decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Mai 01, 2012 7:33 pm

mersi Gabi pt sfat :D miky am incarcat doua poze (un ceas si o cutie cu flutusrasi) la lucrarile membrilor forumului doar ca nu apare numele si denumirea decat dupa ce dai click pe poza (sunt pierduta inca pe site-ul vostru, dar o sa ma prind eu cat de curand pentru ca imi place mult si e foarte util si sunteti foarte prietenoase si ajutatoare)
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Mier Mai 02, 2012 2:07 am

timea gergely a scris:
miky am incarcat doua poze (un ceas si o cutie cu flutusrasi) la lucrarile membrilor forumului doar ca nu apare numele si denumirea decat dupa ce dai click pe poza

timea dupa cum ai vazut fiecare fata are propria galerie (asa ii spunem noi) unde isi posteaza fiecare lucrare.
te invit si pe tine sa iti deschizi propria galerie sub ce denumire vrei si sa iti postezi acolo lucrarile.
uite aici sunt galeriile personale - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Mai 08, 2012 12:39 am

Buna fetelor! Numele meu este Dana, sunt din Sibiu si ma bucur ca v-am descoperit. Am descoperit tehnica decoupage-ului de ceva vreme, dar acum ca am si inceput sa lucrez cu ea, imi place din ce in ce mai mult. Nu ma vad renuntand vreodata la acest hobby.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Mai 08, 2012 2:42 am

Buna Dana , bine ai venit.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Vin Mai 11, 2012 2:52 am

Buna Dana, bine ai venit. Ce categorica esti, imi place asta, asteptam sa vedem ce ai lucrat. Poti sa deschizi o galerie cu lucrarile tale si daca vrei sa ne intrebi ceva, suntem aici.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Mai 12, 2012 6:55 am

Buna fetelor! ma numesc Dava, am 40 de ani , sunt din Valcea, actualmente locuiesc in Baden Elvetia. Am ajuns pe acest forum din intamplare..pasiunea google bat-o vina blink eye , si il gasesc minunat si plin de idei. Ma pasioneaza in general lucrurile handmade, iar tehnica servetelului mi se pare nemaipomenita. Nu m-am gandit niciodata ca pot iesi asa minunate lucruri cu aceasta tehnica. uimit bucurie
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Mai 12, 2012 7:50 am

Bine ai venit Dava. Daca vrei sa te molipsesti de decoupage, asteptam intrebarile tale.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Sam Mai 12, 2012 9:26 pm

Dava bine ai venit. prieteni
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Mai 22, 2012 4:07 am

Am venit din nou aici...am primit un mesaj cu noile concursuri si asa mi-am amintit de forum. Intre timp am mai facut cate ceva...putin...am nevoie de materiale bune si pana le cumpar am sa ma mai informez.

Momentan stau acasa si cresc trei fetite si lucrez lucru de mana. Sper sa ma primiti inapoi ca pe fiul risipitor.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Mai 22, 2012 4:17 am

Ramona bine ai revenit .
spor la munca in continuare si sa iti creasca fetitele mari si sanatoase.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Dum Mai 27, 2012 12:32 am

Hello
Sunt Irina Rosca, in buletin din Buftea/Ilfov,de la mama- moldoveanca, insa ma simt de peste tot :), si asta poate datorita faptului ca am ocazia sa calatoresc mult prin tara. Cochetez de ceva timp cu artele frumoase, bijuteresc cu polimer clay si pictez cam tot ce imi iese in cale. Specializarea mea nu are nimic de-a face cu artele. Cu butonatul pe calculator/net am ceva probleme, nu ma pasioneaza si prin urmare cu greu am reusit sa fac cunoscute online creatiile mele . Cu ajutorul unui bun prieten s-a nascut [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Aici postez creatiile mele. Cu bijuteritul si pictatul ma delectez in putinul timp liber pe care il am. E terapie pt mine :) Apoi cand ma apuc, uit cu totul de toate grijile, imi trece si de foame si de toate :))Trece luna si eu uit ce este aia cratita, mancare gatita...........Am noroc de sot ca ma hraneste printre cutiute si culori :))
Ma bucur ca am dat de voi, si sper sa putem impartasi experiente frumoase


Irina Rosca
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Dum Mai 27, 2012 12:35 am

Irina bine ai venit si ma bucur sa te cunosc. :smiley-95:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Lun Mai 28, 2012 7:21 am

Si eu ma bucur Irina ca ai dat de noi. imbratisare Faza cu ''imi trece de foame'' imi pare si mie tare cunoscuta ca si mie mi-se intampla sa uit sa mananc cand is prinsa cu noul hobby.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Mar Mai 29, 2012 10:06 pm

Buna!
Ma numesc Claudia si sunt din Braila.
Ma bucur enorm ca am descoperit aici pe cineva din orasul meu care iubeste aceasta arta.
Cu decoupage-ul am facut pentru prima data cunostinta anul trecut in octombrie si de atunci incerc sa aflu cat mai multe ,,secrete'' ca sa pot realiza lucruri frumoase ,care sa-mi placa cel putin mie.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Mier Mai 30, 2012 2:11 am

Ma bucur tare de gasirea acestui forum.
Sunt Inma si in urma cu 1 an am facut cateva cursuri de decoupage in Ardeal. Serveteala o trebaluiesc cand am ocazia de a oferi un cadou unic.


Felicitari pentru existenta forumului.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Mier Mai 30, 2012 2:37 am

Claudia si Inma bine ati venit. dansuri
Ma bucur sa va "cunosc" on-line .

Inma nu stiam ca exista cursuri de decoupage in Ardeal. Ai invatat tehnici complexe sau doar asa la nivel mai simplu (sa ma exprim asa) ?

Claudia vad ca esti din Braila, ne cunoastem?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Mier Mai 30, 2012 7:10 am

Nu cred ca ne cunoastem. Cel putin in cercul meu de cunostinte nimeni nu si-a exprimat placerea de a lucra hand-made.
Doar daca stam in acelasi cartier sa ne fi vazut vreodata.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Mai 31, 2012 4:13 am

Miky si la Oradea se fac cursuri de decoupage din cand in cand la magazinul de care va ziceam zilele trecute.
Sus In jos
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Mai 31, 2012 5:47 am

Sunteti norocoase ca puteti merge sa invatati lucruri noi, sa vedeti live cum se face fiecare tehnica.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Mai 31, 2012 8:40 am

claudiab a scris:
Nu cred ca ne cunoastem. Cel putin in cercul meu de cunostinte nimeni nu si-a exprimat placerea de a lucra hand-made.
Doar daca stam in acelasi cartier sa ne fi vazut vreodata.

claudia poate reusim sa ne intalnim, chiar astazi am cunoscut inca doua fete minunate pe care le stiam de pe internet.
daca vrei ne putem intalni toate.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Joi Mai 31, 2012 5:42 pm

Da,Mihaela, poate reusim sa ne gasim intr-o zi. :)
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Vin Iun 01, 2012 2:37 am

Buna ziua !
Sunt Ioni si cred ca a sosit momentul sa-mi fac cunoscuta pasiunea pentru decoupage ...pasiune descoperita din necesitatea integrarii in decor a unor cufere banale si cum pofta vine mancand am reusit sa-mi suprapopulez casa cu diferite cutii si cutiute , spre disperarea sotului si a fiicei mele.
In cautare de noi provocari , am descoperit acest forum si mi-ar placea sa particip la concursul "Eleganta si Rafinament" , ca modalitate de oferire spre vizualizare a ceea ce simt in legatura cu aceasta tema.
Va multumesc pentru aceasta oportunitate !
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Vin Iun 01, 2012 4:20 am

Ioni bine ai venit si ma bucur sa te cunosc.
Abia astept sa ne incanti privirea cu lucrarea participanta la concurs, iti urez multa bafta.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Vin Iun 01, 2012 7:33 am

Bun venit Ioni!
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1Vin Iun 08, 2012 11:46 am

Ciao
asa din pasiune pentru frumos si pentru ca mereu imi place sa incerc lucruri noi, am descoperit si eu decoupage......sper sa mi fac prieteni si sa schimbam impresii....va pup, Marcela
Sus In jos

Continut sponsorizat




Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Empty
MesajSubiect: Re: Hai sa facem cunostinta   Hai sa facem cunostinta - Pagina 18 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Hai sa facem cunostinta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 18 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Prezentare utilizatori-
Mergi direct la: