decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Comenzi comune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 12:52 am

Chiar nu ma mai intereseaza culoarea cadranului suparat
Dar hirtia de orez (si ce mai lipseste altora) trebuie sa o trimita daca au facturat-o si am trimis-o.

Eu am mesajul tradus, daca-ti trebuie spune-mi si ti-l trimit. Daca nu, facem unul nou pentru ce nu au trimis.
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 1:00 am

cel initial nu-mi mai trebuie , din moment ce Doina a renuntat la a le mai vrea "corecte"
discutam diseara.

chiar ma gandeam sa dea una din voi acel mail , il facem impreuna, eu va zic ce trebuie sa ne mai trimita si tot ce tine de mine, dar sa-l trimita una din voi , cele care sunteti acasa si aveti acces la internet total.
ca eu degeaba le trimit diseara mailul pt ca tocmai maine seara voi vedea raspunsul.
eu de la serviciu nu pot trimite mailuri , pt ca risc sa n-ajunga , pt ca cei de la IT imi controleaza toata mesajeria si mi le baga in carantina, iar la gmail.com, yahoo.com , am accesul interzis

Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 1:09 am

evident ca trebuie sa cerem tot ce nu au trimis.
Si tot trebuie sa le spunem si de celelalte probleme la finalul e-mailului. Parerea mea. Nu neaparat pt a cere ceva ci pentru a-i certa.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 1:14 am

cu toate ca nu am comandat nimic de la ei ( bucurie ) oana are dreptate, mi se pare normal sa le spune-ti de toate neregulile.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 1:16 am

miky a scris:
cu toate ca nu am comandat nimic de la ei ( bucurie )
sper sa nu te bucuri de necazul nostru suspicios
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 1:23 am

Oana , stai linistita ca nu voi omite nimic
ce arde cel mai tare acum , e lipsa de produse si incurcarea modelelor.

mie una mi-e foarte clar un lucru....sunt neseriosi
si desi tu,Oana, ti-ai primit intreaga marfa , te-au pus sa platesti transport de te-au uscat, concluzia este ca nicio comanda nu sunt in stare sa o realizeze ok.
asa cum sunt romanasii nostri , mai "hoti" la preturi, dar macar nu te storc de nervi in halul asta. pe mine, sincer, ori pt ca asta-i felul meu de-a fi, ori asa s-ar fi simtit oricine ar fi fost in locul meu, pe mine m-au stors de toata energia si ma gandesc cu groaza , daca nu vor sa-mi trimita , produsele lipsa , ce fac ?
va spun sincer, ca de acum inainte, eu nu ma mai bag la organizat comenzi comune, pana nu-mi comand singura mai intai , de testare.
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 1:32 am

hihihi, hai mai Nico, n-or fi toti la fel.
Tocmai ma pregateam sa propun o comanda comuna la cei cu cutii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] . Se baga cineva?
Asa este, sunt dezorganizati insa eu voi mai comanda de la ei. La prima comanda am avut surpriza neplacuta cu transportul. La a doua insa a fost ok. Poate ca mie mi-au trimis ce trebuie pt ca era mult mai mica. In jur de 300 zloti...
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 1:40 am

pe asta nu o stiam.. hmm [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 1:43 am

Roxanne a scris:
miky a scris:
cu toate ca nu am comandat nimic de la ei ( bucurie )
sper sa nu te bucuri de necazul nostru suspicios
ei na, cum sa ma bucur de asa ceva, ma bucur ca nu am comandat. dar lasa ca o sa gasiti voi o cale de rezolvare. trebuie sa existe una.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 1:44 am

Oana la astia cu cutiile de vin eu am fost personal, e mult mai bine asa, le vezi si le cumperi pe loc.
Sint cam departe de tine, dar la cit colinzi tu prin Bucuresti si imprejurimi... nu e mare lucru blink eye
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 1:48 am

zau? Ai luat tu?
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 2:05 am

da! prin toamna m-am dus la ei si mi-am luat vreo 4.
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 5:41 am

fetelor dar de faptul ca au trimis ceasuri fara sertar cand noi am cerut cu sertar nu spunem nimic in mailul catre ei?
parerea mea este sa trimita Nico mailul,ca ea a corespondat cu ei pana acum, sa nu zica ca nu stie despre ce-i vb daca primeste reclamatii de la o alta persoana....zic si eu.
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 6:06 am

Nico, acum ma gandeam sa le scriem ca aceasta comanda a fost facuta de mebrii unui forum de decupaj. Cred ca ar deveni vizibil mai sensibili deoarece nu mai e vorba de un singur client nemultumit si, probabil pierdut, ci de mai multi. Ce ziceti fetelor?
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 6:16 am

eu cred ca e o idee buna
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 6:24 am


Foarte buna ideia, Oana.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 8:38 am

va rog frumos, spuneti-mi in noaptea aceasta cine ma ajuta maine sa dea mail catre polonezi .
am nevoie de adresa de mail a persoanei respective ( in PM ) pentru a-i trimite fisierul cu toate neregulile din comanda...intre timp s-au mai adaugat fata de cele de azi rosu
O sa fac un fisier word , in care voi puncta pentru fiecare persoana ce-i lipseste , cu poze.

Practic am nevoie ca acel fisier sa ajunga la polonezi impreuna cu cateva randuri in mail.

Eu nu o fac din mai multe motive :
-problema cu mailul de la serviciu,mai ales ca maine e vineri si intram in we si n-am acces la mail de acasa sa pot vedea daca ne raspund.
-sunt foarte bulversata dar mai ales obosita si nu sunt in stare sa ma exprim ok si in acest mail trebuie sa le fie spus foarte clar ce problema avem
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 8:45 am

Mariuca , cine trimite mailul va spune ...ma numesc Nicoleta Cornea , am facut comanda nr X factura numar Y . Si da, Mariuca , le voi spune de aceasta problema si de celelalte , care nu-s deloc putine....DOAR ca le voi cere doar sa-mi dea ce-mi lipseste , fara sa facem schimbul , pentru ca e mult prea complicat si daca Doina , care este cea mai afectata din acest punct de vedere , cu 17 ceasuri ( acesta e numarul real) , care sunt facute harcea-parcea, fata de ce-a comandat , eu mi-am permis, sa apelez la buna voastra intelegere, cele care ne-am achizitionat ceasuri si sa nu mai conteze ca le avem rotunde in loc de patrate, sau cu cadran galben si nu alb sau orice alta combinatie.
In momentul acesta , eu ,Aniela si Amalia suntem singurele care nu avem niciun cadran de ceas , fiecare comandand 3,1,2 buc , iar Roxanei ii lipseste unul singur.
Oana, sa le spun ca este comanda facuta de mine, in numele a mai multor membri a unui forum de decoupaj, era deja inclusa in formularea mailului.
Acum lucrez la el.
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 8:49 am

Nico, il trimit eu. Da-mi mie pe email
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 10:32 am

Oana, da-mi un PM cu mailul tau.
Am terminat fisierul. Te rog, daca ai timp in seara asta, daca nu , maine, sa arunci un ochi peste el si daca consideri ca ma uitat ceva, te rog sa adaugi cu incredere.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 10:54 am

ti-am trimis Oana , pe adresa de yahoo.com
m-am descurcat cumva si-am aflat-o :P
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 10:56 am

pai iti trimisesem de atunci PM suspicios
Sus In jos
oanatos
oanatos
Vip
Vip


Data de inscriere : 13/04/2011
Mesaje : 977
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
feminin

Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 11:02 am

Nico, ne trebuie poze cu toate ceasurile trimise de ei ca sa poata compara cu ce au facturat. Reformulez, traduc si revin. Te rog insa fa poza asta
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 11:07 am

Oana , scrie clar ce-au facturat si ce-am primit....rand cu rand ...eu fac si poza , dar nu-i vad rostul
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1Joi Ian 26, 2012 11:13 am

bai ,acum mi-am dat seama...eu poza nu fac ....sunt toate ceasurile repartizate pe oameni, daca le pun iar la gramada sa fac poza nu voi mai sti care ale cui sunt. deci eu o iau razna daca stau dupaia sa fac iar repartizarea ceasurilor.
da mailul cu ceea ce este scris si pozele acelea si o sa vedem ce raspund.
Deci , imi bag picioarele daca mai stau si maine noapte pentru comanda asta

Vorbim maine ca acum ma bag la somn .
Sus In jos

Continut sponsorizat




Comenzi comune - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi comune   Comenzi comune - Pagina 8 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Comenzi comune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 8 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Bazar/ Cumpar/ Schimb-
Mergi direct la: