decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Coltul meu creativ

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Coltul meu creativ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Coltul meu creativ   Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Mai 24, 2012 11:11 pm

Ei fetelor daca ati vedea voi ce spatiu am eu la dispozitie (mi s-a stricat aparatu si deocamdata nu mai pot posta nimic pana fac rost de unu) nu v-ati mai plange! O camera (ca inca stam la socrii) care e si dormitor si atelierul meu si al sotului (ca si el mestereste una alta), sub pat nu incape nimic ca is depozitate cadourile de la nunta deci totul e pe dulap si sub un fotoliu. Covoru e vai de el, lacuit si pictat ca la inceput nu stiam ca culorile acrilice nu ies din materiale ... sper sa nu se supere mama sotului. Deci voi macar aveti casa voastra in care sa va desfasurati! Bucurati-va!
Sus In jos
catya
catya
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/03/2011
Mesaje : 526
Varsta : 57
Localizare : oradea
feminin

Coltul meu creativ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Coltul meu creativ   Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Vin Mai 25, 2012 5:10 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cam asa arata coltisorul meu de lucru ...daca vrea cineva sa manance cand pe mine ma prinde inspiratia ,e jale mare :hihi:

si asa sa stiti ca mai sunt dosite cateva cutii si in dulapul din sufragerie ..mai ales cele cu servetele pentru ca pisica mea are o slabiciune pentru ele :ups:
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Coltul meu creativ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Coltul meu creativ   Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Vin Mai 25, 2012 6:10 am

ooooooo ce masa mare ai.
cred ca toate suspinam dupa un loc unde sa nu mai fim nevoite sa le strangem si apoi sa le insiram iarasi atunci cand lucram.

eu inca nu am gasit o solutie sa am un spatiu mai mare dar sper ca in timp sa reusesc sa imi fac.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
catya
catya
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/03/2011
Mesaje : 526
Varsta : 57
Localizare : oradea
feminin

Coltul meu creativ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Coltul meu creativ   Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Vin Mai 25, 2012 6:13 am

Miky nu e chiar asa de mare ca daca am musafiri si trebuie sa pun masa nu e loc ..dar pentru atelier e ok tavalie
mi-ar place si mie un loc numai al meu si cu un laptop in fata cand lucrez dar e mai greu ...fiecare e cu camera lui eu cu bucataria mea rusinos
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Coltul meu creativ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Coltul meu creativ   Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Mai 27, 2012 12:14 am

Hello
Nici nu stiu cu ce sa incep..........mai intai pot spune ca ma bucur ca nu sunt singura care are probleme cu spatiul si cu organizarea materialelor. Ma uit la voi si parca ma vad pe mine :) Si eu le am intinse peste tot, mai haios este faptul ca lucrez in deplasari(adica datorita serviciului cam schimb orasul destul de des) si de vreun an incoace am reusit sa adun pe langa oale, haine si toate cele necesare unui bun gospodar :) , si o groaza de chestii pentru pictat , modelat. Am depasit momentul cand le tineam in pungi, apoi cand cautam ceva.........luam toate pungile la rand si fosnaiam........chin adevarat. Acum am facut rost de ladite de plastic, de la Kaufland(au un loc de unde clientii pot lua gratis ambalaje) si asa in vreo 7 ladite am reusit cat de cat sa le aranjez. Pe langa ladite mai am si cutii, cutiute de carton cu alte minunatii........Ma gandesc cu groaza la ziua cand va trebui sa ma mut din nou........imi va trebui un TIR. Bineinteles ca minunea cu "totul la locul lui" tine jumatate de ora , ca dupa ce ma spetesc jumate de zi sa fac curat , iar incep a insira prin toata bucataria ..........si nu mai ramane loc nici pentru o farfurie :))
Voi pune si poze dupa ce ma invat sa mai butonez pe forum, ca apoi si cu asta inca am probleme :)
Spor va doresc :)

irinarosca-creations
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Coltul meu creativ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Coltul meu creativ   Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Oct 28, 2012 10:59 pm

Dupa toate prezentarile de ,,coltisor de lucru" va spun si eu ca visez la asa ceva de mult timp, insa deocamdata ma desfasor mai mult in dormitor, deoarece nu ocup mult spatiu, e foarte cald si in plus nu am asa de multe materiale( inca). Din tot ce am vazut am ramas surprinsa de cate servetele aveti ( si eu vreau blink eye ), dar incet incet o sa-mi fac si eu o colectie.
Cred ca nu conteaza asa mult cat spatiu avem la dispozitie, deoarece talentul si dorinta de a crea ,,incap" oriunde. Pupici. sarut
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Coltul meu creativ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Coltul meu creativ   Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Oct 28, 2012 11:28 pm

Alexandra ai mare dreptate cu spatiul...pasiunea si dorinta de a oferi bucurie prin lucrari depaseste frontiera spatiu/timp !
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Coltul meu creativ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Coltul meu creativ   Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Oct 29, 2012 12:25 am

Multumesc... imbratisare
Sus In jos
Trandafiru-rosu
Trandafiru-rosu
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 20/08/2013
Mesaje : 23
Varsta : 46
Localizare : Borsec
feminin

Coltul meu creativ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Coltul meu creativ   Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Aug 21, 2013 11:55 pm

Vizitato a scris:
Sa va arat  atelierul harniciei ( in balcon , in picioare ca nu mai am loc de scaun ):
Sa nu va speriati de dezastru , noroc ca mi-a adus sotul raftul ca altfel era mai rau  rusinos
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
18 super tare coltul creativitatii tale,pe viitor sper sa pot sa ma laud si eu co dezordinea"ordonata" intr-un colt al apartamentului meu,tinand cont,ca familia mea este taare numeroasa 10 suflete
Sus In jos
maruka
maruka
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 05/06/2013
Mesaje : 169
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Coltul meu creativ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Coltul meu creativ   Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Noi 11, 2013 7:48 pm

eu lucrez pe masa din bucatarie. Am o cutie maricica de plastic in care tin culorile, pensulele si toate cele, lacuri, grund, etc, iar intr-un seratr din sufragerie tin hartia si servetelele. In alt raft din sufar am inghesuit tot ceea ce inseamna suport, se vede ca naiba, dar asta e, nu am ce sa fac. As putea sa duc blancurile pe balcon, dar trebuia sa eliberez dulapul respectiv. Cu cutia ma plimb de colo, colo, caci asa cum scria Catya, daca vrea cineva sa pape, trebuie sa le strang.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Coltul meu creativ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Coltul meu creativ   Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Noi 11, 2013 8:23 pm

Si eu tot in bucatarie ma desfasor, pentru ca mai fac ceva ma mai uit la tv, ca am unul aici....dar sunt lucruri lasate peste tot in casa....Sotul meu(Dumnezeu sa-l odihneasca in pace) spunea ca numai in baie la el nu am nimic ca in rest am pus monopol pe toata casa.
Sus In jos
maruka
maruka
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 05/06/2013
Mesaje : 169
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Coltul meu creativ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Coltul meu creativ   Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Noi 11, 2013 8:43 pm

eu trebuie sa le si acund sau sa le pun mai sus, pentru ca Maria, fetita mea e mare amatoare de pictura si cand prinde culorile e jale!plange  Mi le-a amestecat odata de numa numa, dar nu am certat-o, asa s-a exprimat ea artistic :)
Sus In jos

Continut sponsorizat




Coltul meu creativ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Coltul meu creativ   Coltul meu creativ - Pagina 3 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Coltul meu creativ

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: