decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Facem schimb de servetele ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Dum Iun 09, 2013 6:46 am

Scuze, omida am vrut sa scriu nu stiu de ce am scris rama...... rusinos
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Dum Iun 09, 2013 8:40 am

gabpri a scris:
Scuze, omida am vrut sa scriu nu stiu de ce am scris rama...... rusinos

Iniţial am crezut că zici de ramă şi căutam care ramă, după aia pricepui că zici de râmă tavalie adică omiduţă sportivă, mare cât un elefant.
Cam ciudată învecinare dintre un elefănţel şi-o omidă...
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Iun 10, 2013 12:22 am

Da, la prima vedere este o invecinare cam curioasa.....dar cred ca ocupand fiecare cate un sfert de servetel poti sa le folosesti separat fara sa se vada ca o omida este pe desen mare cat un elefant.....oare asta o fi explicatia.... suspicios
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Iun 10, 2013 1:56 am

gabpri a scris:
Da, la prima vedere este o invecinare cam curioasa.....dar cred ca ocupand fiecare cate un sfert de servetel poti sa le folosesti separat fara sa se vada ca o omida este pe desen mare cat un elefant.....oare asta o fi explicatia.... suspicios
La asta m-am gândit şi eu, că trebuie compoziţii diferite, sau utilizat pe fragmente.
Unele şerveţele au acelaşi model imprimat în simetrie inversă. Am văzut lucrări lungi, gen tavă, cutie, tablouaş lung, decorat aşa, cu amândouă părţile "gemene", cu linia de simetrie pe centrul obiectului....Nu merge...
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Joi Iun 20, 2013 7:07 pm

Am modificat stocurile si din albumul acesta [url=https://s1134.photobucket.com/user/Artadar/library/Servetele pentru schimb?sort=6&page=1][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
stergand cele cu stoc 0, de aceea nu mai apar in postarile de aici.
Imi puteti scrie mesaj cu denumirea servetelului si numarul de bucati dorite.
Stocurile scad repede, ca sunt cerute de unele colectionare de pe facebook.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Vin Iun 21, 2013 3:33 am

Chiar ca ai ramas cu putine servetele, eu le am deja pe toate......ar trebui sa pun si eu facebook dubliurile mele, ca nu mai stiu pe unde sa le pun.
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Vin Iun 21, 2013 4:53 am

Am trimis pachete la 5 fete si mai am comenzi de la alte 7, plus unul pentru Rux. Sper sa mai scap si eu de dubluri. Dintr-un pachet de 20, ori 40 bucati, pastrez 8-10 si restul dau. Le dau, dar nu scap de ele, ca se intorc pachetele de la fete, la fel de pline cu alte frumuseti.
Uneori e bataie pe aceste servetele, ca multe pun la schimb doar un exemplar, pe care-l castiga prima care vede notificarea si cere.

Daca le pui in album si comentez acolo, sa vezi ce vor veni si altele, care mi-au cerut prietenie si vad orice miscare :D
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Sam Oct 05, 2013 1:17 am

Nu este interesat nimeni de un schimb de servetele cu mine ?
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Sam Oct 05, 2013 5:04 am

Dora, astept sa-mi soseasca sotul joi si daca-ti place ceva din ce imi aduce...iti trimit cu draga inima. Data trecuta mi le-a adus pe astea si mai are de adus - zice el - vreo 10 modele. El n-a exagerat cand a zis ca mi-a luat vreo 200, doar omisese sa-mi spuna ca sunt 35 la set de un singur model. tavalie 

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Sam Oct 05, 2013 8:15 am

tavalie tu sperai la 200 de modele diferite, eh, bune si asa, ca ai de dat la schimb imbratisare 
Din ce arati aici, m-as imbogati cu 1000 de euro, as adopta vreo 2-3 cete de catei si as adauga 2 buchete de trandafiri.
Dar mai vorbim dupa ce vine sotul si daca-ti mai place ceva din ce am.
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Sam Oct 05, 2013 9:00 am

Pe un singur servetel sunt 4000 euro tavalie 
Si eu astept cu interes sa vina si sa vad ce-a mai luat.
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Sam Oct 05, 2013 10:32 am

a, da fata rusinoasa ...vreau numai 8000 de euro...tavalie sunt modesta, nu ?
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Sam Oct 05, 2013 6:56 pm

Cam modesta...Are balta peste!!! tavalie 
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Dum Oct 06, 2013 12:59 am

Am zis ca fac si eu fotografii cu servetelele pe care le am, si am si eu lire streline.....bogata sunt si eu......in servetele.
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Dum Oct 06, 2013 1:42 am

Gabi, iti cautai ieri albumul cu ele pe f, dar inca nu-i. Sa ne anunti cand ti-l putem vizita imbratisare 
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Oct 07, 2013 8:39 am

Nu am facut inca fotografii la servetele, am asa de multa treaba.....am in casa lucruri adunate din inca doua apartamente, pentru a nu mai plati copii chirii de aiurea, am adus lucrurile la mine si acum am treaba cat incape ca sa le pun pe categorii si sa reorganizez toata casa ca sa nu arate ca la bazar.
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Oct 07, 2013 10:44 am

A, nu-i nicio urgenta. Doar imi aminti ca ai zis odata ca faci un album cu ele. Am destule modele din care sa aleg pt. decoupage, doar 350. Doream numai sa mai scap din dubluri, ca e cam mare teancul de pachete. Retin vreo 10 de model pt uz personal, la care le indepartez un strat si restul vreau sa le dau. Bine, ca asta inseamna ca vor sosi tot atatea din alte modele, care o sa ocupe spatiu.
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Mier Noi 13, 2013 5:39 am

Dora, astea-s servetelele pe care mi le-a adus sotul, pe langa cele pe care le aratasem deja, cele cu trandafiri, catei si muuulti Euro.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Mier Noi 13, 2013 6:00 am

Sunt foarte frumoase toate !
Imi poti da 2 cu Mosul, 3 cu craciunica si 3 cu figurine si dungi rosii. Vino aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si alege
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Mier Noi 13, 2013 7:11 am

Da, sigur. Iti trimit. O sa ma uit...acum fug sa iau niste oua, ca am facut spanac pentru Popeye si nu mananca fara. tavalie 
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Mier Noi 13, 2013 9:33 am

multumesc frumos, dar nu te pune sa trimiti degraba
Sus In jos
memedar
memedar
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 17/11/2013
Mesaje : 1
Varsta : 47
Localizare : Suceava
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Dum Noi 17, 2013 11:56 am

Buna seara! Indraznesc si eu sa ma alatur timid forumului. Sunt mama a 2 gemene care colectioneaza servetele si indraznesc sa va intreb daca nu vindeti servetele...la preturi rezonabile(ca pentru un bugetar amarat, care vrea sa-si bucure copiii de Craciun). Imi pare rau, dar fetele nu au dubluri, asa ca nu am cum sa fac schimb... Daca cineva dintre dvs. are mai multe servetele si e dispusa sa mi le trimita astept sa ma contactati si sa imi comunicati pretul. Multumesc!
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Dum Noi 17, 2013 7:11 pm

Buna, Marta. Lasa-mi, te rog, adresa pe privat. Nu vand servetelele, dar am modele in multe exemplare si le pot oferi cadou fetitelor.:)
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Noi 18, 2013 6:50 am

Dora, ti-am expediat pachetul astazi.
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1Lun Noi 18, 2013 10:50 am

Multumesc frumos Rux !
Ieri si azi nu m-am simtit prea bine, sa termin surprizele pt voi si sa pregatesc coletele, asa ca aman expedierea pachetelor pe miercuri, cand probabil soseste si pachetul tau. Miercuri am program de vizitat parintii, asa ca e musai sa ies din casa...via posta.
Sus In jos

Continut sponsorizat




Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 10 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Facem schimb de servetele ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 10 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Bazar/ Cumpar/ Schimb-
Mergi direct la: