decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Aniversarile zilei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Sam Iul 02, 2011 3:00 am

mmmmmmm laura imi ploua in gura, ce pofta mi-ai facut salivare
ma duc sa imi bat sotul la cap sa ma scoata la o prajitura :dancing:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Sam Iul 02, 2011 3:10 am

Vai , e bestial tortul destul de multa munca la el dar a meritat . reteta am luat-o de pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ( eu am pus visine si afine ca asta am avut dar e super gustos ) tipa e o maestra iar blogul este super fain si datorita comentariilor sotului
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Sam Iul 02, 2011 3:51 am



Mai dar e oleaca de munca la tortul asta, dar pare ca merita. Felicitari pentru rabdarea ta. Si eu ma uit frecvent la blogul Gabrielei. Cand nu stiu ce sa mai fac de mancare, ma uit pe blogul ei, pe papa bun sau ....ca sunt mai multe. rusinos
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Iul 17, 2011 7:52 pm

harnicutz La multi ani !!! sa fi sanatoasa, sa ai parte numai de bucurii si inspiratie in "servetelit".

sa ajungi sa implinesti 100 de ani ca babuta din imagine tavalie

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Iul 17, 2011 8:03 pm

Nico (NICOrnea) La multi multi ani, sa fii sanatoasa, iubita, norocoasa!!! Sa ne traiesti si sa fii mereu la fel de vesela si zimbitoare iubire

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si iarta-ma ca n-am intrat ieri sa-ti urez rusinos
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Iul 17, 2011 8:08 pm

multumesc Rox...nu-i nicio problema
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Iul 17, 2011 8:14 pm

La multi ani Nico !!!! :smiley-23:
sanatate iti urez si fericire alaturi de cei dragi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Iul 17, 2011 8:23 pm

ms Miky ...yamy, yamy...f bun tortul
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 1:57 am

La multi ani Nico, draga mea!
Nu luati tortul ala si veniti in Delta cu el?! Ca tare bine arata...
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 7:28 am

LA MULTI ANI! Nico, sa fii sanatoasa si iubita.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 8:02 am

ms fetele ....va pupacesc de nu va vedeti prieteni
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 10:33 am

"La multi ani!", sa fii sanatoasa si sa faci cat mai multe decoupage pe care sa le vinzi fara probleme. :smiley-23:
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Iul 19, 2011 2:50 am

La multi ani blanitza !!! sa fi sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii :smiley-95:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Iul 19, 2011 2:55 am

la multi ani, blanitza !!!!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Mar Iul 19, 2011 9:41 pm

harnicutz ,NICOrnea ,blanitza , LA MULTI ANI !!!!! sa fiti sanatoase , fericite si iubite !!!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Aug 04, 2011 10:32 pm

la multi ani nicoletta , oana_33a si simonelis21 . sa fiti sanatoase si sa aveti parte numai de bucurii .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Sam Aug 06, 2011 8:14 pm


" La multi ani!!!!!!" si la multi bani, fetelor sa fiti sanatoase si voioase si sa aveti multe bucurii de la cei dragi voua. :sSp_bdaycake2: :smiley-95:
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Aug 07, 2011 6:56 am

** La Multi Ani ! ** fetelor
sanatate si fericire lunga alaturi de cei dragi


t3302
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Aug 11, 2011 7:32 pm

EEEEE, eu cu durerile mele de sale am omis sa multumesc frumos ca v-ati gandit la mine.
Acum ca mi-a trecut as putea trage si un dans (daca as sti sa dansez- ia nu radeti de mine!) si mai ales pot sa va doresc si voua ce-mi doresc mie, sa aveti muuulte vanzari si sa fiti sanatoase si iubite!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Joi Aug 11, 2011 8:55 pm


Sa fii sanatoasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trandafir
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Vin Aug 12, 2011 12:30 am

Sarmana! Reciproca!
Acuma-s bine!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Aug 14, 2011 8:38 pm

Pentru ca azi e sarbatoare le urez tututor Mariilor sanatate , fericire si tot ce iti doresc ele sa se indeplineasca.

La multi ani fetelor !!!!!!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Aug 14, 2011 9:46 pm

Ia...
Care esti?
Care te simti?
Marie...
La multi ani, cu sanatate si spor in toate si din partea mea!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Dum Aug 14, 2011 9:47 pm

nicoleta se pare ca azi nu bem nimic suparat
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1Lun Aug 15, 2011 1:41 am

lasa-le bre, ca ele se betivesc la nustiuce aniversari si io muncesc, iar tu... ce sa mai zic, aici, la datorie.
Ia sa vezi ce masti facui io.... Nicoi n-am vaz pozele si ma laud...
Unde naiba le duc ca nu-s de lemn, nu-s de ceramica... las ca vad eu!
Sus In jos

Continut sponsorizat




Aniversarile zilei - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarile zilei   Aniversarile zilei - Pagina 6 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Aniversarile zilei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: