decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Mar 28, 2012 10:20 pm

Scuze..nu aveam voie?
Il schimb, nu e nicio problema.
Multumesc de primire, vreau sa invat, vreau cele 25 de mesaje...
Ma uit sa vad ce minim trebuie sa imi achizitionez... in weekend vreau sa fac un prim..."ceva".
Credca sambata ma plimb un pic prin Practiker.
Sa-mi spui daca schimb avatarul.
16
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Mar 28, 2012 10:40 pm

a nu , nu e nicio problema dar nu stiam de ce l-ai pus, daca iti place lasa-l ca nu ma deranjeaza cu nimic. prieteni

uite aici o mica lista cu ce iti trebuie pentru inceput. -[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

iar servetele gasesti aici o gramada si sunt superbe - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , iar daca esti din bucuresti te poti duce sa le iei personal.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Mar 29, 2012 8:58 am

Buna Alina ,bine ai venit!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Joi Mar 29, 2012 10:07 pm

Bine ai venit printre noi, Alina!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Dum Apr 01, 2012 7:45 pm

Multumesc,
Sper ca nu va dezamagesc dar nu am apucat sa fac nimic in weekend...mint...am incercat sa crosetez...cu fata mea...very funy....
Vineri am fost si am depus actele de divort, asa ca nu am simit nevoia sa fiu creativa ci sa... zac.
Trebuie sa ma duc sa imi iau adeziv si lac. Ma gandeam sa incep sa stric cateva borcane, conserve, pentru inceput...zic bine?
Am cateva servetele...am mai facut niste felicitari prin metoda cu fierul de calcat si au mai ramas.
Deci...merge sa stric niste borcane...sau daca aveti sugestii...pot sa stric orcie pana invat.
O saptamana superbaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
imbratisare
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Dum Apr 01, 2012 9:01 pm

alina eu zic sa strici un tocator din lemn mai intai, sa nu te "arunci" la sticla, e un pic cam devreme.
cel putin mie pe sticla mi s-a parut tare dificil.
ai mai putea sa strici niste linguri din lemn.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Lun Apr 02, 2012 12:01 am

Aha, am prins ideea... lemnul e frate bun...ok...o sa mai studiez ce si cum...o sa ma distrez copios. Duminica mut infanta la tara si raman singura 2 saptamani....deci sa ma tot distrez...
Multumesc de sfat, Micky...
Btw, am mai rasfoit pe-aici...si eu tot fata lui Mos Gerila sunt. Zici ca m-am nascut in congelator...sosete pufoase, pijamale pufoase, tot tacamul...deci, facem club.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Lun Apr 02, 2012 1:13 am

Succes la lucru si abia asteptam sa ne incanti cu primele tale obiecte decorate. picteaza
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Lun Apr 02, 2012 1:18 am

a apropo, incearca sa faci 25 de mesaje pentru a participa la cursurile de baza - sunt foarte bune pentru incepatori ca noi.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Lun Apr 02, 2012 1:24 am

Tuky, incerc, sincer...nu am foarte mult timp sa-mi bag nasucul si sa pun intrebari...
Poate zilele urmatoare...oricum multumesc k m-ati primit cu bratele deschise.
Sus In jos
avatar
artfero
Nou in bransa
Nou in bransa


Data de inscriere : 17/07/2011
Mesaje : 178
Varsta : 53
Localizare : alba iulia
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Apr 04, 2012 9:10 am

2 Bine ai venit,Alynia! Te asteptam la joaca !
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Apr 11, 2012 1:32 am

Hello :)
Numele meu este Ioana, sunt ardeleanca si imi place tot ce tine de "frumos". Abia acum, de ceva timp am descoperit aceasta arta; in prima faza era un mister total pt mine, dar acum ca v-am gasit pe voi mi se pare ca m-as descurca. Mi-am achizitionat strictul necesar pt a decora un obiect si sper sa imi si iasa :D abia astept sa va arat primul meu "decorat".
o zi buna!
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Apr 11, 2012 7:01 am

Bine ai venit Ioana, te asteptam cu prima lucrare si daca ai intrebari poti sa le pui, noi suntem aici.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Apr 11, 2012 8:32 am

Ioana imi pare bine sa te cunosc si bine ai venit. :sSig_hi:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Mier Apr 11, 2012 9:27 am

Bine ai venit Ioana !!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Nou venita..sa ma prezint :D    Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Sam Apr 21, 2012 5:48 am

Buna, :sSig_hi:

:new: Numele meu este Paula, am 23 de ani si sunt din Ploiesti.Am terminat o facultate de profil economic si lucrez in comert.
Imi plac foarte mult toate lucrusoarele facute de mana, de cand eram mica faceam rochite la papusi, apoi am inceput sa imi modific hainele..sa imi decorez tot felul de gentute, curele, sandale..etc. si mai nou ma gandesc sa reconditionez una alta si prin casa.Am tot citi pe net despre decoupage si am gasit ieri ceva foarte interesant link [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] asa ca m-am hotarat sa incerc si eu.
Nu am facut pana acum asa ca sper din suflet sa gasesc ajutor pe acest forum si promit sa va arat ce imi va iesi..sau nu imi va iesi blink eye .
Multumesc aticipat :40803:
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Sam Apr 21, 2012 6:40 am

Paula bine ai venit.
sa inteleg ca vrei sa iti decorezi bucataria? nu prea imi dau seama din acel link.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Dum Apr 22, 2012 5:48 am

Bine ai venit Paula.
Sincer iti spun nu sunt prea incantata de a decora bucataria in felul acesta, arata a magazin. Dar daca tie iti place... rusinos
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Lun Apr 23, 2012 3:29 am

jos palaria Buna, ma numesc Mirela, am 35 ani, casatorita, am un baietel de 5 ani si sunt o incepatoare in arta decoupajului. Am inceput din curiozitate, dar am relizat ca imi place, chiar daca nu am urmat un curs, am cautat pe net si pot sa spun ca ma ajutat f. mult.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Lun Apr 23, 2012 5:02 am

Buna seara fetelor imbratisare
Intradevar vreau sa decorez dupa metoda din acel link un dulap de bucatarie mai vechi, doar acel dulap ,nu toata bucataria.Nici mie nu-mi plac posterele acelea , acum caut ceva mai discret, cand o sa gasesc si o sa ma apuc de treaba o sa pun si poze, poate ma ajutati cu unele sfaturi pentru ca nu ma prea pricep roade unghiile

:40803:
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Lun Apr 23, 2012 5:49 am

mirelabar77 a scris:
jos palaria Buna, ma numesc Mirela, am 35 ani, casatorita, am un baietel de 5 ani si sunt o incepatoare in arta decoupajului. Am inceput din curiozitate, dar am relizat ca imi place, chiar daca nu am urmat un curs, am cautat pe net si pot sa spun ca ma ajutat f. mult.

Mirela bine ai venit prieteni .
ai lucrat ceva pana acum ?

PaulaAlexandra a scris:
poate ma ajutati cu unele sfaturi pentru ca nu ma prea pricep roade unghiile

din cate fete talentate sunt aici eu cred ca va iesi ceva frumos.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Lun Apr 23, 2012 7:15 pm

Bine ai venit Mirela, asteptam sa vedem ce ai lucrat pana acum si asteptam intrebarile tale pentru a te ajuta, daca vrei.
Paula, poti sa faci o vizita la Bricolaj, sunt acolo unele lucruri care te-au putea interesa. Din cate am vazut eu in link-ul pus de tine, dulapul este decorat cu autocolant si la B. o sa gasesti ce te intereseaza.
Succes.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Mar Mai 01, 2012 5:47 am

Buna fetelor! In primul rand ma bucur tare mult ca am dat de voi. In al doilea rand sa ma prezint si eu: ma numesc Timea, locuiesc intr-un sat de langa Beius (Remetea). Am 22 ani si sunt casatorita de 9 luni :) Am absolvit geografia si imi caut de lucru in invatamant dar intre timp ''servetelesc'' si eu :D
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Mar Mai 01, 2012 6:06 am

Bine ai venit Timea, intra la capitolul legat de lucrarile noastre si vizualizeazale, poti sa lasi la fiecare cate un mesaj si astfel poti sa intrunesti nr. minim pentru a putea sa faci cursuri de baza ale decupajului(daca vrei asta, nu te obliga nimeni). Succes!!!!!!
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1Mar Mai 01, 2012 6:15 am

timea ma bucur sa te cunosc si bine ai venit. 5
ai scris mai sus ca "servetelesti" - poate ne arati si noua ce ai lucrat pana acum.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/

Continut sponsorizat




Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 17 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 17 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: