decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Bine ai venit !

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre folosind optiunea de inregistrare.

Decoupage forum creativ este un portal de discutii dedicat iubitorilor de decoupage si nu numai.
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce decoram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dumneavoastra.
Veti mai gasi concursuri, seminarii de decoupage cat si provocari in lumea decoupage-ului.

Cu drag, echipa Decoupage forum creativ !
decoupage
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GalerieGalerie  ConectareConectare  
Te asteptam si pe tine la seminariile de decoupage
Ultimele subiecte
» Sa invatam impreuna decoupage Cap. II
Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 28, 2016 3:04 am Scris de annacreatza21

» Targ Handmade si Design 21-22 Mai 2016
Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Mai 04, 2016 10:14 am Scris de mirela123

» Sunt incepatoare ce imi trebuie ?
Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Dec 05, 2015 5:44 am Scris de Artadar

» Hai sa facem cunostinta
Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 12, 2015 2:54 am Scris de Ioana Chis

» Proces lacuire
Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Noi 05, 2015 8:28 pm Scris de tynatwine

» Servus !
Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Oct 11, 2015 9:34 pm Scris de Artadar

» Targ handmade 26-27 Septembrie 2015
Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Sept 09, 2015 3:47 am Scris de mirela123

» Targ handmade si design 25-26 Iulie 2015
Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iun 30, 2015 6:13 am Scris de mirela123

» Carcoteli la o cafea - Cap. VI
Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iun 21, 2015 9:14 am Scris de Artadar

» Inscrieri Targ handmade 16-17 Mai 2015
Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Apr 27, 2015 5:58 am Scris de craftart

» minim 5% reducere pentru membrii forumului :)
Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mar 21, 2015 7:51 am Scris de rusuroxana

» Targ handmade Florii si Paste 4-5 Aprilie 2015
Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Mar 19, 2015 5:43 am Scris de mirela123

» Ma bucur ca existati!
Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Feb 19, 2015 9:53 am Scris de Rux

» va rog sa ma ajutati cu un sfat
Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Feb 10, 2015 10:38 pm Scris de Irinaaa

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Translate

Decoupage pe Facebook
Parteneri

Tinker coloreaza lumea

 Art & Hobby-Creativ


Tinker coloreaza lumea


Distribuiţi | 
 

 Probleme tehnice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Mar 03, 2011 8:30 am

asa mai tudorela sa se bucure si ochii mei , ca rau m-ai pedepsit suparat
era o greseala pe undeva de nu iti iesea, sper ca ai inteles si ca de acum vei fi mai blanda cu ochii mei
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Mai 06, 2011 4:10 am

fetelor care va pricepeti la platforma blogspot.com , am si eu o intrebare, de fapt vreau sa editor sa am alt format de scriere nu doar cele prestabilite adica - arial, courier, georgia, helvetica, times, trebuchet si verdana. aveti idee ? sos
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 4:00 pm

1. N-am idee!
Si totusi: in momentul in care iei gratis nu ai prea multe facilitati. Daca platesti domeniul ai mana libera.
2. 7 fonturi te nemultumesc?
Inseamna ca n-ai liniste deloc.
3. Sunt convinsa ca daca as sti ceva despre programare s-ar gasi o solutie.
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Mai 26, 2011 8:16 pm

am gasit nicoleta solutia, tot ce trebuie sa faci este sa intri si sa modifici in html fontul si marimea dorita. este adevarat faptul ca este un pic mai multa munca , dar se merita zic eu.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iul 25, 2011 11:31 pm

oanaoltean pentru a pune pozele pe forum citeste aceste tutoriale. - aici
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iul 25, 2011 11:37 pm

am reusit doar sa postez cateva fotografii in albumul personal. Am incercat si tutorialele...(
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iul 25, 2011 11:40 pm

pe site ai pozele gazduite?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iul 25, 2011 11:44 pm

am postat cateva in galerie
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: tehnic   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iul 26, 2011 12:01 am

pai nu este importanta galeria, membrii aici intra si citesc si vizualizeaza pozele nu in galerie.
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Aug 13, 2011 9:56 pm

am cateva nelamuriri. fiti draguti si ajutati-ma, sunt noua....
scrie in regulament sa nu fac postari succesive. se refera doar la poze sau si la discutii?
in care capitol pot sa incarc o masca de gips decorata cu tehnica decoupage? la lucrari diverse nu pot , e blocat.
mersi
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Aug 13, 2011 10:00 pm

postarea succesiva se refera la un mesaj scris in orice subiect, nu conteaza ca doar scri sau doar ne arati poze , totul este sa nu postezi un mesaj unul dupa altul, sa folosesti butonul EDIT si atat.

iar pentru masca de care spui o posti posta aici la Decoupage pe plastic si alte materiale
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Aug 28, 2011 2:28 am

Nu stiu daca aici merge ceea ce vreau eu sa stiu dar, incerc marea cu degetul.
Am o camera video, un Canon fs100, asa scrie pe ea dar nu gasesc incarcatorul. Am doar un cablu usb care se potriveste si nu stiu daca se incarca prin asa ceva?! Sau cum?!
Sunt hotarata sa-mi rezolv singura problemele tehnice, fara sa mai apelez la partea masculina a familiei...
Sus In jos
Crissy86
Crissy86
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 329
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI
feminin

Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Aug 28, 2011 2:31 am

dacă se potrivește, atunci 100% se încarcă. Așa am pățit și eu la ap. foto
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Aug 28, 2011 2:35 am

Pai se potriveste dar, cum imi dau seama daca se incaraca sau nu?! Trebuie sa clipoceasca ceva pe undeva?
Bateria o las sau o scot?!
Sus In jos
Crissy86
Crissy86
Intermediar creativ
Intermediar creativ


Data de inscriere : 03/01/2011
Mesaje : 329
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI
feminin

Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Aug 29, 2011 3:12 am

Păi bateria se lasă în aparat și toretic există pe undeva un led car ar trebui să se aprindă dacă se încarcă.
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Aug 29, 2011 3:14 am

Am reusit Crissy, am gasit chiar incarcatorul pana la urma.
Acum trebuie sa invat si cum sa fac poze cu ea ca, pentru mine, taare greu cu tehnologia asta...
Sus In jos
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Aug 29, 2011 3:48 am

Scuze de mesaje succesive dar, am vrut sa fiu vazuta...
Le unesc eu pe urma, ca doar sunt moderatoare...hm.
Am reusit sa fac foto , am pus cablul de date si imi spune ca windows nu recunoaste, ca mal functionare, ca alea alea...
Ce trebuie sa fac de acum incolo?!
daca nu va suparati... te rog
deh, poale lungi si minte scurta... 4
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Aug 29, 2011 3:56 am

trebuie sa instalezi camera in calc
vezi ca trebuie sa ai un cd la tot kit-ul de la camera
daca nu te descurci suna-ma :opeartor:
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Sept 06, 2011 9:28 am

va rog sa ma lamuriti si pe mine
cand folosesc mozilla forumul imi apare pe culoarea roz, cand folosesc internet explorer forumul imi apare pe culoarea bleu.
la voi cum apare ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitator
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Sept 06, 2011 6:42 pm

pe mozzila , bleu
pe explorer, bleu
Sus In jos
gabpri
gabpri
Moderator
Moderator


Data de inscriere : 06/05/2011
Mesaje : 3624
Varsta : 68
Localizare : Iasi
feminin

Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Mier Sept 07, 2011 11:03 pm


Eu am mozzila si apare pe bleo si imi place este o culoare prietenoasa..........
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Oct 09, 2011 10:00 pm

falvia folosesti imageshack ?
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Oct 09, 2011 10:02 pm

Da
Sus In jos
miky
miky
Admin
Admin


Data de inscriere : 31/12/2010
Mesaje : 5576
Varsta : 43
Localizare : Braila
feminin

Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Oct 09, 2011 10:13 pm

cand incarci poza pe imageshack sa te uiti sa fie bifata dimensiunea pozelor pe 640x480, apoi dai click pe UPLOAD si pozele se vor incarca la o rezolutie mai mare.
hai fa o incercare aici si vezi daca iti iese.

Probleme tehnice - Pagina 2 Image
Sus In jos
http://onlyoneart.com/
Anonymous
Vizitato
Vizitator



Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Oct 09, 2011 11:05 pm

Gata, am reusit. Multumesc mult de tot! flori
Sus In jos

Continut sponsorizat




Probleme tehnice - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice   Probleme tehnice - Pagina 2 Icon_minitime1

Sus In jos
 

Probleme tehnice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
decoupage :: Coltul membrilor forumului :: Probleme tehnice-
Mergi direct la: