decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Intalnire live la decoupage - cafe

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Mier Mar 30, 2011 9:35 pm

Astazi,savurandu-mi cafeaua de dimineata,m-am surprins dorindu-mi sa ma scald in lumina soarelui,sa-mi incant ochii cu natura trezindu-se din iarna,sa-mi umplu sufletul cu bucuria vietii si mintea cu inspiratie si visare...
Va invit la o cafe-decoupage sa ne cunoastem ,sa impartasim din secretele pasiunii noastre si sa vorbim despre 'frumusetea uitata a vietii' cum spune Andrei Plesu. Si tot el,subliniaza ca 'mai exista inca oameni intregi,traditii vii, intalniri miraculoase.'
Cineva?!
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Mier Mar 30, 2011 9:37 pm

eu,eu

sa stabilim o zi...cine poate,chiar in we acesta ...sa ne punem cu toatele de acord bucurie
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Mier Mar 30, 2011 9:46 pm

sunt invidioasa pe voi ca va veti intalni suparat
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Mier Mar 30, 2011 9:51 pm

pai nu mai fi,n-ai si tu o ruda,ceva prin Bucuresti ? bec
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Mier Mar 30, 2011 9:57 pm

nu , nu am pe nimeni in bucuresti plange
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Mier Mar 30, 2011 11:53 pm

Mi-ar placea sa fie duminica intalnirea noastra...
Cum ti se pare,Nico?!
Si astept orice sugestie pentru asta...
Mihaela,daca vrei o ruda prin capitala ,pot fi eu ,cu cea mai mare placere!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Mier Mar 30, 2011 11:57 pm

nu pot ionela caci sotul vine vineri si nu stiu cat sta acasa, dupa ce ca nu ne-am vazut luna aceasta decat 4 zile din 31 , nu pot sa plec la bucuresti si el sa stea acasa.
isi dai seama ca s-ar supara daca l-as lasa singur si adio sabloane, adio posete, adio portofel si ce imi mai cumpara el tavalie tavalie tavalie


dar iti sugerez sa faci o lista cu fetele care vin la intalnire si sa stabiliti o locatie

abia astept sa vad lista bucurie si sa nu uitati sa faceti poze sa va vad si eu
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 12:02 am

Atunci ramane valabil pentru data viitoare cand vom incerca sa tinem cont de programul vostru...
Nu se cade sa te luam de langa 'mnealui...
In acelasi timp nu ma pot abtine sa nu... bucurie
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 12:06 am

te anunt vineri seara,daca pot duminica....in functie tot de un domn rusinos
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 12:13 am

sunt asa de multe fete din bucuresti , eu sper ca vor fi multe fete care vor veni la intalnire

oana ce zici ? te duci si tu?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 12:16 am

Mda,domni la stanga...domni la dreapta...
Cine sunt eu sa ma 'pun' cu domnii?!
Programul il facem in functie de domni si de familie,ladies. Sunt sigura ca vom gasi o zi in care sa ne putem vedea si 'vorbi' cu foc...
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 12:23 am

alisit ce zici , te alaturi fetelor la bucuresti?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 2:28 am

Mihaela, mi-ar placea. Numai ca eu nu locuiesc in Bucuresti. plange
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 2:33 am

ee..cu Alina ne vedem la vara,la mare....venim noi la ea bucurie
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 3:52 am

alina ma gandeam ca te mai duci la bucuresti , din ce stiam eu
oricum imi pare rau ca nu sunt din bucuresti sa va cunosc personal si eu
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 4:10 am

Io cind e vorba de intilniri sint prima prieteni
E acum am citit topicul asta si-mi placeeeeeeeee rusinos Ionela te felicit pt ideea, este extraordinara.
Duminica asta ziceti? Eu simbata mai am o intilnire cu fetele de pe alt forum ( ingeras ), dar daca stabiliti ceva pt duminica... vedem, vorbim, negociem...

dansuri
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 4:53 am

Felicitări ionela pentru idee...m-aş fi alăturat şi eu dacă eram din Bucureşti şi nu aveam rău de maşină :(
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 5:03 am

Alexandra,daca iti va placea sa ne vedem si cunoaste 'live' ,cu siguranta vom gasi o ocazie atunci cand vei veni in tara cu sotul si fetita.Intri aici si anunti cu surle si trambite ca veniti in tara si restul va veni de la sine...
Roxanne,deocamdata duminica este o propunere,mai asteptam putin verificari de program.
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 5:14 am

tavalie tavalie tavalie ionela, mă faci să mor de râs tavalie
Să nu-mi spui că ne aşteptaţi cu toate la aeroport sau în gară la Bucureşti

Trebuie neapărat să-mi daţi un miel de Paşte... Adriana mă numesc nu Alexandra...deşi, nu înţeleg de ce lumea îmi tot spune Alexandra suspicios
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 5:26 am

stiu eu adriana de ce iti spune lumea alexandra, din cauza numelui de familie , se face asocierea intre adriana si alexandra
si eu ti-am spus cateodata alexandra tavalie tavalie
apropo cand veniti? v-ati hotarat?
iar la aeroport va asteptam cu plancarda "membrii de pe forumul decoupage" tavalie tavalie tavalie
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 5:33 am

Scuze Adriana...pardon...Alexandra...ba nu,am nimerit din prima de data asta!
Daca insisti venim la aeroport cu miel cu tot pe langa pancarda! Dar, va fi un miel 'decupat' pe pancarda sau servetelit sau...intelegi tu...
Eu nu spun cum si unde te vom astepta dar tu anunta-ne! Surpriza!
Sus In jos
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 5:51 am

Da, asta ar fi o explicaţie...oricum îmi place mai mult numele Alexandra decât Adriana

Venim în luna Mai, data n-am stabilit-o încă. Şi aşa îmi făceam griji cum ajung de la Băneasa la Gara de Nord. Apropo, ştie careva care aeroport este mai aproape de Gara de Nord, Băneasa sau Otopeni? intrebare
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 5:56 am

Evident Baneasa, Otopeniul este in afara orasului.
Exista cale ferata intre aeroportul Otopeni si Gara de N.
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Adriana Alexandru
Adriana Alexandru
Vip
Vip


Data de inscriere : 08/01/2011
Mesaje : 935
Varsta : 44
Localizare : Rm. Sarat
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 6:07 am

Extraordinar, eu de asta n-am ştiut...data trecută, acum vreo 3 ani era să-mi dau maţele în taxi, îmi este mult mai uşor cu trenul. Mulţumesc Roxanne, m-ai bucurat tare mult cu vestea asta 10 dansuri 2 :dancing:
Sus In jos
http://www.artasicreativitate.blogspot.com
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
feminin

Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1Joi Mar 31, 2011 6:24 am

N-ai pt ce.
Da selectie aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Plecare P.O. Aeroport H
Destinatie Bucuresti Nord
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/

Continut sponsorizat




Intalnire live la decoupage - cafe Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire live la decoupage - cafe   Intalnire live la decoupage - cafe Icon_minitime1

Sus In jos
 

Intalnire live la decoupage - cafe

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: