decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 16, 2012 7:36 pm

Cu o mica intarziere, un LA MULTI ANI calduros iti doresc si sa ai parte de multe impliniri!!!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 16, 2012 9:38 pm

multumesc fetelor. girl curtsey
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Apr 19, 2012 10:15 pm

Cu intarziere va invit la o cafea cu tema epuras:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pofta buna!!!!!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Apr 19, 2012 11:10 pm

ce mai conteaza intarzierea...uite acolo ce bine arata cafeaua; bine ar fi ca in fiecare dimineata sa poti sa savurezi o astfel de cafea... salivare
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Apr 19, 2012 11:36 pm

Bine zici... rusinos
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Apr 20, 2012 12:51 am

salut fetelor, ati inceput sa lucrati ? eu nu am niciun chef. suparat
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 23, 2012 7:27 pm

Buna dimineata,
Va invit la o cafea:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pofta buna!!!!!!!!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Apr 24, 2012 6:30 am

ooooooo gabi ce dor imi era de cafeluta ta. imbratisare
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Apr 29, 2012 11:26 pm

Ce liniste este pe aici. Toata lumea a plecat in vacanta?
Ce mai faci Miky? Ai pus de un concurs? Ma inscriu si eu... rusinos
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 30, 2012 12:41 am

da gabi , am lansat un mic concurs pe blog. te astept sa te inscrii, de fapt va astept pe toti.
vad ca e liniste, lumea petrece.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
roxo4ever
roxo4ever
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/04/2011
Mesaje : 182
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 30, 2012 1:01 am

Doamna mea, pentru concurs care e tema ??? Cred ca sunt prea nauca si nu vad !!! De 4 zile n-am avut net si acum sunt total in bezna !!! As participa dar care e tema ? Hai, nu ma certati !
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 30, 2012 1:15 am

nu e nicio tema rux, este un format de "concurs" pe care l-am preluat de pe unul din blogurile unei prietene din polonia. ele le zic Candy, sti un fel de mici daruri.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
roxo4ever
roxo4ever
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/04/2011
Mesaje : 182
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 30, 2012 1:25 am

DECI, fac ce vreau eu ???? Sau pun banner-ul pe blog ???

Ca, dar, dar, dar nu trebe' sa facem niciun efort ? E asa, pe gratis, cum vrea tot romanul ??? Ca suntem cateva aici pe forum care daca nu muncim pentru ce ni se face cadou sau pentru ce ni se da premiu, nu ne simtim bine !!!

Se considera daca nu prea folosesc blog-ul ????

Si, zau, daca nu ma las adoptata ! Macar sa plec din orasul asta sufocat de prostie si praf ! Pupici !
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 30, 2012 1:43 am

roxo4ever a scris:


Ca, dar, dar, dar nu trebe' sa facem niciun efort ? E asa, pe gratis, cum vrea tot romanul ???

tavalie tavalie tavalie
da exact asa cum ne place noua la romani- gratis.

Sus In jos
http://onlyoneart.com/
roxo4ever
roxo4ever
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/04/2011
Mesaje : 182
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 30, 2012 1:50 am

Ia spune mata adresa de blog, sa vada si ochii nostri care vrea Vanghele studii superioare pentru analfabeti !!!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 30, 2012 1:59 am

rux vezi ca am in semnatura scrie adresa blogului si sub adresa scrie Candy, da click si te duce direct pe blog.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Mai 03, 2012 7:15 am

fetelor mai stie cineva ceva de adina(atoma) ?
nu am mai vazut-o de mult.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Mai 09, 2012 6:36 am

adina ce faci ? chiar intrebam de tine .
ce s-a intamplat de nu ai mai intrat pe forum ? esti bine ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 13, 2012 10:48 pm

Buna tuturor,

Va invit la o cafea, nu stiu cum va este voua...dar mie imi este somn si nu stiu de ce? O fi vremea? O fi lenea? O fi amandoua? Orice ar fi o cafea e buna oricand:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pofta buna la o cafea in stil romanesc!
Sus In jos
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 13, 2012 11:45 pm

Si mie mi-e tare somn..
Dar peste 2 zile plec la mine la tara si mi-am cumparat diverse materiale.. Ca sa am ce face 3-4 luni cat stau acolo, sa nu care cumva sa ma plictisesc.
Si mi-am luat si ustensile pt sospeso.. bucurie Va tb sa invat eu singura acum :)
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 13, 2012 11:54 pm

Simo, zi ce anume ti-ai cumparat pentru sospeso?
Ai cumparat folie speciala, instrumente de embosat...?
Sus In jos
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Mai 14, 2012 12:19 am

folia speciala, uneltele si mi-am luat si cristalele alea de gheata rusinos
Gabi..probabil ca dupa ce voi incerca, daca nu imi iese..te vei trezi cu telefoane de la mine te rog
aaa si bineinteles am o gramada de servetele cu diverse flori care dupa mine pot fi folosite pt sospeso. Si acei maci folositi de tine si care m-au innebunit.
Si mi-am mai luat si lacul de crapare bi fino ca sa imi fac si eu crapaturi (in creier) ca ale lui Rox. Ca si alea m-au innebunit :)
Si mi-am mai luat... ce mi-am mai luat?
Am gasit si chit de cutit..dar nu am sabloane..
Ca am in minte niste lucrari..mmm o frumusete..dar tb sa le si fac :)
Cam atat mi-am luat
ingeras
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Mai 14, 2012 1:29 am

Stai sa vezi la ce mai este bun chitul de cutit. Am experimentat chitul de cutit dupa o ideie a Adrianei, am pus intr-o punga mai groasa si am taiat un colt si am facut ca la tort diverse modele. Sa stii ca iese bine, incerca si tu.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Mai 14, 2012 2:13 am

simona si nu ai internet acolo ? nu mai putem vb ?

dincamsimona a scris:
.te vei trezi cu telefoane de la mine te rog


a deci numai cu ea vb, cu mine nu. suparat


Sus In jos
http://onlyoneart.com/
dincamsimona
dincamsimona
Avansat in creativitate
Avansat in creativitate


Data de inscriere : 05/02/2012
Mesaje : 484
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
feminin

Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Mai 14, 2012 2:16 am

Ba daaaa..dar era vb de sospeso :)
Si nu am vazut lucrari cu sospeso la tine
Chiar..ai facut?
Va sun pe amandoua daca nu imi iese ceva :)
Fiti sigure de asta :)
Sus In jos

Continut sponsorizat




Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carcoteli la o cafea - Cap. VI   Carcoteli la o cafea - Cap. VI - Pagina 2 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Carcoteli la o cafea - Cap. VI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Aleea Cafenelelor :: La taifas-
Mergi direct la: