decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Facem schimb de servetele ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Feb 21, 2011 11:54 pm

cu parere de rau,nu am nicio idee de creatie pt care sa pot folosi unul din servetelele tale...


Roxanne a scris:
NICOrnea as vrea si eu de la tine nr. 14, 20, 28.
Poti te rog sa te uiti pe prima pagina la ce am eu sa vezi daca te intereseaza ceva? te rog
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Feb 21, 2011 11:55 pm

pacat...
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Feb 21, 2011 11:58 pm

bine c-am vazut acum aceasta postare :)))
vreau si eu modelul cu trandafirii ....tu ce servetel vroiai din colectia mea ?



gty a scris:
iata si cateva din ale mele :

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Elena si alisit am vazut ceva printre ale voastre pe care le-as dori
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 1:11 am

Alina,multumesc din suflet pt servetele.Sunt foooaaarte frumoase!!!!Ai si suplimentat cererea mea cu altele la fel d frumoase.Mii de multumiri.Deja incep sa ma gandesc cum sa le folosesc.
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 1:16 am

Imi place ca functioneaza aceasta mica "celula" de socializare bucurie

Alina si mie mi-a trimis mai multe decit am cerut, e o dulceata sarut
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 1:33 am

Abia astept sa vad ce faci cu ele, Elena. Spor la lucru.



Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 9:44 pm

Buna fetelor, din pacate nu prea am reusit sa citesc toate subiectele si posturile, dar acesta e foarte bun, abia astept si eu sa-mi fac putin timp sa va arat si eu cateva modele de servetele, poate face si cu mine schimb careva. Va pup
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 10:09 pm

akd abia astept sa vad ce servetele ne arati party
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Feb 24, 2011 10:11 pm

Si eu. Dar mai ales astept sa ne arate creatiile ei blink eye
welcome
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Vin Feb 25, 2011 12:40 am

o sa va arat cat pot de repede, nu am foarte multe din pacate si nici asa frumoase ca multe pe care le-am vazut, dar sper totusi sa va placa ceva blink eye . Din pacate creatii noi nu am, am cateva in lucru, sper sa le termin cat mai repede rusinos
am revenit cu imagini:)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre AKD in Vin Feb 25, 2011 5:41 am, editata de 2 ori (Motiv : exprimare gresita)
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mar 03, 2011 7:27 am

zilele acestea mi-am facut ceva timp si am cautat servetele prin magazine, din pacate nu am gasit prea multe modele frumoase
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mar 03, 2011 6:37 pm

cel cu bucatele imi place tare mult blink eye
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Vin Mar 04, 2011 6:33 am

si mie mi-a placut foaerte mult acela
daca vrei, imi dai adresa si-ti trimit
Sus In jos
catya
catya
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/03/2011
Mesaje : 526
Varsta : 57
Localizare : oradea
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mar 10, 2011 8:27 am

buna ...eu sunt noua prin zona si inca incerc sa deslusesc tainele acestui hobby ...mie imi place foarte mult servetul cu sticla de vin si strugurii ...asa ceva m-ar incanta pe perete in bucatarie avand in vedere ca am faianta pictata :)
as putea avea si eu un exemplar? :D

cam asa arata faianta din bucatraie s[er sa se inteleaga ceva :)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre catya in Joi Mar 10, 2011 9:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mar 10, 2011 8:50 am

Catya,nu reusesc sa vad faianta.
Imi amintesc ca Daniela ne-a spus ca a luat servetelele de la Kaufland.Ai putea incerca si tu,cred ca aveti in Oradea magazinul asta.
A,si sa nu uit,bine ai venit!
Sus In jos
catya
catya
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/03/2011
Mesaje : 526
Varsta : 57
Localizare : oradea
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mar 10, 2011 9:09 am

ionela a scris:
Catya,nu reusesc sa vad faianta.
Imi amintesc ca Daniela ne-a spus ca a luat servetelele de la Kaufland.Ai putea incerca si tu,cred ca aveti in Oradea magazinul asta.
A,si sa nu uit,bine ai venit!

hm din pacate inca nu avem kaufland ...e in constructie :)
dar am sa merg la noi prin supermarketuri
am gasit ceva azi si am inceput sa fac un tablou ...sper sa imi reuseasca mai trebuie sa ii dau un strat de lac si sa vad ce iese
am o intrebare : pe suport de placaj se pot face tablouri prin tehnica servetelului?
inca nu am reusit sa citesc tot de pe forum pt a ma initia mai bine in acest subiect
imi cer scuze :D
si mersi de urare ...eu ma bucur ca v-am gasit
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mar 10, 2011 9:24 am

catya bine ai venit welcome
eu zic sa ai rabdare sa vezi ce raspuns iti da daniela si apoi mai vezi ce ai de facut
sigur iti va trimite servetelul mult dorit, nu te grabi ca fata mare la maritat :nu,nu:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
catya
catya
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/03/2011
Mesaje : 526
Varsta : 57
Localizare : oradea
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mar 10, 2011 9:30 am

Mihaela a scris:
catya bine ai venit welcome
eu zic sa ai rabdare sa vezi ce raspuns iti da daniela si apoi mai vezi ce ai de facut
sigur iti va trimite servetelul mult dorit, nu te grabi ca fata mare la maritat :nu,nu:


am inteles sa traiti ingeras
o seara minunata va doresc ..eu merg la somnik
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mar 10, 2011 9:41 am

am mai adunat si eu cateva :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Vin Mar 11, 2011 10:39 am

Catya, cu draga inima iti trimit! Bine ai venit pe forum! imbratisare
Sa-mi trimiti adresa ta printr-un mesaj privat!

Ionela,servetelul cu vin si bucate nu l-am luat din Kaufland, l-am gasit intr-un supermarket din oras!

Florin, facem un schimb?
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Vin Mar 11, 2011 10:54 am

Florin vreau si eu nr. 3 si 5, te roooog te rog
Pe 3 il recunosc dintr-o lucrare (nu spui care) ce mi-a placut, iar 5... of de cind visez brinduse mov blink eye
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
catya
catya
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/03/2011
Mesaje : 526
Varsta : 57
Localizare : oradea
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Mar 12, 2011 6:17 am

daniela a scris:
Catya, cu draga inima iti trimit! Bine ai venit pe forum! imbratisare
Sa-mi trimiti adresa ta printr-un mesaj privat!

Ionela,servetelul cu vin si bucate nu l-am luat din Kaufland, l-am gasit intr-un supermarket din oras!

Florin, facem un schimb?


multumesc de urare ma bucur ca v-am gasit
din pacate nu pot sa iti trimit pm :( nu ma lasa
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Mar 12, 2011 7:07 am

daniela & Roxanne sigur ca se poate
daniela vb pe pm
Roxanne vb la fel
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Mar 12, 2011 8:50 am

Ok. Florin! am trimis pm!

Catya, daca nu ma insel , dupa ce faci 10 postari pe forum , poti trimite mesaje private! Iti trimit eu un pm cum sa luam legatura!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Mar 13, 2011 5:19 am

Am reusit si eu sa fotografiez servetelele cu care sunt dispusa la schimb
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos

Continut sponsorizat




Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 4 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Facem schimb de servetele ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 4 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Bazar/ Cumpar/ Schimb-
Mergi direct la: