decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Facem schimb de servetele ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
fluturas
fluturas
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 09/01/2011
Mesaje : 313
Varsta : 39
Localizare : Iasi
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Feb 02, 2013 7:22 pm

Inca mai sint in Iasi. Plec marti :)
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Mai 04, 2013 9:42 pm

ultimele achizitii
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
toate sunt de 33 x 33 cm si-s disponibile in mai multe bucati.
Le-am afisat pe facebook si intr-un grup de colectionare de acolo si multe le-au cerut. Oferta mea este de 40 de modele. Vi le arat si voua, ca poate le doriti mai mult decat cele ce le vor doar de colectie.
Daca imi este permis, las link la albumul cu schimburi de pe facebook si al grupului unde m-am inscris si eu.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Mai 05, 2013 3:09 am

Poti sa pui link-ul ca sa vedem si noi ce servetele sunt pe acolo......pe cele puse aici eu le am deja........
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Mai 05, 2013 3:25 am

ok ! acesta-i albumul meu pentru schimburi, unde puteti comenta, fara a fi nevoie sa-mi cereti prietenie. E pagina mea si nu profilul. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

acesta-i albumul cu materia prima pentru decoupage, asa zisa colectie de servetele [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

iar acesta-i grupul unde afiseaza si alte fete [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iun 03, 2013 9:13 pm

Provocare: am o vaza din sticla, a carei forma pare imposibila pentru mine:) Daca isi doreste cineva s-o decoreze, o ofer cadou. Nu stiu cat de clare sunt pozele, sunt facute cu telefonul.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iun 03, 2013 10:37 pm

daca mi-o dai, iti dau servetele si suporturi pentru pahare
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iun 03, 2013 11:03 pm

Cu draga inima! Abia astept sa o vad decorata:)
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iun 03, 2013 11:40 pm

Rux a scris:
Cu draga inima! Abia astept sa o vad decorata:)
Thank You imbratisare si eu o sa-ti raspund cum am zis, cu baze pe care poti lipi usor.
Azi am cumparat baze decorabile si nu mi-au ajuns banii si de 2 vaze din sticla, dar uite ca nimerii oferta ta.
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iun 03, 2013 11:50 pm

Stiind ce se poate face cu ea, ma enerva deja cand o vedeam simpla iar pe mine ma depaseste, clar!
Am vazut ce minuni creezi, sigur pentru tine va fi o joaca cu final splendid!
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Lun Iun 03, 2013 11:55 pm

Rux a scris:
Stiind ce se poate face cu ea, ma enerva deja cand o vedeam simpla iar pe mine ma depaseste, clar!
Am vazut ce minuni creezi, sigur pentru tine va fi o joaca cu final splendid!
imbratisare eşti drăguţă ! N-am experienţă cu sticla. Abia am decorat un borcan cu 8 feţe, pe care de fapt l-am pictat integral, adică şi peste şerveţelul lipit.
Văzând vaza ta, mi s-a declanşat o :lightbulb-idea: şi atunci am îndrăznit să ţi-o cer.
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Mar Iun 04, 2013 12:05 am

Pe mine tocmai forma ei m-a atras, dar mai am mult de invatat pana sa ma incumet la asa ceva.
La ce am vazut ca iese din manutele tale...sigur va si asta o reusita:)
Sa imi dai datele pentru a o expedia.

P.S.: ai bifat si like-ul cu nr 105:)
Sus In jos
roxo4ever
roxo4ever
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/04/2011
Mesaje : 182
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Vin Iun 07, 2013 11:12 pm

Tot saptamana viitoare va pun scan cu ce servetele am in plus si am muuuuuulte !

Nu vreau schimb ca mi le imprim singura, cum va spusei. In limita stocului va trimit la fiecare ce va va placea !
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Iun 08, 2013 12:14 am

Ruxandra, cum să nu vrei la schimb ? poate avem şi noi unele care nu le ai să le scanezi.

Thank You Rux ! Vaza are formă interesantă şi îmi place mult. Deja m-am gândit cum s-o decorez şi mai ştiu că va cere "tone" de lac blink eye mă gândesc care o fi mai bun, mai rezistent, care nu se îngălbeneşte în timp, care nu se albeşte la contactul cu apa, care are un preţ modic.
Rux ţi-am pus deoparte şerveţele, mai multe decât ţi-ai ales tu şi când oi putea, îţi returnez cutia.

V-aţi uitat pe albumul cu schimburi ? Chiar nu vă place nimic, sau le aveţi pe toate ? Deja unele au stoc 0, cele din josul albumului, că au fost cerute de colecţionarele de şerveţele. V-am zis, m-aş bucura mai mult să ajungă la cele ce ştiu să le facă de petrecanie tavalie o exclud pe Ruxandra, care doar le scanează.
Sus In jos
roxo4ever
roxo4ever
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/04/2011
Mesaje : 182
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Iun 08, 2013 2:02 am

Doruta, iti sunt datoare cu vreo... ceva zeci de lei de la trimis si eu nu ridicat de la Posta. Sa nu crezi ca inca nu ma roade ! Cand voi avea puterea (psihic vorbind), voi expica.

Nu ma exculude, doar crede, pe cuvant, ca nu ma mai tenteaza servetelele ! Si la mine fac cute, iaca cacofonia, sunt subtiri si pensulele mele nu mai fac fata, si, daca pot face un bine, pentru fetele care nu au, de ce sa nu o fac ?? Viata e si asa destul de idioata si grea, incalcita, daca nu am nevoie de ceva de ce sa cer ???

Daca voi vrea ceva, si se poate sa am candva, promit SOLEMN, sa va cer. Dar in clipa asta, vreau doar sa fiti bine voi, sa pot sa va pun la dispozitie cat mai multa informatie si sa fiti sanatoase voi si cei din jur !

Mie mi-a jutat Domnul sa nu duc lipsa si asta doresc tuturor, nu pot sa ma plang decat de neeleganta unor banci la care an numai 2 card-uri, pe care ma stradui sa le platesc de vreo 5 ani, noi sanatosi sa fim ca viata nu se intoarce, cu toate ca tare mi-as dori !

Sper sa am nepoti, sa fie toata lumea sanatoasa si sa pot ajuta, dupa putere, pe toata lumea !

Multumesc pentru gandul frumos, Dora !






Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Iun 08, 2013 4:19 am

Şi pe mine mă roade, nu că am cheltuit cu recomandata cu confirmare de primire, ci că s-a întors un premiu dat cu drag şi puţin şifonat de la transportul nu prea blând...cineva a vrut morţiş să vadă ce-i înăuntru...
Când am văzut avizul am crezut că-i surpriza ce nu venea şi când colo RETUR.
M-am necăjit puţin, dar m-am liniştit când te-am descoperit pe net şi pe aici. Intenţia rămâne, dar numai când mă învrednicesc să-i fac o cutie pe măsură.

Sper şi eu să ne fie mai bine, că tot aşa, cu rate la 2 bănci...
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Iun 08, 2013 4:47 am

Dora, am ales doar 4 servetele pentru ca am zis sa nu abuzez. Vaza ti-o dadeam oricum, nu neaparat pentru ceva la schimb.:)
Da, iti va trebui ceva cantitate de lac pentru vaza. Fetele cu experienta pot da sfaturi:)
Eu am lacuit jardinièra cu lac pentru yacht pentru ca o tin afara si n-am vrut sa se strice de la ploi. Aici pe forum am citit ca s-ar ingalbeni in timp. Inca e alba, dar e decorata doar de vreo 2-3 luni.
Lacul spray o fi bun, gen...Dupli-color? Cel care se foloseste pentru auto e la fel de rezistent ca cel pentru yacht.
Am o vopsea spray Dupli-color achizitionata cu alta treaba, dar pentru ca terminasem acrilicul, am folosit-o pe ultimul ghiveci, cel vopsit alb si-n interior. Am aplicat direct pe ghiveciul din plastic, fara grund inainte. Din 2 maini a fost gata, uniform, fara dare ca la pensula. Partea proasta e ca nu se poate folosi in casa, gazeaza totul in jur...doar daca vrei sa te sinucizi si ai ratat alte variante:))
Nu stiu cat de corect e ce-am facut, dar am facut ghiveciul pentru mine. :))
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Iun 08, 2013 5:28 am

Mi-a spus cineva ca a folosit un lac cu teflon si ca este rezistent, cam lucios si ca nu ingalbeneste......zic eu pana la proba contrarie...
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Iun 08, 2013 5:40 am

Gabriela, cred ca se refera la Savana. E bun lacul de la ei, dar din cate stiu eu este doar pentru lemn. Au in 3 variante: incolor, lucios si colorat.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Iun 08, 2013 6:13 am

Eu l-am vazut dat pe o sticla si era cam prea lucios.....cred ca era din ala lucios.
Sus In jos
Rux
Rux
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/06/2013
Mesaje : 652
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Iun 08, 2013 6:17 am

Atunci merita incercat cel incolor. Poate-l testeaza Dora la vaza:))
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Iun 08, 2013 8:32 am

tavalie cred că acum ne ia Miky de urechi pe toate, că de la şerveţele am ajuns la vază şi în final la lac.
Am în casă tot felul de lacuri..am pe bază de apă, pe bază de solvent, de astea pentart, am darwi, am folosit pt. FIMO, am Savana, am Ecolac, am kober yaht, dar niciunul nu m-a mulţumit..că unul nu rezistă la frecare, altul se îngălbeneşte, altul se albeşte la apă, altul e roşu deşi scrie ca-i transparent...altul miroase de mori, chiar şi după un an...şi tot aşa. Ori pentru a proteja un obiect casnic, gen vază, sticlă, trebuie un lac f. rezistent, netoxic, care nu se îngălbeneşte. N-am testat acest duplicolor. Am citit ca e bun şi când oi putea o să-l cumpăr.
Să revin la şerveţele. Am fost la market după ceva mâncare şi iar am pus în coş un pachet de şerveţele, spre disperarea soţului... Vi-l arăt mâine.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Sam Iun 08, 2013 9:08 am

La mine s-a inversat treaba, eu nu mai trec pe la rafturile cu servetele si sotul meu ma trage acolo si ma intreaba ce nu am......imi ocupa prea mult spatiu....si fac si eu ca Roxo mai bine invat sa imi imprim singura servetele, hartie....
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Iun 09, 2013 6:14 am

nou-nouţul
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
33 x 33 cm, marca Maky
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Iun 09, 2013 6:19 am

Ce nostim este......rama este chiar draguta spre deosebire de realitate....
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1Dum Iun 09, 2013 6:32 am

gabpri a scris:
Ce nostim este......rama este chiar draguta spre deosebire de realitate....
e omidă lol!
Sus In jos

Continut sponsorizat




Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Facem schimb de servetele ?   Facem schimb de servetele ? - Pagina 9 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Facem schimb de servetele ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 9 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Bazar/ Cumpar/ Schimb-
Mergi direct la: