decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Urmatorul
AutorMesaj
Adina
Adina
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 01/09/2014
Mesaje : 115
Varsta : 46
Localizare : Arad
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Dum Oct 26, 2014 5:34 am

Bine ai venit Camelia!
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Mar Oct 28, 2014 8:28 pm

Trebuie sa recunosc cu regret ca nu am mai intrat de ceva timp pe forum insa sunt foarte fericita sa vad atat de multe fete noi dornice sa invete decoupage !
Bun venit tuturor si felicitari ca ati ales un hobby atat de minunat ! imbratisare
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
Ally Green
Ally Green
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 02/08/2014
Mesaje : 56
Varsta : 35
Localizare : Constanţa
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Mier Oct 29, 2014 10:37 pm

Multumim, Roxana! imbratisare 
Eu una, am descoperit decoupage'ul datorita paginii tale de Facebook! Intr-o zi cautam pagini cu creatii DIY (pentru ca imi place sa creez diverse lucruri din obiecte reciclate) si intamplator am dat si peste pagina ta. Atunci habar nu avea ce inseamna "decoupage" si cu ce se mananca, dar dupa ce am urmarit cateva filmulete pe Youtube si am citit si tutorialele tale, am hotarat sa incerc si eu. Si chiar ma bucur ca am facut-o!
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Joi Oct 30, 2014 8:28 am

Alexandra , ma bucur din suflet ! Ai facut alegerea corecta , decoupageul este minunat imbratisare
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Sam Noi 15, 2014 7:29 am

Bine ati venit dragelor in lumea minunata a decoupagului ! imbratisare
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
deliacats
deliacats
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 01/11/2014
Mesaje : 1
Varsta : 45
Localizare : brasov
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Dum Noi 16, 2014 10:29 pm

Buna sunt Delia si ma bucur sa fac parte din acest grup sunt pasionata de decoupaje si de tot ce inseamna hand made
Sus In jos
Gabriela Cara
Gabriela Cara
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 28/08/2014
Mesaje : 28
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Lun Noi 17, 2014 8:04 am

Bine ai venit, Delia! Si eu sunt relativ noua pe aici, dar am reusit sa gasesc multe informatii utile si fete dornice sa ofere ajutor.
Sus In jos
flor2828
flor2828
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 15/05/2014
Mesaje : 353
Varsta : 42
Localizare : Tg-Mures
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Lun Noi 17, 2014 5:34 pm

Bine ai venit, Delia!
Sus In jos
rusuroxana
rusuroxana
Admin
Admin


Data de inscriere : 16/05/2013
Mesaje : 838
Varsta : 42
Localizare : Germania
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Lun Noi 17, 2014 8:24 pm

Bine ai venit Delia imbratisare
Sus In jos
http://www.decoupagebyroxanarusu.com
corilex
corilex
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 25/12/2014
Mesaje : 22
Varsta : 50
Localizare : Cluj
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Vin Dec 26, 2014 5:26 am


Bine v-am gasit.Sant Corina si sunt o incepatoare in aceasta tehnica.
Sunt pasionata de hand made.
Sus In jos
Ally Green
Ally Green
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 02/08/2014
Mesaje : 56
Varsta : 35
Localizare : Constanţa
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Dum Dec 28, 2014 8:52 am

Buna, Corina! Bine te-am gasit si bun venit printre noi! welcome
Sus In jos
corilex
corilex
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 25/12/2014
Mesaje : 22
Varsta : 50
Localizare : Cluj
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Lun Dec 29, 2014 2:47 am

Multumesc Alexandra.
Sus In jos
georgika_a92
georgika_a92
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 11/07/2014
Mesaje : 71
Varsta : 43
Localizare : mangalia
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Vin Ian 02, 2015 1:14 am

Corina bine ai venit la noi.
Sus In jos
corilex
corilex
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 25/12/2014
Mesaje : 22
Varsta : 50
Localizare : Cluj
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Vin Ian 02, 2015 6:33 am

Multumesc,bine v-am gasit.
Sus In jos
Desene Pe Pereti Zalau
Desene Pe Pereti Zalau
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 31/12/2014
Mesaje : 8
Varsta : 40
Localizare : Romania, Zalau
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Vin Ian 02, 2015 7:44 am

Buna, ma numesc Delia, am 31 de ani, un sot mai tanar :)) si un baietel de 1 an si 4 luni. Am descoperit decoupajul cautand culori acrilice pt camera fiului meu...si de atunci nu ma mai lasa sa dorm noaptea :)) Dupa care am descoperit toate minunatiile de handmade si m-am indragostit... Am impresia ca nu o sa-mi ajunga viata asta pentru a le incerca pe toate :D
Sus In jos
corilex
corilex
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 25/12/2014
Mesaje : 22
Varsta : 50
Localizare : Cluj
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Vin Ian 02, 2015 9:09 am

Bine ai venit Delia.
Sus In jos
Ally Green
Ally Green
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 02/08/2014
Mesaje : 56
Varsta : 35
Localizare : Constanţa
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Sam Ian 03, 2015 12:07 am

Bun venit, Delia! Abia asteptam sa vedem creatiile tale! :)
Sus In jos
Desene Pe Pereti Zalau
Desene Pe Pereti Zalau
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 31/12/2014
Mesaje : 8
Varsta : 40
Localizare : Romania, Zalau
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Dum Ian 04, 2015 7:14 am

Multumesc. Apropo exista vreo posibilitate de a gasi o lista a membrilor sau...nu stiu cum sa zic, ma interesa daca mai e cineva de prin zona mea cu care sa fac vreo comanda comuna.
Sus In jos
Mihaela
Mihaela
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 27/01/2015
Mesaje : 1
Varsta : 47
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Joi Ian 29, 2015 5:18 am

Buna tuturor!! Ce fericita sunt ca v-am gasit!! Ma numesc Mihaela, sunt din Iasi si imi place la nebunie decoupageul (nu ca as fi talentata, dar e atat de minunat). M-am jucat si eu pe cateva sticle, la inceput eram tare mandra de "operele" mele, dar apoi am inceput sa devin nemultumita caci am vazut ca am atatea lipsuri. Ma scot din sarite cutele atunci cand aplic servetelul, uneori mi se increteste vopseaua cand dau lacul final, si altele. În sfarsit, pana una alta sunt fericita ca sunt aici cu voi si sunt sigura ca o sa invat lucruri noi. Va imbratisez cu drag pe toti. imbratisare
Sus In jos
Ally Green
Ally Green
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 02/08/2014
Mesaje : 56
Varsta : 35
Localizare : Constanţa
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Vin Ian 30, 2015 11:28 am

Buna, Mihaela! Ne bucuram ca ai venit printer noi! imbratisare
Sus In jos
mycka_rose
mycka_rose
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 30/01/2015
Mesaje : 5
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Dum Feb 01, 2015 5:41 am

Am inceput prin participarea la un atelier, am cumparat minimul de materiale si vreau sa exersez. V-am descoperit in goana mea dupa informatii. Cum pot incarca fotografii de pe telefon?
Sus In jos
georgika_a92
georgika_a92
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 11/07/2014
Mesaje : 71
Varsta : 43
Localizare : mangalia
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Mier Feb 04, 2015 6:09 am

Bine ai venit Mihaela.
Sus In jos
MihaElla
MihaElla
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 15/02/2015
Mesaje : 2
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Dum Feb 15, 2015 10:44 pm

Buna,

Noua in tehnica decoupage-ului, noua si pe forum. Ma numesc Mihaela si sunt pasionata de handmade.
Bine v-am gasit!
Sus In jos
craftart
craftart
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 10/02/2015
Mesaje : 36
Varsta : 56
Localizare : Cluj Napoca
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Vin Mar 20, 2015 11:18 pm

Buna,
eu sunt Ana, pasionata de ceva timp de decoupage si incantata sa gasesc persoane cu aceeasi pasiune, cu care sa pot schimba idei si impresii. Ma bucur ca v-am gasit, sper sa ma descurc cu paginile forumului, la capitolul asta stau mai rau...vorba fiului meu : "prind greu si uit repede". :)
Sus In jos
Ally Green
Ally Green
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 02/08/2014
Mesaje : 56
Varsta : 35
Localizare : Constanţa
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:23 am

Bine ați venit, fetelor! Ne bucurăm să vă avem printre noi welcome

Ana, stai liniștită, te vei obișnui și descurca cu forumul :)

Mi-ar plăcea să vă admir creațiile :) blink eye

Mult spor și creativitate vă doresc! :)
Sus In jos

Continut sponsorizat




Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 31 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 31 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: