decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
Crissy86
Crissy86
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 329
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 5:30 am

Mulțumesc de primire. Promit că o să pun poze cât de curând, dar mai întâi să citesc toate topicurile ca să-mi dau seama unde e mai bine să le postez. sarut
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 5:43 am

hai crissy, mi-ai starnit curiozitatea :Cheerleader:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Crissy86
Crissy86
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 329
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 8:54 am

Încă puțină răbdare, că nu vreau să mă fac de râs de la prima poză postată. Și oricum, mai am puțin de lucru la o cutiuță.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 10:45 am

Crissy,si eu sunt curioasa,recunosc dar,sunt convinsa ca va fi ceva minunat,la fel de minunat ca si alte lucruri pe care le faci...
Ti-am admirat munca si in alte situatii si astept sa ne incanti... Imi place ca experimentezi si creezi! Bine ai venit!
Sus In jos
Crissy86
Crissy86
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 329
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 8:04 pm

Ionela ești o drăguță. Nici nu mă așteptam ca cineva să țină minte lucrările mele. Mulțumesc mult de aprecieri 10
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 9:40 pm

Cu multa placere,Crissy! Am admirat de la inceput la tine polivalenta,ca sa zic asa... Sunt incantata ca esti asa de tanara si asa de talentata dar si curioasa si hotarata sa inveti lucruri noi...si am apreciat ca esti generoasa in explicatii sau informatii... Ma bucur ca esti aici!
Sus In jos
Crissy86
Crissy86
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 329
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 10:21 pm

E cel mai frumos compliment pe care l-am primit rusinos Thank You
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 10:26 pm

crissy da' ce mai mesteresti tu? ca m-ai facut curioasa intrebare
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 10:27 pm

Crissy,unde ti-au admirat fetele lucrarile,ca eu nu m-am dumirit???vreau si eu sa vad.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 10:32 pm

elena sunt in aceasi ceata ca si tine.

crissy daca ai un blog il poti pune in semnatura, pe care o gasesti in profilul tau de utilizator

Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 10:33 pm

Crisy,nu spune nimic,lasa-le sa fiarba de curiozitate.Glumesc,draga mea,poate ar fi o idee buna sa iti faci o galerie cu lucrari...asta ca sa inteleaga si fetele despre ce vorbesc eu...
Elena,am sters mesajul tau,cel dublat,probabil ai probleme cu calculatorul,si mie mi se intampla asta din cand in cand.
Sus In jos
Crissy86
Crissy86
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 329
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 10:40 pm

Lucrările mele au fost admirate pe alte forumuri, pentru că până acum, deși am blog, nu am dat adresa lui. Am doar câteva lucrări pe el și nu am considerat că e timpul să mă laud deja cu el, dar poate prind curaj.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 10:43 pm

parerea mea este ca ar trebui sa iti postezi acolo lucrarile si ar trebui sa fi mandra de munca ta, daca tu nu te apreciezi fi sigura ca nici cei din jur nu te vor aprecia (ma refer la lucrari)
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Crissy86
Crissy86
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 329
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 10:46 pm

Aaaaaaa, nu, eu sunt mândră de ceea ce am realizat. Dar fiind atât de puține lucrări am zis să fac mai multe, să fie ceva mai consistent blogul, și d-abia atunci să ies cu el la înaintare.
De fapt am mai multe lucrări, dar nu am apucat să le pozez și să le pun pe blog.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 11:07 pm

pai da-ne si noua linkul sa vedem ce ai facut te rog
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Crissy86
Crissy86
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 329
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 11:21 pm

Am pus blogul la semnătură, dar deocamdată nu are nici o legătură cu decupajul, sper că nu e nici o problemă.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Sam Feb 12, 2011 11:25 pm

nu trebuie sa ai legatura cu decupajul sa iti pui blogul in semnatura, imi plac decoratiunile de craciun, ce frumoase sunt bucurie
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Feb 13, 2011 9:05 pm

buna,fetele!sunt noua pe aici,de fapt asta e primul mesaj....va tot citesc de ceva vreme de cand v-am descoperit.a fost o intamplare fericita,bauneam pe net in cautare de informatii despre needle tatting si am gasit acest forum dand o cautare pe google.ma cheama mihaela dar pt ca numele era deja luat(felicitari Mihaelei pt tot ce face) m-am inregistrat cu misela.....cum mai sunt alintata uneori.am 2 copii maricei- Lavinia are 15 ani si e in plina furtuna adolescentina,iar Teo are 13 ani si cred ca se pregateste si el cat de curand sa-si urmeze sora.eu sunt economist ca profesie,dar din motive personale nu mai profesez,oricum evit sa spun in general ce am studiat pt ca nu mai inteleg nimic din ce se intampla din pdv economic in tara asta.realitatea romaneasca da peste cap toate teoriile economice,contrazice tot.Imi place sa citesc,sa tricotez si sa crosetez desi in ultima vreme m-am cam puturosit.....de vreo 5 ani am inceput o casa,acum suntem mai spre final,ne-am mutat in decembrie ........dar mai sunt multe de facut.sotul meu lucreaza in strainatate si eu m-am ocupat de tot asa ca posed ceva know-how in materie de constructii....daca aveti nevoie!!!
in ceea ce priveste decoupage-ul sunt zero barat,dar imi place la nebunie si vreau si eu sa "prestez"!!!!!!!! inca ma documentez incercand sa citesc tot ce ati postat voi pt a nu face greseala sa afirm ca nu gasesc ceva ce exista deja pe forum..... hai ca nu ma pot abtine si zic aici desi vroiam sa ma bag putin in seama pe la sugestii - asa cum am gasit explicati termenii folositi in decoupage ma asteptam sa gasesc si un tutorial care sa te ia de la zero adica sa spuna poti sa faci decoupage pe urmatoarele materiale,ca strat de baza se foloseste vopseaua de tip acrilic,recomandarea noastra este x,etc,etc.m-am prins eu care e treaba din prezentarile facute de fete lucrarilor,din impresiile schimbate in folosirea lacului,etcde tehnica craparii,dar as fi vrut ceva mai structurat...deh,meteahna de capricorn - sa fie totul organizat !una peste alta ma bucur enorm ca v-am gasit pt ca toate lucrurile facute de voi imi fac viata mai frumoasa!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Feb 13, 2011 9:24 pm

Bine ai venit Mihaela Misela! Ma bucur ca esti aici si,sa stii ca nu esti singurul zero barat din zona,suntem doua! Si eu sunt tot la faza cu documentarea si...inca imi fac curaj...
Dar o scoatem noi la capat si sa vezi laude apoi...cel putin de la mine vor fi...nu stiu cum sunt capricornii dar cu o perfectionista ca scorpionul din mine este taaare greu cateodata...
Sus In jos
Roxanne
Roxanne
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 1286
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Feb 13, 2011 9:36 pm

Bun venit Geia, Crissy, Misela welcome iubire
Sus In jos
http://rocksinabox.blogspot.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Feb 13, 2011 9:40 pm

multumesc de primire,Ionela! crede-ma ca stiu cum e cu scorpionii ca sora-mea e scorpion! la capricorni cred ca dureaza mai mult faza de documentare pt ca sunt obisnuiti sa detina controlul,sunt perfectionisti si vor sa stie tot inainte de a se apuca de ceva(cand zice un capricorn ca are idee de ceva inseamna ca stie in proportie de 99%) scorpionii sunt insa muuuult mai scupulosi si meticulosi in privinta lucrurilor care le ies din mana......

multumesc tuturor de primire! imbratisare
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Feb 14, 2011 1:07 am

misela bine ai venit imbratisare , sper sa te apuci de lucru cat mai repede party
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Feb 22, 2011 1:02 pm

M-am inscris si eu pe forum.. si ma prezint repede, ca sa nu uit :)
Sunt Dana, am 30 de ani, sunt din Timisoara, dar locuiesc in Budapesta de cateva luni. Sunt casatorita si avem un bebe de 8 luni jumate care-mi ocupa tot timpul.. Pana sa vina bebe am lucrat zilnic cate ceva.. apoi, doar la nevoie, cand am vrut sa fac un cadou mai deosebit cuiva apropiat. Am lucrat si cu margele si cu pasta de modelat si cu fetru si cu servetele (in special rame foto, cutii metal, felicitari si textile).
Am descoperit niste doamne pe net care fac schimb de servetele si astfel am ajuns la o colectie destul de impresionanta.. aveam vreo 500 la ultima numaratoare :) care asteapta sa fie lipite pe undeva..
Din cand in cand o sa va urmaresc si sper sa apuc sa si postez ceva facut de mine.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Feb 22, 2011 7:16 pm

Bine ai venit,draga mea!Dupa ora la care ai scris se vede ca ai avut timp dupa ce a adormit bebe.Sa-ti traiasca!Cand ai spus ca locuiesti in Budapesta m-a si apucat invidia.Stiu ce magazine sunt acolo si ca gasesti de toate.Firmele unde fac eu comanda din tara ,de la Budapesta se aprovizioneaza.Astept sa ne arati ce poti tu face si poate ne inspiri si pe noi.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1Mar Feb 22, 2011 9:50 pm

adeana bine ai venit printre noi welcome
sustin si eu ce a scris elena, majoritatea cumpara de la unguri produse pentru decupaj
sa ne arati si noua ce servetele ai poate facem schimb
Sus In jos
http://onlyoneart.com/

Continut sponsorizat




Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 4 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 4 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: