decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 byRoxanaRusu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Iun 12, 2013 11:44 pm

8. Aplicare servetel pe sticla 

Am folosit un borcan gol de nutela si un servetel cu o vacuta tare mandra .... Asta a iesit : 
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]

Borcanelul poate fi folosit fara capac drept suport sau cu capac pentru stocare !

Mie una mi-e tare draga vacuta asta :)))))
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iun 13, 2013 12:18 am

Este chiar reusit borcanul tau, capacul este si mai original. Uite o idee minunata!
Pot sa o preiau? Dar nu am servetel.
Felicitari, Roxana!!
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iun 13, 2013 2:21 am

Multumesc Doina , desigur ca poti folosi idea , ma bucur ca-ti place !
Majoritatea lucrarilor mele vor fi cu tematice de desene sau cartoon pentru ca in tura de servetele cumparata ( de pe ebay - in jur de 200 bucati ) , 80% sunt asa . Nu ma supar , am copilasi si-mi plac si mai mult ca sunt vesele !
Poti folosi servetel cu flori de camp , cred ca iasa superb ! 
Am terminat si lucrarea pentru penultimul seminar :
9. Cum sa imitam scrisul de mana 

Nu am facut o lucrare speciala pentru asta deoarece am dorit sa exersez semnatura mea care o voi realiza pe fiecare panza ( pe spate) . Sper sa fie luata in considerare chiar daca a fost realiazata pe o panza de teste.
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]

In poza de sus este scrisul de mana realizat exact cum a explicat Mihaela , e usor de realizat pe lucrari in culori deschise , pentru culori mai inchise si scris mai deosebit voi folosi cred si indigo .

Aici am exersat scris de mana fara nici un transfer anterior , adica scris cu mana libera , cred ca m-as descurca si pentru asta ii multumesc din inima Dorei ca ma ajutat sa aleg pensula potrivita pentru linii continue si fine ( aveam nevoie de ea pt trasarea crengilor de copac ) .

[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]

Va rog sa ma sfatuiti ce sa fac la ultimul seminar , nu am gasit sabloane decat foarte subtiri si sunt din cauciuc .... Ce sa fac ? 
Vreau sa termin seminariile sa trec la nivelul intermediar .
Multumesc , sa aveti o zi minunata !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Iun 14, 2013 8:18 am

Nu inteleg ti-ai cumparat un sablon subtire? Sau nu ai cumparat pentru ca erau subtiri?

Sa stii ca si eu am sabloane subtiri si se pot folosi cu succes, eu pun pasta de structura sau chitul de cutit, cu un cutit de plastic, uniformizez si trag usor sablonul si mai corectez pe unde este necesar.....si iese destul de bine.
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Iun 14, 2013 10:33 am

Gabi , ieri cand am scris mesajul nu le aveam insa am avut cosmar ieri noapte ( ma certa Mihaela ca nu am facut seminarul cu sablonul ) si numai sabloane am visat . La 8 am fost prezenta la magazin si mi-am luat 2 seturi de sabloane si 2 seturi de stampile . Sabloanele sunt subtiri rau dintr-un silicon albastru si se lipesc de suprafata ( asa sunt facute pe spate cu un silicon transparent moale ). Inca nu am facut nimic cu ele pentru ca nu mai am baze , merg dimineata in piata sa vad ce mai gasesc .
Nu am chit de cutit , doar pasta de structura , incerc maine , multumesc de sfat !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Iun 15, 2013 4:34 am

Am fost la piata ...... Am umpluc casa de lucrusoare care asteapta o noua fata , sunt foarte incantata si fericita de ce am gasit azi , atasez pozele la subiectul m-am inoit.
Am grunduit deja ceva pentru seminarul cu sablon , sper sa-mi iasa frumos si termin cursul de baza !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iun 16, 2013 5:01 am

Roxana, succes......poate incerci intai pe un carton ca sa nu strici suporturile cumparate.
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iun 17, 2013 8:11 am

Gabi , am reusit , am folosit sabloanele pentru a face niste fluturasi si stelute pe o jumatate de fund de lemn care va fi semnul locusorului meu mic in care fac decupaj ! Nu este exact ce-mi doream , aici ma refer la servetelul aplicat dar nu am avut alta alegere , am folosit si stampilute cu litere si am descoperit ca tusul acestora se sterge cu adezivul de servetele si ar fi mai bine de folosit acrilice .
E o incercare si ma bucur ca am facut si acest seminar , sper ca l-am trecut , astept parerea Mihaelei !
Revin maine cu poze , suportul e lacuit si sta la uscat .
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iun 17, 2013 8:29 am

Abia astept sa vad ce ai facut.
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iun 17, 2013 9:50 pm

Asa cum am spus e o incercare , cu siguranta voi face alta , am ales totusi sa o pun aici pentru ca este pentru lectia cu sablon si fluturasi si stelutele chiar imi plac cum au iesit . Am folosit un sablon de silicon subtire.nu-mi place ca am facut cateva forme cu stampila , le-am acoperit cu alb acrylic si dupa ce am dat lac , culoarea de dedesubt a iesit la suprafata .... Sunt acele forme cu mov .nu-mi plac florile de pe marginea rotunda , dar am vrut sa incerc stampilele .... :)))) 
Uite ce a iesit ....

[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]

Ce zici , trec seminarul sau refac ?
Ps: Pozele puse sunt de pe tableta , revin cu pozele intermediare imediat ce repar computerul ca nu le pot descarca din aparat .
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iun 18, 2013 9:37 am

Ai o lucrare destul de buna.....deci fluturasii si stelutele le-ai facut cu sablonul iar floricelele de pe margine cu stampila?
Daca ai desavarsit folosirea stampilei cu tus si cu acrilic, poti sa ne faci si noua un tutorial?....te rogte rog
Iti multumim anticipat.....rusinos
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iun 18, 2013 5:30 pm

Da, Gaby , fluturasii si stelutele aurii sunt cu sablon , florile de pe marginea rotunda si scrisul sunt cu stampilute , am folosit tusul lor si asa cum am scris in alta postare , la aplicarea lacului , se ducea putin ( cam cum ies culorile la unele servetele ) .
Voi mai face cateva combinatii cu acrylic si fac si un tutorial cu placere , poate reusesc chiar astazi , dar unde il postez ?
S-a intors Mihaela , nu am vazut-o pe forum ?

Edit: am reusit sa acopar .. din nou ... urmele facute cu stampila mov pe lucrarea anterioara , arata mult mai bine acum :)
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Iun 19, 2013 6:59 am

Miky nu a venit inca, dar tu poti sa faci tutorialul si cand vine ea o sa-l postezi unde va zice ea.
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Iun 19, 2013 6:54 pm

Ai reusit sa vorbesti cu ea? Sti cand se intoarce ?
Nu are nimeni altcineva posibilitatea sa dea acces la parti ale forumului , nu?
Ieri a fost o zi infernala si nu am avut timp dar pot face azi tutorialul, sunt foarte , foarte simplu de folosit stampilutele si probabil tutorialul ar trebui pus langa cel cu sabloanele , sunt putin legate parca.

Fug la treaba pana nu vine caldura !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Iun 21, 2013 3:47 am

Din cate stiu eu numai administratorul forumului are acest drept.
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Iun 21, 2013 4:36 pm

Felicitari, Roxana! Ai coronita din partea mea.
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Iun 22, 2013 9:32 am

Multumesc mult de tot ! Ma straduiesc si sunt mandra de cate am invatat in doar o luna si umpicut .... 
O astept pe Mihaela sa-mi dea acces la cursurile intermediare , mai am o luna libera pana merg in Romania in concediu si vreau sa mai mesteresc cate ceva pana atunci .
Am gasit si cateva servetele cu flori si 2 harti decupaj frumoase , suporturi am o gramada , asa dar astept cumintica .
Thank You
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Iun 28, 2013 7:29 am

gata roxana ai acces la cursurile intermediare.
felicitari pentru lucrarile tale. :clapping-hands: 
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Iun 28, 2013 8:17 am

Multumesc , multumesc .... Sotul se uita mirat de ce topai prin casa lol! 
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iul 01, 2013 1:36 am

Felicitari Roxana pentru inspiratie dar si pentru voi, ca sunteti un cuplu tare frumos, sa fiti sanatosi si fericiti impreuna flori 
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iul 01, 2013 3:27 am

Multumesc din suflet pentru aprecieri si urari ! Inseamna foarte mult pentru mine care sunt la inceput de drum, stangace si nesigura ... :))))
Chiar astazi am grunduit inca cateva suporturi pentru lectiile intermediare , deschid subiectul acolo imediat ce am terminate lucrarile pentru fiecare seminar .
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iul 08, 2013 3:33 am

Mie imi place la nebunie modalitatea de prezentare Roxana, imi place si scrisul acela, e foarte profesional, am sa incerc si eu cu photoshopul meu, sa vad ce iese :) Pana acum nu prea mi-am semnat lucrarile.
Cat despre inspiratie, Dora, nimeni nu poate fura talentul unei persoane, eu ma bucur daca sunt persoane care se inspira dupa lucrarile mele, inseamna ca ce fac, fac frumos si place. Si tu trebuie sa te bucuri pentru ca esti o adevarata sursa de inspiratie.
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iul 08, 2013 6:07 am

Adriana Alexandru a scris:
Mie imi place la nebunie modalitatea de prezentare Roxana, imi place si scrisul acela, e foarte profesional, am sa incerc si eu cu photoshopul meu, sa vad ce iese :) Pana acum nu prea mi-am semnat lucrarile.
Cat despre inspiratie, Dora, nimeni nu poate fura talentul unei persoane, eu ma bucur daca sunt persoane care se inspira dupa lucrarile mele, inseamna ca ce fac, fac frumos si place. Si tu trebuie sa te bucuri pentru ca esti o adevarata sursa de inspiratie.

Adriana , inca nu mi-am gasit exact identitatea virtuala , insa pas cu pas si voi ajunge acolo unde trebuie ! Este pacat sa nu-ti creezi o identitate virtuala daca sti sa lucrezi in photoshop. Eu Iubesc photoshopul ! Pana acum am facut design computerizat multi ani si am invatat multe lucruri care ma ajuta acum in decupaj .Daca te pot ajuta cu ceva , legat de photoshop, poti sa-mi scri oricand si te ajut cu placere !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iul 08, 2013 7:04 am

eu sunt 2 linii paralele la photoshop si chiar as vrea sa stiu cum se procedeaza cu el.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iul 08, 2013 7:40 am

Nu e foarte greu !!!! Ma gandesc daca as putea face un tutorial , cat de simplu posibil pentru personalizarea fotografiilor in photoshop ! Nu trebuie cunostinte avansate pentru asta .
Daca oricare dintre voi are nevoie de modificarea vreunei imagini , creare de baner sau orice tine de design grafic , ma puteti contacta si va ajut cu drag .
Mai sunt persoane intersate ? Fac tutorialul ?suspicios 
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com

Continut sponsorizat




byRoxanaRusu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: byRoxanaRusu   byRoxanaRusu - Pagina 2 Icon_minitime1

Sus In jos
 

byRoxanaRusu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Lucrarile cursantilor-
Mergi direct la: