decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Mier Mai 29, 2013 7:29 am

Multumesc de primirea calduroasa pe care mi-ati oferit-o! imbratisare
Sus In jos
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Vin Mai 31, 2013 12:03 am

pe mine deja m-au ajutat cursurile, pacat de timpul nostru redus :-P Sa vedeti ce am patit.. rosu
Am inceput o lucrare pt un curs, adica am vipsit cu acrilic o cutie, asta fiind aseara, si am lasat-o pana azi dimineata sa se usuce, oricum eram obosita. Azi dimineata am dus-o pe fetita mea cea mare la gradinita, cea mica a ramas acasa cu sotul. Am ajuns acasa, pleaca sotul la servici si eu aveam ceva treaba prin bucatarie. Cand ma intorc in camera era sa pic jos :)))) fetita mea cea draga s-a apucat de decorat cutia cu creionul meu negru pt ochi :)))) si dai peste cutie, masa si ce mai era pe aici :)))) A trebuit sa incep iar de la zero :)))) Incep bine weekendul :) Scuze de off topic dar trebuia sa va povestec de urmasa mea in handmade :)))
Sus In jos
doinahegbeli
doinahegbeli
Vip
Vip


Data de inscriere : 02/10/2012
Mesaje : 820
Varsta : 66
Localizare : Bazna
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Vin Mai 31, 2013 12:26 am

Ar trebui sa fi mandra de urmasa ta si sa o incurajezi dandu-i si ei sa lucreze ceva.
Stiu ca este greu, asta este breaba de bunici, cred!!

Am uitat time out
Bun venit, tuturor!!!

Se vede ca am lipsit cam mult de pe forum si am mult material de parcurs.
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Vin Mai 31, 2013 1:48 am

Ildey, si baietelul meu este tot timpul dupa mine , vrea si el sa lipeasca , sa picteze , e foarte creativ si-l las sa faca cu mine , se linisteste !intradevar fac si multe prostiute si strica munca noastra , dar numai asa invata !
Astazi vreau sa fac cu el un tablouas cu roary , sper sa-i iasa si-l postam aici !
Pupici
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Vin Mai 31, 2013 10:02 am

super, Roxana :) abia astept sa vad productia voastra!!! :) Fetita mea cea mica are doar 1 an si 8 luni, inca nu prea stie alteva in afara de a mazgali tot ce apuca :-P dar macar are vointa :)
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Vin Mai 31, 2013 10:26 am

Dragos are 6 anisori , inca e repezit si incerc sa-l temperez putin cu ajutorul decupajului !
A iesit f frumos tablouasul lui , este la uscat , numai ce l-am lacuit.
Il postez maine sarut
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Vin Mai 31, 2013 10:59 pm

Si uite asa mamicile stimuleaza parte artistica si creativa a copiilor........imi aduc aminte si eu de cand erau baietii mei mici si imi mazgaleau peretii.......ma suparam, dar imi trecea repede pentru ca tot timpul spune-au ceva nostim, dragalas si ma inmuiau.... iubire
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Vin Mai 31, 2013 11:25 pm

Avem copii creativi si ne place .....
Tablouasul promis , e aici :
-pregatit
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
- tablouasul grunduit sta la uscat
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
- gata pe perete
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]

Asta a fost tot !
A iesit cam incretit , dar pt primul .... E f bine ! rusinos
Ps: am aplicat partea a doua din servetel care nu apare in primele doua poze !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Sam Iun 01, 2013 12:23 am

A iesit bine......si pentru stimularea micului artist merita toate... :clapping-hands:
noastre.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Sam Iun 01, 2013 3:56 am

vai fata ce copil frumos ai, pacat ca sunt asa batrana ca mi-ar fi placut sa iti fiu nora. :364438:

ce frumos v-a iesit tabloul.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Sam Iun 01, 2013 5:51 am

foarte fain! Sa-ti traiasca flacaul chipes! :)
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Bine v-am gasit!   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Sam Iun 01, 2013 9:45 pm

:new: Sper ca mai primiti membri noi, cum ar fi o Ruxandra:)
Ca si voi, ador decoupage-ul dar inca nu-l stapanesc foarte bine. Sper ca aici, cu ajutorul vostru, sa-i elucidez misterele.
Sus In jos
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Dum Iun 02, 2013 3:02 am

bine ai venit Rux! welcome
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Dum Iun 02, 2013 3:17 am

Multumesc pentru primire, Ildey!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Dum Iun 02, 2013 5:29 am

Bine ai venit, Rux...... imbratisare
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Dum Iun 02, 2013 9:51 am

Multumesc, Gabriela! Bine v-am gasit!
Multe si minunate lucrari pe aici. Sau altfel spus...talent cu caru':)
Uitandu-ma la ce-am facut eu...mai am muuulte de invatat si cred c-am nimerit unde trebuie:)
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Dum Iun 02, 2013 6:58 pm

Rux, daca vrei sa ajungi mai repede la cursurile de baza poti vizita topicul cu lucrarile noastre unde poti comenta, admira, critica, pune intrebari si o sa vezi ce repede aduni numarul minim de mesaje: 100. Succes!!!!!!!!!!

Referitor la incretirea servetelului pe tablouas........ Roxana o sa inveti la Cursurile de baza cum trebuie aplicat un servetel pe o suprefata mare si urmatoarea lucrare o sa iasa perfect.....Mult succes la studiu si ''servelit''.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Mar Iun 04, 2013 5:29 am

Rux bine ai venit.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Mar Iun 04, 2013 6:50 am

Bine v-am gasit, Miki!
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Mar Iun 04, 2013 9:27 am

Miky , multumesc mult ! El este cel micut , mai am un baietel de 11anisori !
Te primeam cu drag de nora imbratisare
Rux , bine ai venit , ai nimerit unde trebuia , sunt atatea manute talentate aici , cu siguranta vei invata foarte multe !
Deja suntem atatea Roxane , Ruxandre ......Rox si Rux ...... sper sa nu ne incurcam noi intre noi prieteni
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Mar Iun 04, 2013 9:28 am

Miky , multumesc mult ! El este cel micut , mai am un baietel de 11anisori !
Te primeam cu drag de nora imbratisare
Rux , bine ai venit , ai nimerit unde trebuia , sunt atatea manute talentate aici , cu siguranta vei invata foarte multe !
Deja suntem atatea Roxane , Ruxandre ......Rox si Rux ...... sper sa nu ne incurcam noi intre noi prieteni

Edit: Miky , te rog sterge mesajul , am trimis de doua ori din greseala ! Multumesc mult !
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Mar Iun 04, 2013 9:53 am

Chiar daca sunteti multe....o sa va diferentieze lucrarile personalizate si poate o sa va puneti cate un avarar.
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Mier Iun 05, 2013 3:27 am

Roxana, multumesc pentru primire. Stiu ca sunt unde trebuie, v-am vizitat de multe ori, dar ma gandeam...imi fac cont sa ce? ce caut eu in lumea artistilor?:))
Intr-un final am zis ca daca nu se prinde arta de mine, macar va fac sa radeti cand imi vedeti "creatiile", ca meritati si voi putina distractie dupa atata munca:))
Am vazut ca sunt multe Roxane, de-aia mi-am asumat numele din buletin. Altfel vorbind, doar la catalog eram Ruxandra, in rest toata lumea imi spune Roxana iar fratele Roxo...forever:)) Cand am vazut ca exista deja o Roxo4ever aici m-am panicat, ma intrebam daca nu-s tot eu si nu mai stiu ce fac. uimit

Gabriela, sigur ne vor diferentia lucrarile:)
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Mier Iun 05, 2013 4:07 am

ei lasa ca om vedea noi cum o sa va spunem.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Gianina
Gianina
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 11/07/2013
Mesaje : 321
Varsta : 44
Localizare : Dambovita
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1Joi Iul 11, 2013 9:44 am

Imi cer scuze ca intervin la aceasta ora,dar acum am vazut postarea Adrianei pe FB,si am intrat sa vad despre ce e vorba.Buna seara sau sa zic buna dimineata?!Ma numesc Gianina am 34 ani,doi copii,o fetita de 8 ani si un baietel de 4 ani si jumatate,ma pasioneaza lucru de mana si de ceva timp a inceput sa-mi placa decoupage-ul...sunt incepatoare,dar sper sa avansez.Multumesc adminei pentru mesajul de intampinare!
Sus In jos

Continut sponsorizat




Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 25 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 25 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: