decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Probleme tehnice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Oct 09, 2011 11:07 pm

cu placere sarut .

daca mai aveti probleme tehnice fetelor nu ezitati sa intrebati si va ajut cu tot ce stiu prieteni .
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Noi 03, 2011 11:11 pm

de ce sunt blocate toate subiectele de la lucrarile noastre de decoupage? nu pot adauga nimic. imi arata optiunea de new topic sau block topic. intrebare
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Vin Noi 04, 2011 12:01 am

pentru ca fiecare isi va deschide propria galerie cu lucrari , uite aici - link
daca te incurci la ceva da de stire.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Vin Noi 04, 2011 4:30 am

am inteles. multumesc
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Dec 20, 2011 12:43 pm

fetelor si voi vedeti pozele mari sau doar eu vad asa ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Feb 16, 2012 9:18 pm

Buna, sunt inscrisa de un an pe forumul acesta dar nu am intrat foarte des din motive care tin de decoupage ptr ca eu am lucrari pictate in majoritatea cazurilor, destul de putine on domeniul dvs de interers.Dar niciodata nu e prea tarziu, nu?Intentionez sa fac lucrari multe in domeniul decoupage-ului.
Oricumptr ca ma aflu in sectiunea de,, probleme tehnice,, as dori sa stiu cum pot crea un banner in html ca sa il ia alte persoane sa il puna pe alte bloguri.Un fel de schimb de linkuri dar sub forma bannerelor.Va multumesc mult.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Feb 16, 2012 9:22 pm


Am uitat sa va prezint lumea mea care promite sa va insenineze diminetile cu cafele aburinde si serile tarzii la lumina focului de vatra.Pentru ca aici veti gasi o lume nu doar de creatie handmade ci si o lume in care veti avea ocazia sa zburati pe aripile imaginatiei.Scriu proza.Puteti citi cate ceva despre mine in interviul realizat blogului secrete de nunta care se regaseste si in pagina blogului meu.
Cu drag va salut si va imbratisez.Mara
[url=Mara]http://picturadecorativa-mara.blogspot.com[/url]
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Aug 13, 2012 6:02 pm

Am trecut si pe aici ca sa ma documentez. Am si o intrebare: lucrarile le postam la "Suporturi"sau la "Lucrarile noastre"?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Aug 14, 2012 3:32 am

la "Lucrarile noastre" Mihaela.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 10, 2013 11:03 am

Cred ca nu fac ceva bine.... Am vrut sa postez pozele de la lucrarea mea de la prima lectie, folosind picasa, am cont acolo, nu vreau sa am enspe mii de conturi... Imi explicati pasii care trebuie sa le urmez? am pus pozele mele pe picasa intr-un album, dimensiunea le-am redus sa fie 640x480. Cum le postez la lucrarile mele de seminar? Credeam ca va perge cu copy/paste dar nu e asa, am dat copy photo location si paste... dar asa nu se vad pozele doar linkurile.... Nu stiu daca are vreo relevanta, la albumul facut pe picasa este setat sa o vad doar eu... sos
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 10, 2013 7:07 pm

daca albumul este privat (setat sa vezi doar tu) noi nu le putem viziona,plus ca link-ul care iti trebuie sa postezi pozele pe forum trebuie sa fie cam asa : (img) link-ul pozei (/img).
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Apr 10, 2013 10:51 pm

multumesc Miky, am gasit in tutorialul Roxannei cum trebuie sa atasez pozele de pe picasa :) si uite am reusit, aseara m-am chinuit mult.... degeaba :)) Mi-a prins bine somnul :)
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Mai 05, 2013 9:07 am

Nu pot sa scriu la topicul "bijuterii decoupage" pentru ca nu exista jos fereastra pt. scris. Nu am dreptul sa postez acolo ?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Mai 08, 2013 7:02 am

Dora ai reusit sa postezi ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Mai 08, 2013 10:37 am

Nu Mihaela. Uite aici https://decoupage.forumgratuit.ro/t42p40-bijuterii-decoupage nu e jos fereastra pentru text.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Mai 09, 2013 3:25 am

mie imi apare caseta, am setat din nou si sper sa mearga pt ca toti membrii au acces la acel subiect si mi se pare ciudat ca nu poti posta.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Mai 09, 2013 4:49 am

m-am dus iar si nu-i !
uite ce vad

Bijuterii decoupage
Pagina 3 din 3 Mergi la pagina : 1, 2, 3
Urmareste raspunsurile la acest subiect
..........................(aici trebuia sa fie ferestra text)...................................
Permisiunile acestui forum: Puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Galeria membrilor :: Lucrarile noastre de decoupage
Sus In jos
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Mai 09, 2013 11:42 am

m-am uitat si eu dar scrie locked.... si nici eu nu vad casuta sa pot scrie...
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Joi Mai 09, 2013 6:05 pm

poate ca acea postare a fost creata de-o persoana care a fost blocata pe acest forum si topicul a fost inchis?
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Vin Mai 10, 2013 4:10 am

aaaaaa gata m-am luminat bec
subiectul respectiv este blocat, asa au fost subiectele inainte pe forum apoi am decis ca fiecare sa isi posteze lucrarile in propriul subiect si restul de subiecte au fost blocate.
din cauza asta nu poti posta insa, iti poti posta bijuteriile la propriul tau subiect.
daca nu ai unul iti poti deschide tu.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Vin Mai 10, 2013 8:08 am

Aha...
De cand m-am inscris aici n-am mai lucrat nimic decoupage, sa am ce pune in topic :) de aceea nu l-am creat.
Doream sa arat niste bijuterii tot cu decoupage, dar nu pe lemn, ci pe piele si lut polimeric.
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Vin Mai 10, 2013 8:15 am

SI ce te impiedica sa creezi topicul tau si sa incepi cu aceste bijuterii care sunt minunate, curaj.........
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Vin Mai 10, 2013 8:27 am

a, sa fie ca o avanpremiera la ce va fi ? girl curtsey multumesc !
Sus In jos
Ildey
Ildey
Ucenic creativ
Ucenic creativ


Data de inscriere : 17/03/2013
Mesaje : 223
Varsta : 39
Localizare : Targu Mures
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Mai 12, 2013 4:16 am

Dora, acum m-ai facut tare curioasa, asa ca trebuie sa creezi topicul tau sa ne arati! Musai!!!!! :))))
Sus In jos
Artadar
Artadar
Vip
Vip


Data de inscriere : 01/05/2013
Mesaje : 663
Varsta : 60
Localizare : Buzau
feminin

Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Mai 12, 2013 7:11 am

Tu vrei topic pentru bijuterii cu decoupage ale tuturor din forum, sau topic cu creatiile mele personale de decoupage ? Bijuterii decoupage n-am creat decat 2-3 modele.
Sus In jos

Continut sponsorizat




Probleme tehnice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 3 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Probleme tehnice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Probleme tehnice-
Mergi direct la: