astepti pe cineva anume sa faca o comanda. Doar la comanda din polonia le asteptam pe nico si oana pt ca ele au mai comandat, au conturi in zloti si e mai ieftin asa.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 10:27 pm

Nico, iata si raspunsul lor :(
Hello

I'm sorry but I have not sent the parcel.
I will send today. Tracking number is CP 130689198 PL

Best regards
Zbigniew Zagata
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 10:41 pm

si raspunsul meu deoarece mi-am pierdut rabdarea (si Dunezeu stie ca am destula)
Hello,

I must tell you that you dissapointed us again. I want you to know that we waited to solve the problems with the last order and to make a new one. But now we take into consideration not to do it anymore. I also want to remind you that we are members of a Romanian decoupage forum and thus you gain free positive or negative publicity in our country. Thanks to us you had other orders too from our members. You might loose them too.

In the future all we ask is you to:

- verify the order and tell us from the begining if you have all the products before we make the payment. If not, please give us options to choose. Do not send something else in return without talking to us first.
- after our approval tell us when you send the package and give us the tracking number.



Now everything is in your hands. We hope you sent all the missing products as discussed and that we will not have any other problems in the future.



Yours,

Nicoleta
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 10:44 pm

doamna ce dura ati fost. blink eye
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 10:47 pm

nu doamna, nu am fost dura. I-am invatat doar cum se face business... si crede-ma ca m-am cenzurat mult rosu . Daca le raspundea Nico cred ca era mai rau tavalie
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 10:49 pm

oanatos a scris:
Daca le raspundea Nico cred ca era mai rau tavalie

tavalie tavalie tavalie
nici nu vreau sa ma gandesc cum arata mesajul lui nico. ii lua in focuri rau de tot.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 10:56 pm

tavalie tavalie tavalie sunt sigura si pe buna dreptate. Daca procedam eu asa cu clientii mei de pe breslo eram terminata de mult
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 11:02 pm

Nici mie nu mi se pare ca a fost dura, ci foarte corecta.
Daca sint nepasatori la astfel de detalii sa se lase de meserie.
Fiecare dintre noi, in munca pe care o desfasoara, este 'penalizata' pentru incorectitudini, noi de ce nu i-am penaliza pe cei care gresesc pe banii nostri?

Bravo Oana si multumim, acest mesaj ar trebui sa fie pt ei un impuls spre a-si corecta neajunsurile la procesarea comenzilor.

Simo uite aici link la site-ul polonez de unde am comandat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 11:07 pm

haahaa....nu-mi place sa stiu c-am avut dreptate in astfel de chestii nasoale, dar eram sigura ca n-au trimis atunci cand au zis, pt ca ei N-AU AVUT PRODUSELE PE STOC ....se pare ca noi le-am lichidat depozitul prin comanda trecuta si n-au stiut sa fie corecti si sa spuna....wow, multumim pentru o astfel de comanda, dar va rog mai asteptati putin sa ne aprovizionam cu toate produsele sa va putem trimite comanda integrala....castigau mult mai mult decat o simpla comanda viitoare.

si nu stiu daca le-as fi vorbit mai urat , pentru ca e interesul nostru sa ne obtinem si restul de produse pe care le-am comandat , ca daca era vorba de Romania, credeti-ma ca nu mai vorbeam deloc ci ii dadeam deja in judecata de le ceream sa ne construiasca o cabana in care sa ne tinem workshopuri de decoupage. Dar asa , cu Polonia , mai greu cu procese si tribunale.

sa speram ca o sa fie bine si va spun sincer, ca mi-e teama de o noua viitoare comanda la ei . poate doar sa-i spunem asa cum a precizat Oana in mesaj sa ne spuna dinainte starea comenzii....completa / incompleta si sa decidem noi ce facem mai departe.

Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 11:08 pm

asa sper si eu suspicios
Multumesc doamna imbratisare
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mar Feb 21, 2012 11:11 pm

NICOrnea a scris:
haahaa....nu-mi place sa stiu c-am avut dreptate in astfel de chestii nasoale, dar eram sigura ca n-au trimis atunci cand au zis, pt ca ei N-AU AVUT PRODUSELE PE STOC ....se pare ca noi le-am lichidat depozitul prin comanda trecuta si n-au stiut sa fie corecti si sa spuna....wow, multumim pentru o astfel de comanda, dar va rog mai asteptati putin sa ne aprovizionam cu toate produsele sa va putem trimite comanda integrala....castigau mult mai mult decat o simpla comanda viitoare.

si nu stiu daca le-as fi vorbit mai urat , pentru ca e interesul nostru sa ne obtinem si restul de produse pe care le-am comandat , ca daca era vorba de Romania, credeti-ma ca nu mai vorbeam deloc ci ii dadeam deja in judecata de le ceream sa ne construiasca o cabana in care sa ne tinem workshopuri de decoupage. Dar asa , cu Polonia , mai greu cu procese si tribunale.

sa speram ca o sa fie bine si va spun sincer, ca mi-e teama de o noua viitoare comanda la ei . poate doar sa-i spunem asa cum a precizat Oana in mesaj sa ne spuna dinainte starea comenzii....completa / incompleta si sa decidem noi ce facem mai departe.

asa e Nico. Sper ca au inteles ceva din toate astea
Sus In jos
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 22, 2012 2:02 am

wow.. deci am terminat de citit tot capitolul
Nu vreti sa stiti prin ce emotii/ nervi/ bucurii am trecut pe langa voi .
De-abia astept urmatoarea comanda sa ma bag si eu salivare
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 22, 2012 2:03 am

Simo, bine ca ai citit. Macar stii la ce sa te astepti tavalie
Sus In jos
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 22, 2012 2:08 am

Corect :)
Dar eu personal nu as avea curajul lui Nico.
Ai avut nervi fato..
jos palaria


In alta ordine de idei.. pana la urmatoarea comanda .. nu vinde nimeni cutii din alea din Polonia? Nu ii sunt nimanui de prisos?! te rog
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 22, 2012 3:17 am

dincamsimona a scris:
Corect :) Dar eu personal nu as avea curajul lui Nico. Ai avut nervi fato.. jos palaria In alta ordine de idei.. pana la urmatoarea comanda .. nu vinde nimeni cutii din alea din Polonia? Nu ii sunt nimanui de prisos?! te rog
Simona, de care te intereseaza? Poate am eu pe acasa
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Mier Feb 22, 2012 7:50 am

campion pfuu, acum am terminat de citit cele 16 pg. O sa studiez si eu site-urile pe care le-ati mentionat si poate voi participa la comenzi viitoare.

Seara buna si...linistita :-).
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Joi Feb 23, 2012 6:49 am

Si un nou raspuns din partea lor
Hello

Once again very sorry. We sended forgotten things and a few extra.
Tracking number is CP 130689198 PL
I hope that everything will be ok.

Best regards
Zbigniew Zagata
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Joi Feb 23, 2012 8:37 pm

ce draguuuut....ia uite ce mesaj imi da pe siteul Postei Romane : Nu exista acest cod (CP 130689198 PL).

ma apuca si rasul...." a few extra" ?!
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Vin Feb 24, 2012 2:50 am

Nico, pe posta romana nu apare decat dupa ce intra pe teritoriul Romaniei. Daca am sti site-ul postei din polonia am vedea acolo
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Vin Feb 24, 2012 2:56 am

m-am gandit si eu intre timp la faza asta...am sarit la gatul lor si cand sa dau cu bata , mi s-a aprins beculetul tavalie
....asteptam
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Vin Feb 24, 2012 3:02 am

tavalie Abia astept sa ajunga sa terminam cu asta pt a o lua de la capat tavalie
Sus In jos
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1Vin Feb 24, 2012 3:33 am

si eu :))
Sus In jos

Continut sponsorizat




Comenzi comune - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 13 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Comenzi comune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 13 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Bazar/ Cumpar/ Schimb-
Mergi direct la: